Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9884) BotaN válasza zolka78 (#9883) üzenetére


BotaN
senior tag

Félre értesz, az amatőr jelzőnek ne az abszolút negatív jelentését vedd alapul kérlek, ezek a gépek tapasztalt kezekben pont olyan szép képet adnak mint a 3-4x drágább testvéreik, viszont fordítva ez már nem biztos hogy igaz, így értettem az amatőrt. Igaz nem láttam élőben a Pentax-ot, csak arra hagyatkozok amiket a neten található képek mutatnak, és az is lehet hogy ott nagy keze volt az illetőnek aki tartotta, de valahogy mégis diszkrétebb volt az összhatás. Valahogy nem tűnt annyira pufinak, és isten bocsáss hogy ilyet mondok de idétlennek, mint egy 7D, lehet hogy a szögletes forma miatt... nem tudom. Ez teljesen egyéni vélemény, és nem is számít annyira, de mégis mivel évekig használjuk ezeket a gépeket, a kis kezekhez lehet kényelmesebb egy kisebb DSLR.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.