Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61) tusi74 válasza twollah (#51) üzenetére


tusi74
őstag

Gépeltél már Altrix billentyűzeten?

A főnököm irodájában az volt, amíg nem repült az emeletről a betonra.
Nem tudok 10 ujjas gépelni, de nem tudtam olyan lassan gépelni, hogy a sebességemet követni tudja.

(#62) tusi74 válasza WN31RD (#52) üzenetére


tusi74
őstag

Jó visszavonom a genius nem gagyi, nekem is volt. Na de a Volcano?

(#63) _Volkovy_ válasza tusi74 (#61) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nálad nincs jó sorsa a billentyűzeteknek.:DDDAz egyik leesik a betonra,a másik zsírt kap a nyakába,de hisz ez borzasztó :))

(#64) tusi74 válasza _Volkovy_ (#63) üzenetére


tusi74
őstag

Ez igaz, de igyekszem igényes darabokat beszerezni.

(#65) Niquis


Niquis
aktív tag

Nekem is ez lenne a kérdésem, ami elég fontos szempont, hogy ne csinálja azt mint a mostani, amivel nem tudok egyszerre 3 gombot lenyomva tartani úgy, hogy mindegyiket érzékelje is. Ez mitől függ, hogy képes-e erre a billentyűzet?
Ja meg ilyen szempont pl. hogy a gombok nyomáspontja érezhető legyen. Melyiket ajánljátok?

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#66) _Volkovy_ válasza Niquis (#65) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nekem Logitech Internet Keyboardom van,ez az első billentyűzetem ami enged 3-nál többet egyszerre lenyomni :)
Bezzeg,ha régen lett volna ilyenem,a Mortal Kombat partikhoz..Hüpphüpp..:D

(#67) _Volkovy_ válasza tusi74 (#64) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Pedig az olcsóbbik daraboknál nem olyan fájó a búcsú pillanata.:DD

(#68) ZCoyote válasza nokamiki (#1) üzenetére


ZCoyote
őstag

Csatlakozom esteban-hoz A4 A-Shape ügyben. Tényleg király és szinte ingyé van.

Romani ite domum.

(#69) pojakcs


pojakcs
senior tag

Én valami ''halk'' billentyűzetre vágyom. :)) A mostani már totál ''csapágyas'', megérett a cserére, és olyan lármás , hogy éjjel felébred rá a családom. :))
Nem kell, vezeték nélküli, és egyéb csodák, csak valami normálisabb darab legyen.
Például láttam itt a melóhelyemen egy Compaq bilit, az nem rossz, csak hol lehet valami hasonló minőségűt kapni?

Üdv: Csaba

(#70) Mazlee válasza Polesz (#4) üzenetére


Mazlee
aktív tag

''Ha olcsót akarsz Genius, Codegen. Ha drágábbat akkor Logitech, Genius és társai...''


most akkor olcsó vagy drága a Genius? :))

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#72) pojakcs válasza Kalandor (#71) üzenetére


pojakcs
senior tag

Hm, ez jónak tűnik. :)))
Minjárt megnézem mit hirdet éppen Sefter. :)))

Üdv: Csaba

(#74) tildy válasza tibz03 (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

a 21e-n van power gomb, meg ilyenek ?
Mert bár imádoma compaq billem, ezt nagyon hiányolom:(
Esetleg csere valakivel (pénzráfizetéssel?)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#75) janati válasza nokamiki (#1) üzenetére


janati
őstag

Olcsót...:DD

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#76) tildy válasza Pötyi (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem van ilyen:)Bár ha nem találok olcsón fekete(vagy fekete-ezüst) normális billt, akkor marad.
Pedig szeretem nagyon, és alig 2 hónapos, de nekem hiányzik az a power gomb...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#77) Gismo


Gismo
addikt

Na most már csak azért s vettem egy Volcano-t és igazhogy nevesincs márka, de nagyon bejön,alg kell hozzáérni a gombhoz és már vágja s a témát.
Az Altrix=Kolink egy kicsit gyengébb minőségű de nekem az is tökéletesen megfelel! (Azt hálójáccásra használom) A geniust meg odaadtam havernak!

(#78) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Nekem 1 MX-es Logitech van és ha az ára nem riaszt el akkor szerintem nagyon jó, mivel ebből csak az egér úgy az ár 2/3-a!

(#79) Asusfan


Asusfan
senior tag

Huh.Mint a cs topikban:
Sok nagy CS-stől lenne egy kérdésem.Milyen billentyűzetet ajánlotok nekem aktív gémezésre?.Szeretném a lehető legjobbat venni.
Fő cél hogy ne zavarjon eggyes gombok elhelyezkedése, ne késsen stb...Mint egy pro gémer álmai.:)Na és ha lenyomok eccere töb gombot ne akadjon ki:)



[Szerkesztve]

(#80) gLes


gLes
őstag

Én bruttó 1200 Ft-ért vettem vhol a belvárosban vmi Kolink típusút, direkt kerestem olyat, amin nincs az a három Power meg mittomén milyen gomb, végül találtam egy olyat, ahol nem zavaró helyen van, hanem a Del-End-PgDn alatt és csak ilyen kerek izék, és a Turbo lenyomása nelkül nem műxenek...az előző bilkón elCSéztem a Space-t, ezen már nem CSéztem, de elég strapásnak tűnnek a gombjai, szal sztem vegyél ilyet...asszem nem is ott vettem ahova indultam, hanem picit eltévedtem és találtam véletlenül vmi irodaszer boltot, és jééé mitadisten vót nekik egy ilyen 1200ér :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.