Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54424) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Huh, köszi a válaszokat, emésztem :)

A Sony A6xxx-et ahogy nézem nem úsznám meg 300k alatt (de obival+tartozékokkal inkább 350?), az már sok azért, ilyen 200körül-re gondoltam, nincs kőbe vésve azért. Azt szeretném tudni, hogy mennyivel kell számoljak ha egy ilyen gépet szeretnék.

A gyors AF azért szerintem is alapfeltétel lesz, valóban hosszú távra tervezem. Persze értem, hogy valahol kompromisszumot kell kötni.

grigo: amit még szeretnék majd esetleg vele, az a portré és a makró. A makrót nagyon szerettem volna kipróbálni az A58-al, de végül kimaradt a dolog, és eladtam a gépet. Ez persze nem feltétel, meg ráér később is.

Tudnátok egy gyorsat kalkulálni akkor mondjuk két rendszerre, használt árakkal, hogy kb. mennyiből jönne ki? (Itt aprón és Index topicban nem sok mindent találtam)

1: Cannon M50 + 1 fényerős obi + pár tartozék ami "kötelező" (sd kártya, szűrő?)
(erről még nem is tudok semmi, most nézek utána)

2: Sony A6xxx + 1 fényerős obi + pár tartozék ami "kötelező" (sd kártya, szűrő?)

Tin_Shield
Mit jelent az hogy nagyon lent van a használt A7 ára? mennyire lent? :) mondjuk ha jól sejtem itt azért az üvegek is lényegesen drágábbak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.