Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53029) mephi666 válasza kw3v865 (#53028) üzenetére


mephi666
nagyúr

szombaton beértünk kocsival itt a szomszédos településre, ahol a főutca kb 4km hosszú... bringásokkal találkoztunk, akik voltak vagy 20-30-an... torlódott mögöttük mindenki, mert szemből szállingózva jöttek, volt csomó becsatlakozó út is balról, esélytelen lett volna őket egyben megelőzni... aztán így haladt a forgalom szépen 15km/h-val... (annyi eszük nem volt, hogy ott inkább a legközelebbi 0 forgalmú párhuzamos kis utcába menjenek)

1 hete rossz most a kocsi és megint bringával járok... úgy érzem magam, mintha nem is léteznék... kijelölt bicikliúton gyalogosok, kutyát sétáltatók, akik abszolút nem foglalkoznak vele, hogy ott más biciklivel szeretne közlekedni... majdnem minden nap legalább 2-3-szor le kell mennem a gazba, mert mire odaérnék, hogy kikerüljem, irányt változtat szétnézés nélkül a gyalog... vagy a kutyát engedi nagyobb pórázra és az megy mindenfelé :U tegnap meg magasabb rendű utat kereszteztem, nekem tábla, szemből furgonosnak tábla, látom hogy az út tiszta, furgonos nem indexel, majd a kereszteződésbe behajtva rámhúzta és lefékezett... nem sokon múlott, hogy nem találkoztunk... balra akart kanyarodni... másik helyen az úttest bal oldalán párhuzamosan parkoló indult úgy, hogy kis híján rámhúzta a kocsit... pedig én aztán direkt úgy közlekedek, hogy mindenhol kijelölt bicikliút, annak hiányában meg gyér forgalmú mellékutcákban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.