Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37451) joey04 válasza Xero (#37450) üzenetére


joey04
titán

Ezen a képen sem látom, hogy a gyökerektől elszakadtak volna. :U (szerintem egyébként marha jól néz ki)
Van egy stílus, és azt feszegetik. Ezt látom a rendszeren, meg a linkelt képeken. Na iOS-nél meg pont nem ezt, hanem azt, hogy teljesen más alapokra építkezik az egész (most lényegtelen, hogy tetszik vagy sem). Csak annyi a közös, hogy a gombok pl nagyjából a helyükön maradtak. Még szerencse, mert úgy megkavarják ezek a szimpla feliratok az embert, hogy még 5 év iOS használat ellenére is néha keresnem kell, hogy mit kell megnyomni. Ilyet még akkor sem éreztem, amikor életemben először iPhone-t fogtam a kezemben. Nem azt mondom, hogy kezelhetetlen. Csak a komfortérzetnek nem tesz valami jót.

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37452) Xero válasza joey04 (#37451) üzenetére


Xero
nagyúr

Én ezért mondom, hogy várjuk ki a végét.

(#37453) Blyan válasza joey04 (#37451) üzenetére


Blyan
félisten

Alapvetően úgy érzem, mintha elvették volna a játékodat. Már már személyes sértésnek veszed ezt a iOS7 dolgot.
Annyira azért nem gáz a helyzet. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37454) joey04 válasza Blyan (#37453) üzenetére


joey04
titán

Tennék én rá magasról, ha lenne más, valami egyértelműen jobb. Megvenném azt. Azonnal. Csak nincs. :U
Btw mi más téma van manapság? Jön a BlackBerry OS 10.2? Vagy az a kérdés, hogy 4.3 vagy 5.0 lesz az új droid? OMG! Hozzatok egy kávét! Akkor rágom az iOS témát. Nem?

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37455) Blyan válasza joey04 (#37454) üzenetére


Blyan
félisten

Ezt értem, én is töröm a fejem amióta használtam a bétát, hogy most mi legyen. Arra jutottam, hogy megvárom a véglegeset, aztán eldöntöm érdemes-e azt használni, vagy nézzek valami kitérő felé.
De alapvetően annyira nem vészes a dolog, nyilván nem fogok a kardomba dőlni, ha egy évet valami Nexus csodával kell eltöltenem és szerencsés helyzetben vagyok, mert én szeretem a WP-t, szóval akár arra is visszaválthatok, ha minden kötél szakad.

Igen, alapvetően jelen pillanatban nekem is az iOS vált be a legjobban. De ha nem tudok megbarátkozni az új kiadással még mindig használhatok valami mást helyette - vagy elgondolkozom mi éri meg jobban.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37456) joey04 válasza Blyan (#37455) üzenetére


joey04
titán

Na én meg a mai napig azt vallom, hogy a saját szempontjaim alapján a fasorban sincsenek a többiek az iOS-hez képest, csak most ronda lett a listavezető. Nagyon. Plusz még kusza is. Na ez a 2 viszont elég indok a merengésre.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37457) Blyan válasza joey04 (#37456) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudom, szerintem nagyjából minden a helyén van, főleg egy bétához képest. Engem az zavar, hogy nem tetszik.

De pl most nézegettem iPad képernyőképeket és azon töröm a fejem, minél nagyobb felületen van, annál kevésbé irritáló.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37458) Xero válasza Blyan (#37455) üzenetére


Xero
nagyúr

Csak én vagyok úgy, hogy nem akarok platformok között ugrálni? Vagy mindenki másnak megvan minden app minden platformra? Nekem valahogy nem lenne kedvem levadászni megint mindent és elkölteni 2-300€-t ilyesmire. Arról nem is szólva, hogy az Apple ökoszisztéma hiánya nálam a többi platformnál dealbreaker.

(#37459) Blyan válasza Xero (#37458) üzenetére


Blyan
félisten

2-300 eurót az évek alatt költöttél el. Én ha magamból indulok ki, akkor ennyit appot nem használok egyidőben, főleg nem mobilon.
Egy iPaddel meglenne jórésze ezeknek, a mindennapi feladatokra meg vehetek azt, aminek a használata talán jobban bejön - ilyen nem nagyon van. De ki tudja?

Ráadásul én magam nem vagyok az Apple eszközökhöz kötve, a jelenlegi telefonomon kívül nincs más almatermékem.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37460) Blyan válasza Cyberpunk (#37235) üzenetére


Blyan
félisten

Cicus, ez való Neked. :))

Oppo Find 7 to come in September with 4,000 mAh battery

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37461) joey04 válasza Xero (#37458) üzenetére


joey04
titán

WP-n nekem nincs meg mind, droidon úgy nagyjából kisebb kompromisszumokkal, de majdnem mindent megtalálnék. 300€-nak meg a közelében sem vagyok. De még a 100-nak sem.

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37462) bigdady válasza Xero (#37440) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ezen majdnem összefogtak magam a röhögéstől :DDD

Mi folyik itt ma? :)

(#37463) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem rég néztem a Kóla puska sültkrumpli című filmet. Tanulságos és érdekes témát feszeget.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37464) Xero válasza joey04 (#37461) üzenetére


Xero
nagyúr

Csak a navigációm 90€.

(#37465) joey04 válasza Xero (#37464) üzenetére


joey04
titán

Igen, azt írni akartam, hogy az nekem nem kell, de most számoltam össze: 25€ az összkiadásom. Játékot nem nagyon veszek, még az elején felültem a hypevonatra ilyen Angry Birds meg satöbbi, de már azok is hidegen hagynak. Nézem a blogokon éppen mi van akciósan, aztán az bőven elég. Inkább alkalmazásokra költök, azok közül az iFiles volt a legdrágább, 3€.

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37466) Xero válasza joey04 (#37465) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem a navigáción kívül talán az OmniFocus volt a legköltségesebb a maga 18€-jával illetve a tavalyi F1 timing és az idei F1 timing 25€ körül.

(#37467) joey04 válasza Xero (#37466) üzenetére


joey04
titán

Na az F1 timing volt az, amin elgondolkodtam. Aztán úgy döntöttem, hogy nekem ennyit nem ér.

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37468) Ragnar95 válasza Xero (#37458) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezzel én is így vagyok teljes mértékben...
Ha minden kötél szakadna, akkor sem váltanék az Apple ökoszisztéma miatt, mivel ilyet semelyik másik rendszeren nem kapnék, hogy konkrétan minden adatom egyből ott van a másik 2 eszközön is, ahogy létrehozom....Mivel telóban, tabletben és gépben is Apple-t használok, így elég nagy előny ez számomra... :))
joey: épp csak a lényeget nem veszed észre...Senki nem mondja, hogy a rendszer alapjai megváltoznának, de a dizájn mint ahogy azt Xero példáin keresztül láthattad, simán keresztülmehet komolyabb változásokon a beta-kban...Az OS X első bétáiban például az egész kezelőfelület elég komoly változásokon ment át és az ikonok is elég sokat változtak, amivel az iOS7-nél a legtöbb embernek baja van...Hogy a te példáddal éljek, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy lehet szerinted ugyanaz az alapja az első OS X dev beta-s trash ikonnak, ami egy régi utcai kukát mintáz és a véglegesnek, ami pedig egy fémrácsos benti szemetest...Csak a szkeumorf jellegük közös, minden másban különböznek... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#37469) Blyan válasza Xero (#37466) üzenetére


Blyan
félisten

és az idei F1 timing 25€ körül.

Bevallom, EZ az egyetlen alkalmazás, amit leszedtem másodkézből, mikor volt JB. Ennyi pénzt nem ér meg, kurva nagy lehúzás. Emlékeim szerint 2011-ben még csak 5 euró volt, na azt kifizetném, de ez. Rablás!

(#37470) joey20

Szerintem sem fog változni, kapnak az ikonok valami ilyesmi változást, de aztán ennyi. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37470) joey04 válasza Ragnar95 (#37468) üzenetére


joey04
titán

Te nem veszed észre a lényeget ezek szerint: Kitalálták ezt az új flat, minimalista izét. Na ez ha béta ha nem, már nem fog változni. Ha mégis (és maradnak a 3D-s gombok, a szkeumorf elemek), akkor visszavonom a fanyalgást. De kétlem, hogy erre sor kerülne.

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37471) Ragnar95 válasza joey04 (#37470) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De a legtöbb embernek nem a flat dizájnnal van a gondja, hanem az ikonok színével és azon még simán változtathatnak... :U A flat dizájn elég valószínűtlen,h ne maradjon meg, de az ikonok még simán finomodhatnak egy csomót és azzal sok fanyalgó felhasználó tetszését újra elnyerhetné a rendszer...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#37472) joey04 válasza Ragnar95 (#37471) üzenetére


joey04
titán

Én ezt elhiszem, csak engem nem érdekel. Attól, hogy sokaknak tetszeni fog, nekem még nem fog. Nem követem a divatot. W8 sem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37473) Totheground válasza joey04 (#37472) üzenetére


Totheground
addikt

Ahogy szerintem másokat meg a 20. sirám és a 100. szar vicc.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37474) Ragnar95 válasza Totheground (#37473) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

+1

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#37475) joey04 válasza Totheground (#37473) üzenetére


joey04
titán

ez van
off topikban még hsz növelésre sem jó.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37476) joey04 válasza Blyan (#37469) üzenetére


joey04
titán

ezekről kiderült, hogy inkább régebbi koncepciók voltak állítólag. Bár csere esetén sem lennének szebbek szerintem.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37477) Blyan válasza joey04 (#37476) üzenetére


Blyan
félisten

Pedig a weather ikon kifejezetten jobban néz ki. :D A többi meg mitsem változott, most hogy máshova van rakva a szín, az nem nagy különbség.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37478) mondomén válasza Cyberpunk (#37463) üzenetére


mondomén
őstag

Bennfentesek, Élelmiszeripar Rt. Ha még nem láttad őket.:) Mind más témát dolgoz fel, de ezek is nagyon jók. :K

(#37479) joey04 válasza Blyan (#37477) üzenetére


joey04
titán

Mondjuk jó lenne ha élne, mint az óra.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37480) manchester85


manchester85
addikt

Na vége a miskolci életemnek. Pár nap, és költözöm Pestre egy kemény családi procedúrát követően. :U

i6 Silver

(#37481) Blyan válasza manchester85 (#37480) üzenetére


Blyan
félisten

Mi történt? Válnak az ősök? :(

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37482) Cyberpunk válasza mondomén (#37478) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Bennfentesek érdekel. A másik inkább nem. Én úgy vélem jobb a boldog tudatlanság. Úgy is tudom, hogy minden szart megetetnek velünk. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37483) mondomén válasza Cyberpunk (#37482) üzenetére


mondomén
őstag

Na jah, vannak érdekes dolgok benne.:) Nekem az is új volt, hogy mi mindenre használják a kukoricát.:D
Bennfenteseket imádom. Van 1-2 interjú ahol iszonyat viccesen hebegnek habognak a jó fej delikvensek.:D

(#37484) manchester85 válasza Blyan (#37481) üzenetére


manchester85
addikt

Az már réges rég bekövetkezett. Anyám 8 éve kinn él az USA-ban, közben váltak el (bár pont apám miatt ment ki) én meg itt ragadtam vele. A vagyonmegosztás azóta húzódott, apám ugyan eltartott, fizette a tanulmányaimat, de anyám meg egy fillér nélkül lépett le. Most hogy végeztem a sulival, kicsit keményebben összeszólalkoztunk, és elvileg sikerült megegyeznünk, mondott egy összeget, amibe belementünk. Meglepetésként ért, bár ő mellényzsebből kirázza a ház felét. A feltétel, hogy azonnal húzzak el, még a zárat is lecserélteti. :U Sajnos egy gerinctelen féreg, világ életében külön vagyonnal gazdálkodott, a közösbe sose tett bele, max a kiadásokat állta. Ez a ház is úgy lett véve anno, hogy anyám anyai örökségével lett kipótolva, (egy budapesti lakás) ennek ellenére felesbe ment a tulajdonjog, mert anyám nem tudta, milyen emberrel áll szemben. Mindegy, most már fizet, csak szabaduljunk. :U Se anyámat se engem nem szeretett soha, ez van. Most nagyanyámnál fogok lakni (akinek a lakása anno belement a házba, és akinek azóta anyám visszavette a pesti lakását. :U ) és elkezdem a nagybetűs életet. Igazság szerint ez egy teljesen váratlan forgatókönyv volt, se előre megbeszélve, se előre eltervezve nem volt. 1 hete nagyon durván neki mentem, azóta elköltözött, és majd jön a pénzzel, akkor meg majd én csomagolok. :U

i6 Silver

(#37485) GALARDO


GALARDO
addikt

Így fog kinézni az iPad minin az iOS 7.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#37486) Xero válasza manchester85 (#37484) üzenetére


Xero
nagyúr

Ergo megszabadultál tőle és némileg jobb helyen tudsz életet kezdeni. Nézd a pozitív oldalát, ha tudod.

(#37487) Cyberpunk válasza manchester85 (#37484) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát szomorú história. Ez ilyen az ember nem válogathatja meg a szüleit.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37488) vadászcsiga válasza manchester85 (#37484) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Uhh. Talán jobb lesz így neked is, bár én még mindig úgy gondolom jobb lenne neked ámerikában

(#37489) manchester85 válasza Xero (#37486) üzenetére


manchester85
addikt

Mindenképp azt nézem, ja. Csak hirtelen ért a váltás, és ugye mostantól már magamat kell fenntartani. Persze ez az élet rendje, csak nem mindig történik úgy a dolog, hogy egy váratlan pillanatban útnak eresztenek. Bár anyám tud segíteni, csak rajta meg pont azért nem akarok élősködni, mert közösen szeretnénk egyről a kettőre jutni.

vadászcsiga!

Nem tudok papírhoz jutni, papír nélkül meg nem akarok kimenni, mert akkor onnantól meg vagyok lőve. Elvileg anyám után hosszú évek után kaphatok majd zöldkártyát. Ő jövőre USA állampolgár lesz.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#37490) kenny123


kenny123
addikt

Na, akkor így majd' egy nap használat után s4-rőlł;

Fura, és a többéves ios háttérrel kellemetlen is valahol. Furcsa, hogy az ikonoknál semmiféle rendszer nincs, össze van hányva kb, különböző formák, abszolút bántja a szemem. (témázást ne nézzük most, meg se próbáltam.) A gyári launchert kapásból cseréltem apex-re, ami az alap ICS kinézetet adja, ez jóval szebb szerintem, meg testreszabhatóbb. A kijelző nem kényelmetlen nagyon, pedig átlagos kezem van. Képminőségre semmi panaszom nincs, nagyon szép. (itt jegyzem meg, hogy személy szerint sehol nem érzem a nagy felbontás előnyét, mert látni nem igazán látom élesebbnek a képet.) Napfényben megadja magát max fényerőn, de ott azért az i5-re is hunyorítottam már. Üzemidő még, amit hirtelen többnek érzek, mint amit az i5 nyújtott, ez mindenképp plusz. A szenzoros bohóckodásra fordítottam kb negyed órát utólag, reklámban valahogy ez is gördülékenyebben megy, meg nem is csinálok magamból retardáltat népek elött. Gyakorlatban nekem jó ha 10ből 2x értette a fejjel görgetést, pl.
Játékokat nagyon nem néztem, régen nagy kedvenc volt PC-n a re-volt, (ios-on is free, próbáljátok ki). Külön emlékszem, hogy i5-ön egy darab röccenés sem volt, itt azért néha volt lag. Más játékot nagyon nem néztem, erről fix-re tudtam hogy nem volt gond. A kamera szép képeket csinál, lehet vele bohóckodni, de mondjuk nekem soha nem volt szemem az ilyesmihez.
Maga a rendszer elvileg a legfrissebb 4.2.2-es, (vannak alverziók, amik hivatalosan frisebbek, nekem nem ajánl fel semmiféle frissítést. )
Összességében magát a rendszert nem érzem annyira smooth-nak -ezzel talán senkinek nem okozok meglepetést-, ékes példája hogy ha hívnak, a képernyő jelzése, és a csengőhang kezdete között van egy jó erős <másodperc.
Ismerős körben már kérdezgetek, kell-e valakinek, ha nem, akkor egy héten belül landol az aprón. Persze jelentős bukóval nem fogok megválni tőle, akkor inkább marad, és jövök majd frissen 5s-re. Hiányzik. :DDD

Ha valakinek bármi kérdése lenne, vagy nézzek meg ezt-azt, írjátok nyugodtan. Bocsi a hatalmas tömbért mindenkitől. :)

[ Szerkesztve ]

yo

(#37491) Xero válasza vadászcsiga (#37488) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezzel egyetértek.

(#37492) Blyan válasza manchester85 (#37484) üzenetére


Blyan
félisten

Elég szar. :(

Amúgy Te miért nem mentél édesanyáddal?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37493) vadászcsiga válasza manchester85 (#37489) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Értem, akkor rendezkedj be pesten, más opciód most úgy sincs.
Ja, és amit írtam privátban ne halogasd!

[ Szerkesztve ]

(#37494) kenny123 válasza kenny123 (#37490) üzenetére


kenny123
addikt

Francba, királyul belenyomtam a beszélgetésbe. Bocsi all, meg azért is hogy közben lejárt a szerkesztés. :(

yo

(#37495) Ragnar95 válasza manchester85 (#37484) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sajnálom a dolgot, ilyen apát senkinek nem kívánok, hiszen a legfontosabb egy szülő-gyermek kapcsolatban a feltétel nélküli szeretet és a megbocsájtás...Ha ez nincs meg valakiben és úgy vállal gyereket, akkor egy jó kiadós verést érdemelne az illető... :U
Remélem azért sikerül minél jobban kijönnöd a dologból, bár egy ilyen hirtelen költözés nem lehet egyszerű, főleg azzal a tudattal, hogy vissza se mehetsz a saját apádhoz, bármilyen is legyen...
Amúgy ha elköltözött, cseréltesd le te a zárakat :DDD :P
Az mondjuk korrekt dolog,h Amerikai állampolgár fiaként nem kapsz automatikusan állampolgárságot, miközben ha illegális bevándorló gyerekeként ott születsz, akkor automatikus megkapod...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#37496) máyköl válasza manchester85 (#37484) üzenetére


máyköl
veterán

Hasonló a mi sztorink is.
Anyámnak kiskorában meghaltak a szülei és a testvére is.
Rámaradt örökségként egy nagy belvárosi lakás.
Majdnem intézetbe került, de az anyjának (az én nagymamámnak) egy barátnője örökbefogadta. Kb. embertelenül bánt vele. Hogy miért fogadta örökbe az mára világos lett, ő egy vidéki házat kapott így meg, nagy földekkel.

A lényeg, hogy mikor anyám meg apám összeházasodtak, apám egy csomag bőrönddel jött, semmije nem volt. Anyámnak vele ellentétben volt egy belvárosi lakása.
Majd mikor ezt a lakást a házasságukban eladták, és vettek a külvárosban az árából egy kertesházat, akkor azt kettejük nevére iratták, közösbe.
Később elváltak, apám pedig azt a pénzt kérte ugye, amihez valójában semmi köze, ám papíron mégis volt.
Hosszú bíráskodás után mégis anyámnak ki kellett fizetni a ház értékének a felét, amit a mai napig törleszt, pedig szegény lassan már csak egyedül lakja...

(#37497) manchester85 válasza Blyan (#37492) üzenetére


manchester85
addikt

Még gimis voltam, a sulit muszáj volt befejezni. Meg akkor még a teljes bizonytalanságra ment ki. ("Mindegy hova, csak apámtól el" jelleggel) Az egyetlen védőbástyám az apai nagyanyám volt, tőle tartott apám. Azóta ő már meghalt, a többi rokon nem szól be a dolgaiba.

A múltheti botrányunk óta elköltözött, nem vesz kaját, nem ad pénzt. :DDD

Vadászcsiga!

Köszkösz, bár most nem ez az első. Ha megdöglök se érdekel. :DDD

Na lépek el, egy-két haverral iszogatunk, később válaszolok majd, most mennem kell, puszi mindenkinek. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#37498) Blyan válasza manchester85 (#37497) üzenetére


Blyan
félisten

Aszittem jóban vagytok, mert mondtad, hogy tőle van a szifon, meg, hogy megkapod majd az ötöst is.

Mindenesetre ha így áll a helyzet, csak jól járhatsz ha saját lábra kerülsz, könnyű nem lesz ugyan de legalább a saját életedet éled.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37499) Bling95


Bling95
őstag

Ujabban ha picit erosebben nyomom a kepernyo bal tetejet megnyomom akkor bevibral, mint regen a plexis kijelzoknel ...

(#37500) Blyan válasza Bling95 (#37499) üzenetére


Blyan
félisten

1. ne nyomd erősen
2. vidd gariztatni

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.