Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85383) Domonkos válasza 0xmilan (#85376) üzenetére


Domonkos
Ármester

Nem.
Amikor osszeraktam ezt a billentyuzetet, akkor kefele profil kozul tudtam valasztani. Volt ez (aminek en sem tudom a megnevezeset - es nem is lattam belole mas megvalositast, csak ezt az attetszot) es az MBK. A valasztasom azert esett erre, mert ennek a nyomofelulete nem meroleges a stemre, hanem egy picit dontott. A kepeken nem igazan latszik, de a billentyuzetre felpakolva azert elegge jol lehet erezni a dolest. Az otlet az az volt, hogy az also ket sort normal orientacioba rakom fel (negativ dolest eredmenyezve), a felso sort pedig elforgatva, hogy egy picit a dactyl-manuform-ot idezze az oszlopok ivessegevel. :D
Igazabol csak a kivitelezessel akadtak problemak, mert amikor felraktam a kupakokat, akkor lattam, hogy ezek nem choc-spacing-re valok. Hosszanti iranyban jocskan hosszabbak, mint lehetnenek. De ez az extra hossz csak a kupak szoknyajaban van, azt meg konnyen le lehet reszelni. - amit le is reszeltem.

A ket huvelykujji billentyu az azert nez ki ennyire artisan-osan, mert azok is direkt forditva lettek felrakva, hogy felem doljenek. Ha normal orientacioba pakoltam volna oket fel, akkor is egy kicsit ki kellett volna vagni a belsobol, de negativ dolessel szerintem nagyon-nagyon kenyelmetlen azt a ket billentyut nyomogatni. :U

Ha a harom kozul valamelyik menni fog, akkor az nem a sweep lesz. A tokjat amugy sem adhatnam el, billentyuzet nelkul pedig olyan "ures". :D

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.