Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) Grózi válasza demmer123 (#17150) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nem tudom minek járatod fix rpm-n,már írtam.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17152) demmer123 válasza Grózi (#17151) üzenetére


demmer123
őstag

Akkor hogy kéne játékok alatt legyen 65%-on és terhelés nélkül ne is üzemeljenek?

(#17153) Milo629


Milo629
aktív tag

Üdv. úgy néz ki befektetek egy Corsair 300R házba, azt olvastam, hogy a gyári ventik hangosak, ha nem így van, akkor az első 14cm-es mellé kellene egy hasonló méretű / légszállítású, ha viszont igaz, akkor kellene 2db 14-es előre és egy 12-es hátra. Gondolom nem a leghalkabb ventinek van a legjobb hűtése és fordítva, tehát ha dönteni kell, hogy merre fele billenjen a mérleg akkor teljesítmény > halkság (úgy is van két HHD, szerintem így is úgy is azok lesznek a leghangosabbak) színre ha lehet legyen fekete (talán még a piros szóba jöhet) és ne legyen LED-es. Előre is köszi a segítséget. :R

Ui.: Házas topikban a BQ Pure Wing 2-t ajánlották.

(#17154) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Tudnátok ajánlani 92mm-es ventit? 3 pin-es kellene, mert az alaplap fogja vezérelni, és nyilván halk. :B Kb. 700-800-as fordulaton fog üzemelni egy HTPC szerű képződményben. Olyan nagyon sokat nem szánnék rá azért. :B Nem kell LED-es. :N

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17155) Grózi válasza demmer123 (#17152) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hőfok függvényében szabályozd,30 fokon x százalék,40 fokon x+2 %...Most komolyan? :F
Milo629
A PW2 nagyon jó választás ha 3 pin-t akarsz vagy a Nanoxia Deep Silence.
tupacamaru
Olcsó:[link]
És a tuti:
[link]
És a legjobb kompromisszum:
[link]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17156) Archanon


Archanon
őstag

Üdv,

GIGABYTE GZ-X3 házba szeretnék 3 db jó minőségű, ám árban nem túl elszállt, csendes ventiket venni. 2 kéne előre-hátulra, egy pedig a processzorhűtőre kerülne (CM 212+). Sajnos a gyári házventik alapból hangosak magas fordulatszámon (akár egy klímaberendezés), de medium fokozaton is durvák - arról nem is beszélve, hogy az egyik lapátja letört már, meg állandóan kerregnek olajozás ellenére is. A proci ventilátora meg atomreaktor maximum fordulatszámon (2800 rpm?), azt is le kellett vennem. Igaz, sok sok év után már hozzászoktam a zajhoz, de szeretnék valami csendesebb variánst most már. Most VGA csere, procit kicsit meg is húzom, 1-2 hónap múlva pedig házat is cserélek, abba átkerülnek az új ventik is majdan, de egyelőre erre maradt pénz.

Maximum 6-7 ezret szeretnék mindenestül költeni, de ha megéri (csak akkor), hajlok a 3ezer/db környéki árra is. Erről vélemény?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17157) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Sziasztok!

A következő a problémám: vettem az imperialba egy alap játék gépet, gtx 750-es kártyával: [link], melyre 3 év garancia van. Teljesen elégedett vagyok a géppel, gyors, jól megy, viszonylag csöndes is. Én nem értek annyira hozzá ilyen gépet nem tudtam volna összerakni.

A problémám, hogy a ház ventillátora baromi erős hideg levegőt fúj ki akkor is ha terheletlen állapot van, mintha mindig maximumon menne, és bár hülyén hangzik fázik a lábam akárhova is teszem a házat. Ami zavar még, hogy a biosban nem látja a TÁP ventillátorát CHA_FAN N/A és a speedfan is elég fura értékeket ír ki. A kérdésem, hogy ez szerintetek garanciális probléma, valami szoftvert kéne telepíteni? El lehet érni valahogy azt, hogy a táp ventillátora ne erős hideg levegőt fújjon alaphelyzetben is, a szervíz azt írta tegyek a ventillátor mögé nem sokkal egy karton darabot, ez működik is de ez az egyedüli megoldás?
TÁP típusa: [link]
Alaplap típusa: [link]


[link]

Sajnos nem értek hozzá, segítségetek előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#17158) ToniSoprano válasza ToniSoprano (#17157) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Itt egy normálisabb, kevésbé homályos kép, de a lényeg ugyanaz a Cha_fan értéke N/A, ez nem baj? [link]

Speedfan értékek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17159) Grózi válasza Archanon (#17156) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Az Arctic-t felejtsd el,ha jót akarsz.BQ PW2,Nanoxia Deep Silence jó választás-esetleg ha elfér és lehet 4 pin akkor Ty-147.
ToniSoprano
Az Imperiumban maximum nagy levegőt szabad venni mielőtt gyorsan kimész... :N
Az a táp elég szutyok,de alapba nem szabadna maximumon mennie ha nincs terhelve-ez bizony garanciális gond.Annak a csoda eladónak meg aki ilyet mert mondani,hogy takard le kartonlappal foglalkozást kéne váltani! :U
Ja és engedelmeddel belinkelném a hozzászólást a tápos topicba-ha nem gond.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17160) Milo629 válasza ToniSoprano (#17157) üzenetére


Milo629
aktív tag

CPU_FAN a processzoré, a CHA_FAN a házé, a PWR_FAN pedig a a tápé (ha van hozzá csatlakozó).
Mivel neked sem a lapon, sem a tápon nincs ilyen csatlakozó, azt nem is fogja mutatni (talán AIDA64-ben írja).
A ház ventilátora (ha van) azért írhat N/A-t, mert nem 3 vagy 4 pin-es, hanem molex-es csatlakozóra van kötve.

(#17161) Grózi válasza Milo629 (#17160) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Még ha mutatná is,nem számít-alapba nem szabad full-n mennie a táp ventinek.A kartonpapír meg mindent visz.... :C

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17162) ToniSoprano válasza Milo629 (#17160) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Köszi, akkor ezek szerint nem baj, ha a CHA_FAN N/A értéket mutat.
És a speedfan értékek normálisak?
[link]

Egyébként nem túl hangos a gép, mondjuk ha játszom vele, akkor is kb ugyanannyira hangja a ventiknek, nem erősödik nagyon fel. A gép hátulján lévő szellőzőből, táp körüli ventillátor hallható közelről, ez fújja erősen a levegőt.

Mondjuk azt sem tudom mi a különbség a ház és a táp ventillátor között, a a házban külön nincs ventillátor.
A procinak, a videókártyának van egy ventillátor és magában tápban van egy ventillátor, ez hátrafelé fújja erősen a hideg levegőt, ez nekem a zavaróan erős alaphelyzetben a lábamnak, de sajna érzékeny is vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#17163) Grózi válasza ToniSoprano (#17162) üzenetére


Grózi
Topikgazda

"És a speedfan értékek normálisak?"
Amelyik nem bug-l (116C) az igen! :D

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17164) Archanon válasza Grózi (#17159) üzenetére


Archanon
őstag

Na és ezeket mégis hol árusítják? Mert sehol nem találok forgalomban lévőt... Mi a gond az Arcticcal?

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17165) Grózi válasza Archanon (#17164) üzenetére


Grózi
Topikgazda

[link]
Nanoxia és a Ty-147 Merlinnél van az biztos,de más is forgalmazza.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17166) Milo629 válasza Archanon (#17164) üzenetére


Milo629
aktív tag

(#17167) demmer123


demmer123
őstag

Ez a ventilátor mennyi fordulatig halk?

1000-nél még halk?

[link]

(#17168) Archanon válasza Milo629 (#17166) üzenetére


Archanon
őstag

Jaa, hogy be quiet... így más. Mivel még egy ventilátornyi szállítási díjat nem vagyok hajlandó fizetni, PClandnál maradok a BeQuiet mellett, ott 3 év jótállást is kapok rá. Hétvégére beszerelem, majd írok róla, hogyan teljesít!

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17169) rostiron válasza Grózi (#17147) üzenetére


rostiron
őstag

Szia.

Mivel a végösszeg kb. ugyan annyi lenne, már csak 1 kérdésem maradt. Melyik a jobb a Lepa vagy a Aerocool DS ???

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#17170) Grózi válasza rostiron (#17169) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ha van 4pin-s aljzatod akkor mindenképp a Lepa a jobb.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17171) rostiron válasza Grózi (#17170) üzenetére


rostiron
őstag

Na akkor írok Merlinnek, hogy mikorra tudna kéket.
Van 4pin az alaplapon 3 db. Most úgy van megoldva, hogy mind az 5 venti, a házon lévő gyári kapcsolóval 7v vagy 12v között tudok kapcsolni. A kisebbik feszültséget tudom állítani amennyire akarom 2-12V -ig.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#17172) Grózi válasza rostiron (#17171) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Akkor a DS-t is tudod szabályozni.Mindkettő halk,de a Lepa erősebb.Kérdezz rá Varázslónál és ha valami embertelen időt mondanak,akkor a DS-l se jársz rosszul.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17173) rostiron válasza Grózi (#17172) üzenetére


rostiron
őstag

Írtam neki, köszi mindent :R :R :R

Egyébként a 3pin-est is tudja a UEFI szabályozni. Mind a 3 ventinek négy opciója van silent,normal,full speed, vagy PWM.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#17174) Henk válasza demmer123 (#17167) üzenetére


Henk
veterán

Kinek mi a halk, nálam ez a venti 500 rpm-en ment idle, mert ott volt halk. 1000-en már elég erős szélzaja van.

(#17175) do3om válasza ToniSoprano (#17162) üzenetére


do3om
addikt

Egyáltalán annyit meg tudsz különböztetni hogy a tápod ventije az vagy a házban van egy hátsó venti berakva nem sokkal alá?
Mert lehet oda van rakva egy venti ami maxon megy és az zavar.
Amúgy olyan dolgokért érdekes lenne visszavinni hogy fázik a lábad :C , nem mutatja a tápod fordulatát(elég jó tápok szokták mutatni vezérelni meg azokat tudod amiknek az ára közelíti a komplett gépedét).
Ha nem táp hanem alatta egy berakott venti azzal visszamehetsz hogy cseréljék halkapra, kössék oda ahol szabályozza magát, vagy csak simán be se kössék (ahhoz a procihoz meg vga-hoz nem is igen kel).

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#17176) Grózi válasza do3om (#17175) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ha a táp ventije megy full-n terhelés nélkül,akkor az is garanciális gond.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17177) ToniSoprano válasza do3om (#17175) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Egy másik fórumba mentem át, melyik tápot vegyek, most olvastam a hozzászólásod, köszi hogy írtál vissza.
Sajnos azt sem tudom megkülönböztetni, nem tudom a ház ventinek hol kell lenni, csinálok róla képet.
A táp alatt ha ha emlékszem nincs külön ventillátor, magában a tápban lehet egy külön ventillátor a háznak?
Sajnos nem értek ezekhez korábban 10 évig notijaim voltam, most látom mennyit fejlődtek a házak kinézetben, zajcsökkentésben energiatakarékosságban, meg úgy is kellett már egy normális monitor így adta magát az asztali gép, amit időnként játékra is akarok használni.

Mondjuk ilyen gagyi tápom van azt megnéztem: [link] Annyira nem hangos, azért ez hallható legjobban, elnyomja a proci és a videókártya ventillátor zaját, de azért halkabb mint a régi notim volt, főleg hogy lent van, ha bekapcsol a hűtő ami a konyhában van tőlem 4-5 méterre elnyomja a ventillátor zaját. Mondjuk a proci G3250 és a videókártya GTX 750 is elég takarékos, halk, ezért is vettem ne zúgjon, mondjuk látom már vannak jó halk ventillátorok,és így erősebbet is vehettem volna. Annak örülök, hogy nem ciripel a gép, a vinyó hangját sem hallani egyátalán.

Egyébként tényleg megoldottam eltereltem a légáramlást egy lappal és nem megy már a lábamra a levegő.

Ami számomra érdekes, hogy ha játszom, kb 1-2 órát akkor is teljesen hideg levegő jön ki a táp hátuljából, és nem érzem, hogy erősebb, zajosabb lenne a ventillátor, ezért gondolom, hogy nem jó valami a szabályozásnál, hogy terhelés és nyugalmi helyzet között nem érzek különbséget. Mondjuk a videókrátya is 36 fok körül marad, és a proci meg 28 fok körül. Mondjuk bal oldalt a ház nagyon szellős, nagyon ritkán van a rács, bár nem értek hozzá:[link]

Amit még nem értek, hogy a GTX 750-re azt írják, hogy 55 Watt körül van a max fogyasztás, a tesztekben meg 120 W-ot fogyaszt max terhelés alatt, akkor mi az igaz? Ez az 55 W csak ámítás?

Segítségeteket előre is köszönöm, bocs a hülye kérdésekért, de valahol el kell kezdeni.

szerk. annyi még, ha nem tennék oda valami kis terelő lapkát, hogy ne jöjjön lefele a levegő, akkor is érezném, a ventit ha fél óráig a gép előtt ülök, ha teljesen nyugalmi állapotban van a gép, csak netezgetek, ezért gondoltam, hogy nincs valami rendben, de lehet ez ilyen táp nem tom.

[ Szerkesztve ]

(#17178) ToniSoprano válasza ToniSoprano (#17177) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Az utolsó mondathoz pedig már ott tartok, hogy 2-3 méterre is eltettem a gépet a lábamtól, mindehova helyeztem, kicsit zavar a venti, mindegy lapkáva el tudom terelni, de szinte mindig hideget fúj még 1-2 óra játék után is. Bocs ilyen házam van, a bal oldala a háznak, szinte teljesen lukacsos: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17179) LWhite


LWhite
tag

Sziasztok!

Sharkoon Tauron háznál gondolkodom az előlapi 2x120mm-es ledes ventik cseréjén!
Érdemes lenne? Kicsit hangosnak ítélem, a légszállítása nem tudom milyen.
Azt hiszem ki kell(ene) szednem, hogy megnézzem a pontos típusát, mert a leírásokban nem találtam megnevezést.
Az se zavarna, hogy nem ledes hűtő kerül a helyére, ha jól hűt és halk.

Köszönöm a választ! :R

(#17180) Grózi válasza LWhite (#17179) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A gyárinál sokkal jobbak vannak.3 vagy 4 pin? Keretösszeg?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17181) LWhite válasza Grózi (#17180) üzenetére


LWhite
tag

Van venti vezérlő, szóval talán elég 3 pines/molex is.
Első körben 2e Ft-ra gondoltam, de olvasgatva itt lehet, hogy max 3e Ft-ra módosítok.

PH-n vett, használt ventivel érdemes foglalkozni?

(#17182) Grózi válasza LWhite (#17181) üzenetére


Grózi
Topikgazda

3 pinben a szokásos Nanoxia Deep Silence és BQ PW2. Használttal is érdemes foglalkozni,de 6 hónapnál régebbit én nem vennék.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17183) LWhite válasza Grózi (#17182) üzenetére


LWhite
tag

A kettő közül BeQuiet a jobb?

Arctic Cooling F12 PWM nem ajánlott? Hangosabb, kevésbé hatékony?

(#17184) Grózi válasza LWhite (#17183) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Az F12-t felejtsd el,meg szerintem az egész Arctic márkát-lemaradtak pár évvel.
A Nanoxia és a BQ gyakorlatilag egyforma-amelyiket olcsóbban be tudod szerezni,azt vedd.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17185) LWhite válasza Grózi (#17184) üzenetére


LWhite
tag

Köszönöm!
Picit halkabbnak tűnik a Nanoxia, viszont azt csak egy helyen lehet kapni (ahogy keresgéltem), úgyhogy talán így könnyebb a választás.

(#17186) Grózi válasza LWhite (#17185) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hidd el,gyakorlatilag egyforma-viszont az most tényleg csak Merlinnél van.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17187) do3om válasza ToniSoprano (#17177) üzenetére


do3om
addikt

[link]
Akkor nem a táp alá jelölt részre van berakva egy +venti?

Nem tudom milyen az a táp, pl ami nálam halknak nevezhető a a Chieftec CTG-500W-os táp volt, terhelve viszont jön a hangja (de ott közel határon használtam)
Amugy a jelenlegi is biztosan elvan a gépeddel, nem nagy a fogyasztása, az árában meg úgy sincs sok alternatíva helyette(7-8e Ft újonnan).
A hőmérsékletek meg rendben vannak bár ami nálad terheltet jelent szerintem itten hozzáértő (gépsanyargatók) igen csak rátudnának tenni még vagy dupla hőfokot, akkor már terhelve lenne :D

A tápból hiába jön ki hideg levegő egy szint alá nem fog menni a venti fordulata, ez alapján van hangos és halk táp. Terhelve már növelheti, de nálad elég kevés a gép hozzá hogy észrevedd. Szabályozni csak kevés esetben lehet a tápventit, meg jobb is ha magának csinálja.

A fogyasztás amit az oldalakon nézel általában teljes gépre vonatkozik! Míg a VGA gyártója csak a a VGA-ra adja meg, teszteknél viszont ugye ott a többi eleme is a gépnek.
Mindegy, az a gép nem fogja elvinni villanyszámlára a pénzed az biztos :DDD

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#17188) ToniSoprano válasza do3om (#17187) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ott alul nincsen semmi a házban, akkor ezek szerint nincs is ház ventilátorom, ezért is ír ki a chassis fan-re a Bios N/A adatokat, akkor ez így teljesen rendben van. :W

Azért van a tápnak hangja, ez a leghangosabb az összes vetillátor közül (CPU, GPU) szóval biztos lehetne csendesebb, de azért még elviselhető kategória, a régebbi asztali, vagy a céges HP gépekhez képest csendes és ha jól elhelyezem alig hallom.

Legközelebb már okosabb leszek, nem sokkal drágábban tényleg jobb cuccok vannak, de magamtól nem tudtam volna összerakni egy gépet, mostmár jobban látom mi hova megy, milyen alkatrészek szükségesek.
Meg kell fizetni a tanulópénzt. Összességében amiktől féltem ilyen olcsó gépeknél, hogy a vinyó morog, kapar, meg valami pl. táp ciripel, vagy nagyon, hirtelen hangosan felzúg valami benne, vagy csak simán berezonál, zörög szóval ilyesmi problémák nincsenek. (Az én szintemen egyelőre megfelel a gép gyorsaságban, játékban is.)

Még egyszer köszönöm a segítségedet, tanácsokat akkor egyelőre nem piszkálom, főleg mert 3 év garanciát ad az Imperium az egész gépre. Ha ilyen gyenge minőségű tápot raktak bele, és tönkremegy és akár viszi a többi cuccot GPU, CPU az legyen ő bajuk....

A hideg levegőre egy egyszerű légelterelős megoldás működött ,hogy az ne lefele, hanem inkább kicsit felfele fújjon.

Bocs a hül.lye kérdésekért.

[ Szerkesztve ]

(#17189) joe979


joe979
aktív tag

Rendelhetőek , fénybubusoknak :)
Thermaltake Riing.
[link]

[ Szerkesztve ]

Szissz

(#17190) Grózi válasza joe979 (#17189) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A gyári adatok alapján nem nagy szám,de majd meglátjuk.Rendelek egy 140mm-st próbának,de hogy miért 3 pin-sre kellett csinálni.. :U

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17191) szatyor1972


szatyor1972
tag

Üdv

Használ valaki ilyet ?
Corsair Air Series SP120 12cm LED White ház hűtő ventilátor.

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#17192) Grózi válasza szatyor1972 (#17191) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Járt nálam.Hangos,a motor morog és cserébe nem nagy szám a légszállítása.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17193) eventus válasza joe979 (#17189) üzenetére


eventus
veterán

Sajnos radira jok inkabb :( Talan a gep elejebe, a vinyoknak jo lehet. Pedig bevasarolnek parat :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17194) joe979 válasza Grózi (#17190) üzenetére


joe979
aktív tag

Nem lettek olcsó kavarók, ez tény. Sőt, bőven túlárazottnak érzem. De majd várjuk az észrevételeid vele kapcsolatban HA bevállalod :)

(#17193) eventus
Jó nagy luxus lenne ez a vinyóknak :)

Szissz

(#17195) Grózi válasza joe979 (#17194) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Kicsit várok vele(3-4 hét) addigra le is esik az ára.
EventusHa lehet hinni a gyári adatoknak,akkor a 140mm-t nem radira szánták.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17196) eventus válasza Grózi (#17195) üzenetére


eventus
veterán

Csak a 9 voltos indulas/ 1000 rpm kicsit sok. Van adapter, de nelkulozheto is lenne.

joe979: most sem dolgozik olcsobb nekik :) Kell nekik is + vga, cpu.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17197) Grózi válasza eventus (#17196) üzenetére


Grózi
Topikgazda

De legalább a légszállítás kevés! :DDD
Veszek egyet tesztelni,de szerintem ez is Sp/Af szindrómás lesz-értsd kirakat gépekbe,mert jól néz ki csak sajna nagyon karcsú.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17198) eventus válasza Grózi (#17197) üzenetére


eventus
veterán

Tudom :) Fajna a cegeknek, hogy ne legyen kompromisszumos?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17199) Grózi válasza eventus (#17198) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A jelek szerint,pedig ebből az árból már normálisat is lehetne csinálni-de még ha drágábban is adnák,lenne rá kereslet.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17200) kisza25 válasza Grózi (#17199) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

erre a hsz-re reagálva
A Xielence red adatai:
28 dB (A)
Légmennyiség
98,4 m³ / h (57,9 cfm) 1500 ford / perc
AC PWM PST CO:
Air Flow:
126 m³/h / 74 CFM (@ 1,350 RPM)
Noise Level:
0.3 Sone (23dB (A)) (@ 1,350 RPM)
Most akkor légy szíves mond meg, hogy a xielence szerinted miben jobb :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.