Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37101) joey04 válasza kali (#37100) üzenetére


joey04
titán

érik nagyon

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37102) r3dsnake válasza joey04 (#37101) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Máshol meg nem a gui lesz szar, de legalább lesz cserébe csomó másmilyen problémád.

(#37103) Cyberpunk válasza joey04 (#37098) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem mindegyik ronda. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37104) joey04 válasza r3dsnake (#37102) üzenetére


joey04
titán

tudom, ezt mérlegelem éppen. igazából azóta ezt mérlegelem, amióta kiderült, hogy ez a flat, minimalista szar lesz az új irány. btw Ive bele van buzulva a braun designba nem? Cikizték is, hogy pl a calculator app egy az egyben azt hozza. Azt gondolom nem Forstall és csapata találta ki, hogy beletegyék neki szívességből hanem ez a nagyon okos. Akkor most már az is szar lett hirtelen?

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37105) Cyberpunk válasza joey04 (#37104) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Térj meg! :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37106) joey04 válasza Cyberpunk (#37105) üzenetére


joey04
titán

jó hát biztos nem egy oppo lesz :D

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37107) Cyberpunk válasza joey04 (#37106) üzenetére


Cyberpunk
félisten

:((( :DDD

Ez a prémium dzsunka, de hát hiába magyarázom. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37109) kali válasza Cyberpunk (#37107) üzenetére


kali
legenda

minden minőségi telefon ott készül, nem? :)

(#37110) Cyberpunk válasza kali (#37109) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja a legtöbb Kínában készül akkor meg nem mindegy, hogy szarsung, vagy HTC és a többi? ;] Mindegyik szar valamilyen szinten. Prémium készüléknek tartják a HTC One-t, de a topicja tele a problémáival.

S4 gagyinak tűnik a lakkos műanyagjával.

Sony nem tud normális kijelzőt használni.

Motorola le van maradva legalább egy generációnyit.

Nokia porosodik, recseg, fagy, merülget. És még jönnek a WP hülyeségei pluszban.

LG szépen meglovagolja az N4 sikerét, de azon kívül mit tud felmutatni idén? Ja van egy G Pro ami gyakorlatilag nincs. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37111) vadászcsiga válasza Cyberpunk (#37110) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Marad az iPhone ;]

(#37112) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#37111) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ott meg ez a flat dizájn. :P

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37113) vadászcsiga válasza Cyberpunk (#37112) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amíg tehetem nálam nem lesz az biztos. Én leszek az aki köre autópályát építenek, mert nem hagyom el a házam :DDD

(#37114) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#37113) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ha 5S-t veszel, akkor rá leszel kényszerítve. Ha nem, akkor elódázhatod még egy darabig. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37115) Mela Kehes válasza Cyberpunk (#37114) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ovis lányommal terveztetek holnap új ikonokat. :D

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#37116) válasza ittakary (#37091) üzenetére



őstag

Azt hittem 1 korsó sör lesz, nem 2l tej :D

(#37117) válasza Cyberpunk (#37107) üzenetére



őstag

Tegyél már fel egy Antutut az oPPo-ról :D

(#37118) vadászcsiga válasza Cyberpunk (#37114) üzenetére


vadászcsiga
félisten

5S-t semmiképpen nem veszek csak akkor ha valami nagyon nagy deal van kilátásban vagy nem tudom

(#37119) Zjunior válasza bobooo (#37085) üzenetére


Zjunior
veterán

i5-ön hibátlan pedig:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#37120) icecave


icecave
nagyúr

Emberek!

Egy totál más téma, de megkérdezem, hátha megoldódik a "problémám". Izzadásgátlót keresek. Van pár nekem, jórészt a hűvösebb időszakban allergén mentes cuccokat használok, amiben nincs alumínium és egyebek, mert minek b*sztassam a bőröm,ha amúgy sem izzadok. Mivel ezek az előbb említett dolgokból kifolyólag nem izzadásgátlók, a meleg beköszöntével elveszítik a prioritásukat számomra. Vettem egy nivea stress active stiftet, ami gyk. sz*rt sem ér, mert ugyanúgy izzad tőle a hónaljam, plusz még a pólót is befogja.

Esetleg a spray jobb lenne? Olyan kellene, ami ténylegesen izzadás gátló, és NEM fogja be a pólót. Nem akarom lenullázni a drága pólóimat, ha nem muszáj.

Szóval ki mit használ, csak őszintén :D

(#37121) Cyberpunk válasza (#37117) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Antutu

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37122) ittakary válasza icecave (#37120) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem a kedvencem azt Old Spice Kilimanjaro dezodor volt. Ha befújtam magam jobban izzadtam, mintha edzenék, pedig csak egy helyben ültem a BKV-n!

Amúgy ez a Nivea Stress lóf.z nekem egészen beválós :)

(#37123) madgie válasza icecave (#37120) üzenetére


madgie
titán

Mikor kened be magad? Mert csak zuhi után, frissen ér valamit, akkor félpucéron pocolsz tíz percet, aztán felvehetsz bármit, nem fogja be (és nem is izzadsz). Legalábbis így működik nálam évek óta, és pont Nivea golyós cuccokkal (most silver protect, vagy mi). Előtte évekig próbáltam ezt-azt, nekem csak a Nivea-k váltak be.

[ Szerkesztve ]

(#37124) Totheground válasza icecave (#37120) üzenetére


Totheground
addikt

Én Old Spice-t használok. Nem 100%osan blokkolja az izzadást, de még kellemes illatú is lesz tőle a hónaljad. Nem vicc. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37125) icecave válasza madgie (#37123) üzenetére


icecave
nagyúr

Pontosan úgy, ahogy mondod. Viszont a stift nem szárad meg, ez a Nivea sem. Sőt, még hajszárítóval messziről is küldtem a hónaljam, hogy száradjon már rá, de nem, ugyanolyan "takony" maradt, ami persze be is fogta a ruhát. Nem tudom, mennyi a száradási idő, de nem mászkálhatok a lakásban 30-40 perceket, dinnyehordó pózban,hogy megszáradjon :D

ittakary: Melyik akkor, stift, golyós, fújós?

(#37126) máyköl válasza icecave (#37120) üzenetére


máyköl
veterán

Exodor.
Valószínűleg nem mond semmit.
Egy ismerős ajánlotta nekem, nem hittem el mikor mindig dicsérgetni kezdte... Pár hónap után beadtam a derekam és beneveztem egyre énis. Brutális.

Ez egy spray. Nem illatosított, ez nem dezodor. Egy spray amit erre találtak ki, hogy megakadályozza az izzadást.
Kúraszerű. Először fürdés után kell, rá 3 napra mégegyszer, rá 2 nappal mégegyszer. Ennyi. 1-2-3 hónapig nem fogsz izzadni. Kicsit ilyen teleshopos feeling amit mondok, de nekem eskü bevált.
Az első pár befújás után 1 napig fog kicsit csípni, de utána cserébe nem fogsz izzadni. Oda kell fújnod ahol izzadsz. Mellette használható illatosított dezodor is.

Dm -be valami 800Ft. körül vettem.

Google -be nézz utána. Egy próbát megér, nem? :)

(#37127) tDr1v3r válasza icecave (#37120) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én most Adidas Ice Dive spray-t használok, egész jól hat, nem izzadok tőle annyira... tökéletes megoldást még nem találtam erre a problémára sajna. :( De ajánlom bepróbálni, lehet hogy nálad teljesen elnyomná az izzadást.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37128) válasza Cyberpunk (#37121) üzenetére



őstag

Nem rossz, de a Lanovo K800 visz mindent. Látszik az Intel proci számítási ereje. Kár, hogy drága és sokat fogyaszt, de szerintem a következő Intel család át fogja alakítani a mobil piacot jövőre. 64db GPU akkora fogyasztás mellett mint a mai AMD-k :D

(#37129) manchester85


manchester85
addikt

Én meg büdöseket szoktam sz*rni, arra tudtok valami megoldást?

i6 Silver

(#37130) icecave válasza máyköl (#37126) üzenetére


icecave
nagyúr

Jesszus, azért remélem nem öli meg az összes izzadság mirigyemet, vagy tömíti el hónapokra. Az nem célom, inkább izzadok. :D Persze, utánaolvasok, csak így elsőre mást nem tudok elképzelni,hogy csinálja...

szerk. Látom, nem problémás a cucc, már csakazért is érdekel, hogy vegyszerek nélkül, stb. hogyan is működik :D

manchester85: Nahát... :D Engem nem zavar az izzadás, sőt, természetes dolog, viszont egyszer-egyszer, napi 1-2 órára nem árt,ha nincs az ember hóna alatt egy-egy baromi nagy folt, ezt remélem azért "aláírod". Vagy ilyen alapon minek törlöd a s*egged nemde? Sőt, fogmosás is minek? Egyáltalán a fürdés? ;]

[ Szerkesztve ]

(#37132) Tibee86 válasza icecave (#37120) üzenetére


Tibee86
veterán

Rexona maximum protection.
Pár hete használom, de nagyon bejön, igaz nem az olcsó fajta, de egész napos pakolás után sincs szaga az embernek tőle. Előtte nagyon sokáig Dove golyós deót használtam, csak ugye néha kell váltogatni ezeket.

(#37133) mondomén válasza icecave (#37120) üzenetére


mondomén
őstag

Golyósról leszoktam, idegesítő, mintha összenyalták volna a hónaljam. Old spice szétcseszte a bőröm teljesen, 1 hónapig potyogtak a száraz bőrdarabok, király volt.:D Most Dove clean comfort siftet használok, izzadni kb ugyan úgy izzadok, de legalább nem vagyok büdös. Egyébként meg izzadni kell, nem szabad olyat magadra kenni ami teljes "kiiktatja". Nyáron az emberek izzadnak, büdösek, seggtócsát hagynak a buszon, le kell szarni.:D

(#37134) máyköl válasza (#37128) üzenetére


máyköl
veterán

Hihetetlen, hogy a hozzászólásaid 95% -ában lila gőzöm sincs miről beszélsz, mintha valami más nyelvet beszélnénk.

(#37135) válasza madgie (#37123) üzenetére



őstag

Épp akartam írni, hogy fürödni is kéne :P

icecave
Rexona. Összehúzza a pólusokat. Hátránya, hogy csaholni kell. :D

(#37136) icecave válasza mondomén (#37133) üzenetére


icecave
nagyúr

Ahhoz képest, hogy direkt kiemeltem,hogy figyelek arra,hogy jó legyen a hónaljamnak, és csak a nagyon meleg napokon, 1-1 órára kell, hogy meg legyen oldva a dolog, máris mindenki úgy esik nekem, hogy "egész napra minek, meg hogy szellőznie kell, stb... TUDOM :D

(#37137) Xero válasza manchester85 (#37129) üzenetére


Xero
nagyúr

Egyél szappant.

(#37138) válasza manchester85 (#37129) üzenetére



őstag

Tartsd vissza :P

deere
Nekem is! El kell adni, amíg még ér valamit.

[ Szerkesztve ]

(#37139) madgie válasza Xero (#37137) üzenetére


madgie
titán

Nem használ.

:DDD

(#37140) mondomén válasza icecave (#37136) üzenetére


mondomén
őstag

Jóvan na, nem fisítettem az oldalt.:D Akkor vegyél olyat amit máyköl írt. Majd szólj mikor felrobbant a hónaljad.:D

(#37141) madgie


madgie
titán

Ez csak úgy eszembe jutott: sok helyen írták, hogy milyen referencia, meg srgb, meg ingyom-bingyom az iPad 4 kijelzője.

Referencia a seggemluka... két iPad 4, nem gyengén már fehéregyensúllyal:

(#37142) Cyberpunk válasza madgie (#37141) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De gáz... :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37143)



őstag

Nekem tetszik az ötlet. Jönnek a tepsi iPhone-ok. Lehet hogy ez fogja kihúzni őket a .... [link]

(#37144) ittakary válasza madgie (#37141) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ilyet én is tolok mindjárt :) Nekem is pont véletlenül két iPad 4 van a kezemben

(#37145) Cyberpunk válasza (#37143) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó lesz talán egyszer nekem is lesz, de mondjuk az 5,7" az nem túl valószínű. Inkább legyen 5" kereken az még vállalható. :C Gazdaságilag nézzük logikus lépés lenne. Persze a presztízsnek és egyes márka fanoknak nem tetszhet.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37146) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Már itt is. :U Remélem csak a készítőjét elragadta a hév az iOS7-en felbuzdulva. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37147) vadászcsiga válasza ittakary (#37144) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha tudom hogy ekkora nepper vagy téged kereslek meg ipad vétel ügyében :)

(#37148) joey04 válasza Cyberpunk (#37146) üzenetére


joey04
titán

A világ megérett a pusztulásra... :D

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#37149) ittakary válasza madgie (#37141) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ehh pont semmi nem látszik a képen, pedig élőben az egyik nálam is sárgásabb.

(#37150) mondomén válasza Cyberpunk (#37146) üzenetére


mondomén
őstag

Nem hiszem, hisz ez eddig is majdnem így nézett ki.:)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.