Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9379) Tenager18 válasza privacy99 (#9378) üzenetére


Tenager18
senior tag

Kijátszottam már a fő sztorit, jelenleg 85,6°%-nál járok, és azóta sokszor órák telnek el azzal, hogy csak össze vissza megyek, nézelődök. Rengeteg érdekességre lehet bukkani, a környezet tele van meglepetésekkel. És még mindíg van olyan kis hely, zug, ahol még nem is jártam :) Ha elérem a 100%-ot akkor sem fogok unatkozni, mindig van valami, amivel le lehet kötni magad. Vagy sportolni, vagy egyengetni a vállalkozásokat, vagy egyszerüen csak utazgatni a környéken, ami bazi nagy ugye :) Ráadásul a rengeteg jármű, aminek a nagy része átalakítható, tunigolható. Nekem ez kell ... egy olyan játék, amit sosem lehet megunni :) A WD számomra nyommában sem ér, a GTA sokkal több szórakozást nyujt szerintem :)

Itt felmerül ugye a grafika, meg hogy öreg hardveren fut. Eleinte engem is bántott, hogy recés a kép, de egy két apróbb trükkel sokat javítottam a helyzeten, és most annyi a véleményem hogy a GTA5 grafikája PS3-on hozza azt a szintet, amit a WD PS4-en :) Ha kijön a GTA PS4-re, akkor meg grafikában is oda vissza alázza majd az Ubi gyártmányát :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.