Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86699) PROTRON válasza 0xmilan (#86696) üzenetére


PROTRON
addikt

Egyetértek hogy én sem "nem tudok forrasztani" csak nem gyakoroltam eleget.
Pl amikor terepen kellett a "gyorsan csináljuk meg" " csak legyen valami" gányolás, az nem tettszett. De amikor havernál, asztal mellett (bent a melegben :D) rendesen tartócsipeszekkel pontosan pozíciónálva tanulgattam LED szalagokon, azzal nem volt bajom, 4 év után még mindig rendesen világítanak azok, pedig kültérre kerültek és napi 12 órán át mennek...gyógyszertár egyedi formára 3D nyomtatott logójának belső csíkja...akkoriban még nem volt rendes rugalmas fény "csőszalag"...
Valszeg idén kellene majd cserélni, mert azért 4-5 év alatt elérnek azok a LED-ek.

Szal rámerek majd próbálni a Redox billem eredetileg RED normál kapcsolókkal felszerelt kivitelét át forrasztgatni low profile Keychron BANANA-ra...
Pont azért született meg az elhatározás, mert már 2 eredeti gomb forrasztása is megadta magát és épp egy harmadik makacsolja magát, hogy van hogy meg kell 20-30x nyomogatnom hogy újra rendesen kapcsolgasson.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.