Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181916) Thunderzolee

Nem a megszokástól félek, az szerintem menni fog.
Hanem, h nem jól működik, nem old fel elsőre, bár eddig azt hittem végig kell húzni az ujjam rajta, de ezek szerint nem - ez mondjuk jó hír.

Akkor ez nem úgy működik, h a teljes ujjlenyomatot kell érzékelnie, hanem elég csak egy szeletkét a teljesből, és ha egyezést talál, máris felold?
Na, többet kéne olvasnom az eszközök mélylélektanáról. :U

Viszont nem szilikon tokban használom a telefonjaim, hanem az ún. armor fantázianevű gumitokban. Biztos vagyok benne, h ez ami miatt nem törött még össze sosem, pedig már nagyon sokszor ejtettem le, a tok sarkain már teljesen szét van törve a műanyag merevítés. Így volt ez a korábbi telefonjaimnál is, mire lecseréltem őket, szxrrá tört a gumitok is. De ez egy vastag tok, gondolom emiatt a nyílásohoz kevésbé fér oda az ujjam majd az érzékelőhöz. Ez is aggaszt kissé.

Egyébként most, h nézegettem, van ebből a Redmi Note 8 Pro-ból 256-os verzió is, ráadásul abban 6 helyett 8 giga ram van, lehet akár olyat is választanom, hátha felbukkan Hardveraprón belőle egy.
Csak gondolom már eléggé elavult hardveresen, ez a 8-as széria, előbb-utóbb kénytelen leszek újabb telefont venni. :/

Azon gondolkodtam csak, h hogy tudnék kipróbálni egy oldalt érzékelőst feloldani, mert kb az ismeretségi körömben mindenki mintát használ (még mindig), akinek meg Apple van, arc felismerőt (azt hiszem); az meg tuti nem működik, h besétálok egy random telefonos üzletbe, és nekiállunk beállítani, meg próbálgatni, hogy aztán a végén úgyse ott vegyem meg, hanem valamelyik EUStockos raktárról rendeljem meg. Ez így életszerűtlen. ;]

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.