Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71203) PitLee válasza Samus (#71197) üzenetére


PitLee
őstag

Meglepő, de add tartást a bútorhátlap, ha rendesen fel van tűzve és szögelve.
Van komódom tiszta fenyő 130 magas 100széles 50 mély és bútorlap hátulja volt, elkövettem azt a balgaságot hogy egy régi szigetelés nélküli rapszodikus gravitációs vegyes tüzeléssel fűtött házikóban az külső falrészmellé betoltam a sarokba, ezen "csillagzat" együttállását a penész is lájkolja, így jött is és szépen megült a hátulján, az elején lemostam Savo-val ami a likvidálta.

A kövi évben kezdődött megint, érdekes, hogy a falon minimális volt, de ez a bútorhátlap mintha vonzaná, és a fiókok alja is ebből volt, a komód hátulját lekaptam és ment a tűzre a fiókok alját meg kicseréltem rétegelt lemezre.
A komód tetején van egy szekrény ami hasonló méretű csak 100 magas.

Azért írom le így, mert van tapasztalatom a bútor mozgatásban hátlap és anélkül.
Hátlappal félrehúztam és ügyködtem nem volt semmi érdekes.
Hátlap nélkül meg annyira billeget azt hittem összedől ott helyben, konkrétan polctartó vasalatot csavaroztam a négy sarkába, hogy amíg a hátlapot majd furnérból leszabatom addig nehogy összedőljön.

+ vettem egy páramentesítőt, hogy a penésznek esélye se legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.