Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99874) kicsipapucs válasza B-L-A-C-K (#99870) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Előre bocsátom: nem vagyok senki, a szavam nem ér semmit, se nemem nincs, se identitásom. Nem kell nekem hinni, csak valahány éves vagyok és ezért nagy a szám az interneten, mert azt hiszem, tudok okosat írni! Ja, iPhone-om van több is, azért merem a véleményem elmondani. ;]

Szubjektív, hogy mi számít "ok adásnak". Ráadásul egyénenként változik, hogy kinek mi üti meg az ingerküszöbét.

Ergo talán nekem akkor sem megy fel a vérnyomásom, ha valaki férfiú egy haverjával smárolós képet rak fel a fészbukra (fiktív példa), de neked meg már attól is, hogy piroskígyó nem nevezi meg a szerelmi bánata tárgyának nemét.
Ezzel így semmi baj sincs, mindenkit minden máshogyan ingerel.

A probléma az, hogy te őt piszkálod és most is éppen egy ultimátumot adtál neki, hogy azonnal bökje ki, hogy hetero, akkor elnézést kérsz, de amúgy köcsögbuzi. Nem gondolhatod komolyan, hogy majd most ő eleget tesz ennek a kérésnek...

Az eddigiekre: Elbeszéltek egymás mellett a fiúkkal. totálisan értem, hogy nem te kezdted az egész "balhét". Viszont te vagy a hangos. A te gyomorsavad bugyog most, te mentél át homofóbba. Egy speckó alfajba, a homo magamutogatus rühellitiszbe. De attól még bántasz egy instabil lábakon álló kisebbséget, nem enyhítő körülmény, hogy téged a homcsik felbaszcsiztak. A véleményed értékes, csak nem ilyen formában. SZERINTEM.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.