Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7784) miney


miney
csendes tag

Sziasztok!
Elég komoly dilemmám van. Le szeretném cserélni kompakt gépem és kicsit komolyabban szeretnék fotózgatni. Először Pana FZ38-at néztem ki, mondván elég nekem ez, szépen lépegetek előre. Viszont elkezdtem olvasgatni a fórumokat - többek között ezt is - és mostmár gondolkodom, hogy tükrös gépet veszek. Több oldalt is olvastam a bridge vs. dslr dilemmáról, de sajnos így se tudok dönteni. Tőletek szeretném kérdezni, hogy tükrösből mit ajánlotok? 150 körül tudnék rá szánni kb (bár tudom, így csak belépőgépek jöhetnek javarészt szóba, ezért is vagyok bizonytalan, hogy egyáltalán belevágjak-e vagy jó a Pana is )Amire használnám az leginkább természetfotózás, kirándulások alkalmával és persze családi eseményekkor is.
Előre is köszönöm segítségeteket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.