Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9049) Tadik válasza Norbi 72 (#9044) üzenetére


Tadik
csendes újonc

Üdv.

Az tévesztett meg, hogy forgalmazó honlapján (ahol vettem az erősítőt) a paraméterek között ott szerepelt, hogy USB csatlakozó, mely képes hordozható adathordozóról lejátszani. Igaz a címlapon a rövid leírásban szerepelt, hogy USB tápellátásra, de én a részletes adatok fülre kattintottam és ott egyértelműen szerepelt, hogy képes lejátszani USB-ről, így elhittem. Felhívtam az üzletet és fentiek alapján (mivel sztem. megtévesztő volt a hirdetés) lehet kicserélik a készüléket (ez egy piros pont nekik úgy gondolom). Persze tdom. hogy ezek a belépő szintű készülékek nem igazán zenére valók, de nekem megfelel, csak azt nem tudtam eldönteni, hogy lehet e különbség ha közvetlenül tudok csatlakoztatni az erősítőre egy adathordozót vagy egy közbeiktatott készüléken keresztül játszom le a FLAC-et. A véleményekre azért voltam kíváncsi, mert ha nem muszáj nem akarok a cserével bajlódni. Amúgy egy ismerősöm, mivel a Denon x520BT és az Onkyo TX-SR343 paraméterei hasonlóak voltak, azt mondta ebben a kategóriában az Onkyo a jobb választás (filmnézésre). Szerintetek?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.