Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) lord.lakli válasza R3ĐßuŁŁ (#5748) üzenetére


lord.lakli
őstag

Én is így vagyok vele és sikerült a gyerkőcöket is teljesen beoltani. A mostaniakat is nagyon szeretik, de a régieket imádják.

(#5752) NGA


NGA
addikt

A kedvencem:

(#5753) R3ĐßuŁŁ válasza NGA (#5752) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Gyönyörű! Mit össze nem szenvedtem mire találtam idehaza egy dobozos jó állapotút. :D Ráadásul egy vagyont fizettem érte. :D Grat hozzá! :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5754) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Big Bang szet aug 1-től 20k a shopban, asszem felélem a pontjaimat holnap ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5755) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#5754) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

20 sok érte :( Megpróbálok haverral azt is hozatni hátha kijön pár ezerrel olcsóbban, illetve az új nagy Technic kamiont is próbálok hozatni, mert az is megtetszett. :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5756) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#5755) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sztem is sok, de kb 6k még van pontban, igy 14et már megér nekem, a kapott pontokkal meg lesz megint 3k a kártyán, szóval igy nem rossz a leányzó fekvése, de tény, hogy kicsit túl lett árazva. :K

itthon kevés az esély rá, hogy a boltokban kevesebb legyen, legalábbis sztem

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5757) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#5756) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

200 pont jár a készletért? Nem semmi :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5758) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#5757) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sajnos csak 66 :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5759) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#5758) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Hogy lesz abból 3k? :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5760) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#5759) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

az forintban a kedvezmény (háromezer...harmincezer :D ), ami elvileg marad, ha jól matekoztam

ps. sajnos a 60 dolcsi csak nálunk hujjujujj, ámerikában gyikfarok, lehet , hogy hamar sold out lesz, de az eu más részein sem egy nagy pénz...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5761) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

ajándék friends popsztár, vkinek kislányára átruházom ingyen, és bérmentve :D :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5762) lord.lakli válasza LÁZ (#5761) üzenetére


lord.lakli
őstag

Szívesen bizniszelnék :)

(#5763) bozig válasza LÁZ (#5754) üzenetére


bozig
tag

Nem jól emlékszem, hogy volt olyan koncepció, amiben Sheldon magasabb, Bernadette meg alacsonyabb, mint a többiek? Ha jól látom, ebben mindenki ugyanolyan magas.

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#5764) tvamos


tvamos
nagyúr

Fasza... Itt vagyunk a Kockaparádén, de kp. nincs nálunk. :((

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5765) LÁZ válasza tvamos (#5764) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

mammut-automata, karszalag úgy is megvan, sztem simán visszaengednek ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5766) Tom5 válasza LÁZ (#5761) üzenetére


Tom5
addikt

Ez Ellen Ripley és egy sentry gun van ott előtte? :F

(#5767) lord.lakli válasza tvamos (#5764) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mit vennél, mennyiért? Ráadásul már nincs 20%-os kupon, csak 10%. Akkor lehet, hogy elmentünk egymás mellett :) Nemrég jöttünk el.

[ Szerkesztve ]

(#5768) LÁZ válasza Tom5 (#5766) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

még az is lehet :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5769) NGA válasza R3ĐßuŁŁ (#5753) üzenetére


NGA
addikt

Köszönöm. A vaterán volt fent 30-ért. Annyit megért nekem. A sárgult elemek helyett veszek új fehéreket, a többi szép.

(#5770) NGA


NGA
addikt

Eladó Lego 7190 Millennium Falcon.

22e Ft. Hiánytalan.

[ Szerkesztve ]

(#5771) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5772) tvamos válasza lord.lakli (#5767) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, lehet, hogy megtortent... hajkurasztam a fiam. Nem volt ott vegul semmi, ami igazan tetszett volna.

(#5765) LÁZ válasza tvamos (#5764) üzenetére
Igen, visszaengedtek volna, de a gyerek be volt sozva, nem lehetett vele visszamenni, es amugy sem vol olyasmi, ami instant get... a 10%-os kupon meg ervenyes a webshopban is, ezt mondtak.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5773) Freddy76 válasza tvamos (#5772) üzenetére


Freddy76
addikt

Én a holnap délelőttön gondolkozom... Három gyerek van, 4, 5 és 7 évesek (egy saját, kettő kölcsön), valami program kellene. Van még egy feleség, aki mérsékelten Lego őrült. Ez alatt azt értem, hogy a Technic szerinte mind ronda és érdektelen, a 75094 Tydirium szerinte dögunalom, de amikor hazavittem a 10240-et, akkor közölte, hogy ezt elteszi, és csak vele rakhatom össze, legutóbb pedig vett egy Detective's Office modulart...

Itt dilemmázom, hogy érdemes-e kimenni, vagy sem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5774) tvamos válasza Freddy76 (#5773) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jó volt! Megérte!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5775) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Land Cruiser J40

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#5776) Freddy76 válasza tvamos (#5774) üzenetére


Freddy76
addikt

Valóban. Három gyerekkel mentünk ki (4 éves lány, 5 és 7 éves fiúk, ez utóbbi kettő kölcsön), nagyon jó volt. A srácok kb. 40 percig csak jártak körbe-körbe a hatalmas terepasztal körül, imádták. A végén a Nyugati Pályaudvar, beszarás, nagyon komoly. Bár megjegyeztem, hogy Railjet vonat nem megy a Nyugatiba, csak a Keletibe :DDD .

Amit sajnálok, hogy nekem kevés időm volt körbemenni, sok terepasztalt elnézegettem volna, de nem volt rá idő... Jövőre okosabban csinálom, kimegyek egyedül is (vagy más Lego fanboy-jal).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5777) LÁZ válasza Freddy76 (#5776) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

örülök, hogy kimentetek ti is, mi adult módban voltunk, ezért is sikerült mindent-mindenhonnan lefényképezni :D

@Mahrenburg: adják a gépek nagyon :K

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5778) tvamos válasza Freddy76 (#5776) üzenetére


tvamos
nagyúr

:DD

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5779) Mahrenburg válasza LÁZ (#5777) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

:K Jó kis csoportkép:

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#5780) tvamos válasza Mahrenburg (#5779) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hú! Ez otthon van? Dögös! :K

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5781) Mahrenburg válasza tvamos (#5780) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Sajnos nem, a cikk képgalériájában. :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#5782) tvamos


tvamos
nagyúr

Egyre erősebb bennem a maszthev érzés...

De itt van ez a szépség is...

Meg ők ketten:

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5783) TayRol válasza Mahrenburg (#5779) üzenetére


TayRol
veterán

A két angol terepjáró jobban kellene mint a szélső példányok. Remelem kaphatóak lesznek itthon is.

(#5784) NGA


NGA
addikt

Nagyon szépek így együtt:

(#5785) R3ĐßuŁŁ válasza NGA (#5784) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Alakul, alakul! :D Nagyon szépek ! :) :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5786) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Nem tudom néztétek-e, de kockarakon van az új technic repcsi és a merci. Mind a 2 nagyon jó áron van. Repcsit 20ra saccolták, a mercit 70re. Ehhez képes 14 és 55. Megéri beruházni

(#5787) NorDezs válasza Fr0z3n (#5786) üzenetére


NorDezs
senior tag

Kockrakot felesleges linkelni. Aprilis vege ota nem szallitanak sajnos...

(#5788) bobafett válasza NorDezs (#5787) üzenetére


bobafett
tag

Szia! Ezt hogy érted, hogy nem szállítanak? Én nemrég vettem onnan dolgokat, meg holnap is jön egy vonat, már a futárnál van.

(#5789) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Tydirium Logout káming szún :))

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5790) Djuree


Djuree
félisten

looooooool ez milyen már! :C :Y
már a héten talán jön minden az ucs at-st-hez, már úton vannak dolgok az ucs tie ceptorhoz, de ez kell, 70cm hosszu tantive iv! ez karácsonyra kell, ha nem lesz fa akkor is! :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5791) Mahrenburg válasza Djuree (#5790) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#5792) DopeBob


DopeBob
addikt

Ebbe ma botlottam bele véletlenül tankoláskor:

Shell Lego

500Ft-ot, de még a 900-at is nagyon megéri szerintem. Töltőállomást választottam, de a rajt/cél és a kamion még minimum kell a héten, az autók gondolom nem fogynak olyan hamar :)

MZ/X

(#5793) Lavar válasza LÁZ (#5789) üzenetére


Lavar
aktív tag

Várjuk!:)

(#5794) Djuree válasza DopeBob (#5792) üzenetére


Djuree
félisten

nekem küldik hirlevélben, a kaminyon nekem is kell majd. :K

Mahrenburg: ilyet tennék le a zasszony megölne. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5795) Mahrenburg válasza Djuree (#5794) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Majd kiengeszteled virággal... :D :

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#5796) tvamos válasza DopeBob (#5792) üzenetére


tvamos
nagyúr

FERRARI 250 GTO... Aaaaaallllaaaattttt...
Ha nem fér 25 liter a kocsiba, megiszom a többit.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5797) Djuree válasza Mahrenburg (#5795) üzenetére


Djuree
félisten

attól tartok ez kevés lesz. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5798) Mahrenburg válasza Djuree (#5797) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

És ha bevennéd a klánodba? :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#5799) Djuree válasza Mahrenburg (#5798) üzenetére


Djuree
félisten

már felajánlottam neki de nem láttam az őszinte mosolyt az arcán, gyanítom ez nemet jelent, vagy inkább "hagyjá békén a hülye játékoddal". :DD
legalább legozni szeret velem. :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5800) LÁZ válasza Djuree (#5790) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

na igen, a jó kis ucs tantive, jó anyag, ez sztem biztos, hogy olcsóbban jön ki, ha összerendeli az ember, mert közel falcon árban van az 1x összerakott is, ennél már csak az ucs snowspeeder a ritkább :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.