Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Megjottek a Ty-147a-k.:) Mar alacsony fordulatszamon tobb levegot mozgat meg mint a gyari.Feltekerve azert hallhatoan hozzatesz a gep zajahoz de letekerve csak gyari ventik amugy nem tul nagy zajat hallom.:) Nem figyeltem h nem jar hozza csavar igy meg szerencse h talaltam 3-t otthon ami fogja a felsot de alul egyenlore semmi.:D sima szamtek boltba arulnak hozza csavart?

[ Szerkesztve ]

(#17352) Zsolt!! válasza kisza25 (#17350) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Hat ez szivas.Ha eddig load hangtalan volt!!?akkor miert csereltel? V inkabb halkabb?Amugy bf4 kozben a gepet hallgatod? Na jo nem kotekedek :) nyilvan ha az ember rafordit egy osszeget el is var vmit. :)En most a plussz ventikkel loadban nyertem sokkal halkabban el tudom erni ugyanazt a hofokot.

[ Szerkesztve ]

(#17353) techlock válasza Grózi (#17343) üzenetére


techlock
csendes tag

Igen, mert csak egyféleképpen lehet rádugni.

így néz ki a csatlakozója. [link]

Alfa Romeo 159 Sportwagon

(#17354) kisza25 válasza Zsolt!! (#17352) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

engem az idle motorzaj zavart és load hangtalan volt (pontosabban ugyanannyi hangja volt, mint idle, mert 500-on pörgött akkor is, de játék közben ez nem zavart mert nem hallottam a játéktól)
csak annyi lett volna az elvárásom 4x annyi pénzért, hogy idle ne legyen motorzaj (ez meg is valósult idle teljesen hangtalan) és load, ugyanazon a fordulaton bírja, mint AC, ez nem valósult meg,
konkrétan 1000rpm-en hűt annyit, mint AC 500-on, szóval a gyári adatok mégis csak stimmelnek, hiába lettem itt lehurrogva, most átszereltem a maradék 1db AC ventimet és a CPU gyári ventiét és 600rpm-en jobban hűtt ez a 2db venti, mint az NB-k 3db 1000rpm-en, szívem szerint megvetetném azzal aki itt ajánlotta őket nekem, valószínűleg nem is látott még közelről AC ventit.... :(((

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17355) Grózi válasza kisza25 (#17354) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Szerintem ezt ilyen formában inkább ne folytassuk,mert nem lesz jó vége...
Csendes ventit akartál és nem a teljesítmény volt a fontos.Írtam párat és azt is leírtam hogy a BeQuiet-t venném vagy új gépházat amibe 120-s venti megy.Noiseblockerből sem ezeket ajánlottam,te saját döntés alapján vetted a " 4 pin-s megfelelőjét"-szerinted.Utána is írtam,hogy ezzel nincs tapasztalatom.
És láttam egypár Ac ventit hidd el-jóval többet mint te.
Ez egy fórum ahol próbálunk a tapasztalatainkkal segíteni a másiknak,de a hang kérdés például erősen szubjektív.Részemről ennyi,sajnálom hogy nem jött be-de ha lehet maradjunk kulturált mederben.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17356) kisza25 válasza Grózi (#17355) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ne röhögtess kérlek, azért nem hűtenek a ventik mert csendesek :Y :F
nem azt akartam, hogy valami csendesen forogjon a gépben és ne hűtsön semmit,
akkor nem rakok bele és kész, hanem , hogy ugyanazt a hűtési teljesítmény tudja csendesebben, ezt több, mint 4x-es árért el lehet várni szerintem 880Ft vs 4000Ft
azt ne magyarázd meg, hogy ugyanabból a ventiből a nem PWM-es 3pines, az jobban hűt azonos fordulaton, azonos hangszinten, mint a vele megegyező PWM-es. mert a kettő teljesen ugyanaz, csak az egyik kapott egy vezérlést :U
A gépházat most vettem és ahhoz akartam új csendes ventiket, ha új gépházat szerettem volna nem ebbe a fórumba jövök,
úgyhogy szerintem inkább 2x is gondold meg mielőtt bármit is ajánlasz, mert ezek a ventik valóban minőségiek (gumialátétek, felfogatás, anyag minőség), halkak (1000-es fordulatig), de légszállításuk az 0 (maximum 2000-es fordulaton sem érezni szinte semmi légáramlatot a gépháznál ahol kifúj, az AC 500-as fordulaton tol ki annyi levegőt, az alaplap 5perc streszteszt alatt 45fokra melegedett :Y )...én ezek után biztos nem ajánlanám senkinek, mert mi értelme hogy halk, ha nem hűt semmit, de legalább 12eFt-ba kerül lol
azt értékelem, hogy segíteni próbálsz, de ne csak próbálj, hanem segíts, vagy ha nem tudsz, akkor inkább ne is próbálj :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17357) Zsolt!! válasza kisza25 (#17356) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

"maximum 2000-es fordulaton sem érezni szinte semmi légáramlatot a gépháznál ahol kifúj, az AC 500-as fordulaton"
Biztos hogy minden ok nem sziv véletlenül? Már bocs biztos jól raktad be de azért durva különbség amit irsz, mert akkor eláshatja magát a gyártó.

(#17358) kisza25 válasza Zsolt!! (#17357) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem jól raktam be, a másik bajom vele, hogy 1200rpm-től fura búgó hangot ad, idle 500 semmi hang, itt AC ad búgó hangot, 800 pici hang, 1000 kis szélzaj, ez fölött már hangos(elkezd búgni), viszont 1000-nél meg kevés a légáram amit tol, én sem akartam elhinni, már 5féleképpen variáltam mi menjen PWM-el mi menjen 5V-ról, hogy csendeb le tudjam hűteni velük a gépet, de nem jött össze load, persze le tudja hűteni, de akkor már hangos, még kap egy utolsó esélyt, újrapasztázom a procit hátha megmozdítottam a hűtőt szerelés közben:


az AC-k

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17359) kisza25 válasza kisza25 (#17358) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk az a képen is látszik, hogy 9 vs 7 lapát az AC javára, ezért is tud több levegőt azonos fordulaton,
persze itt most a 80mm-es ventikről és a 92mm-esről van szó, lehet 120mm-en más a helyzet arról nem tudok nyilatkozni,
pedig mikor összeraktam hogy örültem, hogy idle végre hangtalan, de terhelve már sajnos nem az, vagy hagyjuk megfőni a gépet:(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17360) Zsolt!! válasza kisza25 (#17358) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Jó a gépház! ;) bár fura hogy 8-as ventik vannak. Nagyobb légszállítású kell ami remélhetőleg alacsonyabb fordulaton is több levegőt szállít. Kíváncsian várom az eredményt, de megyek bf-ni!:)

[ Szerkesztve ]

(#17361) kisza25 válasza Zsolt!! (#17360) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

THX, kis bemutató róla, mini-ITX azért, elöl van benne egy 200mm-es is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17362) Zsolt!! válasza kisza25 (#17361) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Ezt olvastam anno csak nem tudtam hogy te irtad. :D Tetszik ez a ház nagyon. Szépen megcsináltad.
Itt egy teszt minimum fordulaton ép hogy csak legyeznek bár egy NB és Artic sincs benne.

[link]

(#17363) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Sziasztok! 2-3K körül kéne nekem olyan 12 centis ház venti pcx-ről ami baromira halk. Nem is kell, hogy sok levegőt toljon, egy nem melegedős gépbe kellene, hogy azért valami húzzon be egy kis levegőt a vinyókra, meg tolja ki hátul finoman ha jön a nyár. Egy Asus lap fogja vezérelni, bár mivel nagy kraft nem kell ez a vezérlés lehet, hogy annyiban fog kimerülni, hogy x fok felett start, alatta stop.

Ezer éve még a Coolink SWIF2120P tipust írtam fel magamnak, de ahogy elnézem nem nagyon kapni, az alábbiakat sikerült bányásznom, ezekről valaki valamit? :) Előre is köszi

Scythe Slip Stream SY1212SL12SL (Esetleg az 1200-as, ha simán bírja az alacsonyabb fordulatot is huzamosabb ideig.)
Enermax UCTB12 12cm (mondjuk erre csak egy év gari van)

Ja, és nehogy világítson! :N

[ Szerkesztve ]

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#17364) swado


swado
tag

Hali!

Tudna valaki egy olyan venti szabályzót ajánlani, ami legalább négyet tud kezelni és ki is tudja kapcsolni őket akár egyesével?

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#17365) Grózi válasza Sebaj Fóbiás (#17363) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ezzel jobban jársz,alapba csendes és ha az adapterrel(7V) kötöd be akkor hangtalan:[link]
swado
A legolcsóbb ami kikapcsolható:[link]
Ez pedig nagyon megbízható:[link]
kisza25
Majd jelezz vissza hőfok ügyben pasztázás után.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17366) kisza25 válasza Grózi (#17365) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

megnéztem pasztázás után, ugyanaz maradt a helyzet, csináltam egy mikrofonos összehasonlító tesztet,
a gyári adatok alapján ugyanazt tudja a 2venti (AC és NB) gyakorlatban a AC azonos fordulaton hangosabb, viszont ~2x annyi levegőt tól, szóval aki idle hangtalan és load is halk gépet szeretne akkor NB lehetne a nyerő, (de csak minimális légmozgatásra van szüksége) aki meg teljesítményt load és idle halk gépet AC, csakhogy 1000rpm-en olyat tol kifele az AC, mint 2000rpm-en az NB, innentől nincs miről beszélni,
csak idle halkabb az NB, minőségi a kiszerelés, gumialátétek, harisnyázott cserélhető kábelek, egyedi csavaros kézzel szerelhető felfogatás, akit ezek érdekelnek és főleg idle használja a gépet jó lehet, de akinek kell a teljesítmény is az nézzen körül a piacon más irányba

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17367) Grózi válasza kisza25 (#17366) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Akkor a jelek szerint a légszállítása igen gyenge.
Egyébként mivel nem vált be,ha netről vetted 14 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted és akkor csak a futár díját bukod!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17368) kisza25 válasza Grózi (#17367) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen tudom, de ez nem az üzlet hibája, sokat rendelek tőlük, inkább eladom a futár árával olcsóbban :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17369) demmer123


demmer123
őstag

Erről a ventilátoról mi a véleményetek ?

[link]

Kék szín fontos lenne.

(#17370) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Nagyon jó a TY-147A jól hűtenek, de átveszi a házam a rezonanciát.Egy elég mély búgó hang ami erősödik ahogy növelem a fordulatszámot. Még öt centiről se hallottam csak szélzajt de valamelyik lemez berezonálhat pedig elég masszív a Z)-es már szinte végigtaperoltam az összes lemezt a házban de nem szűnt meg. Nem annyira vészes de jó lenne ha megtudnám szüntetni.Mit lehetne tenni?

(#17371) Grózi válasza Zsolt!! (#17370) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ha gumibakokkal rögzíted az segíthet,a Ty-hoz nem adnak de lehet külön is venni.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17372) Zsolt!! válasza Grózi (#17371) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Ok.Lattam speci csavarokat azok segithetnek?Most sima acel csavarok vannak szamtek boltba adtak egy marekkal.:)

(#17373) Grózi válasza Zsolt!! (#17372) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A házad lemeze rezeg.Vagy gumibakokkal(venti rögzítő gumi "csöcs") rakd fel vagy ha csavar akkor próbálj meg 2-3 mm-s gumialátétet rakni a venti és a házlemez közé.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17374) Grózi válasza Zsolt!! (#17372) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Pl:[link]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17375) Sebaj Fóbiás válasza Grózi (#17365) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Köszi, de sajna Pcx-nél nincsenek Nanoxia ventik, és onnan lenne jó megoldanom.

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#17376) Grózi válasza Sebaj Fóbiás (#17375) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Árkeret?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17377) rostiron


rostiron
őstag

Na, megjöttek a ventik. A Xilence Red Wing-ek sajnos nem azt hozzák amit reméltem. A gyári zalman-ok halkabbak. Van egy furcsa hangja mind a 4-nek. Főleg azoknál hallani jobban amik fejen állnak. ( Két felső )
Oda vissza is raktam a zalmanokat. A Lepa az ok, azt a proci bordára tettem.

Ha valakit érdekel eladók a Red wing-ek.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#17378) kisza25 válasza rostiron (#17377) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

úgy látom mostanában nehéz megfelelő ventiket találni :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17379) demmer123 válasza kisza25 (#17378) üzenetére


demmer123
őstag

[link]

Erről a ventilátoról mi a véleményed?Mert látom neked is volt kisebb belőle.

(#17380) kisza25 válasza demmer123 (#17379) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a kicsi nagyon csendes, minőségi, nagyon alacsony légszállítással, idle semmi hangja, full load is inkább motorhang, 12-esről nem tudok mit mondani, mert olyanom még nem volt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17381) Zsolt!! válasza Grózi (#17374) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Na ráértem kicsit gányolni :) találtam itthon ablakszigetelőt lágy gumi ráadásul még öntapados is.A búgás nem szünt meg de azért csökkent.

[ Szerkesztve ]

(#17382) Zsolt!! válasza kisza25 (#17378) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Lehet az igények is nőttek. :) Találtam egy jó tesztet:
[link]

(#17383) Grózi válasza Zsolt!! (#17381) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Kényszermegoldásnak tökéletes! :D
Amit linkeltem annak annyi elönye van,hogy mivel nincs fix csavar még jobban elnyeli a rezonanciát.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17384) kisza25 válasza Zsolt!! (#17382) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én ez elött 10 évvel is szerettem a csöndet a gépben, de akkor tök egyszerű volt, vettem pár AC ventit csendes volt, jó minőségű, jó teljesítménnyel, olcsón, most már a minőség azt hagyjuk és a csendes sem olyan csendes, vagy az én fülem javul az helyett, hogy romlana:P
(#17382) Zsolt!! : ebből a tesztből tisztán kiderül, hogy csodák nincsenek, a leghalkabb ventik tolják a legkevesebb levegőt, a leghangosabbak, meg a legtöbbet, a lényeg a PWM és, hogy ne legyen motorhangja,
a Noisblocker itt is igen gyatrán szerepel, legkevesebb levegőt tolja, szóval nem én vagyok a béna, hanem ez tényleg ennyit tud :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17385) swado válasza Grózi (#17365) üzenetére


swado
tag

Köszi! :R

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#17386) Zsolt!! válasza Grózi (#17383) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Majd kiprobalom valamikor eleg halk lett a rendszer mar hallatszik ha lekapcsol a hdd az ssd mellett es meg halkabb lesz a gep. . bar a gyari ledesek nem tul jok motorhangjuk van A hatso sima feher viszont nem rossz darab Kb 1000-ig nincs is hangja.Ty147-ek jok több levegot szallitt 700-as fordulaton mint a gyari maxon.Igaz annak nem tudom a fordulatszamat mert a hazrol vezerlem.1 fokot emelkedik igy max a gepben a homerseklet:) A pwm-nek mi az elonye a 3pinessel szemben? Mert a hatso ventit radugtam alaplapra es ugyanugy tudom allittani mint a147-et.

(#17387) Grózi válasza Zsolt!! (#17386) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Amelyik lap tud feszültségalapon is szabályozni,ott mindegy hogy 4 vagy 3 pin.Viszont ha nem tud akkor értelemszerűen egy 3 pin-s ventit nem tudsz hőfok függvényében beállítani.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17388) Sebaj Fóbiás válasza Grózi (#17376) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

2-3K között lenne ideális.

Scythe Slip Stream-el szemezek nagyon, de a 800 rpm-esből nincs slim :-/

(#17382) Zsolt!! : Ez rendkívül jókor jött, kössz :)

[ Szerkesztve ]

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#17389) Grózi válasza Sebaj Fóbiás (#17388) üzenetére


Grózi
Topikgazda

És csak slim jöhet szóba?Mert azok jóval hangosabbak a sima verziónál,abból célszerű olyat választani ami alacsony rpm-n működik+nagy légszállításra ne számíts.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17390) Sebaj Fóbiás válasza Grózi (#17389) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Nem kell nagy kraft, csak egy kis szellő de az kussban. :)

A Zsolt!! által linkelt tesztben a 800 rpm-es slim verziója jobb volt hangban, azért gondoltam rá, de befér a normál vastagságú is.

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#17391) Grózi válasza Sebaj Fóbiás (#17390) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ezek közül én is ezt választanám:[link]
Picit drágábban(3300) viszont megkapod a 4 pin-s etalont:[link]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17392) Sebaj Fóbiás válasza Grózi (#17391) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

:R

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#17393) Grózi válasza Sebaj Fóbiás (#17392) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ha az Apache-t 600 rpm-n járatod akkor semmi hangja nincs és több levegőt mozgat mint a Scythe 800 rpm-n.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17394) B4ndiBuild3r


B4ndiBuild3r
tag

Sziasztok!

Van egy Corsair Carbide 500R [link] házam és szeretnék előlre a régi 2x120 fehér helyett 2x120 kék, oldallapra az 1x200 fehér helyett 2x140 kék, felülre az 1x120 ledmentes helyére 2x120 kék corsair hűtőt.

Hova kellene az SP (static pressure) és hova az AF (airflow)?

Elől a panelon van egy gomb, ami ki-be kapcsolja ezeket a ledeket, meg egy kapcsoló, ami a fordulatszámot szabályozza két szintben, gyors lassú. Ez működni fog az új 6-al is?

Nézegettem a ledes hűtőket, egy pici fekete csatlakozóval csatlakoznak, ami nem a táphoz kapcsolódik, ebből honnan tudom, hogy van-e 6? az újaknak is ilyen a csatlakozása képek alapján [link].

Ködzönöm a válaszokat előlre is!

[ Szerkesztve ]

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#17395) Milo629


Milo629
aktív tag

Üdv. Bluechip-től rendeltem egy Corsair 300R házat és mellé egy 12cm-es és két 14cm-es BQ Pure Wings 2-t, de most hívtak, hogy nincs a beszállítónál, és már így is két hete késik a dolog, a kérdés az lenne, hogy ezek helyett mit lenne még érdemes? Lényeg, hogy (viszonylag) halk legyen, de a légszállítása se legyen 0 (tehát nem muszáj, hogy néma legyen, de az sem kell, hogy "szétfújja" a házat). Lapon van 2db 3pin-es és 1db 4pin-es csatlakozó is, szval. minden féle szóba jöhet, maximum rendellek mellé egy elosztót.

(#17396) Grózi válasza B4ndiBuild3r (#17394) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A Korszar ventiket én messziről kerülném,de ha muszáj akkor Af-ből vegyél mindenhova és inkább Quiet editiont.
Milo629
Nanoxia Deep Silence,Lepa Bol.Quiet,Aerocool Ds,Thermalright Ty-147A(ha elfér),Akasa Apache mind tökéletes választás.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17397) Grózi válasza Milo629 (#17395) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ja és ahogy az áraikat elnézem+minden szinte rendelésre van,én nem onnan venném.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17398) Reaper


Reaper
őstag

Üdv,

kéne 2 új 12-es venti gépházam hátsó, és felső venti helyére, mert a mostani (gyári) ventiknek már van hangja bekapcsoláskor, de hát ugye 2007 óta eltelt egy kis idő :) Ez egy Antec P182.
Kinéztem ezt a fajtát: ARCTIC COOLING F12 TC és érdekelne, hogy nem nyúlok-e bele valami olyanba, ami rossz választás. Esetleg van-e más javaslat? Mennyire jók ezek a saját magukat szabályozó cuccok, tudják követni rendesen, és finoman szabályozni a hőmérsékletet, vagy olyanok, mint az olcsó klímák, hogy a TC egy on/off kapcsolóként működik?

(#17399) Grózi válasza Reaper (#17398) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ezt nagyon nem ajánlom,egy Be Quiet Pure Wings2 vagy Nanoxia Deep Silence-l jobban jársz.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#17400) Milo629 válasza Grózi (#17397) üzenetére


Milo629
aktív tag

Épp most keresek olyan boltot, ahol van raktáron, a "gumicsavar"-ról mi a vélemény, használ valamit? Mert amelyik boltban van gumicsavar, ott meg venti nincs raktáron...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.