Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Napfénysüti válasza Fr0z3n (#4550) üzenetére

Nekem se, nincs nő nincs sírás. :DDD
Meg idén amúgy is a nullához fog tendálni a saját Lego költésem sajnos. :(

Més que un club!

(#4552) szőröscica válasza Napfénysüti (#4549) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem a józan eszem kezd győzni, amíg nem lesz vagy 600 nettó a fizetésem, addig szerintem hanyagolom ezt a hobbit.

(#4553) R3ĐßuŁŁ válasza szőröscica (#4552) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Néha befektetésként is lehet nézni a legot. Legalábbis ezzel nyugtatom magamat :DDD :DD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#4554) Mahrenburg válasza R3ĐßuŁŁ (#4541) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Sokkal ütősebb, mint a ház!" - Azért gondold ezt át, elfeledkeztél egy értéknövelő részletről... :U :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#4555) R3ĐßuŁŁ válasza Mahrenburg (#4554) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Igazad van :DD :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#4556) Fr0z3n válasza szőröscica (#4552) üzenetére


Fr0z3n
őstag

600?? :Y :Y Ennek az ötödét keresem, mégis futja :))
Negatívan állsz a dogokhoz :DDD

(#4557) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#4542) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Bakker nézegettem róla képeket és tuti, hogy megveszem :D Elég részletgazdag kis épület lett ! Asszonynak úgyis tetszik szóval jó ajándék lesz neki :D Valaki egyébként építette már meg a Simpson házat?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#4558) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Na az egyik vitrinemben témacsere lesz ismét :) Pirates helyett most következik a LOTR és a Hobbit :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#4559) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Nem ismertek valakit akit a fémépítő készletek hoznak lázba? Van egy 10 kilónyi :DDD

(#4560) xedos válasza dime27 (#4544) üzenetére


xedos
addikt

Gratulálok! Két éve szemeztem ilyennel, de végül lemondtam róla :-( Akkor még a doboz nélküliek 25-30.000Ft körül voltak...

(#4561) xedos


xedos
addikt

Nekem még az űrös technik készletek közül ez jön be: Lego 7471 - Mars exploration rover

(#4562) LÁZ válasza Fr0z3n (#4559) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

mintha lett itt volna valaki, aki keresett, mert kalapácsolni tanult a gyerek :D

ps. ma kinéztünk a pecsába, persze lego vonalra voltam leginkább kiváncsi, de nem fogott meg semmi, rengeteg figura - eredeti vs kinai, egy dobozos 8129 AT-AT volt amit kicsit érdekesnek találtam, de most nem akartam költeni, igy nem derült ki az ára.

azért vmit lövök majd a shopból a dupla pontok miatt, kár, hogy a maersk EEE sold out lett, arra most kiváncsi lettem volna...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4563) Fr0z3n válasza LÁZ (#4562) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Pedig annak nézhettél volna egy árat, már csak kíváncsiságból is.

Amúgy mi az a pecsa? :DDD

(#4564) TayRol válasza Fr0z3n (#4563) üzenetére


TayRol
veterán

Petőfi Csarnok.
Bolhapiac, most már.

(#4565) lord.lakli válasza LÁZ (#4562) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mostanság kapcsolódtam be a fórumba. Shop alatt melyik shop-ot érted?

(#4566) LÁZ válasza lord.lakli (#4565) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

üdv, velkámm, a hivatalos Lego shop-ot ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4567) TayRol


TayRol
veterán

Ha valaki mostanában rendel, egy ilyen órát hozzácsapna? De csak ha akciós a vásárlás pillanatában. Igazából 9002915-öset vagy 4193356-osat keresek, de akciósan sehol nincs.

Találtam.:)

[ Szerkesztve ]

(#4568) LÁZ válasza TayRol (#4567) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

beraktam a kosárba :D ;)

szerk. akko mégse :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4569) TayRol válasza LÁZ (#4568) üzenetére


TayRol
veterán

Ment priv.:)

(#4570) lord.lakli válasza LÁZ (#4566) üzenetére


lord.lakli
őstag

Köszi szépen, nem gondoltam volna :)

(#4571) TayRol


TayRol
veterán

Tud esetleg nekem valaki 25e ft alatt új 7879-est szerezni? :)

(#4572) R3ĐßuŁŁ válasza TayRol (#4571) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Lol én is akartam ezt kérdezni egyik nap. :D Engem is érdekelne a készlet, ha esetleg lenne valakinek :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#4573) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Egy kis segítség kéne.

10220 camper, vagy 75054 AT-AT? Melyik és miért?

(#4574) TayRol válasza Fr0z3n (#4573) üzenetére


TayRol
veterán

10220. Jó az AT-AT, na de az a busz...:)

(#4575) R3ĐßuŁŁ válasza Fr0z3n (#4573) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Camper ! Remek készlet :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#4576) szőröscica válasza Fr0z3n (#4573) üzenetére


szőröscica
addikt

Én az AT-AT-t venném, de csak azért mert már van kemperem. :DDD

(#4577) LÁZ válasza Fr0z3n (#4573) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Camper +1, AT-AT ráér :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4578) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Úgy látom egyöntetű az eredmény. Nekem is nagy kedvencem a camper, viszont az AT-AT hatalmas kedvenc lett. Ezt a lázat LÁZ ma újra begyújtotta (bocs a szóviccért ;]), de az mondjuk jogos, hogy az SW készlet még tuti kapható egy ideig, a camper ideje viszont nemsokára lejár. AKkor asszem nincs több kérdés :C

(#4579) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Elkezdtem kicsit rendezgetni a dobozokat, mert mindegyikben benne voltak még az eredeti zacsik, gondoltam kidobom őket de ugye ott egy csomó alkatrész. Ti azzal mit csináltok? Gyűjtitek valahol ömlesztve, vagy készletenként külön? Én a legkisebb zacsiba összegyűjtöttem, begumiztam és vissza tettem a dobozba. Viszont azon gondolkoztam, hogy ha esetleg kell valami apróság a maradékból, akkor problémás mindig keresgélni :(

(#4580) LÁZ válasza Fr0z3n (#4579) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

én a maradék elemekre rendszeresitettem egy ilyen dobozt :D , meglepő módon a saját készletek maradékaiból lassan tele is lesz, igaz nagy részük az adventi naptár miniflottája.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4581) Fr0z3n válasza LÁZ (#4580) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ez valami csomagoló papírral bevont doboz?

(#4582) LÁZ válasza Fr0z3n (#4581) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nem, ilyen a doboz maga, nem offisöl termék, papirboltban biztos van, ajándékba kaptam a páromtól :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4583) TayRol


TayRol
veterán

Mi a vélemény a 10225-ös R2-D2 modellről? Óriási R2 rajongó vagyok, de ha csalódás a modell, akkor nem érdekel. Illetve 55e-ért láttam most újonnan, ez jó ár érte?

(#4584) Gondwana válasza TayRol (#4583) üzenetére


Gondwana
addikt

Sokáig nézegettem én is a 10225-öt, de a motorizációját nem sikerült kellően meggyőzőre kitalálnom, meg mire eldöntöttem volna, inkább 9493-at vettem - ami még nincs kibontva, de fiam még mindig pörög, hogy kell neki egy R2D2

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#4585) TayRol válasza Gondwana (#4584) üzenetére


TayRol
veterán

Kicsi R2 van már, de azért ez a lakás dísze lehetne. :)

(#4586) Pötyi válasza Gondwana (#4584) üzenetére


Pötyi
őstag

Motorizálni sokkal jobb a 8009-es modellt.

Van hozzá egy távirányítós MindStorms kiegészítő csomag.

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#4587) Freddy76 válasza Pötyi (#4586) üzenetére


Freddy76
addikt

Hínnye, ez még Technices mércével nézve is randa :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#4588) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

9474-1: The Battle Of Helm's Deep megépítve ! :)) Nagyon jó készlet ! Nagyon masszív, remek játszhatósággal és a Gyűrűk ura fanoknak 3 exkluzív figurával kedveskedtek. Az épület remekül visszaadja a filmben látható Helm szurdokot szóval nekem összességében 10/9 a készlet. Az ára 30k körül volt anno ami teljesen reális egy nagy elemszámú licenszes készlethez képest :) Valaki megépítette már közületek? :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#4589) Pötyi válasza Freddy76 (#4587) üzenetére


Pötyi
őstag

Talán a 9748-as kissé jobban néz ki.

:DDD

QNX is cool!

(#4590) LÁZ válasza TayRol (#4583) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nekem megvan, eleinte én sem 'foglalkoztam' vele, nem mozgatott, aztán a SW évfordulón ez volt az egyetlen értelmes készlet a bécsi boltban, igy erre esett a választás, már csak a kedvezmény miatt is.

Aztán összeraktam, és nyugtáztam, hogy jó kis készlet ez, irtam is róla a Logouton. Az 55k sztem a készlet felső határa, vhol 35-40 lenne a reális, nekem sikerült 37ért megcsipni anno, szóval jó vétel volt. De most itthon 55ért , ha nincs sehol sem olcsóbban, akkor ajánlott.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4591) Fr0z3n válasza Pötyi (#4589) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ilyen volt fent a jófogáson egy 20-asért, annyiért bőven jó. Meg is akartam venni, de közbe jött a daru :))

(már nincs fent, pedig most meg is venném :( )

TayRol: Itt az egyik lego boltban csabán van asszem 50-ért. Ha gondolod megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#4592) TayRol válasza Fr0z3n (#4591) üzenetére


TayRol
veterán

50? Megnéznéd?

LÁZ: 40e-ért esélytelen, a Logoutod olvastam.:)

[ Szerkesztve ]

(#4593) Fr0z3n válasza TayRol (#4592) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Úgyis megyek a városba délelőtt, akkor beugrok.

(#4594) Fr0z3n válasza TayRol (#4592) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Na megnéztem. 9 helyett 11:30kor nyit ma a bolt..... Majd holnap próba 2.0.

(#4595) TayRol válasza Fr0z3n (#4594) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi! :)

(#4596) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nos ma is volt egy kevés időm építeni és a következőt építettem meg: 9472-1: Attack On Weathertop [link]. A készlet a 433 alkatrészhez képest elég kicsinek tűnik, de kapunk a készlethez 3 exkluzív figurát igaz ebből 2 Nazgul, de Frodot is annak lehet venni a torso mintázata miatt. Az "épületről" sok mindent nem lehet elmondani, mert nem igazán részletgazdag, de elég jól visszaadja a filmben levő Széltetőt. Talán 1000 alkatrészből meglehetett volna emelni az egészet és akkor teljesen ugyanaz lett volna, mint ami a filmben volt. A Nazgulok palástja elég epic illetve a lovaik is nagyon szép mintázatúak szóval aki Gyűrűk Ura rajongó annak tuti megvan ez a készlet nem is beszélve Trufáról, ami szintén csak ebben a készletben lelhető fel. Nos nagy játékélményt nem ad a készlet, de a figurák miatt kötelező megvenni. Ezt jól tudta a Lego ezért elég drága volt anno, mert úgy emlékszem 16 körül volt az ára ami nem kevés... :( A készlet nekem 10/7 ami csak a figuráknak köszönhető. Ha esetleg valaki meg akarja venni az gyorsan szerezze be még olx-ről vagy vateráról, mert szerintem nagyon értékes készlet lesz ez is a jövőben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#4597) Fr0z3n válasza R3ĐßuŁŁ (#4596) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Mobilról nézve a Nazgulról azt hittem, hogy Darth Vader :D

(#4598) Napfénysüti

Kockarakón van pár akciós készlet.

Més que un club!

(#4599) LÁZ válasza Napfénysüti (#4598) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ja, a mini 23ért elég baráti :D

@Redbull: visszatérve a Crawlerra, egy 1x összerakott készlet most tart 76nál, szóval nem elképzelhetetlen a 80-100k :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4600) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#4599) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Na akkor még várok vele egy keveset hátha felpattan még az ára egy kicsit :DDD ;]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.