Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51801) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Rendeltem egy NFC taget, kíváncsian várom tudom e majd valamire használni. Kicsit még homályos a felhasználási területe, mindenestre nem volt drága csak 400 Ft.

(#51802) tDr1v3r válasza vadászcsiga (#51801) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Funkciókat tudsz hozzárendelni, például van egy a kocsidban akkor ha azt érinti a telefonod (pl. autós tartóban) akkor bekapcsol a bluetooth vagy a GPS a készüléken.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#51803) Ragnar95 válasza DanielK (#51799) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amúgy neked az Outlook mennyi időre visszamenőleg tárolja mobilon a leveleket? Nekem sajna valamiért csak 1 hétre visszamenőleg vannak meg a levelek, pedig a mail napi szinkron korlátlanon van és az iCloud az el is tárolja az összes levelet :((( :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#51804) DanielK válasza Ragnar95 (#51803) üzenetére


DanielK
addikt

Én mindet látom. Bejövőnél 10.28., elküldöttnél 10.15. az utolsó levél. Előtte törölve vannak, de ugyanezt látom a webes felületen is. :F

(#51805) vadászcsiga válasza tDr1v3r (#51802) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen ezt olvastam, csak hogy gyakorlatban hasznos lesz e?

(#51806) Ragnar95 válasza DanielK (#51804) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Fura, nekem gépen 2012.04.12. a legrégebbi bejövő, mobilon meg 2013.11.15 :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#51807) Bling95 válasza r3dsnake (#51797) üzenetére


Bling95
őstag

Soha nemfogom megerteni hogy embereknek miert jo igy elronditani a testuket.

Maga a rajz meg ha szep nemis , de mindenkeppen ugyes.

(#51808) Cyberpunk válasza Bling95 (#51807) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem jól néz ki, az más kérdés, hogy ilyet én sem rakatnék magamra. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51809) r3dsnake válasza Bling95 (#51807) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Rondítani? :) Szerintem szebb, ha nem üres a "vászon". Mondjuk ilyet én sem varratnék, de eszméletlen jó a kivitelezés, tisztelem a munkásságát. Amúgy tőle EZ a kedvencem, de legjobb munkájának EZT tartom. Pedig ez még nincs is kész. :) Tényleg világszínvonal.

Szerk.: EZ is elképesztő.

[ Szerkesztve ]

(#51810) Cyberpunk válasza r3dsnake (#51809) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Biztos nem aprópénzért dolgozik. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51811) r3dsnake válasza Cyberpunk (#51810) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

10k/óra, de szegedi szalonban is ennyiért dolgoznak, közel sem ilyen minőségben. Szerintem nem kér irreális árat ilyen profi munkáért. Számold hozzá az eszközöket, a szalon bérleti díját, tintát, adót, stb.

Az egész hátas most tart kb 3x8 óránál, de gondolom ilyen volumenű dolognál azért jócskán jár kedvezmény is. Az én mancsaim 4-5 órába beleférnének valszeg.

[ Szerkesztve ]

(#51812) manchester85 válasza r3dsnake (#51809) üzenetére


manchester85
addikt

Mi lenne, ha inkabb felvennél egy ilyen pólót? :U En nem szeretnék így kinézni sem a gyerekeim, sem a feleségem előtt.

i6 Silver

(#51813) Cyberpunk válasza manchester85 (#51812) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Túl konzervatív vagy. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51814) r3dsnake válasza manchester85 (#51812) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Eleve olyan helyen volna, ahol nem is látszana publikban sosem, magam számára készíttetném, nem másoknak. :)

[ Szerkesztve ]

(#51815) manchester85 válasza r3dsnake (#51814) üzenetére


manchester85
addikt

Akkor meg minek? Szerintem óriási marhaság ez az egesz tetovalosdi. Az ember az egészsége, vagy esetleg a szépsége miatt vagdossa össze magat, ne azert, hogy egy üvöltő macska figyeljen a karján, hatan, stb. Mitől lesz az jobb neked? :U

i6 Silver

(#51816) r3dsnake válasza manchester85 (#51815) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szamomra esztetikus, es minden alkalommal orommel neznek ra. Ez epp eleg indok. :)

(#51817) Cyberpunk válasza manchester85 (#51815) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A lényeg neked legyen jó, meg ki tudd vele fejezni magad. A tetoválás jó dolog, és lehet esztétikus is. ;) Persze ha eleve így állsz neki, akkor magyarázkodhatunk szerintem.:)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51818) Prof01 válasza Xero (#51783) üzenetére


Prof01
veterán

Simán lehet. Én régóta így játszom, és semmi pénzért vissza nem ülnék PC elé.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#51819) manchester85 válasza r3dsnake (#51816) üzenetére


manchester85
addikt

Szamomra meg ez az esztetikus. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#51820) #51177472


#51177472
törölt tag

Na, kezdodik a szar ido. Holnap reggelre mar hoesest ir. Shit..
De orulok hogy idaig kihuztuk jo idovel, csak legyen mar vege a hidegnek..:D

(#51821) Xero válasza Prof01 (#51818) üzenetére


Xero
nagyúr

Azonos hitbox és feltételek mellett megnézném azért, hogy ki lőne pontosabban. Mondjuk konzolon inkább a bohóc fps-ek a jellemzőek, és ezzel senkit nem akarok megsérteni, csak a véleményem ez.

(#51820) sdforlife: Jöjjön csak a hó! Jöjjön bátran! ;]

[ Szerkesztve ]

(#51822) Totheground


Totheground
addikt

Én örülök a hűvösnek, nem rothad rám az öltöny, ha ki kell menni a klímából. :)
De ez a szemetelő eső nem jó.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#51823) madgie válasza manchester85 (#51815) üzenetére


madgie
titán

Istenem, mintha nagyanyámat hallanám.

Szerk: a kedvenc kifogásom az, amikor azt replikázzátok, hogy fog kinézni az ember öregen, ráncos tetkókkal. Hát ugyanúgy, ha csoffadék lesz a teste, tetkó nélkül is az lesz.

[ Szerkesztve ]

(#51824) manchester85 válasza madgie (#51823) üzenetére


manchester85
addikt

Nagyanyadat? Miert, a modern gondolkodás az csak a testünk összevarratasaval egyetértő eszmét tűri meg? Senkit nem nézek le, különböztetek meg azert, mert neki ehhez van kedve, de ettől még az értelmét nem látom. Őszintén szólva semmilyen hozzáadott értéket nem képvisel a tetoválás, ennyi. Jobban nem néz ki tőle senki (öltoztet, mint egy ruha) azt meg felfogni sem tudom, milyen fanatizmus kell valami iránt, hogy annak a saját bőrömet egy életre alárendeljem. Tudom, ez egy életstílus, es pontosan olyan gagyi, mint a rockerség. :U

(Félreértés ne essék, nem magáról a rockzenéről beszélek, hanem ezekről a gagyi feltűnési viszketegségről, amiket sokan beleképzelnek az életükbe. :) )

i6 Silver

(#51825) madgie válasza manchester85 (#51824) üzenetére


madgie
titán

Nem tudod felfogni, jól körülírtad. A vak is azt mondja, hogy minek a piros kabát.

(#51826) manchester85 válasza madgie (#51825) üzenetére


manchester85
addikt

Ha kifejted nekem, milyen hozzáadott értéket képvisel, megpróbálkozom azert felfogni. :) Egyébként a tetoválás melletti vaskalapos érvelés mar-mar a felháborító jelzőt kezdi kimeriteni. Bőven eleg lenne egy "nekem tetszik, azert". Egyéb érv nem igazán szólhat mellette, az ellenérvek meg eleg objektívek. (Egy életre ott marad, a test elveszti természetes szépségét, stb.) Nyilvan mindenki azt csinal a testével, amit akar, de attól, hogy az adott személynek tetszik valami, még láthatná objektíven az értékeket. Egy tetko meg csupán egy graffiti, amit a saját testedre festesz. Mellesleg ha mar itt tartunk, anyám foglalkozásanak a része a sminktetoválás. Gondolom eleg egyertelmu, hogy a ketto közül melyik az, amelyik sokkal objektívebben törekszik a szépre, es melyik az önkényes, (nem tudok mar mit kezdeni magammal a világban) alkotás. :U

i6 Silver

(#51827) madgie válasza manchester85 (#51826) üzenetére


madgie
titán

Objektívnek hozod fel a szépséget, necsinádmá.

Tetováltatni nem azért szoktak az emberek, amiért falat összefújni. Ha az asszony lenéz az oldalára, az ibolyáról eszébe jut a rákkal küzdő elhunyt anyukájának az emléke, a gyerekkor, a szeretet. Egy másik tetoválása latinul testvérek mindörökké, a nővérének és neki is pont ugyanott van, gondolom ezt sem kell ecsetelnem, milyen köteléket jelent. Egy jó tetoválás érzelmeket hordoz, emlékeztet, egyben pozitív löketet adhat a mindennapokhoz.

Az ősember is rajzolt, te is rajzoltál, én is, ezek kitüntetett rajzok, amiket nem akarunk veszni hagyni.

(#51828) dzsonesz válasza manchester85 (#51826) üzenetére


dzsonesz
tag

Sok olyan ismerősöm van, akiknek a tetoválásai mondanivalót hordoznak magukkal. Hogy mit értek ez alatt?
Megörökítik életük egy-egy mozzanatát, amire szívesen emlékeznek. Tisztelegnek vele egy elhunyt hozzátartozó, vagy akár egy számukra kedves ismerős, barát emléke előtt. Nincs avval baj, ha ezt nem érted, nyilván Te másképpen fejezed ki magad, de szerencsére nem vagyunk egyformák. :)

(#51829) nofi válasza Xero (#51821) üzenetére


nofi
őstag

Hm, hát azért a Halo meg a Gears of War is igen szép díjazású versenyeket élt meg és előbbi töretlenül halad előre. Korábban felhoztad az eSport szcénát, ahol egyébként LoL, Dota2, Starcraft ami dominál, az éppen aktuális CoD meg esetleg CS már csak megszokásból van ott. Jól látható, hogy általában nem az FPS miatt marad valaki a PC-nél.
Még jobb egy vélemény, ha a "másik oldalt" is átlátod. Egészen más (de tény, hogy nem feltétlenül jobb) pl. úgy Battlefieldezni, hogy nincsenek benne 180°-os fordulások. Nem rángatod a joyt mint az egeret, ujjmozdulatokkal mindent elérsz. Lehet, hogy nem "profi", de baromira kényelmes ha megszokod. Én nem versenyző akarok lenni, csak levezetni a gőzt a TV előtt.
A bohóc FPS-sel meg egyetértek, de azt se felejtsük el, hogy általában ezekből ugyanolyan bohóc PC-s portok készülnek csak más irányítással;)

Xbox GT: nozsolt

(#51830) whitezo88 válasza manchester85 (#51826) üzenetére


whitezo88
nagyúr

miért zavar téged ennyire ha valaki varrat magára _igényeset_? mert van aki igénytelen, vagy a tetováló balfasz, de sok a nagyon szép, művészi, és itt nem az agyoncsépeltekre gondolok. bár a ribancrendszám vagy a szárnyacska is tud nagyon szexi lenni. főleg pár ital után a szórakozóhelyen :DDD

korábbi edzőteremben járt egy tag annak mindig megnéztem a tetkóját. karján volt elég nagyban, festményszerű szinte, fotórealisztikus. ilyen sima katonai Wehrmacht-témájú volt 1-2 tábornokkal meg tankokkal. hihetetlenül szépen meg volt csinálva, gondolom nem fél óra volt. meg nem ötezer...

(#51831) bigdady válasza manchester85 (#51819) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hű b+. 10/10

(#51832) joey04 válasza manchester85 (#51824) üzenetére


joey04
titán

Senkit nem nézek le, különböztetek meg azert, mert neki ehhez van kedve,
de

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#51833) r3dsnake válasza manchester85 (#51826) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez joval tobbrol szol, mint egy minta a boron. Komoly elhatarozas kell hozza, es legtobb esetben komoly jelentes is tarsul hozza. Eleve ezert nem ertem pl. a random nonfigurativ mintakat, nah az tenyleg nem fejez ki semmit.

(#51834) DanielK válasza madgie (#51827) üzenetére


DanielK
addikt

Nekem tetoválás nélkül is sikerül visszaemlékezni a nagymamámra, meg arra, hogy milyen volt... :U
Akit igazán szeretsz, arra ezek nélkül is emlékszel. Azért az elég durva, hogyha valakinek ehhez egy tetkó kell...

Mikor gimis voltam, akkor sokáig szerettem volna egy tetkót a vádlimra, mert tetszett. Aztán rájöttem, hogy tök felesleges. Úgysem nézném naponta.

[ Szerkesztve ]

(#51835) madgie válasza DanielK (#51834) üzenetére


madgie
titán

Himnusz nélkül is szereted a hazád.

Mást nem szeretnék írni, nem érted, miről van szó, end of story.

(#51836) Cyberpunk válasza madgie (#51823) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ami szép lesz azon az öreg testen a tetoválás.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51837) vadászcsiga válasza manchester85 (#51819) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Feleségemnek pont ilyen teste van :K

(#51838) r3dsnake válasza DanielK (#51834) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem ahhoz kell tetkó, hogy emlékezz, hanem vannak, akik ezzel tisztelegnek egy elvesztett hozzátartozó felé. A virágnak a sírra mennyivel van több értelme? Ez legalább maradandó.

Mondjuk én személyhez kapcsolódót nem varratnék, de meg tudom érteni, aki igen.

[ Szerkesztve ]

(#51839) Cyberpunk válasza r3dsnake (#51838) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1 én a neveken akadok ki. Legnagyobb hülyeség, max a gyerekei nevét esetleg, de az aktuális párja nevét ne! Ki tudja mikor megy szét, megy tönkre egy kapcsolat lehet 30 év múlva, de az utána már nyűg lesz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51840) GeGexx válasza Cyberpunk (#51839) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Ahhoz aztán kell egy iskolázottság/értelmi szint, hogy az élettárs nevét valaki magára varrassa. :D

(#51841) whitezo88 válasza GeGexx (#51840) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem is az értelmiség szokása :U

(#51842) Cyberpunk válasza GeGexx (#51840) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Még is sokan teszik. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51843) bigdady válasza vadászcsiga (#51837) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem ő az? :)

(#51844) r3dsnake válasza GeGexx (#51840) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ismerek szemelyesen olyat, aki a pasija becenevet varratta a hasara, egy het mulva szetmentek. :)

(#51845) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Ismerek viszont olyan idős urat akinek a felesége neve már szinte kikopott a bőréből olyan rég lett rá tetoválva és még mindig együtt élnek. De kivétel erősíti a szabályt.

(#51846) Cyberpunk válasza GeGexx (#51845) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nyilván vannak ilyen esetek is, nem törvényszerű mit írtam. De én biztos nem tetováltatnám magamra senki nevét. Az amúgy is túl közönséges, egy név. :U

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51847) r3dsnake válasza Cyberpunk (#51846) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Alapbol barmilyen szoveges tetovalas hulyeseg szerintem.

(#51848) vadászcsiga válasza bigdady (#51843) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Arc nem stimmel, csak a test :)

(#51849) Cyberpunk válasza r3dsnake (#51847) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja szoktam látni kínai írást is annak sem értem a lényegét, mi a motiváció. :DDD Ez szerintem ilyen "varratok magamra valamit, de nincs fantáziám, mert kell, mert az menő." :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51850) r3dsnake válasza Cyberpunk (#51849) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pont mint a tribal mintak. :D

Mondjuk a triballel sincs gond, ha valamit abrazol.


Ez pl. tervben volt/van nyakra (ugy hogy poloban latszodjon, de az ing gallerja takarja), de most a mancsos jobban erdekel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.