Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) whitezo88 válasza kovsol (#4800) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ellenem meg rugó hozott egy arany Gruult. miután lekaptam az Yseráját... (casual)

warrior, és megint alig húzok lényt, pedig már javítottam rajta.

(#4802) Sirandrish válasza kovsol (#4800) üzenetére


Sirandrish
legenda

Élni tudni kell :C

Még az epicednek is örülnék, de a Legend se kutya :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4803) ollie válasza kovsol (#4800) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Wow, gratulálok, nagyon jó nyitás volt.

***

(#4804) Gyuri27 válasza kovsol (#4800) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ejj de jó lett volna nekem is.
A macska se utolsó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4805) whitezo88


whitezo88
nagyúr

dupla golden Shieldmasta meg golden ooze :Y js és golden voodoo doctor. ennek sincs élete... vagy legalább nem sok. azért 60ra feltolni nem két perc.

kovsol: engem anno így öltek meg. 2 cleric volt és az ellen direkt healelt mindent... aztán kampó.

[ Szerkesztve ]

(#4806) kovsol


kovsol
titán

Nyomtam egy Lay on handeset magamra, mikor elfogyott már a kártyám. Mind a három húzásra sérültem és azzal öltem meg magam. Fantasztikus +8 -5 -6 -7 :DDD Most már tudom ezt is.

May the Force be with you!

(#4807) DjDanee87 válasza whitezo88 (#4805) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azt mindet a rogue felhúzásért kapta. Egy classt felhúzni azért nem olyan gáz, ha tényleg csk azzal játszik és semmi mással.

(#4808) Tyler Durden válasza kovsol (#4800) üzenetére

Uhh gratula. Fél karomat adnám érte, én is főképp palával nyomulok :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4809) F-ECT$ válasza kovsol (#4806) üzenetére


F-ECT$
titán

Szép módja az öngyilkosságnak ;)

Dive ever, work never.

(#4810) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lava Bursttel kivégezni a mágust... priceless! ;]

Mondjuk durva:

Fireball: 4 mana, 6 sebzés, basic(!)
Lava Burst: 3 mana, 5 sebzés, 2 overload(!), rare(!)

mod: amúgy egyáltalán nem találkozok kezdőkkel az arénában

[ Szerkesztve ]

***

(#4811) Tyler Durden válasza ollie (#4810) üzenetére

Mai nap 2 runt is toltam hátha tele lesz kezdőkkel, felejtős én nem érzek változást a játékos állományban..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4812) Chronos85 válasza ollie (#4810) üzenetére


Chronos85
tag

Nálam ugyan ez, talán hétvégére majd előmerészkednek. Kár hogy nem lesz időm tolni.
A másik meg ha nagy ritkán ráveszem magam, hogy priesttel toljam arénát, valahogy az én szerencsétlenemnek már nemjut a holy nova, shadow wordökből. Lehet reggel kellene draftolni, hátha akkor még van raktáron :)
Nincs okom panaszra a héten sikerült tolni egy 12-2 warival és egy 9-3at palával. A wari eddig nagy mumus volt, nem igazán találtam a balanceot fegyver, mob, spellek között. Visszanézve a decket mondhatjuk, hogy a szerencse igen nagy szerepet játszott, hogy ilyen sokra vitte...

(#4813) P00By válasza F-ECT$ (#4799) üzenetére


P00By
nagyúr

Igen, ezekre fogom építeni a paklijaimat! :))
Bár lassan lehet megérné, ha ilyen ütemben nő ezeknek az embereknek a száma :D

Miután lenyugodtam azért nyertem vagy 3 paatit :D

(#4810) ollie: Van benne vmi! :U

[ Szerkesztve ]

(#4814) kovsol


kovsol
titán

Most már kifejezetten élvezem a hunterek hentelését amúgy :)

May the Force be with you!

(#4815) kervantas válasza kovsol (#4814) üzenetére


kervantas
aktív tag

Én pedig éppen ma craftoltam le a "Huntard" decket. Jól lehet vele goldot farmolni, a napi 100as megvan :D

(#4816) kovsol válasza kervantas (#4815) üzenetére


kovsol
titán

30win/nap vagy a küldivel?
Paklit tudsz linkelni?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4817) F-ECT$ válasza ollie (#4810) üzenetére


F-ECT$
titán

A hex meg 3 mana, míg a sheep meg 4, és ez utóbbi 1/1-et hagy maga után.

Dive ever, work never.

(#4818) kervantas válasza kovsol (#4816) üzenetére


kervantas
aktív tag

Én ezt használom. Egy Leeroy jó lenne még bele, de az sajnos nincs. Mai nap megvolt a 30 win. (nem kellett tanulni semmit :D )
Jó kombók:
Buzzard+Hyena+UTH
K. Juggler+UTH
Timberwolf/Leokk+UTH
meg hát charge, charge, steady shot, charge, steady shot.

(#4819) dejaris válasza kervantas (#4818) üzenetére


dejaris
addikt

A link nem mutat paklira, csak a honlap epitgeto reszere.

(#4820) oriic válasza ollie (#4786) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bár ezekért már fizetni sem lehet ha jól tudom:

Live-Die-Respawn

(#4821) DopeBob válasza oriic (#4820) üzenetére


DopeBob
addikt

Az elso az tuti nem kulon lap, egyik legendary idézi

MZ/X

(#4822) oriic válasza DopeBob (#4821) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, és tényleg. Egyik oldalon azt írták hogy promó kártya...

szerk:

Közben utánajártam a 2-nak is:

"I Am Murloc is a spell card that summons three, four or five Murlocs. It is one of the Power Chord cards that can be gained through the battlecry of Elite Tauren Chieftain, and is uncollectible."

Szóval ezt buktam, akkor tényleg nincs olyan kártya ami nem megszerezhető ingyé.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4823) Kashim válasza oriic (#4820) üzenetére


Kashim
őstag

Ezeket a lapokat Gelbin és a Tauren Chieftain dobják le. (Egyebek között)
Mindkettőt le lehet craftolni dustból.

[ Szerkesztve ]

(#4824) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Hali! Mi a helyzet az EU open betával? A Hearthstone EU oldalán (http://eu.battle.net/hearthstone/en/) ott van, hogy "Join us in Open Beta", de csak enUS clientet lehet letölteni.. :F

(#4825) oriic válasza Ron Swanson (#4824) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most nem szedem le lévén fennt van gépen, de nálam EU fájlt akar leszedni.

Ezt:

Hearthstone-Beta-Setup-enGB

Live-Die-Respawn

(#4826) sviba válasza Ron Swanson (#4824) üzenetére


sviba
tag

már open, szedd le a battle.net launchert, az leszedi a hearthstone-t és beléphetsz (launcheren belül beállítod az eu régiót és kész)

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#4827) ollie


ollie
MODERÁTOR

Új Shaman arena runt kezdtem feltölteni, magyar kommenttel: [link]

A 2. csata hiányzik, mert megszakadt közben a battle.net kapcsolat, és az elrontotta a videofelvételt is. Most 5:2-nél tartok, az egyik vesztés a szakadás miatt volt.

***

(#4828) Wolverine válasza dejaris (#4790) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak 2 db olyan lap van jelenleg, ami nem szerezhető meg pakliból vagy craftolással: az egyik az arany Gelbin Mekkatorque (de a sima igen), a másik az arany Elite Tauren Chieftain (de a sima igen). Az első a bétában jutalom, ha veszel valamit pénzért (és ezzel teszteled a vásárlást), a másodikat a BlizzCon 2013 valós vagy virtuális jegyének megvásárlásával szerezted meg. Nyilván a mostantól megjelenő CE-kben is lesz majd egyedi Hearthstone-lap, de szerintem az is arany lesz...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4829) Kanczy


Kanczy
veterán

Ma elég jó 20+ killes napom volt :P

1. Bloodlust
2. Dupla Stormwind

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4830) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Miért mennek az emberek priestel amikor csak a te paklidat másolják?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4831) kovsol válasza Sirandrish (#4830) üzenetére


kovsol
titán

Attól lesz változatos a játékuk. :)
Tegnap jött ellenem a priest és folyton másolgatta a lapjaimat, meg a paklimból húzott elő miniont.
Amikor a saját lapjaim ölték halomra a minionokat akkor azért nem éreztem vidámságot.

May the Force be with you!

(#4832) Sirandrish válasza kovsol (#4831) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát remélem egyszer nekem is meglesz az az epic lap ami egyből leteszi a boardra amit húz, mert valahogy az én paklimból mindig kihúzzák Ragnarost :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4833) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nyitottam két Angry Chicken-t. -.-"

Ennek a lapnak mi értelme? Ok leírást vágom, hogy plusz támadási pontot kap sérül, de 1-1-nél előbb elpusztul mielőtt a buff-ot megkapná nem?

Live-Die-Respawn

(#4834) kovsol válasza Sirandrish (#4832) üzenetére


kovsol
titán

Nekem már megvan :)

May the Force be with you!

(#4835) Sirandrish válasza oriic (#4833) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát pala pakliba mondjuk 5 manával rátolod egyből a blessinget, vagy ilyesmi :K

kovsol És neked is csak legendet "lop"?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4836) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Írtátok többen, hogy nem találkozni open beta-s kezdőkkel arénában. Tegnap néztem kicsit Trump streamjét. Ő elég sok krzdőnek tűnő ellenfelet kapott. Lehet Európában még nem vetették magukat rá annyian a játékra.

Warrival volt Trump mikor néztem, két durva dologra emlékszem még. Egyik mikor volt lent neki a harvest golem 2/1es maradványa meg egy 4/7 twighlight drake. Erre enemy shaman earth shockolta a 2/1es golemet...

Másik meg mage ellen. Trumpnak asztalon egy 3/1, 4/1, meg egy kicsit feltápolt frothing berserker (talán 5/4). Enemy mage kijátszott egy booty bay bodyguardot (5/4) a maradék 2 manájából meg nem a 4/1eset lőtte le, amivel rákényszerítette volna Trumpot valami rossz tradere, hanem a 3/1est pingelte :)

(#4837) Wolverine válasza oriic (#4833) üzenetére


Wolverine
félisten

Elég sok lehetőség van buffolni a hp-ját egy lapnak; az Angry Chicken akkor érdekes, ha ezt meg tudod tenni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4838) oriic válasza Wolverine (#4837) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben rájöttem már hogy simán lehet csomó lappal buffolni, szóva nem vészes mégsem.

Live-Die-Respawn

(#4839) Sirandrish válasza oriic (#4838) üzenetére


Sirandrish
legenda

De, vészes...az egy sz*r lap :D
Legalábbis szerintem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4840) sith7


sith7
nagyúr

Van valahol valami leírás erről a játékról , magyarul ?
Mit , hogyan , mi mire való stb. ? :F

(#4841) Sirandrish válasza sith7 (#4840) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kérdezz ha nem tudsz valamit..szívesen segítünk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4842) oriic válasza sith7 (#4840) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#4843) sith7 válasza oriic (#4842) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

Sirandrish
Igazából semmit nem tudok a játékról, csak kaptam hozzáférést, az angol tudásom meg kimerül az FPS, damage, DPS, headshot, attack stb. szavakban :D

(#4844) whitezo88 válasza sith7 (#4843) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerencsére több nem is kell hozzá, még tutorial nélkül is 1 nap alatt megtanulható minden alap dolog. a linkelt oldalt érdemes átolvasni.

(#4845) F-ECT$ válasza oriic (#4833) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem tegnap elég gyenge wari aréna után a kapott pakliban legend. Örült a szám, amíg ki nem derült, hogy manastorm :U Persze fun deckbe jó lesz, de egy Thalnos, Ysera, Cenarius jobb lett volna.

Dive ever, work never.

(#4846) Redcaster


Redcaster
őstag

Hogyan lehet arcane dustot szerezni? Csináltam már küldiket de azért mé csak goldot kaptam...

(#4847) DjDanee87 válasza Redcaster (#4846) üzenetére


DjDanee87
addikt

Alapesetben a nem kellő expert lapok összetörésével (disenchant), vagy aréna jutalomként is van esély dustra.

(#4848) Sirandrish válasza sith7 (#4843) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor mázlid van mert ehhez nem is kell több.
Van attack power meg hp..gondolom ezt nem kell sokáig magyarázni.:)
Ezen felül meg van néhány képesség amiket pl ITT meg tudsz nézni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4849) Tyler Durden válasza Redcaster (#4846) üzenetére

Arénában reward vagy a crafting mode-ban betörsz lapokat és azért jár dust.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#4850) Redcaster válasza DjDanee87 (#4847) üzenetére


Redcaster
őstag

Értem... Még egy kérdés: disenchantolni hol tudok? Craftolást már megtaláltam azt viszont nem.

Szerk.: előző hszben megvan a válasz köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.