Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#573) robi1979 válasza sakal83 (#572) üzenetére


robi1979
aktív tag

Jó nekem használtan is de megbízható forrásból, lehetőleg garanciával csak ilyen nem igazán van és a "megbízható" típusokat sem ismerem annyira. Újból meg max a pioneer, de arra meg azt írják hogy halk. Mondjuk 5x105w nem tudom hogy lehet halk?!

http://www.edigital.hu/Erosito/Pioneer-VSX-329-K-5.1-csatornas-hazimozi-erosito-fekete-p416227.html

Vélemények: " eléggé fel kell tekerni ha nagy hangerőt akarunk

Ma halgattam meg a készülékt, tényleg jó hangja van kellően dinamikus és részletgazdag árához képest.
De, a hangerő 0-tól 80-ig megy,
10 ig síri csönd 20 nál nagyon halk és kb 50-55 ig kell feltekerni legyen valami. Le lehet csutkázni és ott sem torzít de mondjuk úgy a házat nem viszi szét, de kisebb terekbe max 16-18m2-ig megállhatja a helyét.
Nagy hangfalakat nem nagyon érdemes hozzá venni,, inkább monitorokat és egy vagy 2 jó sub.
Árát megéri amit tud, mert a hamgja tényleg nagyon kellemes ebben a belépő kategóriában főleg directben érezhető a hang jobb mint stereoban. "

Az tetszik ebben a pioban hogy van előlapi usb-je, így elvileg telefonról és külső vinyóról is képes zenét lejátszani anélkül hogy a hátulján kellene madzagozni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.