Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72473) Piftuka válasza #32277248 (#72461) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszi az info-t!

Masszív darabnak tűnt, nekem egyedül az ajtózár nem volt kifejezetten szimpatikus. Nincsen "kilincs" az ajtón (mint pl. az Elux gépeken), hanem erővel kell benyomni, "bepattintani" a helyére, illetve hasonló erővel "kirántani" a helyéről az ajtón lévő fémtüskét, ami a zárba illeszkedik.

Nem tudom, hogy hosszabb távon, ez mennyire tartós, vagy milyen hamar kezd el "lötyögni", nem kellő erővel zárni az ajtó érintett szerkezete...!? :F

Illetve még egy kérdés az Electrolux gépek kapcsán...

Fentebb kitárgyaltuk, hogy a ráírt "kg ruha" adat javarészt marketing kamu (és én most lemértem, és tök egyformák a dobméretek, de az összes többi márkánál is)...

Akkor mi értelme van ennek a két gépnek így ebben a formában?

ELECTROLUX EW6SN426WI SensiCare keskeny elöltöltős mosógép 6 kg, 1200 f/p, inverter motor, közepes LED kijelző, antiallergén

ELECTROLUX EW6SN427WI keskeny elöltöltős mosogép, C, 7 kg, 1200 f/p. Inverter motor, közepes LED kijelző, Antiallergén, mélység 45

Én a paramétereket böngészve úgy látom, hogy a 6 vs. 7 kg-n kívül semmi különbség nincsen a kettő között. (Ha Te esetleg tudsz más különbségről, kérlek, írd meg.)

(Ráadásul még a "7 kg"-s olcsóbb is...)

És persze az összes almodellnek (SI, WI) megvan az ugyanilyen párja. Miért, ha mindenben megegyeznek, ugyanazokat a funkciókat tudják, és ugyanannyi ruhát lehet a dobjukba pakolni? :F

"Aquila non captat muscas."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.