Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49185) konyi79 válasza vond (#49184) üzenetére


konyi79
addikt

Na végre :)
Láttam képeid a kezdő fotó topikban, jó érzéked van hozzá, de nagyon adja már a körömnyi zajgyártól megszabadulj!
Láttam a G80-ról érdeklődsz, bíztam benne betérsz ide is. :K

A G80 is egy jó váz, a Panákat videóban pedig elég nehéz megfogni. Viszont a sokzoomos kiteket engedd el, ha ennek a kényelmét eddig szeretted is, a kezedbe a fényerős dolgok valók. Innentől elég nehéz lesz a móka, de megvan szerintem az ismereted kiszelektáld mi a fontosabb neked.
Bár van benne kompromisszum, de szerintem nézz rá az EOS-M50 kitre is, amit az EF-M adapterrel + 50STM-mel adnak csomagban 240-250-ért. Nem olyan kezes és jó videós talán, mint a G80, de az EF-M adapterrel ha feszegetni akarod még a határaid hosszútávra egy jó kompromisszum lehet rádobálni apróról mindenféle jóárú EF üvegeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.