Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42037) inf3rno


inf3rno
nagyúr

A Logitech K120-al kapcsolatban: ez már nem az a K120, ami 2012 körül volt. Nem olyan rég vettem egyet a régi helyett, de nincs már 5-key rollover sem benne, játékra gyakorlatilag alkalmatlan. Lenyomom a "w + a + shift + space"-t, hogy elugorjak, aztán néha előjön az alt-ra bindelt ablak vagy nem veszi be a space-t és nem ugrik. Ha wasd-al körözök, akkor meg olyan mintha input lagja lenne, és baromi lassan reagál az irányváltásra. Szövegszerkesztőben ha gépelek, akkor meg időről időre fókuszt veszít az ablak, aztán tolja a szöveget a start menü keresőbe. Eleinte azt gondoltam, hogy ez oprendszer vagy alaplap probléma, de egyre inkább úgy tűnik, hogy a billentyű ennyire pocsék. 2004 óta veszek ilyen olcsó membrános K120 billentyűket, amiket nem kell sajnálni, ha ráborul egy kancsó víz, de sajnos annyit esett a színvonal, hogy kénytelen leszek váltani Logitech-ről valami másra. A Cougar 200K-ról mik a vélemények? Esetleg van olyan, aki ismeri mind a kettőt? Sajna van egy kis ízületi gyulladásom, és csak a puha billentyűket szeretik az ujjaim, a Logitech K360 is túl durva lett nekem mindennapos használatra, maradt a szervernek tartalék billentyűnek. :S

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.