Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15321) A Zéé válasza schawo (#15318) üzenetére


A Zéé
addikt

az volt a terv. hogy az első pár tekerccsel megtanulom hogyan kell jól használni a gépet, meg megnézem egyáltalán, hogy mindene jó-e, és amikor már ezzel nincs probléma, akkor beruházok hívó cuccokra, és akkor tudom, hogy nem a gép miatt lesz szar a kép, hanem a hívás miatt. :N
Csak aztán borult sokminden, költözni is kellett, és a mostani helyemen nincs olyan helység, ahol igazán lehetne sötétet csinálni. Az előző lakás fürdőszobája tökéletes sötétszoba lett volna, nagy volt, ablak nélküli, csak szellőztetővel, volt benne hova pakolni, csak hát onnét menni kellett, én meg leragadtam ott, hogy a pénz csak ment, értékelhető kép meg nem született :(

Just a simple Lineman...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.