Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99851) Cyberpunk válasza radi8tor (#99850) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tényleg itt nem lehet szivárványosítani az avatárunkat? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#99852) radi8tor válasza Cyberpunk (#99851) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

2 vagy 3 évente lehet cserélni, szóval addig maradna.

⭐ Stella

(#99853) CharlieDrop válasza radi8tor (#99852) üzenetére


CharlieDrop
veterán

lassan már nekem is kellene egy saját :DDD

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#99854) radi8tor válasza CharlieDrop (#99853) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Te igényelhetnél simán. :K

⭐ Stella

(#99855) B-L-A-C-K válasza Cyberpunk (#99849) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most se én kezdtem bele, így jöttem már ide, de kurvára lesz@rom kinek tetszik vagy kinek nem ha elmondom a véleményem...;) Ha lenne külön egy langyi topik ennek a témának és ott lenne kibeszélve hogy pl a barim otthagyott és zavar hogy más öleli majd hidd el oda be se tenném a lábam.

[ Szerkesztve ]

(#99856) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#99848) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem te hozod fel? Egyből jöttél a buzizással, amikor felvetettem egy párkapcsolati problémát, amihez SEMMI köze nem volt, kurvára nem említettem semmi ilyet. Igazából még én szólhatnék a rágalmazásért.

[ Szerkesztve ]

(#99857) -secret- válasza CharlieDrop (#99853) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Aszittam' ez is egyedi.

Holnap Balcsi. :D

[ Szerkesztve ]

(#99858) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#99855) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Még is hozzáfűzted a negatív véleményedet, és ettől indult el a shitstorm megint. Ja vélemény leírhatod, de ne csodálkozz azon, ha neked esnek itt páran.

Itt sem beszéljük ki a langyi témát én szerintem. Ja tudom mire célzol, de nincs alapod hozzá.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#99859) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#99856) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Linkeld már be akkor hol jöttem akkor azzal kapcsolatban "buzizással".? Csak jelzem sehol, célzás volt rá, de nem buziztalak!

Cyberpunk: Persze hogy utána belementem, de úgy jönnek páran mintha én hoztam volna fel az egészet a semmiből. Az meg hogy nekem esnek páran emiatt nyugodtan, ettől függetlenül az a véleményem eről amit leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#99860) r3dsnake válasza -secret- (#99857) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem pénteken. Mondjuk nem berúgni, hanem körbebringázni, de gondolom tetemes sörmennyiséggel időközben. :D

(#99861) Cyberpunk válasza r3dsnake (#99856) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most ez azért kicsit furcsa, akár csak a Kocsis Máté esete. :D Mint ha a másság bűn lenne, ezért rágalmazás az ha valaki lebuziza a másikat. Tudom nálunk a mi mentalitásunkban az. Ettől még persze bunkóság.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#99862) -secret- válasza r3dsnake (#99860) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Elv. péntekig leszünk kint... de a pia mennyiségéről még nem sikerült megegyeznem a többiekkel. :D

(#99863) gabormgp válasza radi8tor (#99854) üzenetére


gabormgp
senior tag

Én igényelhetnék?

(#99864) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#99859) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

[link], [link]

Soha nem bírod ki, mindig kell egy ilyen jellegű megjegyzést tenni, amikor szerintem semmi okot nem adtam rá. De ha mégis, akkor is béna nagyos.

[ Szerkesztve ]

(#99865) B-L-A-C-K válasza gabormgp (#99863) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha jól rémlik őstag rangtól lehet csak.

r3dsnake: Ebbe hol volt a buzi? Írtam céloztam rá az előbb is, de nem buziztalak le.

[ Szerkesztve ]

(#99866) -secret- válasza B-L-A-C-K (#99865) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#99867) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#99865) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jajmár. Célozgatni sem kell, nem értem miért jut eszedbe neked ez folyton, bármit bedobok. A többiek érdemben és értelmesen is tudnak reagálni. És különben is, min változtatna egy-egy felvázolt témában, hogy kiről van szó? Épp ezért vicces a nyűglődésed.

[ Szerkesztve ]

(#99868) CharlieDrop válasza radi8tor (#99854) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ja,m csak lusta vagyok :D :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#99869) GALARDO válasza CharlieDrop (#99868) üzenetére


GALARDO
addikt

Ne parázz, lassan mi leszünk az egyediek. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#99870) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#99867) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor nem kell célozgatni ha nem adsz rá okot, de ha így vélekedsz erről, akkor ezek szerint rosszul gondoltam. Szóval a ha a szerelmi bánatos témádban most megerősíted nekem hogy nem pasiról volt szó hanem egy leányzóról fogom magam és bocsánatot kérek tőled!

(#99871) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na más téma. Ki várja a Terminátor Genisys-t? Szerintem jó nagy kavarc lesz majd a sztoriban lehet többször nézős. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#99872) gyuromoj válasza Cyberpunk (#99871) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem tervben volt csütörtökre, de lehet csak szombaton sikerül elmennem rá.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#99873) Cyberpunk válasza gyuromoj (#99872) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én lehet pénteken ugrok be, de gyorsan el kell döntenem, mert foglalni kell a helyet napokkal előre.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#99874) kicsipapucs válasza B-L-A-C-K (#99870) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Előre bocsátom: nem vagyok senki, a szavam nem ér semmit, se nemem nincs, se identitásom. Nem kell nekem hinni, csak valahány éves vagyok és ezért nagy a szám az interneten, mert azt hiszem, tudok okosat írni! Ja, iPhone-om van több is, azért merem a véleményem elmondani. ;]

Szubjektív, hogy mi számít "ok adásnak". Ráadásul egyénenként változik, hogy kinek mi üti meg az ingerküszöbét.

Ergo talán nekem akkor sem megy fel a vérnyomásom, ha valaki férfiú egy haverjával smárolós képet rak fel a fészbukra (fiktív példa), de neked meg már attól is, hogy piroskígyó nem nevezi meg a szerelmi bánata tárgyának nemét.
Ezzel így semmi baj sincs, mindenkit minden máshogyan ingerel.

A probléma az, hogy te őt piszkálod és most is éppen egy ultimátumot adtál neki, hogy azonnal bökje ki, hogy hetero, akkor elnézést kérsz, de amúgy köcsögbuzi. Nem gondolhatod komolyan, hogy majd most ő eleget tesz ennek a kérésnek...

Az eddigiekre: Elbeszéltek egymás mellett a fiúkkal. totálisan értem, hogy nem te kezdted az egész "balhét". Viszont te vagy a hangos. A te gyomorsavad bugyog most, te mentél át homofóbba. Egy speckó alfajba, a homo magamutogatus rühellitiszbe. De attól még bántasz egy instabil lábakon álló kisebbséget, nem enyhítő körülmény, hogy téged a homcsik felbaszcsiztak. A véleményed értékes, csak nem ilyen formában. SZERINTEM.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#99875) válasza r3dsnake (#99856) üzenetére



őstag

"Egyből jöttél a buzizással, amikor felvetettem egy párkapcsolati problémát, "

De minek? Negyedévente itt akarsz meghalni. Ki kíváncsi arra, hogy elhagytak a barátaid, főleg úgy ahogy te előadod. Semmi másért nem írsz ide ilyeneket, csak hogy részvétet és szimpátiát csikarj ki a többiektől, de a virtuális barátok nem ugyanazok. Senkinek sem kerül semmibe, hogy megsimogassa a buksidat. Tele vagy nőies vonásokkal , és amikor ezt a szemedre vetik, csak megsértődni tudsz, és várni a felmentő sereget. Amúgy az ilyen jellegű problémádat az illetékesekkel kéne megbeszélni,
és nem egy tech nyílt fórumon. Főleg úgy hogy csak az egyik felet hallottuk. Rád nagyon igaz az aláírásom.

[ Szerkesztve ]

(#99876) gabormgp válasza B-L-A-C-K (#99865) üzenetére


gabormgp
senior tag

Thx
Mas: Valaki felrakta mar az uj Jb-t?
Az Appsync mukoik 8.3-on?

[ Szerkesztve ]

(#99877) B-L-A-C-K válasza kicsipapucs (#99874) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj ez már nagyon régi téma, és így nem is látod át az egészet. Én pl direkt cukkolom ezzel, amit tud ő is, ő meg direkt kikerüli a válaszadásokat, azaz valamilyen szinten igényli hogy basztatva legyen.Ultimátumot meg nem adok neki, erről szó sincs, csak most jön azzal hogy rágalmazom ezzel a melegséggel, miközben lehet nem is az. Erre írtam ha valóban így van bocsánatot is kérdek tőle, de már megint válasz kikerülés lesz, azaz minden megy szépen tovább...;) ;]

(#99878) CharlieDrop válasza GALARDO (#99869) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:C :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#99879) Cyberpunk válasza (#99875) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Elfér itt az ilyen, itt személytelenül ki lehet írni a dolgokat magunkból. Vagy szerinted érdekesebb téma az, hogy ki milyen borotvát használ? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#99880) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Amúgy meg napizene, hogy legyen ma valami jó is itt. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#99881) válasza Cyberpunk (#99879) üzenetére



őstag

Az lett volna érdekes téma amit kérdeztem Tőled. Erről jut eszembe, van itt rádióamatőr fórum?

[ Szerkesztve ]

(#99882) B-L-A-C-K válasza (#99881) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van, de olyan mintha nem is lenne, mivel abszolút nem pörög...:)

(#99883) tDr1v3r válasza gabormgp (#99876) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Telefonra telik de appra nem... hányinger.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#99884) válasza B-L-A-C-K (#99882) üzenetére



őstag

Köszi, meglesem.

tDr1v3r

Teljesen igazad van, de a stílus maga az ember. Engem ez borít ki.

[ Szerkesztve ]

(#99885) kali válasza (#99881) üzenetére


kali
legenda

földönkívüliekkel szoktam rádión beszélgetni, ha az is érdekel téged, akkor linkelem a frekvenciát és a leírást.
földi emberekkel már nem szoktam, mert a föld iq-ja állandó, de egyre többen vannak rá...

;]

(#99886) válasza kali (#99885) üzenetére



őstag

A napokban jutok hozzá egy communication receiverhez. Durva ez a Buzzer is. Youtubon láttam milyen antenna rendszere van. :D Már nem ad.

(#99887) tDr1v3r válasza (#99884) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igazából a te stílusod még rosszabb.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#99888) kicsipapucs válasza tDr1v3r (#99883) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de... (Kezd sok lenni belőlem a topikban, vágom.)

Jó néhány fizetős alkalmazást megvettem már, voltak drágák is (iGO Full EU, Runtastic Pro, Monument Valley...). Mégis fent van az AppSync a telómon, használom is. Engem hová sorolsz ezek alapján, ebben az aspektusban?

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#99889) gabormgp válasza tDr1v3r (#99883) üzenetére


gabormgp
senior tag

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Csak a warezt ismered mi?
Szerk: Lehet h felreertettuk egymast,vagy en irtam rosszul..Az Appsync(asszem az a neve) kell nehany tweat felrakasahoz.

[ Szerkesztve ]

(#99890) r3dsnake válasza kicsipapucs (#99874) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

:R

(#99891) radi8tor válasza gabormgp (#99863) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kevés szakmai hozzászólásod van a rangodhoz, ha 2500 napos regisztrációd lenne, akkor OK lenne.

⭐ Stella

(#99892) gabormgp válasza radi8tor (#99891) üzenetére


gabormgp
senior tag

Igen,végül rájöttem már.Köszi

(#99893) #51177472


#51177472
törölt tag

Azt csináltok amit akartok, én fogyasztom a meló utáni söröm és várom hogy megérkezzen a pizza... :D

(#99894) #68036352


#68036352
törölt tag

Fú, miről maradtam le. Tegnap reggel óta aludtam egyhuzamban majdnem, rég volt már ilyen. :DD

(#99895) r3dsnake válasza #68036352 (#99894) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én 6 és fél órát, de nem ébredtem fel közben. Kb. egy hónapja nem volt ilyen, most egész frissnek érzem magam.

(#99896) Cyberpunk válasza #68036352 (#99894) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Talán hosszú volt a buli? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#99897) #68036352 válasza Cyberpunk (#99896) üzenetére


#68036352
törölt tag

A meló volt sok. Ez szokott lenni, dolgozom 15-24 órákat egymás után nehány óra alvással és nem érzem magam fáradtnak. Ez megy 1-2 hétig aztán jön egy nap mikor el alszok és egy nappal később térek magamhoz. Volt közbe pár félálom szakasz is, de meglepődtem hogy hétfő van 😅

[ Szerkesztve ]

(#99898) Gergőke88 válasza #68036352 (#99897) üzenetére


Gergőke88
addikt

Lehet begináztak egy szivárványos bulin.
Hátul nem fáj semmid? ;]

(#99899) #68036352 válasza Gergőke88 (#99898) üzenetére


#68036352
törölt tag

Mondom nem bulizni voltam, hanem dolgozni. És egyébként se iszok soha, csak vizet, esetleg üdítőt.
Erről a szivárvány dologról meg ha leírnám a véleményem kibanolnának. Úgyhogy magamban tartom.

[ Szerkesztve ]

(#99900) Cyberpunk válasza Gergőke88 (#99898) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Látom képtelen vagy leszakadni a témáról. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.