Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51301) Cyberpunk válasza Xero (#51298) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Graviton. :DDD

Testek okozzák a gravitációt, más néven tömegvonzás. Klasszikus fizika. De a testek meggörbítik maguk körül a teret, ezért mozognak a bolygók a csillagok körül zárt pályán. Ez már Relativitáselmélet.:D

Na Astorján kolléga elégé szembe megy ennek, kezdve a nincs tér, és idővel, a gravitonokon át.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51302) Xero válasza Cyberpunk (#51301) üzenetére


Xero
nagyúr

De az alapja mégis az, hogy a testek méretük és összetételüknek megfelelően vonzzák egymást.

Nekem sajnos már az első gondolatok után mókásnak tűnik. Bár az elméleti fizikában mindig is voltak/lesznek röhejes felvetések.

[ Szerkesztve ]

(#51303) Cyberpunk válasza Cyberpunk (#51301) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az emlegetett fantom részecske a graviton. Nem találták meg, és a létezése pusztán csak feltételezés. Nem is igazán lehetne kimutatni, mert ha létezik, akkor sem valószínű, hogy megtaláljuk. Lehet egy Naprendszer átmérőjű részecskegyorsító kéne, vagy még nagyobb.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51304) Cyberpunk válasza Xero (#51302) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tömegük miatt. ;) A méret az nem számít, egy neutroncsillag lehet 10 kilométer átmérőjű, de a tömege 5-6x-osa a Napénak. A gravitációt nem igazán értjük még teljes mértékben, például nem tudjuk megmondani miért a leggyengébb a négy fő kölcsönhatás közül.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51305) vadászcsiga válasza madgie (#51299) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Semmiféle vakarasra nincs szukseg, kopp a kepernyore es elalszik, vagy feleled. De te nyomkodd csak a home gombot :P

Amúgy nem kivanok ilyen adok-kapokban részt venni, ha objektív véleményt akarsz formálni próbálj ki egy csúcsandroidot de ne 1 orán keresztul az MM-ben mert abbol semmi nem derül ki.
Akit meg az az izé érdekel amit írsz csak sajnálni tudom. Jövő? Ki a fene akarja 2 évnél tovább megtartani?

Ha valakinek az nem elég hogy "azonnal" történik minden a telefonon az beteg. Sajnos droidos kőrokben sok a skizo, ezt nehezen viselem de próbálom kordában tartani őket amikor ilyen antutu screenshotokat linkelnek be :)

Zjunior
200ezret nekem nem ér meg, újdonságra vágytam nem szemtelen lehúzásra

[ Szerkesztve ]

(#51306) válasza Cyberpunk (#51297) üzenetére



őstag

Na most jöttem meg, bringázni voltam, hogy megszabaduljak a felhalmozott tesztoszterontól - azért maradt arra is :D mielőtt... - útközben elengedtem pár adrenalin bombát jobbkezes utcákban világítás nélkül. :D
…és most olvasom a cikket!

(#51307) r3dsnake válasza GeGexx (#51293) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem erdekel. i4 gariban, jovoheten kapok ujat, eladom dragaert ujonan es olcson megusztam a valtast. :)

(#51308) válasza Cyberpunk (#51303) üzenetére



őstag

Ami papíron létezik, azt előbb-utóbb megtalálják. Lásd isteni részecske - quark. Ha tudnánk nyitni egy féregjáratot, vagyis meghajlítanánk a teret, 0mp-re redukálódna eljutni A-ból B-be az Univerzum bármely pontján. Erre még a Voyager sem volt képes. :D (na olvasok)

Volt már pár fantom részecske, lásd sötét anyag :D

[ Szerkesztve ]

(#51309) madgie válasza vadászcsiga (#51305) üzenetére


madgie
titán

Lassan egy éve van napi közelségben egy sgs3 meg sokszor egy nexus 4 is.
Vagy azok nem csúcsdroidok, csak g2, sgs4 ér? :))

Nincs abban semmi adok-kapok, ha az ember nem ül át egy szép M5 bömös után a tuningszuzukiba... akármennyire szabadság-érzés, hogy buherálhatod :DDD

(#51310) vadászcsiga válasza r3dsnake (#51291) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem fehéret akartál? Mennyi volt végülis?

madgie
Hagyjuk már ezt a "bömös" stílust, nem vagyunk már tinik. Nem kell ezt már buherálni hidd el :K

[ Szerkesztve ]

(#51311) r3dsnake válasza vadászcsiga (#51310) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

85e, fekete 32gb, garis

feherbol 16-os lett volna ugyanennyiert, de a tarhely jobban kell.

[ Szerkesztve ]

(#51312) bigdady


bigdady
nagyúr

Nplayer 4,5 USD vagy nplayer HD 1,8 USD? HD olcsóbb? Utóbbi vmi kamu app mi?

[ Szerkesztve ]

(#51313) Cyberpunk válasza (#51308) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ahhoz kéne "negatív energia", ami antigravitációs képességekkel rendelkezik, bár a Casimir-effektus igazolja a létét. Tehát ez lényegében nem csak papíron létező dolog.

De nem csak térben, ha nem időben is lehetne utazni így. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51314) vadászcsiga válasza r3dsnake (#51311) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Már majdnem írtam hogy az enyémmel jol jártál volna de látom 32-eset akartál. Enyém 16-os volt

bigdady
Az én nPlayerem univerzális

Madgie 51315
Azt mondják igen, de droidos körökben sok a pletyka. Engem őszintén mondom nem érdekel

[ Szerkesztve ]

(#51315) madgie válasza vadászcsiga (#51310) üzenetére


madgie
titán

Á, dehogy kell, véres a nyaka a kezdetektől, pont most ismerték el (Dalvik).

Franc se venne olyan droidos kütyüt most, amin nem biztosított a normális (nem kókány, cm, akármi) 4.4. A G2-re kijön a KitKat?

(#51316) Zjunior válasza vadászcsiga (#51305) üzenetére


Zjunior
veterán

Az i5S nel NEM kell nyomkodni, de ez NEM újdonság!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#51317) r3dsnake válasza bigdady (#51312) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az nPlayer universal app, a masik sztem csak vmi fake cucc. A simat vedd.

(#51318) GALARDO válasza vadászcsiga (#51310) üzenetére


GALARDO
addikt

Így igaz, a mostani gépeket, már nem kell buherálni. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#51319) Xero válasza madgie (#51309) üzenetére


Xero
nagyúr

Inkább BMW - Lexus párhuzam a jó.
A Toyotánál már mindent bele akarnak zsúfolni, már nagyon furcsa belteret is faragnak, hogy még többen vigyék, de még mindig nem jutottak el odáig összhatás tekintetében.

(#51320) vadászcsiga válasza madgie (#51315) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Franc se venne olyan droidos kütyüt most, amin nem biztosított a normális 4.4.
Komoly érv ja :DDD

Xero
Bizonyos idő után újra vágyik az ember, olyankor vesz Lexust

[ Szerkesztve ]

(#51321) madgie válasza vadászcsiga (#51320) üzenetére


madgie
titán

Komolyabb érv, mint képernyőméret e-péniszt játszani androédiában :P

"Bizonyos idő után újra vágyik az ember, olyankor vesz Lexust"

Szerintem meg ezt növi ki idővel az ember :))

Szerk: de félre a trollkodással: egy P6S meg talán nekem is kéne... kicsit kisebb méretben.

[ Szerkesztve ]

(#51322) bigdady válasza r3dsnake (#51317) üzenetére


bigdady
nagyúr

Milyen user es jelszót kérhet nplayer a win otthoni hálózat felismerése után smb-ben?

[ Szerkesztve ]

(#51323) vadászcsiga válasza madgie (#51321) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jesszusom, nem tudod abbahagyni :DD

(#51324) Xero válasza vadászcsiga (#51320) üzenetére


Xero
nagyúr

Lehet én vagyok régimódi. A fene sem tudja. :K

(#51325) madgie válasza vadászcsiga (#51323) üzenetére


madgie
titán

Már épp leálltam, mi bajod? :))

Szerencsére nem Samsungra váltottál, azzal kapcsolatban bőven van troll-muníció (sgs3 a kózelemben, mint már mondtam :D)

(#51326) válasza Cyberpunk (#51313) üzenetére



őstag

Még olvasom, de muszáj kommentálnom. Ilyenkor sajnálom, hogy nincs rendes billentyűzetem. Még! Bármelyik percben beeshet a futár :D

Min is vagytok kiakadva? Olyan nehéz elképzelni az az - egyenlőre hipotézist - hogy a gravitáció nem húzóerő hanem nyomó? Amit azzal magyaráz hogy a tömeg elnyeli a gravitációs hullámokat. A Föld középpontjában fekete lyukról beszél - de csak elméletben - mert ahogy közeledünk a Föld magjához, úgy csökken a tömegvonzás, ebből fakadóan a gravitációs hullámok elnyelésének mennyisége. Amúgy rosszul írja, a sötét anyag aránya jóval nagyobb mint 60%.

Legközelebb magyar cikket linkel jó. :( folyt. köv.

[ Szerkesztve ]

(#51327) Cyberpunk válasza (#51326) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem tetszik? Kár. Én jól szórakoztam rajta. :DDD

Egyébként szerinte szingularitás sincs, tehát az a fekete lyuk nem is annyira fekete.;) Ez a valóságban is így van, de ez már más téma, mármint az hogy párolog, sugároz röntgen tartományban. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51328) válasza Cyberpunk (#51327) üzenetére



őstag

Pont ellenkezőleg, olyan hipotézist állít fel, amire azt mondja, hogy ellenkezik a ma ismert fizikával, pedig nem. A toló g erőt úgy kell elképzelni, mint egy fordított hatóművet, amit az ürhajo orrába szerelnek. Nem fújj hanem szív. Pl. a Hold is azért marad pályán és nem szabadul el, mert pont annyi gravitront vonz magához a Földtől ami stabilizálja. Ez úgy alakulhat ki, hogy a Föld is arányosan annyi gravítron nyel el a Holdtól. A Fehér törpék energiáját is a gravitron hullámokkal magyarázza. Alapjában minél nagyobb a tömeg annál több energiát add a Gravitációs hullám. Ami a sötét anyagot illeti, tömegénél fogva nyomást gyakorol a látható anyagra. Ezzel magyarázza a külső Galaxysok gyorsuló mozgását.
Az a baj, hogy sokféle elgondolást kitalálnak aminek lehet alapja, de amíg nincs bebizonyítva a gyakorlatba, addig csak feltételezés. Nekem is van egy teoriám az Ősrobbanással kapcsolatban, ami a nagy bumm, és a nagy reccs vonalát követi, de más megközelítésben. Le is írnám, de már zsibbadnak az ujjaim, és a helyesírás is kikészít. :D

(#51329) Cyberpunk válasza (#51328) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az elmélet nem is baj annyira, bár számos ponton bele lehetne kötni, de mondjuk úgy félkész, nincs matematikával leírva, például. De nyilván nem is fizikus, vagy matematikus, lelkes amatőr mint mi, de én vitáztam már vele, eléggé fanatikus kategória. Ja és levettette a gonosz fizikusok szövetsége a netről az oldalát.;) ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51330) válasza Cyberpunk (#51329) üzenetére



őstag

Mi??? Lehet vele vitázni? Akkor megyek :D

"Ja és levettette a gonosz fizikusok szövetsége a netről az oldalát.„

Galileo máglyán végezte? Igen!

Arról ismerni fel a nagy felfedezőket, hogy a társadalom kiveti őket.

[ Szerkesztve ]

(#51331) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Amúgy egyedül az zavar i4S-sel kapcsolatban, hogy puhább a gombja, mint az i4-nek. Gondolom nem alapból, hanem használatból eredően. De ilyen miatt valszeg úgyse cserélnének, mivel működik jól, csak nem kattan úgy. Bár majd rákérdezek, amikor megyek vissza az i4-ért.

(#51332) Cyberpunk válasza (#51330) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Fel-fel bukkan néha itt-ott. Ahol tudományos témákban van fórum.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51333) vadászcsiga válasza r3dsnake (#51331) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mennyi idős a készülék?

(#51334) r3dsnake válasza vadászcsiga (#51333) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

5 hó

(#51335) vadászcsiga válasza r3dsnake (#51334) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Alapból puhább, minden modellen egyre puhább es határozottabb lett. Az enyémen nem változott a 2 év alatt, legalábbis nem éreztem.

[ Szerkesztve ]

(#51336) DanielK válasza vadászcsiga (#51333) üzenetére


DanielK
addikt

Engem érdekelne kíváncsiságból a droid, de a rengeteg appot sajnálnám, amiket az évek alatt megvettem.
Sokat buknék, ha azokat újból meg kéne venni...

(#51337) GALARDO


GALARDO
addikt

Respect Handras! :DDD Hogy ro******meg! ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#51338) Zjunior válasza GALARDO (#51337) üzenetére


Zjunior
veterán

Azzz!!!!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#51339) válasza r3dsnake (#51331) üzenetére



őstag

Ezért mondtam már az i4 fénykorában is, hogy mikor felejti el örökre az Apple. Nem az a kérdés, hogy lesz-e valamikor home gomb nélküli iPhone, hanem, hogy mikor.

(#51340) vadászcsiga válasza DanielK (#51336) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te túlságosan benne vagy az apple körforgásban, neked már meggondolandó a váltás.

(#51341) válasza DanielK (#51336) üzenetére



őstag

Ez benne van a pakliba. A legnagyobb beruházásom a teljes Európa térkép volt. Ezen kívül egyetlen app volt ami nem jelent meg droidon. Az a mai napig hiányzik, ha egyszer kiadnak egy 4,7-5"-os iPhone-t, és vissza mennék, az lenne az első amit letöltenék. Ja, konkrétan azt is megvettem. :(

[ Szerkesztve ]

(#51342) r3dsnake válasza (#51339) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A homegomb kurvajó dolog, csak kattana rendesen... Mint a minin, ott epic. Bár ott a gesture miatt fölösleges, de szifonra kell.

Az xbox one meg sztem gáz a ps4-hez képest.

(#51343) Cyberpunk válasza GALARDO (#51337) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nyilván külföldről beszerezhető lesz, de sokan várhatnak majd valamikor 2014 Q2-re. :DDD No meg a Live sem tiszta nekem, elvileg az is csak akkor indul, mikor a forgalmazás nálunk.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51344) Zjunior válasza Cyberpunk (#51343) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem.
Live már van!:)
Amúgy ps4 igen;).

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#51345) GALARDO válasza Cyberpunk (#51343) üzenetére


GALARDO
addikt

Én tavasszal tervezem a beszertzését, hacsak az Apple ki nem jön, egy konzollal. :DDD

Charmander: Kell a fenének, a kék halálos PS4. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#51346) válasza r3dsnake (#51342) üzenetére



őstag

Én a teljes gesztus vezérlés híve vagyok, de nagyon lassan követ az ipar. Hánytam a Nexus virtuális gombjaitól, ráadásul sok helyet is foglal a kijelzőn. Viszont használva nagyon meggyorsítja a munkát. Annyit már elértem, hogy gesztussal tudom készenlétbe küldeni gombok helyet.

(#51347) Cyberpunk válasza Zjunior (#51344) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ami nem megy One-al. ;] Akkor leragadtam régebbi hírnél.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51348) Zjunior válasza Cyberpunk (#51347) üzenetére


Zjunior
veterán

De megy!:)
Ok!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#51349) Cyberpunk válasza (#51346) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Virtuális gomb jó, ha dinamikusan kezeli a rendszer, a robot elég bénán viszont. Ott van akkor is, mikor nem kéne. Érintőgomb és kész.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51350) bigdady válasza Xero (#51324) üzenetére


bigdady
nagyúr

Xero te nagy hálózati guru vagy megmondanád hogy lehetne láttatni nplayerrel a win alatti otthoni csoport gépeit és a megosztott mappakat? Latja a gépeket dlna ban de üresnek latja a őket. Smb ben is latja de ott vmi user meg password kene neki. (Azt se tudom mi az az smb) :B
PLS help

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.