Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29573) dannyl


dannyl
addikt

Amazon.com-ról tudna nekem valaki ajánlani egy belépőszintű DSLR-t? Nem tudom, hogy mire elég egy alap 18-55-ös obi. Nikonokat néztem, de sajnos nincs kitben 18-105-ös, ami elég lehangoló, mert 2 obival még meg tudnám venni (18-55 + 55-200), de én nem akarom cserélgetni az obikat. Tudom magamról, hogy csak ott állna fölöslegesen az egyik. D3200, D3300, meg Canon Rebel T5-öt néztem, meg az sl1-et, bár igazából ezeket nem ismerem, csak a Nikon-t. Az a baj, hogy Ha csak vázat veszek, objektívet meg külön, úgy nagyon drága lenne sajnos. 556$-ra jött ki a d3300 + 18-105, de ahhoz még semmi nincs.

Videózás nem igazán fontos, csak a jó kép. De azért az 5200-on a display mozgathatósága nagyon megfogott. Lehet egy alap 18-55-tel kéne kezdenem, aztán majd később venni hozzá nagyobb obit? Szerintetek?

Szerk.: Esetleg egy alap 18-55-re ha felrakok egy 2x zoom feltétet, azzal mennyit javulna a helyzet?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.