Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71328) lajosx válasza VoidXs (#71287) üzenetére


lajosx
őstag

Nagyon szépen köszönöm a választ, és a többieknek is. :R Nehogy vita legyen belőlem mert egy pénzéhes bánat vagyok :C elsőnek megvettem a drága kábelt,de most nem tervezem. Nagyon sok kiadásom lett hirtelen, így csak akkor vettem volna drágát ha tényleg fontos,,nyilván jó ha jobb minőséget vesz az ember, lehet tovább bírja , szebbek a csatik stb. De nekem most inkább az ár a fontos. Pa szettem van elég sok, elég jó minőségűek , ott mindig törekszem a jó minőségre, és nem a hang miatt, hanem a tartósság miatt. Ott tényleg fontos az. Viszont itt egyszer lerakom és legközelebb akkor fog mozdulni ha festek, vagy esetleg este wc re menve belerugok🤷‍♂️😁A többieknek is nagyon köszönöm :R kb 5eft amit szerettem volna szánni rá max. Még egy kérdés van elég sok jó minőségű rca kábelem de ugye azok sztereó kábelek, ha egyet kettéhúzok az is jó lehet? Klotz gumibevonatú 3 m rca kábel pl. Nagyon köszönöm nektek :R Tényleg azért ír ide az ember, mert mindenhol átvágnak ha csak egy kicsit is nem értel hozzá, ilyen világ ez. Ha bemész egy boltba tuti nem mondja hogy az olcsó is épp olyan jó lenne. Pl hangszóró kábelt is itt vettem egy forumtárstól sokkal olcsóbban mintha boltba vettem volna. Szeretek kérdezni tőletek, és megfogadom is mindenben a tanácsotok, ha azt írjátok csak egy 20ezres kábel a jó azt is megvettem volna. Szóval ne vitázzatok, főleg miattam :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.