Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18004) dqdb válasza arcsi84 (#18002) üzenetére


dqdb
nagyúr

Három ventilátorcsatlakozó van az alaplapodon, abból kettőt tud szabályozni PWM-mel (CPU_FAN1, CHA_FAN1), a harmadikat (PWR_FAN1) maximumon hajtja mindig. Szóval ha mindkét csatlakozót Y kábellel kettéosztod, akkor is csak hármat tudsz a CPU hűtője mellé beszerelni.

Grózi ajánlása az esetemben a 12 cm + PWM felállásra az Akasa Apache volt, pont tegnap dicsértem a ventilátort.

Grózi: Igen,ilyen a közel ideális rendszer(ha az AC-t még kikukázod+a gyári ventit akkor már az is).
A gyári ventilátort csak le kell szerelni, nincsen bekötve, így most a kifelé áramló levegőt fogja meg kissé, mindössze még nem néztem meg alaposabban, hogy tudom kulturáltan kibontani a TriCool kapcsolóját a hátlapból (ugyanezen oknál fogva a tetőn lévő ventilátor is benne van a házban, de még sosem kapott áramot). Az AC-t is cserélem előbb-utóbb, csak mint szereléskor kiderült, a most használt szilikonos rögzítők elöregedtek (ha nem kapok az Akasához feleslegesen, akkor megszívtam volna), csavarozni pedig nem akartam, így vásárolni kell előtte.

Örülök,hogy bejött.Nálam is azért lett Xfx Xtr650-s táp(hybrid,komolyabb terhelésig be se kapcsol a venti),mert alapon csak az amúgy minőségi táp ventije hallatszott ki.
Valami ilyesmi a terv nálam is, a Pro 82+ pedig megy az említett másik gépbe a Noisetaker helyére.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.