Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) R3ĐßuŁŁ válasza szabonagyur (#5400) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Cool :D Azt hiszem nekem is kell :P

Apropó ma bővült a gyűjtemény egy Tower Bridge-el. Még mielőtt kifut beszereztem... :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5402) szabonagyur válasza R3ĐßuŁŁ (#5401) üzenetére


szabonagyur
félisten

Eleinte én sem akartam megvenni a tortát, hetek óta nézem, de aztán láttam, hogy a számot ki lehet rakni és már tudtam, hogy kell is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5403) Freddy76 válasza R3ĐßuŁŁ (#5401) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt néztem én is. Elég sok Londonban élő magyar van az ügyfeleink között, gondoltam, kirakom, jó lesz dekorációnak is. De megnéztem az útmutatót és a videót, baromi sok az ismétlés, az unalmas kockapakolás. Kihagyom...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5404) Fr0z3n válasza Freddy76 (#5403) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Kirakom én neked :P

Honnan lehet olyan sütit venni meg malacot? Nagyon tetszik :B

[ Szerkesztve ]

(#5405) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

itt is nagy a baj :D

ps. a tortát nézegettem én is , shopban kapható, 2.5k, a malacpersely meg 4k, itthon lehet a persely olcsóbb, a torta nem biztos..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5406) szabonagyur válasza Fr0z3n (#5404) üzenetére


szabonagyur
félisten

Boltból :D Ez amúgy Meg néztem az új Cityket azok is nagyon jók lettek, egyedül a Mincecraftot nem tudtam értékelni :))

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5407) lord.lakli válasza R3ĐßuŁŁ (#5401) üzenetére


lord.lakli
őstag

Több mint 4000 darab, amiből 550 darab 1x1-es kis ferde elem (nem tudom a pontos nevét). Kb. 16-18 óra alatt sikerült összerakni. Nagyon jól néz ki a vitrinben.

(#5403) Freddy76: tényleg sok az ismétlődés. Én egyszerre raktam a két tornyot, hogy kevésbé vágjak eret magamon :) , de azért élveztem is ahogy nőtt az egész.

[ Szerkesztve ]

(#5408) cannibal válasza LÁZ (#5405) üzenetére


cannibal
senior tag

Azt lehet tudni, hogy honnan van a kép? Nagyon tetszenek az ilyen installációk. Szívesen nézegetném részletesebben. :))

(#5409) R3ĐßuŁŁ válasza lord.lakli (#5407) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Kíváncsi leszek! :K Éppen a Green Grocer-t rakom. :DDD Sajnos nem lesz időm befejezni, de elég jó készlet! Eiffel tornyot is össze akarom rakni a közeljövőben, mert még azt sem raktam ki soha. :(

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5410) LÁZ válasza cannibal (#5408) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

fészbukon van egy Lego Fans csoport, illetve jutubon JANGBRICKS csatornája, ő is összerakott egy saját várost, vagyis folyamatosan bőviti saját épitésekkel. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5411) Freddy76 válasza R3ĐßuŁŁ (#5409) üzenetére


Freddy76
addikt

Melyik Eifel torony van meg neked?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5412) R3ĐßuŁŁ válasza Freddy76 (#5411) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

A nagy. :) 10181 :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5413) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

UCS Hoth Echo Base állitólag októberben, 250 dodóért

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5414) lord.lakli válasza R3ĐßuŁŁ (#5409) üzenetére


lord.lakli
őstag

Azért tudsz élni :) Taj Mahal-t már eladtad, Eiffel még összerakásra vár. Erre még egy Green Grocer is. Nem semmi készletek, grat. Nagyon tetszenek, de a mai használt áruk sem semmi sajna.

(#5415) R3ĐßuŁŁ válasza lord.lakli (#5414) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Van még egy Taj Mahalom elvileg( az asszony úgy emlékszik), de az bontatlan még. :K Utána jön majd a Cafe Corner és a többi. Sajnos rengeteg készlet van amit még nem tudtam összerakni. :)

LÁZ Kíváncsi leszek hány darabos lesz és milyenek lesznek a figek. :D :K

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5416) lord.lakli válasza R3ĐßuŁŁ (#5415) üzenetére


lord.lakli
őstag

Azt a ... Inkább nem mondok semmit. Csak csendben elvonulok sírdogálni :O

Mindent megvettél anno megjelenéskor?

[ Szerkesztve ]

(#5417) DopeBob válasza R3ĐßuŁŁ (#5415) üzenetére


DopeBob
addikt

küld el postán, szívesen összerakom Neked őket ;]

MZ/X

(#5418) R3ĐßuŁŁ válasza lord.lakli (#5416) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Sajnos sokat csak megjelenés után sokkal :D

DopeBob: Szerintem a Taj Mahal bontatlan is marad :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5419) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

pár ekszkluziv készlet az idei komik konról

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5420) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

5420 :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5421) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#5419) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

A 2. és a 3. elég vagány! :K Kapkodják majd őket a szenyák míg mi itthon csorgatjuk rá a nyálunkat.. :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5422) Gondwana válasza R3ĐßuŁŁ (#5415) üzenetére


Gondwana
addikt

(Hozzád képest Fort Knox csak egy sarki talponálló, ez a befektetés, nem az ingatlanmutyi.)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#5423) lord.lakli


lord.lakli
őstag

10237-es LOTR Ork tornyot építette már meg valaki? Érdemes beruházni rá?

(#5424) Freddy76


Freddy76
addikt

És az új imperial shuttle Tydirium (75094) megvan valakinek?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5425) PR0JECTNR56 válasza Freddy76 (#5424) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#5426) R3ĐßuŁŁ válasza lord.lakli (#5423) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Természetesen. Anno 45-50 körül meg lehetett venni, de most kifut ezért 60 alatt nehéz találni. Ha valamikor meg akarod majd venni akkor most vedd meg szerintem. Ha rajongó vagy akkor meg természetesen kötelező. :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5427) R3ĐßuŁŁ válasza Gondwana (#5422) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Fene se tudta, hogy ezeknek így felpattan az áruk. :D Ilyenek után elgondolkodik az ember, hogy a nagy készletekből be szerezzen 1-2 pluszt is, mégha nem rajongok a nepperkedésért akkor is. :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5428) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nos sikerült befejeztem a Green Grocert. Hát mit is lehet mondani egy ilyen legendás készletről. :D Nekem mindig nagyon különleges érzés egy ilyen régi készlet dobozát a kezemben fogni és nézegetni a régi kor rajzait és ötleteit amik a dobozon vannak. Érezhető, hogy még ebben az időben inkább a külső, mint a belső volt a fontosabb, de azért megjegyezném, hogy itt is rengeteg ötlet ékesíti a hazát belülről is nem csak kívülről. A külsejéről annyit talán, hogy mint minden modularnál itt is nagyon szépek a szín kombinációk és nagyon szép díszelemek ékesítik. Az épület nagyon magas (moduláris házakhoz képest is). Aki rászánja magát, hogy ki adjon egy kisebb vagyont a megszerzésére az nem fog itt sem csalódni. Remek készlet! :) mindenki szerezze meg! :D :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5429) Fr0z3n válasza R3ĐßuŁŁ (#5428) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Én is legozással töltöm az estém. 42029-et szétszedtem, építek egy terepjárót. Ha el nem b@szom :D

(#5430) lord.lakli válasza R3ĐßuŁŁ (#5426) üzenetére


lord.lakli
őstag

Köszi, akkor szerintem hamarosan megszerzem.

(#5431) LÁZ válasza Freddy76 (#5424) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

igenigen, jó anyag, majd egy állványt kell kreáljak neki, az ömlesztettemből sajnos nem lett vmi jó, igy arra gondoltam, hogy az UCS-hez lévőt épitem meg hozzá, vagyis azokat az elemeket rendelem meg vhonnan.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5432) Freddy76 válasza LÁZ (#5431) üzenetére


Freddy76
addikt

Aszondod érdemes rá beruházni?

Most meguntam a technicezést egy időre, raknék valami klassz hagyományost. Megvettem az UCS X-winget, de az asszony közölte, hogy nem rakhatom össze nélküle. Azt is mondta, hogy az új nappalinkba kell egy vitrin, mert ezt nem fogja állandóan takarítani. Mondtam, hogy okés, de ha vitrin (eddig vitrinellenes voltam), akkor megveszem az UCS Tie-fightert is, belement, de azt sem rakhatom ki nélküle.

A Tydirium nem érdekli.

Mennyi idő összerakni? Jó móka? Tudom, hülye kérdés, de olyan cuccot vennék, ami egy kellemes esti szórakozást ad...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5433) R3ĐßuŁŁ válasza Freddy76 (#5432) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Jó nagy vitrin lesz, ha beleférnek az UCS készletek. :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5434) Gondwana válasza Freddy76 (#5432) üzenetére


Gondwana
addikt

Tudom, hülye kérdés, de olyan cuccot vennék, ami egy kellemes esti szórakozást ad...
Màr csak az a kérdés, hogy utàna, vagy "azokon" a napokon helyette, mert ha utòbbi, akkor Tydirium. (Úgy kell hazavinni, hogy a tintatörlőhöz volt akciòsan)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#5435) Freddy76 válasza R3ĐßuŁŁ (#5433) üzenetére


Freddy76
addikt

Lóf@szt, megnéztem az X-wing méreteit, ez semmilyen normális vitrinbe nem fér bele, akkora dög. Te hol tárolod?

Gondwana: ilyen kontextusban még nem jutott eszembe... Amúgy nem szoktam hazudni, legfeljebb az árról :B

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5436) LÁZ válasza Freddy76 (#5432) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sztem mindenképpen, persze nem egy UCS, de vitrinbe, megfelelő alternativa, és 30 körül már nagyon jó vétel, majd irok róla logouton. ha 'güzü' legós vagy, pár óra alatt össze lehet dobni, én nem tudok gyorsan legózni :D , úgyhogy kb 5-6 óra volt.

figurák is jók, játszhatóság is, egyedül egy állvány kell, hogy repülő módban tudjam tartani, sajnos a vitrin már tele van (ikeás fém, állitható polcokkal).

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5437) Freddy76 válasza LÁZ (#5436) üzenetére


Freddy76
addikt

Meggyőztél. Hol érdemes venni? Egyelőre csak lego shop-ban láttam.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5438) Fr0z3n válasza Freddy76 (#5437) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Itt pl Szerintem jó áron van. :K

(#5439) Freddy76 válasza Fr0z3n (#5438) üzenetére


Freddy76
addikt

Köszi, emlékeim szerint ennyi volt az Allee Lego shopban is, bár erre nem vennék mérget.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5440) Fr0z3n válasza Freddy76 (#5439) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nálunk 2 nagyobb legos bolt vana városban. De mind2 a kettő olyan horror árakkal, hogy inkább be sem nézek.

(#5441) R3ĐßuŁŁ válasza Freddy76 (#5435) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Sajnos nem fér be semelyik sehova. A Sandcrawler és a hasonló formájúak beférnének, de inkább a szekrény tetején vannak és tisztitgatom őket 2-3 hetente. :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5442) tvamos


tvamos
nagyúr

Csomo helyen mar nem latok 42009-et... :( vagy rosszul latom.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5443) R3ĐßuŁŁ válasza tvamos (#5442) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Kockarako. Csak utánvétes megoldást válaszd és ne utalj előre. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5444) lord.lakli


lord.lakli
őstag

Hamár kockarako.hu, akkor van aki az elmúlt egy hónapban rendelt tőlük valamit és meg is kapta?

(#5445) tvamos válasza R3ĐßuŁŁ (#5443) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszi az otletet, de akkor azt hiszem, csak bemegyek a helyi boltba, es megveszem. Pont van meg egy legutolso peldany.
Az a baj, hogy a sarga Volvo is nagyon tetszik...

A gyerek meg most kinezett maganak egy regi Technic keszletet, aminek a dobozan egy T-Rex volt... no, azt lenne jo tudni, mi lehet...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5446) LÁZ válasza tvamos (#5445) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

méjbi?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#5447) R3ĐßuŁŁ válasza lord.lakli (#5444) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én nem paráznék ettől. Ha nem utalsz előre nincs miért aggódni. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5448) tvamos válasza LÁZ (#5446) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hűha... Drága ez mi?

Kozben kiderült, hogy a 8485-ről lehet szó.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5449) Fr0z3n válasza LÁZ (#5446) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ilyet veszek jövő hónapban :DDD

(#5450) R3ĐßuŁŁ válasza Fr0z3n (#5449) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én lassan egy jó kis vonatra szeretnék benevezni. Soha nem volt még vonatom, ha jól emlékszem. A modularok köré talán jó poén lenne építeni egyet. :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.