Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91601) Cyberpunk válasza Vasinger! (#91600) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja valami milliós gép Campy Super Record elektromos váltással. :D én az elektromost is túlzásnak tartom, a profi világban sem annyira jók az eredményei. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#91602) Vasinger! válasza Cyberpunk (#91601) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Egyelőre én is feleslegesnek tartom, de nagyon kezd betörni a piacra és baromira fejlődik, szerintem ez lesz a jövő. :)

Korábban a 9-10-11 sebességes rendszereket is leírták.

(#91603) kali válasza r3dsnake (#91597) üzenetére


kali
legenda

ennek semmi köze hozzá, nem a gyártót nézem, ha valami tetszik és be is jön nekem, mert jónak bizonyul, akkor okés.
most épp samsung telefonom van, bejött, jó, még elvi korlátok sem adottak lte vagy wifi tekintetében sem, ami felettébb megnyugtató.

Tibee86; én is írtam már, hogy az apple nem szeret wifi és lte tekintetében az élen járni, nem is annyira a sebességben, mint szabványok tekintetében, bár ez inkább a mobiltelefonjaikra igaz, de ott is beleférhetne mindig az aktuálisan jobb/újabb technológia.
az adatsebességre még ráfogható, hogy elég a lomhább is, de pont a minap lomboztam le néhány iphone fanatikust, amikor pont ilyesmiről volt szó, hogy úgysem használják/használnák ki; a jelenlegi telefonom wifi tekintetében mimo képes - ebben a samsung jár most az élen -, és a sebességre tényleg ráfogható, hogy én sem feltétlenül használom ki, mert 100/50 netem van itthon is, de a mimo a kapcsolat minősége tekintetében is megmutatkozik, és lebiggyedt kicsit a szájuk, amikor az iphone 6 és 6 plus - de ez sok/szinte minden más telefonra is igaz - már nem is látta adott wifi hálót, de az én telefonom még vígan felkapcsolódott és forgalmazott.

B-L-A-C-K; nem arról szól, de egy négy éves típus egy komoly beosztású embernek, ráadásul informatikai és telekommunikációs cégnél...

Vasinger!; nem mindenkinek kell, részint akár meg is indokolható, hogy miért, de ha a hálózat tud valamit, akkor ne az eszköz legyen már ahhoz képest a szűk keresztmetszet, fordítva szokás.
a 3g már nem opció, minden szolgáltató 4g/lte fejlesztésre gyúr, a szolgáltatóm esetén már most jobb az országos 4g/lte lefedettség, mint a 3g, így a csak 3g képes telefon felejtős, de még az a 4g/lte képes is, ami nem minden szükséges frekvenciát kezel - aka iphone 5, kintről behozott csodák, nem direkt ebben a piacban gondolkodó gyártók, mint a xiaomi és társai -, szóval több szempontot kell nézni, nem csak a sebességet.
a torrent nekem sosem volt szempont, egyáltalán nem élek vele.
nem csak az érzet kell, ha hívnak például valahová wifi hálózatot beállítani és említik, hogy ac képes a router, akkor nem kell már vakarnom a fejem, hogy a mobiltelefon mellé vigyek még ac képes munkaállomást, mint történt az az 5s esetén.
1+1 = oneplus one? mert az több kívánalmamnak sem felel(ne) meg.

[ Szerkesztve ]

(#91604)



őstag

Na, akkor mondom a tutit :D

Nálam nem hajlik, kamera a helyén, stb. Egyszer volt hogy eldobta az ujjacsám barázdáit, és újra kellett konfigurálni. Azért benne volt az is, hogy össze vissza volt karcolva.

Második jóslat

Tehát, "valszeg" akkor váltok, ha eljön az a verzió, ahol már elhagyják a home gombot, QI-val lehet tölthető, jack csatin kívűl más nyillás nem lesz rajta. Ennek is két évet adok, vagyis a 6S után az iPhone 7 már ilyen lesz, teljesen megújult desingel.
Abban csak reménykedem, hogy WiFi Z-n monitórhoz csatlakozva teljes értékű OSX-et futtatva asztali számítógépként is használhatjuk . Ennek a SoC-ja, már 10-12 nm lesz .

El lehet menteni :D

Tény, ha ilyen gagyi marad a Ft, akkor a negyedmilliós ájfony olcsónak fog számítani.

[ Szerkesztve ]

(#91605) Zjunior válasza (#91604) üzenetére


Zjunior
veterán

Az nem érdekes h nálad nem hajlik...
AZ a lényeg másnál igen :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#91606) Vasinger! válasza Zjunior (#91605) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Tehát te azt az elvet vallod, hogy ha nálad és az egyik haverodnál, de teszem még a harmadiknál sincs semmi baj egy termékkel, akkor az azt jelenti, hogy senki másnak sem lehet baj vele, igaz? Ha nálad nem romlik el valami, akkor senkinél?

(#91607) Zjunior válasza Vasinger! (#91606) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem, van telefonboltos gyerekkori barátom szval van mérce ;)!
Egyel sem találkozott eddig...
Igazat fogok adni neked ha látok ilyet:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#91608) B-L-A-C-K válasza Zjunior (#91607) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#91609) válasza Vasinger! (#91606) üzenetére



őstag

"Tehát ha azt vallod" hogy a hatosok hajlanak, mert néhány idióta amerikai, akik sem az idejükkel, sem a pénzükkel nem tudnak mit kezdeni, és nagyértékű telefonokat tesznek tönkre saját szórakoztatásukra, és felteszik azt YouTubera bízva abba, hogy sokan nézik meg, és mégtöbbeket téveszt meg, akkor igazad van. Az i6-os hajlik és a kamera is elmozdul, mert a több milliós legyártott készülékből leejtettek 1000-et, ami hazavágta a kamerát, beturmixoltak 10-et, megfőztek kettőt, és egy volt az űrben is. Egyszerű, ne ved meg.

Ezerszer lelett írva, hogy 5S-ről nem érdemes váltani, mert a különbözet nem fedezi a többlet tudás. De rugózól rajta, hogy igazold magadnak azt, amit már rég eldöntöttél. :)

[ Szerkesztve ]

(#91610) Cyberpunk válasza (#91609) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja ez a band gate egy felfújt lufi. Nekem elég szűk gatyáim vannak, és 6+ van nem hajlik érdekes mód, pedig rendesen feszül, meg a lábam is izmos. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#91611) Zjunior válasza (#91609) üzenetére


Zjunior
veterán

Jaj, hiába írod le!
Én leszarom h ki mit vesz, nem az volt a gondom, hanem h NEM ajánlja a telefont mert hajlik, kamera elcsuszik, kopik, siklik, ragad, nem pörög , nem
Kicsi, nem jo, nem adja, nem vastagabb, nem nehezebb, nem régi os, nem bírom...:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#91612) matyi19


matyi19
őstag

Valaki játszik NFS No Limits-t....?

(#91613) tDr1v3r válasza Cyberpunk (#91610) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Fogadjunk hogy pár másodperc alatt meghajlítom. ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#91614) válasza Cyberpunk (#91610) üzenetére



őstag

Még ha olyan hibák lennének, mint az antenna gate ami minden i4-et érintett , vagy az i4S baseband chip wi-fi problémái, stb. De ilyen videóknak, hinni ahol kiszáll a kocsiból, és a zsebéből előhúz egy praperált iPHONET. Azt nem tartom kizárva, hogy farzsebben rendszeresen azon ülve nem hajlik meg, de aki ott hordja a mai telefonokat, az vegyen Nokia 6210-et. Az kibírja ha ráülnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#91615) Vasinger! válasza (#91609) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ezt most úgy írod, mintha eddig nem lett volna hibás telefon. Ahogy írtad később ott volt az antenna gate i4-nél, azt el isfogadta az Apple.

De mondok jobbat. A bendgatet az Apple is elfogadta, ha jól tudom és cserélt már ki így készüléket emiatt. Egy i6p-t egyáltalán nem nehéz elhajlítani szerintem sem. Akármennyire is szeretnéd, a fizika attól még létezik, mert becsukod a szemed, még a lámpa ugyanúgy égni fog előtted, hiába mondod azt, hogy te nem látod a fényt.
(Leegyszerűsítve: a vékony és hosszabb dolgokat nem nehéz meghajlítani általánosságban véve, mert sokkal kevesebb erő kell hozzá, mint egy vastagabb és rövidebb darabhoz. Természetesen ez a mennyire az anyagtulajdonságtól függ, ami itt közismert, alumínium)

Egyébként ennek rég nincs köze most hozzám, hogy mit akarok venni, ez az egész egy új szálon indult el.

Zjunior:

És most ezt miért kéne elhinnem?

Ennyi erővel, te is csak user vagy aki ír valamit a neten, tehát ugyanúgy nem kéne hinnem neked, mint azoknak akik azt írják, hogy hajlik a telefonjuk vagy elcsúszik a kamera. Értem?

Egyébként úgy unblock:

Mi értelme lenne tömegével hajlítani egy fajta telefont csak úgy? 1-2 embert megértem csak heccből, csak mert szórakozik, de több százat már nem. Értsétek meg, hogy ez már nem az urban legend kategória.

[ Szerkesztve ]

(#91616) Cyberpunk válasza Vasinger! (#91615) üzenetére


Cyberpunk
félisten

X millió vs több száz! Ezért lufi ezt értsd meg! :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#91617) madgie válasza Zjunior (#91607) üzenetére


madgie
titán

Félholdacska előlapi kamerával sem találkozott a koma az i6-on, vagy azt a fene sem nézi?

(#91618) Tibee86 válasza Zjunior (#91611) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem. Az egész ebből a kérdésből indult: "A sima 6-nak van most valami gyerekbetegsége?"
Majd te nem tudtad megemészteni, hogy bizony előfordulhatnak gondok vele, mert hát te már 3 hónapja használod...

Cyberpunk: Ha így nézzük, akkor soha semmi gond nem volt egyik iPhone-nal se (i4 antenna, 5 kopás kivételével, mert az az összes készüléket érintette), mind csak lufi volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#91619) Cyberpunk válasza Tibee86 (#91618) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem elismerem, hogy létezik a probléma, viszont azt is látom, hogy ez felfújt dolog.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#91620) Tibee86 válasza Cyberpunk (#91619) üzenetére


Tibee86
veterán

Túl van kicsit lihegve, de ahhoz mondjuk pont elég, hogy ha i6-om lenne tuti naponta nézném, hogy mi a helyzet vele. Maradhatott volna ez a bendgate csak a 6+ sajátossága. ;]
Ami biztos, a következő széria olyan merev lesz, hogy a hajlítógép fog eltörni mikor tesztelik.

: Hmmm, i7-nél új dízájn? Én akkor megjósolom, hogy jobb lesz a kamerája, mint a 6S-nek. :P :D

[ Szerkesztve ]

(#91621) Zjunior válasza Tibee86 (#91620) üzenetére


Zjunior
veterán

Olyan Manageres!;]
Nem hajlik, nem kopik, sztem jó lenne!
:U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#91622) b4zsi- válasza Zjunior (#91621) üzenetére


b4zsi-
őstag

Lehet elfutna rajta az IOS gond nélkül. Mondjuk a 4K felvételt megkockáztatom, hogy nem működne ;]

(#91623) Blaise


Blaise
veterán

(#91624) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Erről jut eszembe, éjszaka is mérhetnek?

(#91625) Blaise válasza -secret- (#91624) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, éjszaka is látnak.

(#91634) Tibee86


Tibee86
veterán

Most a lézerblokkolós téma miért lett kitörölve, melyik pontot sérti?

[ Szerkesztve ]

(#91635) radi8tor válasza Tibee86 (#91634) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Saját kérésre.

⭐ Stella

(#91636) Tibee86 válasza radi8tor (#91635) üzenetére


Tibee86
veterán

Az más, pedig érdekelt volna. :(

(#91637) Totheground válasza Tibee86 (#91634) üzenetére


Totheground
addikt

Én vagyok a felelős, gondoltam jobb a békesség. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#91638) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

SÖ:

Hogy is mondtad, mi is lesz a home gombbal? :D

Nyilván ebből nem lesz semmi, de nem úgy fest, mintha épp elfelejteni akarnák a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#91639) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#91640) manchester85


manchester85
addikt

Srácok, ma küldöm vissza a telot az ebayes eladónak, úgyhogy kene egy gyors segítség, mert még nem csináltam ilyet. :U. Elfogadta a visszaküldesi kérelmet a gyerek, tehát minden oke, de mi ilyenkor pontosan a teendő? Hogy adok meg shipping, tracking infót, meg kell adnom egyáltalán? Vagy csak küldöm a postán aztán kesz? Ebayen semmi státusz módosítást nem kell csinálnom? Kell valamire ügyelni? Előre is koszi.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#91641) radi8tor válasza manchester85 (#91640) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van nyitva case neki vagy csak simán leveleztél az eladóval?

⭐ Stella

(#91642) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

(#91643) madgie


madgie
titán

Hazafelé is vidám a hangulatom :D

(#91644) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nikon Generation Image "Kordale & Kaleb"

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#91645) radi8tor válasza gyuromoj (#91644) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hja, mindent felpakolni a netre. :C

⭐ Stella

(#91646) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#91647) kali válasza Vasinger! (#91638) üzenetére


kali
legenda

érdekes megoldás lenne, bő 12 éve is tudta már a telefonom és nem volt rossz használni.

(#91648) r3dsnake válasza gyuromoj (#91644) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Aranyos, bátor reklám. :)

madgie: Bejön a hangulata.

[ Szerkesztve ]

(#91650) Tibee86 válasza gyuromoj (#91644) üzenetére


Tibee86
veterán

Hogy ebbe a topikba ezt állandóan fel kell hozni.... Korán van, nem kommentálom, mert aztán megint csak a feszkó fog menni, gondolom ez volt a célod vele.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.