Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92902) gyuromoj válasza B-L-A-C-K (#92901) üzenetére


gyuromoj
veterán

Lehet én vagyok a hozzá nem értő, de ilyet én is tudok és beérem 3 nullával kevesebbért is. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92903) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Szerintetek reális ár egy 2 hete cserélt Telekom-os i5S SG 16GB telóért a 110k?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92904) b4zsi- válasza B-L-A-C-K (#92901) üzenetére


b4zsi-
őstag

Engem jobban zavar a cikkben "megmagyarázott" szöveg arra, hogy mért ezt festette. Miközben maradt neki szobamázolás után egy kis fehér azt egy egyenes léc mellett belerántott egy kis fehéret a kékbe. Le a kalappal a faszi előtt mert egy hülye meg elhiszi a kacsa szöveget és adott érte ennyi pénzt. :)

(#92905) GALARDO válasza B-L-A-C-K (#92901) üzenetére


GALARDO
addikt

Én meg úgy döntöttem, hogy veszek egy fejjájit....2 millát simán megér.

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#92906) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez csak nekem ronda? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#92907) GALARDO válasza Cyberpunk (#92906) üzenetére


GALARDO
addikt

Hidd el, van aki már elcsöppent. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#92908) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#92906) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem is az, elég elvetélt ötlet ez...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#92909) Cyberpunk válasza GALARDO (#92907) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja a keret fétisesek, de alul az a vastag izé nagyon gáz. A technológia, hogy a kijelző rezegtetésével állít elő hangot viszont jó.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#92910) buci30


buci30
addikt

Szerintettek ez megér ennyit ez az okos kamera?
Vagy valakinek jobb alternatíva?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#92911) Totheground válasza buci30 (#92910) üzenetére


Totheground
addikt

Érdemben nem tudok hozzájárulni, de

"...amely minden az otthonában történő mozgást felvesz..."
"...Ez az amire mindig is vágyott..."

Hát persze... :N

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#92912) Blaise válasza buci30 (#92910) üzenetére


Blaise
veterán

(#92913) manchester85 válasza Ragnar95 (#92892) üzenetére


manchester85
addikt

Én is néztem haverokkal, de szart se értettem belőle. :DDD. Mindenki patriots fan volt. :)

i6 Silver

(#92914) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Super Bowl XLIX - az EA Sports megbundázta? :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92915) Ragnar95 válasza manchester85 (#92913) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pedig ha már ott élsz, illene megismerkedni a szabályokkal, hiszen ez a nemzeti sportjuk :DDD Najó, mondjuk az USA-ban van 1-2 nemzeti sport, szóval ha a baseball/kosár/hoki valamelyikét esetleg ismered/kedveled, az lehet, hogy elegendő :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#92916) matyi19 válasza Cyberpunk (#92906) üzenetére


matyi19
őstag

Szerintem sem szép...

(#92917) Xero válasza Ragnar95 (#92915) üzenetére


Xero
nagyúr

Pedig a foci szög egyszerű. Nyilván van egy-két olyan amikor én sem értem elsőre mire dobtak sárgát, de lassításból általában az is nyilvánvaló.

A baseballt is kedvelem ha csak kell valami zaj a háttérben.

(#92918) ittakary válasza buci30 (#92910) üzenetére


ittakary
nagyúr

magyar ilyen kedvezményes Deal oldalakról sosem szabad venni.

Import kínai cuccokat adnak tovább 100% árréssel... vagy esetenként még többel!

(#92919) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#92920) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na tegnap kaptam ajánlatot a telefonomra, kértem egy nap gondolkozási időt.
Nem kell nekem egyelőre 6 vagy 6+. Tökéletesen elvagyok az 5S-el is, ideje legyőznöm a kütyümániámat, hogy fél évente új telefont vegyek.

Más:
Ma vettem észre, hogy a power gomb jobb oldala nem kattan ha lenyomom, hanem csendben marad. Míg a bal kattan rendesen. Igaz hogy a jobb oldala kicsit mint ha lejjebb lenne. Valaki tapasztalt ilyet?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92921) r3dsnake válasza gyuromoj (#92920) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tapasztaltam, idegesített úgyhogy cseréltettem.

(#92922) hdanit610 válasza gyuromoj (#92920) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Hányszor átmentem már én is ezen... :D

Mindig az aktuális fasza telómnál megfogadom, hogy akkor most hosszú-hosszú időre leállok, mert nem kell jobb. Erre itt az i6.... ez minden szempontból állat és most is megfogadtam, természetesen. :)) Remélem sikerül megtartani a fogadalmam (a telóval együtt) sokáig, mert tényleg - egyelőre - nincs hová fejlődni.

Félek, hogy most az iPad minit akarom majd lecserélni retinásra. Jajj, ennek soha nem lesz vége. :))

(#92923) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nézem ezt a Windows 10-et, hat azt kell mondjam furcsa, de nem mondanám hogy szar lesz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#92924) Xero válasza Cyberpunk (#92923) üzenetére


Xero
nagyúr

Jó az csak a 9926-os buildben megint elszúrták kicsit a start menüt. Előző buildekben kicsit régimódibb volt.

(#92925) Ragnar95 válasza Xero (#92917) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem olyan egyszerű azért, főleg az a baj, hogy nem az európai kultúra része és teljesen 0 ismerettel azért nem egyszerű megérteni elsőre.
Persze pár játék után leesik a legtöbb alap dolog általában, de azért vannak bonyolultabb dolgok, mint a safety, flagek, stb.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#92926) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#92927) gyuromoj válasza r3dsnake (#92921) üzenetére


gyuromoj
veterán

Engem nem idegesít, csak feltűnt. Majd év vége fele cseréltetem. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92928) válasza madgie (#92853) üzenetére



őstag

Ha jól emlékszem az egyetlen indok amiért kukáztad a hatost az, hogy nem bírt ki egy napot.

:D

[ Szerkesztve ]

(#92929) madgie válasza (#92928) üzenetére


madgie
titán

Nem, az ára miatt kukáztam. Amúgy nálam nem bírt ki egy napot.

(#92930) válasza hdanit610 (#92922) üzenetére



őstag

Hogy a fenébe ne lenne. Az iosnek is kell a ram. Most még a megmagyarázó emberek okoskodnak, de megfogadtam csak saját tapasztalatra támaszkodom. A Safari újratölti a tabbokat.
Persze akik most minekeznek, fognak majd örülni a teuriste 2 GB ramnak.

Eltudom képzelni, hogy a 6S után a 7 két változatban jön. Egy hagyományos, és egy Gameboyos kiszerelésben. :D iPhone 7, iPhone 7Y (yoi)

[ Szerkesztve ]

(#92931) válasza Xero (#92924) üzenetére



őstag

A legjobb, hogy a végleges verzo is igyen frissíthető lesz 8-ról. Úgy tudom. Én megvárom, bár bennem van, hogy mégtöbb hátsó ajtó lesz benne, mint most.

[ Szerkesztve ]

(#92932) Xero válasza (#92931) üzenetére


Xero
nagyúr

7-ről is.

Nagyon kezd összeállni, jó lesz ez, de várható volt.

Bár nálam marad az OS X továbbra is a favorit. :) De ha muszáj, akkor muszáj up to datenek lenni minden platformon.

[ Szerkesztve ]

(#92933) válasza Xero (#92932) üzenetére



őstag

Hoho, most kapcsolok, hogy ezt pont te mondod :D Akkor lehet benne valami.

(#92934) ittakary válasza -secret- (#92919) üzenetére


ittakary
nagyúr

sírok :D

(#92935) tDr1v3r válasza Xero (#92932) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak egyre jobban cseszik el a tabletes oldalát a rendszernek... a telefonosról nem is beszélve, veszik át az Androidos GUI-megoldásokat.

Én szeretni akarom, de így nem megy...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#92936) Xero válasza tDr1v3r (#92935) üzenetére


Xero
nagyúr

Azokkal nincsen tapasztalatom és nem is igazán látok rá okot hogy legyen. Engem csak a desktop és server vonal érint szerencsére. :)

(#92933) SÖ: Attól, hogy a Windows sosem volt a szívem csücske még követnem kell a dolgokat. Vista és 7 tesztben is benne voltam anno, így ebből sem akartam kimaradni, igaz csak az insider keretein belül.

Jelen formájában a 10 olyan 80%-os készültségben van. Akad még bőven bug, sok helyen még piszkosul szavar az inkonzisztens megjelenés és a legacy elemek a gui-ban, de már jó felé tapogatóznak. A köntös alatt még akad bőven bug: update problémák, Start menü fagyások, registry összeomlások, feleslegesen redundáns settings lehetőségek, stb stb, de ezektől függetlenül is jó lesz ez.

Ha összeáll és az lesz a végső termék amire én számítok, és olyan formában tálalják ahogy kell, akkor Win7 szintű sikert jósolok neki.

Persze a piac azóta nagyban változott ahogy az igények is, ezt én is érzem, de vállalati környezetben a 7-est is nyugdíjazni kell öt éven belül és nem látok rá okot miért ne 10-re migrálnának.

[ Szerkesztve ]

(#92937) ittakary válasza Cyberpunk (#92923) üzenetére


ittakary
nagyúr

Valamelyik nap szerintem feldobom a developer preview-t VM-be

(#92938) hdanit610 válasza (#92930) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Ez mind igaz, de nem erre gondoltam, hanem a jelenlegi palettára. Most a 6 után nem tudnék hova fejlődni, így remélem biztosan tudom néhány hónapra mellőzni másik teló beszerzését (ami elég nagy eséllyel ismét almás termék lenne). :)

(#92939) Xero válasza ittakary (#92937) üzenetére


Xero
nagyúr

Ott is akadnak bugok, de jobb mint a semmi. Nálam volt egy kis kavar hyper-v -vel, de utána jobb belátásra bírtam. Azért biztos ami hétszentség felraktam két helyen natívan is, és a gameboypc egyik lemezén maradt is rajta.

(#92940) tDr1v3r válasza Xero (#92936) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Engem mostanában érdekel a hibrid vonal. Talán túlságosan is mint kellene... ez a desktop fanservice amit mostanában tolnak pont a tabletes rész kárára megy úgy érzem.

Nem tudom hogy mire basszam el a fizetésemet... MBA-t akarok most (13" 2013-14, 8 GB RAM, többi nem érdekel) de a Yosemite tudod milyen lett, a Windows-os vonal meg marhára kérdéses így nem merek bevállalni egy Surface Pro-t. Lehet megint elhalasztom a notivásárlást. Mint már 6 éve teszem... :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#92941) Xero válasza tDr1v3r (#92940) üzenetére


Xero
nagyúr

Azért a Yosemite nem rossz bár férfiasan bevallom nálam az éles rendszerek még 10.9-ek. :P

(#92942) tDr1v3r válasza Xero (#92941) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Minire felhúztam, azért elég komolyan visszaesett a framerate és belefutottam elég sok bugba... totál olyan mint a Snow Leopard volt anno kezdéskor, amit annyira szerettem hogy fő rendszerem lett a W7.

Mondjuk a design nem rossz, attól függetlenül hogy a régi desktop ikonok (HDD, ilyenek) totál ridegek lettek. De hát az iOS 7 óta tudom hogy az ikonok rajzolása nekik se megy már... majd megoldom magamnak.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#92943) Zjunior válasza Xero (#92939) üzenetére


Zjunior
veterán

Macre szepen felmegy a win 10?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#92944) Xero válasza Zjunior (#92943) üzenetére


Xero
nagyúr

Persze.

(#92945) Zjunior válasza Xero (#92944) üzenetére


Zjunior
veterán

Thx:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#92946) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#92947) kali válasza B-L-A-C-K (#92946) üzenetére


kali
legenda

legalább nem h-s rendszámok...

(#92948) GALARDO válasza B-L-A-C-K (#92946) üzenetére


GALARDO
addikt

És csak egy szlovák rendszám. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#92949) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#92946) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak tudnám miért ilyen a jpeg tömörítés Apple-nél. :(

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#92950) válasza tDr1v3r (#92940) üzenetére



őstag

Surface nem noti, ráadásul a piac a passzív hűtés felé kezd menni, ami jó.
Én a tablettemet is legtöbbször egérrel használom, pedig van hozzá stílus is, de pontatlan.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.