Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Konyika


Konyika
senior tag

A kijelző össze hasonlításnál az xperia 10 kétszer van, a tesztelt telefon meg nem szerepel :D

(#2) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Szóljon hát a Note-a. :) Azt hittem ez lett a frappáns bevezető mondat. Elég komoly telefonokat csinál már ez a márka. Lehet a Mate 10 Pro után Saomi lesz. Bár még a tesztet nem olvastam...

(#3) fateless


fateless
veterán

Komolyan mondom, elgondolkodtam egy pillanatra a tesztet olvasva, hogy milyen indokot tudnék kitalálni magamnak arra, hogy megvehessem ezt másodtelefonnak...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) Noukoum


Noukoum
veterán

A redmi idén nagyot megy az biztos, ez is rendkívül jó modell lett.:)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ennyi pénzért nagyon jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) I02S3F


I02S3F
őstag

Bárcsak a Telenor kínálna ilyen készüléket!

(#7) nyirog


nyirog
tag

65 ezerért szerintem nincs jobb ajánlat ma a piacon (nyilván itthoni beszerzésre értettem, nem kínai rendelésre). Vettem is egyet, és ennyire még soha nem voltam megelégedve telefonnal. Most már majdnem 2 hónapja használom, és eddig semmi olyat nem találtam ami nem tetszett benne, vagy amiben kompromisszumot kellett kötni. Ja és GCammal (ami gányolás nélkül simán telepíthető) brutál jó képeket készít

(#8) aelod


aelod
veterán

A videó elég gyatra lett...
Minden másban kiváló a telefon ennyi pénzért.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha nem vettem volna decemberben egy Note 6 Prót (ami szintén kiváló és elégedett vagyok vele), akkor nem is lenne kérdés, hogy melyik lenne a következő telefonom. Igazából én is keresem az ürügyet a váltásra, de a N6P-ról nincs sok értelme - sajnos. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) wierra


wierra
senior tag

Köszönöm a tesztet, már nagyon vártam. :R
Azt hiszem ideje lecserélni a 3+ éves Mi4C-met.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#11) vegyszer


vegyszer
addikt

Végre!
;] :W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#12) HKorn


HKorn
addikt

Milyen szerencse, hogy gyenge a videós képessége, mert már azt vettem észre, hogy elgondolkodtam a vételen, pedig van egy jó telefonom, amit nem is akartam lecserélni. De a videó nálam fontosabb, mint a fénykép, így könnyebben beszélem magam le erről.

Run&Ride

(#13) snorbi82 válasza HKorn (#12) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nálam meg az NFC a fájó pont... :(

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#14) novinyul válasza HKorn (#12) üzenetére


novinyul
veterán

Még jó hogy van Gcam :) Nálam visz mindent ennyiért, tényleg nehéz belekötni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#15) Obyboy válasza I02S3F (#6) üzenetére


Obyboy
addikt

Függetlenül miért nem jó? :F

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#16) kislg


kislg
tag

Szerintetek honnan tudok beszeretni egyet a legolcsóbban normális garanciával, ellenben nem fontos a magyar nyelv. Tehát lehet sima angol is. Ti honnan rendelnétek? mondom az ár a lényeges!

(#17) vegyszer válasza I02S3F (#6) üzenetére


vegyszer
addikt

Miért pont a telenortól kell?
Van számos GSM bolt, ami akár 0%THM-el is adja.

Mit adna pluszban a telenor, azon kívül, hogy drágábban mérik, és jobb garanciális hátteret ígér?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#18) gyépés válasza kislg (#16) üzenetére


gyépés
aktív tag

Ahogy látom a laptopszalon talán a legmegbízhatóbb az olcsó boltok közül. Kínát nem ajánlanám, úgyhogy esetleg még az amazon.de marad. De ugye a jó garancia és az olcsóság nincsenek jó barátságban általában. Vagy ez, vagy az. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#19) Kapanyél


Kapanyél
őstag

1,2 hüvelykes szenzortól elég rossz teljesítmény...
:DDD

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#20) Konyika válasza kislg (#16) üzenetére


Konyika
senior tag

Mondjuk a mi storeból? 64.900 és két év gari.

(#21) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak nekem van tele a tkm ezzel az egyre jobban lekerekített kijelzőkkel? Tehát nem a készülék, hanem a kijelző...ha így folytatják a gyártók, a végén kör alakú lesz.

(#22) I02S3F válasza vegyszer (#17) üzenetére


I02S3F
őstag

(#15) Obyboy - De jó!

(#17) vegyszer - Halottam olyan ellenérvet, hogy a gsm boltok megszűnhetnek és akkor ugrik a gari. Ezzel nem szükséges számolni?
Média Makrt, Euronics nem adja 0% THM-re? :R (Inkább onnan vásárolnék, mint egy "kis" boltból!)

(#23) vince válasza ΞΔGLΞ (#21) üzenetére


vince
őstag

Nekem bejön, szóval igen ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#24) ΞΔGLΞ válasza vince (#23) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha még legalább 5 ember beírja, hogy igen és nem lesz ellene senki, akkor elismerem. Amúgy készülék és a teszt is frankó, viszont emiatt biztos, hogy nem vennék ilyet, egyszerűen nem a stílusom. Az M9-nél azért ennyire nem faragott a véső! :)

(#25) noro79


noro79
tag

Samsung hová tünt a teljesítmény tesztből? Miért nem lehet végig vinni ugyan azon készülékekkel?? Kiváncsi lennék a teljesítményére,mert készülék vásárlás elött vagyok. Ez bosszantó... :(((

(#26) AliceWake válasza noro79 (#25) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Melyik Samsungra vagy kíváncsi? A40? A50? Csinálhatok olyan táblát is.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#27) Graphics válasza noro79 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a baj lusta az ember, tehát lusta vagy két böngészőlapot megnyitni egymás mellett, és összehasonlítani... Azért ennyire nem kényelmes a világ szerintem.

Ez a bosszantó, hogy ennyire nagy a lustaság... És ezt nem bunkóságból mondom.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Csapoati válasza ΞΔGLΞ (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kb egy nap után már fel se tűnik. A notch-csal is így voltam, ódzkodtam tőle, aztán már észre se veszem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) kopidoo válasza ΞΔGLΞ (#24) üzenetére


kopidoo
senior tag

Én is a szögletes kijelzőt preferálom.
Inkább megvárom a K20-at, azon legalább nem lóg be a kamera a képbe.

(#31) regener válasza AliceWake (#26) üzenetére


regener
veterán

Szerintem az A40-re gondolt, hiszen a képernyős táblában ott van.
Viszont akit tényleg érdekel az meg tudja nyitni annak a tesztjét :D

(#32) natë


natë
nagyúr

Frankó. A Note 5-öt is nagyon szerettem, főleg Gcam-mel. Nagyon eltalálták.

(#33) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Számomra csak a szokásos elbsztott előlap (lekerekített, noccsos, elnyújtott kijelző). innentől kezdve nincs is miről beszélni.

(#34) Graphics válasza SkyLine3000 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon mást nehéz lesz most találni a piacon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) Postas99


Postas99
senior tag

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ha a NOTE5-ben kiküszöbölték már a kamera fókuszpont ugrálást itt ez miért nem megy?
Konszenzusan mindig benne kell hagyni bugot a készülékben. Lehet hardveresen fejlődött a készülék, csak szoftveresen maradt alul az előző modellhez képest.
Ez a hiba már januárban tudott volt, azóta sem javították.:
[Kár érte]

Az érdekes az hogy a NOTE5 jónéhányszor felülmúlja az utódját. Érdemes megnézni a videót.

(#36) aelod válasza Postas99 (#35) üzenetére


aelod
veterán

Hmm érdekes. Azt hittem ezt a fókusz ugrálást már javították. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy camere2 Api-val mit tud.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#37) Viktor0610 válasza Postas99 (#35) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, hogy a konszenzus szót kerested? ;]

Samsung Galaxy A54

(#38) vince válasza Postas99 (#35) üzenetére


vince
őstag

Konszenzusan Konzekvensen :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#39) Postas99


Postas99
senior tag

Köszönöm.

(#40) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Soha nem merítettem még ennyire le, biztosan tud többet más szofttal és olyan helyen ahol nem a 2 pálcika harcol 3-al, hogy ki nyeri a térerő viadalt. [kép]
Más: 10W-os töltés téma. Kb mind1, hogy QC2 vagy 3, vagy 5v/2A, a vége 10W csak variálja a feszültséget meg az áramot. A vége valamiért 10W lesz, alig megy feljebb. Mértem. Persze akinek az kell mit ír ki annak ez mind 1.

Face unlock elég pontos és már van EU illetve Global stabilban is. Nem régen még csak az eu-ban volt. Persze régió váltással korábban is élő lehetett csalni.

(#41) Postas99


Postas99
senior tag

Jahh +1, az az előlapi vaku is jó volt a NOTE5-ben.. Miért nem lehet ezeket a feature-öket megtartani? Igaz már a Note6-ból is kimaradt. :W

(#42) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Haaat nem tudom ... Nincs NFC , a Redmi 7 képes egyszerre 2 SIM-et kezelni + SD kártyát , míg ez nem....
A szokásos széria hiba - sárgulás a kijelzőn a SIM tálca felett előfordulhat...
Előlapi villanó zéró... :(

Szóval olcsó húsnak lassan híg a leve Xiaomimál.

[ Szerkesztve ]

(#43) Viktor0610 válasza WhiteWalker (#42) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Honnan a kijelzősárgulásos tipp? Meg milyen szériahiba?
Csak mert már vagy 6 Xiaomim volt, egyik sem sárgult. :F

Samsung Galaxy A54

(#44) vegyszer válasza I02S3F (#22) üzenetére


vegyszer
addikt

Én karira Mi Mix 2-t vettem, a notebook.hu oldalról. 0%-ra. Nem hiszem, hogy meg fog szűnni egyhamar...
Épp most pl itt is 0%-ban van: Xiaomi Redmi Note 7 64GB.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#45) Postas99


Postas99
senior tag

Most utána gondolva... inkább konszenzusan.. hisz megegyeztek a fejlesztők, hogy átemelik a régi kamerakezelést és csakazért is bennehagyják a hibát és nem javtják ki, hisz már egyszer megoldották ezért minek többet foglalkozni vele, jó lesz az a népnek.

(#46) I02S3F válasza vegyszer (#44) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm szépen!

(#47) ben11 válasza nyirog (#7) üzenetére


ben11
őstag

A GCammal a videó minősége is jobb?

(#48) batai15


batai15
félisten

Ismét kiváló telefon lett ,csak annyi a baj hogy miui futtat .viszont kétségtelenül ár érték bajnok .

(#49) Bolobi


Bolobi
tag

Màr vàrtam nagyon, ideje màr cserélni a Note 3 Pro-t, megviselte màr az élet :D
Köszi a tesztet :)

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#50) novinyul válasza ben11 (#47) üzenetére


novinyul
veterán

Valamivel jobb, de a fényképek sokkal jobbak vele.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.