Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) bigdady válasza korpicschess (#37246) üzenetére


bigdady
nagyúr

Egyetemen majd hozzaszoksz hogy nnyit két három nap alatt le lehet tudni :)

[ Szerkesztve ]

(#37252) korpicschess válasza bigdady (#37251) üzenetére


korpicschess
veterán

Remélem. Már most is igyekezni fogok. Sok órában holnaptól. Pláne, hogy üres a ház, nem zavar senki, le tudok menni a tetőtérből.
Btw ilyenkor küldenek valami bővített változatot a magyarhoz, mikor már ki van nyomtatva 70 oldal, de lett belőle egy 90 oldalas verzió... Még jó, hogy marhára nem érdekel semmi belőle. asd.

Meg azért itt nem 2-es a cél, illetve ahhoz, hogy 90% fölött teljesíts legalább mindenből, az elég szívás szvsz. Persze nem tudom milyen mértékben tudnak jóindulatúak lenni. Ebből a szempontból jó, hogy szeret mindenki (na meg, hogy jók az írásbelik).

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#37253) icecave válasza korpicschess (#37248) üzenetére


icecave
nagyúr

Én nem tudom mit sírsz, én meg itthon dolgozom ugye, és most néztem rá a szobában a hőmérőre. 30 fok van... Mi lesz itt jövő hét vége felé... Persze, bármilyen lengén öltözve ülhetek itt, ollé :D Csak már ez sem segít nagyon.

joey20: Nekem spec nem kell, a Digitally Imported-et fizettem elő, az meg ugye stream. Csak szépen eszi is a mobilnetet, ha normális minőségben hallgatom (pl. konditeremben, futópadon. Bár ott van wifi, ahogy néztem a sávszélt, meg is enné csak az én mobilrádiós hallgatózásom a felét). Egyre jobban érik bennem a gondolat,hogy ha hűséget kell majd hosszabbítanom, azt kisebb tarifacsomaggal fogom megtenni, és nagyobb mobilnetcsomaggal kiegészítve.

[ Szerkesztve ]

(#37254) Xero válasza icecave (#37253) üzenetére


Xero
nagyúr

Itt még mindig 22 fok. ;]
A klíma csodákra képes. :P

Én konkrétan már meg sem tudok nélkülük maradni. Téli emberke vagyok na. :B

(#37255) Totheground válasza icecave (#37253) üzenetére


Totheground
addikt

Én pár napja leveleztem egyet a T ügyfélszolgálatával. Kaptam egy sablonválaszt.

"Társaságunk mindenkor törekszik az ügyféligények teljes körű és magas szintű kielégítésére, de a műszaki lehetőségek és a gazdasági források nekünk is határt szabnak.

Mobilinternet csomagjainkról az alábbi linken tud tájékozódni:

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav

Abban az esetben, ha új szolgáltatást vezetünk be, informálni fogjuk előfizetőinket.

Bízunk abban, hogy válaszunkkal segítségére lehetünk."

Tehát egy darabig még nem lesz korlátlan netünk. :(

De azért méglehet, hogy visszaírok egy kérdést, hogy amennyiben bizonyos dolgokat korlátoznak (pl torrent) akkor érdemben milyen plusz terhelést jelent nekik, ha 2-3 giga helyett 5-6ot forgalmazok...

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37256) icecave válasza Xero (#37254) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudom,de albérletbe saját pénzen biztos nem fogok rakni klímát. :D

Totheground: ilyen ez, majd kiszámolom, mennyi megy/menne el, aztán valamit "lépek". Platinára illene valami kedvezményeset adniuk na (nem fognak) :D

A többi díjait elnézve ez nem is rossz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#37257) vadászcsiga válasza icecave (#37256) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tavaly is ezt mondtad, azóta rakhattál volna, meg amúgy is elviheted magaddal, gondolom nem Grönlandon akartok házat venni? :DD

(#37258) válasza M@te (#37244) üzenetére



őstag

Gyorsan dolgozól? :D

(#37259) manchester85 válasza vadászcsiga (#37257) üzenetére


manchester85
addikt

Dehogynem, nézd meg a nevét. :DDD

i6 Silver

(#37260) válasza joey04 (#37250) üzenetére



őstag

Mondjuk én nagyon nem a zene miatt kardoskodom az FM-ért.

(#37261) icecave válasza vadászcsiga (#37257) üzenetére


icecave
nagyúr

Elvihetem, de valahova ki kell vezetni, szóval egy üveget mindenképp ki kell vágni,ahol kimegy a levegős cső. :D

(#37262) vadászcsiga válasza icecave (#37261) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja tényleg akkor ne vegyél ;] :D

SÖ!
Régi ismeretségünkre tekintettel kérlekszépen töröld ki azt a lógóhasú gyereket, akárhányszor megnyomom a lap tetejére ugrást az figyel ott. Remélem nem linkként tetted be :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37263) Totheground válasza icecave (#37256) üzenetére


Totheground
addikt

Ja, de ezt tudod előfizetés mellé is venni? Mert én olyan opciót nem látok (azaz legalább simet mindenképp adnak mellé)

@csiga: adblock?

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37264) vadászcsiga válasza Totheground (#37263) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Windowson?

(#37265) icecave válasza Totheground (#37263) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt hiszem lehet ilyeneket venni mellé, és ha lejár, ami az előfizetésben van, akkor ezzel "folytatódik".

(#37266) r3dsnake válasza vadászcsiga (#37264) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mi köze az oprendszerhez?

(#37267) Cyberpunk válasza (#37260) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor miért? Komolyan érdekel, ha zene úgyis saját gyűjtemény, hírek meg web, akkor minek ma rádió? :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37268) vadászcsiga válasza r3dsnake (#37266) üzenetére


vadászcsiga
félisten

akkor úgy kérdezem IE-re?

(#37269) Xero válasza icecave (#37256) üzenetére


Xero
nagyúr

Mobil klíma is van a világon. :P

(#37270) Totheground válasza Xero (#37269) üzenetére


Totheground
addikt

Biztos értékelnék, ha vágna egy 15 centis lyukat az ablakon/falon. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37271) icecave válasza Xero (#37269) üzenetére


icecave
nagyúr

Arról beszélek.... Kell annak is egy cső, amin kimegy a meleg levegő.

(#37272) r3dsnake válasza vadászcsiga (#37268) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Rágugliztam, úgy látom arra is van.

Egy indiszkrét kérdés: hogy a francba lehet IE-t használni? :DDD

(#37273) madgie válasza r3dsnake (#37272) üzenetére


madgie
titán

Firefox bugfox egy ideje, Chrome nem kezeli normálisan a színprofilokat, bármilyen meglepő, néha én is elindítom az IE-t :K

(#37274) Ragnar95 válasza korpicschess (#37246) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ismerős szitu, velem is mindig ez van, amikor tanulni kéne, sosem tudom magam rávenni a tanulásra :((( Szerencsére eddig a fontos vizsgáimon mindig mákom volt, jókat húztam, de a jövő évtől már előre félek :( Bár lesz 10napom minden tárgyra, de akkor is para lesz, valahogy rá kéne tudnom venni magamat a rendes tanulásra :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#37275) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ma már 2db $10-os Amazon kártyát adtak nekem $5 PayPal váltásért. Ilyen arányban bármikor váltok szívesen, csak szóljatok. :DDD Én úgyis Amazonra gyűjtögetek.

(már $71-nál tartok, az már több, mint egyharmad Kindle Paperwhite)

(#37276) vadászcsiga válasza r3dsnake (#37272) üzenetére


vadászcsiga
félisten

imádom. törekszem mindig a gyári alklmazások használatára. ipadon most ismerkedem a mercury browserrel, majd még meglátom ;)

(#37277) vadászcsiga válasza r3dsnake (#37272) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Letöltöttem de még mindig ott van ez a csúnya gyerek. SÖ állandóan itt van, most direkt nem reagál :P

[ Szerkesztve ]

(#37278) korpicschess válasza r3dsnake (#37275) üzenetére


korpicschess
veterán

Miért kaptál te ilyet, vagy hogy?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#37279) válasza vadászcsiga (#37262) üzenetére



őstag

Ja, az életnek nem csak napos oldala van. Így legalább van a topiknak egy kis organikus jellege is. Ha valaki betéved azt hiszi orvosi szaklap. ;]

Más

Más

Mobilnettel kapcsolatban meg kell nézni Angela Merkel mire készülnek max. 2MB sebességre korlátozással 2016-ig. Ezzel szemben a Google kijelentette, hogy 2020-ig az egész világon elérhetővé teszi a netet. Az ötlet jó, a kivitelezés gagyi. Mit nem adnék érte, ha egyszer én lehetnék egy ilyen projack vezetője. Műholdakkal kéne megoldani, geostationary pályán. Ja, hogy drága? A Googlenek nem, ráadásul amennyi űrszemetet már fellőttek - lásd minden az ami nem a kommunikációt v. a tudományt szolgálja - nem lenne pénz érte.
El tudom képzelni, ahogy a Mount Everest tetejéről csicseregnek, v. Skypoláj körbe a haverokat a hegymászók. De azt is, ahogy az óceán közepén előveszi Józsi bácsi a túlélő mobilját, és felhívja az asszonyt.
- Rózsikám a hajó léket kapott, most itt fekszem egy deszkán, körülöttem cápák köröznek. Szerettelek.

...de azt is ahogy a Harvard delegált Afrika kutatói egyenes adásban közvetítenek egy elszigetelt törzs mindennapjairól. :D

Megerősítés :D

(#37280) vadászcsiga válasza (#37279) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi :(((

(#37281) r3dsnake válasza korpicschess (#37278) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ocsemnek meg haverjanak paypalre kellett penz, FreeMyAppsrol meg csak Amazonra lehet kifizetest kerni.

[ Szerkesztve ]

(#37282) Blaise válasza (#37279) üzenetére


Blaise
veterán

Mit nem adnék érte, ha egyszer én lehetnék egy ilyen projack vezetője.

Meglenne hozzá a megfelelő mérnöki tudás is? ;]

(#37283) kenny123


kenny123
addikt

Blaise: Nekem, aki mar evek ota iost nyuztam, irto fura. Nem akarok komolyabb velemenyt l3huzni róla, igy 2 óra után, de fura. Gep holnap jon vissza szerbizbol, szóval meg belakva nincs. Engem mondjuk a himihumi szemfigyelo-erzekelos baromsagok kb hidegen hagynak, nem ezzel fognak megvenni. Gyorsnak gyors, az elvarhatot boven hozza, de meg csak a felszint kaparom. Majd 1-2 nap mulva picit korrektebben ossze tudom foglalni. :)

yo

(#37284) Blaise válasza kenny123 (#37283) üzenetére


Blaise
veterán

Írd meg mindenképpen, engem érdekel. Főleg több évnyi iOS után :)

(#37285) ittakary válasza kenny123 (#37283) üzenetére


ittakary
nagyúr

azokat a parasztvakításokat kell először kikapcsolni :K

(#37286) kali válasza kenny123 (#37283) üzenetére


kali
legenda

melyik firmware verzió van rajta? nem mindegy ám!

ittakary; persze, mert az s3 nem mindent kap meg, mi?!?! :))
én is kikapcsoltam mindet, pedig némelyik nem is olyan rossz.

(#37287) ittakary válasza kali (#37286) üzenetére


ittakary
nagyúr

Dehogy kap meg mindent. De ha meg is kapja, elso dolgom kikapcsolni ezt a Smart Video Pause nevu f.szsagot meg a tpbbi haverjat...

(#37288) kenny123 válasza kali (#37286) üzenetére


kenny123
addikt

4.2.2, elvileg ez a legujabb. A szenzoros cuccokat elso korben kilottem, ezek nelkul erdekel majd mit huz az akksi.

yo

(#37289) kali válasza kenny123 (#37288) üzenetére


kali
legenda

az addig okés, hogy 4.2.2 csak abból nagyon sok van, nagy eltérésekkel!
azért nem vettem meg korábban, mert az első firmware verzió alatt röcögős volt, de amint kipróbáltam később az újabb firmware verzióval, már nem bírtam eljönni a t-pontból nélküle!
*#1234# a tárcsázóba, és kiírja a három fontos értéket.
az akkumulátoros üzemidőben nem fogsz csalódni, nekem az iphone 4s nem bírt ennyit, az xperia z meg pláne...

ittakary; a szemmel görgetéssel szórakoztam kicsit, de aztán azt is kikapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#37290) kenny123


kenny123
addikt

19505 mindegyik, tovabb nem irom mert nem tudom hogy kell screenshotot kesziteni. :)

yo

(#37291) kali válasza kenny123 (#37290) üzenetére


kali
legenda

power + home egyszerre, hosszan.
pont az i9505 utáni számok és betűk fontosak.

(#37292) Csabee. válasza kenny123 (#37283) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Grat a cseréhez. Bár szerintem megfogod bánni. Fogásra nincs az a gagyi hatás az iPhone után??

Üdv: Csabee.

(#37293) válasza Blaise (#37282) üzenetére



őstag

Orbán gátőr? Nem. Jobs desinger volt? Nem.
A lényeg, hogy sokáig - még a hőskorban - azt hittem, hogy a GSM műholdról jön. :D Miért? Mert az látszott ésszerűnek, amíg meg nem világosodtam, és egy világ omlott össze bennem. De ezt egy bölcsész soha nem fogja megérteni. Ne vedd sértésnek, nem rád gondoltam ;]
Évekig tervezték és építik a Galileo rendszert, és csak a GNSS szolgáltatásokban nyújt többet a GPS-nél. Költséghatékonyabb lett volna, ha egy olyan kommunikációs egységgel kombinálni ami biztosít egy széles sávú lefedettséget. A Google megoldása kb. 30km-en 1100km2 fedne le. A GPS holdak 20000km magasan mekkora területet s fednének le. Tehát ha a Galoleo képes lenne szerverként is működni, 21db-al lefedné a bolygót.
Mi a bajom a ballonnal? Mondhatnak akár mit, irányíthatatlan. Szerintem a Google is csak arra kíváncsi, életképes-e a technológia, ezért a legolcsóbb megoldást választotta.
Nyilván a magasságot, behatárolja a légnyomás csökkenésből adódó g.térfogat növekedés, az esetleges szivárgásról nem is beszélve. Hosszú távról, megint csak nem beszélhetünk, az anyaghasználat, és a szélsőséges körülmények miatt. Tehát egy megoldás maradt. Ha a ballonos kísérletek pozitív eredménnyel zárulnak- akár nemzetközi összefogással - megvalósulhat a GIS. Globalis Internet System :D műholdas rendszer 2030-ra.
Ja, még csak annyit, hogy rengeteg potenciál van még a 4G-ben, de már fejlesztik az 5G-6G-t is Ázsiában.

[ Szerkesztve ]

(#37294) ittakary válasza Csabee. (#37292) üzenetére


ittakary
nagyúr

Muanyag hatlapot par nap kell h megszokd i5 utan de annyira nem veszes

(#37295) Blaise válasza (#37293) üzenetére


Blaise
veterán

Kösz a bizalmat, de én nem bölcsész vagyok, hanem pont, hogy mérnök :P

[ Szerkesztve ]

(#37296) Xero válasza (#37293) üzenetére


Xero
nagyúr

Az remélem megvan, hogy a GPS-el szemben az általad vázolt dolgok kétirányú kommunikációt igényelnek.
Nem olyan egyszerű azért ellőni a dolgokat a műholdig. Pontosan ezért a Google ötlete is némileg halva született.

Mondom ezt úgy, hogy van némi közöm a telcomhoz és a bölcsészekhez maximum nőzni jártam. ;]

(#37297) válasza Xero (#37296) üzenetére



őstag

Persze, és ott van még az inteferencia is. 4G még párhuzamos adatátvitelre is képes. Mondjuk a mostani mobilok önmagukban nem lennének megfelelők, ott is forradalmasítani kéne, úgy hogy ne legyen veszélyes. De az i4 antennagetje után már semmi sem lehetetlen. :D

[ Szerkesztve ]

(#37298) Xero válasza (#37297) üzenetére


Xero
nagyúr

Azért nézd meg, hogy mondjuk egy céges műhold broadcastet milyen dögökkel lövöldözik. Ezt lehozni a hétköznapi mobilok szintjére megfelelő latency és sávszél mellett azért még kőkemény matek lesz.

[ Szerkesztve ]

(#37299) válasza Blaise (#37295) üzenetére



őstag

Ok, akkor találjuk ki, hogy működik a Google ballon. Abból kiindulva, hogy a mobilok hatóköre pár 100m. Szerintem lenne egy földi egység. Olyan mint a HAM rádió, minden felhasználónak. Ez messze áll a minden napi mobil használattól, de sok területen nagy előre lépés volna így is. Az Iridium drága, ezt kiválthatja a Google.

(#37300) válasza Xero (#37298) üzenetére



őstag

Ez a rendszer amire gondolok, nem teljesítményen alapul, hanem érzékeny vevőkön. Egy gyenge pontja van, a légköri zavarok. Olyan vevőt építeni ami pár mW-ot képes fogni pl. 1000km-ről. Csak néz utána, hogy működnek a mélyűri tudományos szondák. Hihetetlen paraméterekkel bírnak.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.