Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) Wiz Khalifa válasza takacsbotond (#19649) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Meg kickass... De remélem nem megy a multi majd. Meg azt is hogy folyton lefagyjon. Ezt a játékot bűn warezosan használni. :(

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#19652) KubanitoS válasza Wiz Khalifa (#19648) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem a memória vagy kevés, vagy/és "memoryleak-es" a progi, utóbbira már többen panaszkodtak. Nekem is 8 giga ram van a gépemben, a videokártyám 2 gigás és bizony az utorrentet ki kell kapcsolnom, ha játszani szeretnék, mert bizony nálam bezavart a töltögetés és laggolt a játék.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#19653) westlake válasza Wiz Khalifa (#19651) üzenetére


westlake
félisten

Miért, a többit nem? :U
És tudom, hogy a "bűn" szót nem úgy értetted.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#19654) Wiz Khalifa válasza KubanitoS (#19652) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na akkor megpróbálom azt hogy az uTorrent-et kikapcsolom én is. :DDD

Amúgy a konfig amin pörög az adatlapomon van. De Minden normálon van (sőt a fű szürkével OFF-on), a felbontás fHD és a fű amúgy azért off mert DX10.1-re van állítva. Bár 11-en is ugyan azt hozza majdnem. De a lényeg az hogy legtöbbször este de nappal is sokszor hogy megyek és csak elkezd berángatni. Az FPS az marad 29-30 folyton. Lejjebb nem esik. De az érdekesség az hogy Online meg nem csinálja ezt...

(#19653) westlake:
De a többi is bűn. Én minden játékot amit szeretek megvettem eddig. Már csak a készítők miatt is hogy legalább ennyivel tiszteljem meg őket. :)

Egyébként tudom hogy kicsit szemét voltam hogy azt írtam hogy fagyjon le nekik de egy ilyen jó game-et nem megvenni. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#19655) negyven2 válasza Đusty (#19647) üzenetére


negyven2
veterán

Miért akarod kitörölni. Át is tudod hozni PC-re?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#19656) Hokunda


Hokunda
aktív tag

A GTA IV nekem már nagyon a zeniten túl lett meg, a multija is a végét járta (bár itt szerintem a gfwl miatt), így itt vágtam bele. A tutoriallal kezdve. Na itt azért csalódnom kellett, de nem magában a játékban, hanem az idióta játékosokban.

Tutorial küldetésnél - ahol a drogot kell megszerezni és leszállítani Lamarnak, az egyik "csapattárs" úgy nyitott, hogy elkezdett lövöldözni hármunkra, az autóversenynél szintén bevett gyakorlat, hogy a saját helyezését, autója épségben tartását leszarja és inkább lökdösi folyamatosan a másikat. 120 decibellel ordítatt valami tetves ruszki zenét és folyamatosan pofázik.

Remélem, hogy jobb lesz és csak rossz időpontban kapcsolódtam be, mert ez így elég agyatlan kikapcsolódás. (vagy ennyire kellenek az ismerősök hozzá?)

[ Szerkesztve ]

(#19657) JackFeryll válasza KubanitoS (#19635) üzenetére


JackFeryll
őstag

LOL én meg megvettem 95-ezerért mert nem találtam sehol ingyen :D ,de a Jester jobban tetszik külsőre meg irányításra is. Az Elegy nekem túlzottan tapad.

[ Szerkesztve ]

(#19658) #67688960 válasza Wiz Khalifa (#19654) üzenetére


#67688960
törölt tag

az a gond hogy használja a lapozófájlt akkor is ha van még hely a fizikai ramban, szóval gyorsítanod kell valahogy a lapozófájlt és jó lesz
ramdisk, ssd, raedyboost, mégtöbb fizikai ram
nekem bár leesik 27-29-re a tesztben kb. csak fél mp-re, futásra nem akad meg, ma nyomtam egy kicsit nálam nem akadozik
trükközni kell megint a swappal mint régen csak ma már több lehetőség van :DDD

(#19659) Redcaster


Redcaster
őstag

Megcsináltam a Father/Son küldetést, de többet nem tudok felvenni, csak a zöld kérdőjel van ott, ami mutatja, hogy egy Tanya nevű nőnek kéne ott lennie Franklin házával szemben, de nincs ott... Találkozott már valaki ezzel?

(#19660) Wiz Khalifa válasza Redcaster (#19659) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem mindig ott volt a nőci.

(#19658) gog:
Értem. Egyébként a Win-em is eléggé szét van már. Így majd azt is újra akarom rakni. Egyébként arra is gondoltam hogy mi van ha amiatt van hogy a Win és a Game is egy azon a HDD-n van és hogy emiatt van az mikor a HDD leterhelődik.

Amúgy egy kérdés. A konfigomhoz melyik VGA lenne a legjobb és legolcsóbb hogy fullon tudjam játszani? R9 280X-re gondoltam de használtan 50k körül van. Van ennél olcsóbban? AMD párti vagyok inkább.

Smoke some weed nigga!

(#19661) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ha megcsináltam a fegyveres lövöldöző küldit Franklinnel, mindegyik minimum ezüstre , nem kéne valami acsit vagy mission complete-t adnia? Mert a pistolytól a minigunig minddel végeztem, de semmi, csak E betűvel elhagytam az objektumot.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#19662) sixpak válasza Rison77 (#19629) üzenetére


sixpak
nagyúr

"Megcsináltam a repülős iskolát (soha többet)."

Én is nekiálltam, gondoltam 10 perc alatt megcsinálom, de a közepe felé elakadtam....asszem loop to loop a neve.
Két hurok, majd egy harmadik, aminek a felénél egy jobb fordulóval (hurokkal) kell kijönni....több mint egy órán át szoptam vele és nem lett meg...ezért most egy darabig pihentetem ezt a szart. :D
Már odáig jutottam, hogy a yt-on néztem meg, hogy mi a szart kell csinálni....az összes videóban más volt. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19663) priti


priti
addikt

Na most tetszett meg a gém. A kormányért megszenvedtem rendesen kapják be, de csak tökéletes lett 25%antival. Fékpedált fel kellett keményíteni, így már nem indul meg hátra sem. Bele se merek gondolni mekkora királyság lenne, ha támogatnák rendesen és H váltóval lehetne csapatni, mert már így is király. FPS nézet is bejön, amikor kiszállok. Tényleg jobb lett, mint a 4. rész. :K

Hardverlesen

(#19664) sagem válasza Burt1793 (#19646) üzenetére


sagem
addikt

Tört játékkal nem lehet multizni hivatalos szerveren, ez 99%-ban igaz minden játékra :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19665) JackFeryll válasza sixpak (#19662) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem csináltam meg a GTA-ban a repülős iskolát, de pár száz órát war thunder-eztem. Úgy tűnik sokaknak az alapfogalmak nem ismerősek.

half-loop/immelman turn:

split S (gyakorlatilag half loop csak fordítva):

barrel roll :

[ Szerkesztve ]

(#19666) Szajo


Szajo
őstag

Hali, nem tudjátok mitől lehet, hogy ha felmegyek online sessionbe akkor irgalmatlan nagy lagg van (internet) ilyen 1000-3000 pingem van.... De sima versenyen jó, haveromnak jó viszont másik haveromnak dettó ugyanez.
Most router nélkül modemmel próbálom így sem jobb.
Szerintetek? Valakinek hasonló probléma?

(#19667) Dtomka válasza sixpak (#19662) üzenetére


Dtomka
veterán

Pedig szerintem nem volt nehéz. Lehet a több mint 10 éves BF -ezés hasznos :)

(#19668) #81556480 válasza Dtomka (#19667) üzenetére


#81556480
törölt tag

tyű a repülés nekem is felőrölte az idegeimet. van az alap ami a storyban van, plusz nekem CE volt xboxra, abban van stunt plane time trial, és még az onlineban is van egy repülős iskola. Na mire mindet megcsináltam, tényleg majdhogynem profin repülök. De nekem nagyon elegem lett belőle..

(#19669) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

SA féle repüléshez képest ez gyerekjáték :K

/s

(#19670) Dtomka válasza #81556480 (#19668) üzenetére


Dtomka
veterán

Nekem sem a kedvencem a repülőzés. Apropó a karakteren lehet változtatni, úgy értem a fején, vagy ez már a végleges?

(#19671) sagem válasza Dtomka (#19670) üzenetére


sagem
addikt

Az arcot nem tudod megváltoztatni sztori módban, max frizurát/kiegészítőket tudsz változtatni a fodrásznál, boltokban.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19672) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

lopott pénzszállítóval lehet valamit kezdeni? Mert találtam egyet , elvittem , leráztam a rendőröket, valahogy a pénzt ki lehet szedni belőle? Vagy eladni valakinek.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#19673) skul0 válasza kocsisdavid5 (#19567) üzenetére


skul0
aktív tag

Tedd át DX10.1-re, nálam úgy tovább ment. ;)

(#19674) #81556480 válasza DrTechnoid (#19672) üzenetére


#81556480
törölt tag

Lődd ki a hátulját shotgunnal, vagy sticky bombbal. nem kell amúgy elvinni, menetközben is ki lehet zsebelni

(#19675) DrTechnoid válasza #81556480 (#19674) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kösz, volt benne 6100 dodó :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#19676) Puma K válasza priti (#19630) üzenetére


Puma K
veterán

Az engem is zavar, hogy ha már a fizikát és az irányítást ilyen szintre butították mint amilyen, akkor legalább a fékezés után meg kelljen nyomni megint a fék gombot és akkor menne hátra.

Az viszont némi reményt ad, hogy legalább kormányozgatni lehet.

Amúgy megint csak a Mafia jut eszembe amit korábban is említettem már itt a topic-ban... ott mindenféle mókolás nélkül lehet kormánnyal játszani. Van választási lehetőség automata és manuális váltási mód között, van motorfék, emelkedőnél vissza kell váltogatni és magasabb fordulaton hajtani ugyan így előzésnél és a kifogyó üzemanyagról nem is beszélve. Ezek után annyit kaptam, hogy ez nem szimulátor játék. jó persze, de most mennyi lenne megcsinálni a támogatást? Ráadásul Xbox 360-ra van kormány is... :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19677) RazoR


RazoR
veterán

Akinél jelentkezik a jobb alsó sarokban a szemcsés téglalap hiba vegye le a Post FX-et high-ra, mert very high-on jön elő a hiba. Most jöttem rá, gondoltam megosztom veletek... ;)

(#19678) #81556480 válasza Puma K (#19676) üzenetére


#81556480
törölt tag

Úgy vagyok vele, (lehet igazad van ) hogy írjál a rockstarnak és akkor majd beleteszik( nem fogják) volt egy másik fórumon egy gyerek, aki azon sírt minden, (tényleg minden) hír alatt, hogy miért nincs benne guggolás, pedig csak egy gombot kellett megnyomni a guggoláshoz a san andreasba, és hogy milyen gagyi hogy nincs benne. Hát ebben a témában " azt eszem amit elém raknak" , meg vagyok elégedve a játékkal Rengeteg tartalommal bővül, a 4-hez képest, valami ilyenre sikerült, direkt vagy csak mert kimaradt én nem tudom. Tényleg nem sértésnek szánom de ha itt 100x leírjátok, akkor sem fog változni, viszont ha valaki jó angolos, akkor fogalmazzátok meg és küldjétek el rockstarnak hogy a törés, vezetés nem jó. Bár szerintem akkor sem fogják megváltoztatni.

Én valahol örülök is neki hogy nem hallgatnak az emberekre, mert véleményem szerint annyi f*szságot mondtak már itt is a fórumozó hogy mi kéne bele meg mi nem, hogy ha ők csinálnák a játékot én biztosan nem játszanék vele. zombik, sims gyúró szimulátor,stb.. Én nekem jó ez a verzió, teljesen meg vagyok vele elégedve. De mivel van már PC változat, ez a vezetés, törés dolog nemsokára moddolva lesz, aztán mindenki úgy alakítja magának ahogy akarja.Én tartom magam ahhoz a véleményhez hogy a IV autók fizikája volt teljesen irreális.

Érdekes, azt senki nem említette még, hogy teljesen fejtetőre állított kocsit is fel lehet gombnyomásra állítani. na az pedig cefetül gagyi, de hasznos :D

(#19679) negyven2 válasza #81556480 (#19678) üzenetére


negyven2
veterán

Tévedsz!!!

Ez A legfontosabb hiányosság a GTA Online-ban

:DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#19680) #81556480 válasza negyven2 (#19679) üzenetére


#81556480
törölt tag

höhö :DDD

(#19681) spanglee001 válasza negyven2 (#19679) üzenetére


spanglee001
addikt

de ha azt nézitek, hogy kb 10 ember jár fel ide sírni, és megvették hasraütés szerint 10 ezren, akik játszanak, és ahogy kihalt a többi játékos topik, kikövetkeztethető, hogy marha jó játék lett ez :C
egyszerűen nem tudtam abbahagyni amíg meg nem tudtam hány heist van benne :DDD sajna csak 5 :W de remélem hamarosan jön még több és nehezebb feladat :B a single is nagyon jó a multival is annyit lehet ökörködni, csak jó társaság kell. A kocsik irányítása első indításkor azt mondtam migagyi ez, de most már nagyon tetszik, jó ez így ahogy van.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#19682) Puma K válasza #81556480 (#19678) üzenetére


Puma K
veterán

A hiányosságok és a visszafejlődés nem csak nekem szúrja a szemem mint látható a többiek hozzászólásaiból is.

Rajtam kívül más is hangot ad ennek és leírja-megosztja, amire én csatolok korábban általam is észrevett dolgokat, amikre lehet lesz (remélhetőleg megvalósulnak) vagy már van is megoldás.
A játék friss, és a modderek még csak most nézegetik a játék fájljait, így lehet mindenre vagy részben, de lesz megoldás, vagy harmadik opció, hogy nem. Az adott "probléma" marad úgy ahogy a készítők kigondolták.

Ez nem sírás. Hanem véleménymegosztás-eszmecsere, amire lehet csatol valaki valami használható infót vagy csak morog.

Amúgy ezt az autó forgatósdit a levegőben és a földön feje tetejéről talpra állítást alig, de leginkább sosem használtam. Inkább gyulladjon ki (régieknél) vagy maradjon ott ahol és ahogy van. Keresek másikat, ha nincs a közelben akkor futok és felfedezek, ha küldetés közben történt és emiatt benéztem akkor újra kezdem. Legközelebb ügyesebb leszek.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19683) MeroM válasza Puma K (#19682) üzenetére


MeroM
senior tag

Pc s vonalon tuti h az autoirányitas/ törés a legnagyobb "vesztesége " az embereknek, de ez kiküszöbölhető egy x360joy al és ugy hibátlan ahogy az l.a. Noireben is volt.

[ Szerkesztve ]

(#19684) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Dobozosan vettem a játékot, ha meglenne steamen is akkor tudnám tolni a meglévő social club accountommal?

(#19685) schawo válasza #81556480 (#19678) üzenetére


schawo
titán

Minek írsz róla, hogy meg vagy vele elégedve, miért nem írsz levelet a rockstarnak? Ja, bocs, mert ez egy fórum, ahova azért járnak az emberek, hogy leírják a véleményüket. Akár a rosszat is, ugyebár... (Az írj a rockstarnak nagyon ostoba ötlet, még kevesebb haszna van, mint ide írni, mert azt aztán tényleg senki nem olvassa, csak a bill kopik.)

Amúgy tényleg kurva nagy szívás, hogy nem kezeli a kormányt, joystickot, vezetni és repülni is szívás. Minden más jó, de ezt cefettül elb..zták.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19686) #81556480 válasza schawo (#19685) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jogos ! :D

Én csak arra próbáltam rávilágítani hogy egyrészt szerintem tudatosan lettek ilyenek ezek a dolgok, meg hogy mennyi embernek vannak különböző elvárásai, amit szerintem lehetetlen teljesíteni :F

egyesek eleinte a konzol korlátaira hivatkoztak, hogy azért nincs benne rendes törés, mint a 4-ben. De a4 is megjelent a régi konzolokra, azok bírták.Akkor ebből következtethető hogy ez direkt lett ilyen.Másrészről én még nem láttam olyat hogy ezek a nagy multi cégek eleget tettek volna bármilyen petíciónak vagy kérelemnek.

Amugy én nem mondtam sehol hogy ne írja le a véleményét, vagy nem írhatja. Én csak a sajátomat írtam le.

(#19687) schawo válasza #81556480 (#19686) üzenetére


schawo
titán

A törést elfogadom, meg az irányítást is. Ha szimulátort akarok, belépek iRacingbe, vagy Asetto Corsaba, ez akkor se fogja utolérni a rendes szimeket, ha belegebed. De a hagyományos számítógépes játékvezérlők (joy, kormány) támogatásának hiánya egy nagy szőrös feketepont. Ha konzolkontrollerrek akartam volna játszani, már másfél éve megvehettem volna konzolra a játékot. Még jó, hogy az egér egyáltalán működik.:U

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19688) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!

Bizonyos időközönként crashel a játék. Afterburnerrel kiírattam a memória használatot és azt vettem észre mikor indítom a játékot, akkor 4500 MB-ot befoglal magának és ahogy telik az idő egyre több az elhasznált memória. Majd mikor eléri a 7800 MB-ot akkor dobja el magát a játék. Eljött az idő a memória bővítésre. :)
Más, CPU húzással sikerült +10 FPS kihozni, 3800 MHz-ről 4600 MHz-re emeltem. Hihetetlenül tudja enni a gépet, ezt a Watch Dogs-nál éreztem utoljára.

(#19689) Mr.Csizmás válasza takacsbotond (#19649) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor el lehet menni a topicból, mondjuk egy cdgalaxisba, vagy 576-ba, és letenni a zsét a játékért. utána beszélhetünk bármiről.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19690) Rison77 válasza sixpak (#19662) üzenetére


Rison77
senior tag

Hát ott nekem is youtube videót kellett néznem már, de utána a heli vezetés az nálam katasztrófa volt. Szó szerint addig nem enged tovább a játék amíg minimálisan meg nem tanulod kezelni.

(#19691) Redcaster


Redcaster
őstag

Vásárlás előtt megnéztem a virágbolti verziót demo gyanánt, hogy mégis megnézzem hogyan fut, és jelentem, hogy Intel Pentium G2020 2,90 GHz, 4gb RAM és nVidia Geforce GT630 1gb társaságában elképesztően jól fut a game, igaz csak 720p-ben, de még így is magasan felülmúlta az elvárásaimat, sőt néhány beállítás maxon, vagy közel maxon van :C :C Nem gondoltam volna, hogy ezen a gépen így fog menni, le a kalappal a R* előtt :R
Első dolgom az lesz, hogy az első fizumból megyek, és megveszem a játékot, mert ha valamelyik játékért megéri pénzt kiadni, akkor ez az :K

(#19692) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Kinn van iPhone-ra a PC-s iFruit.

(#19693) #85552128 válasza r3dsnake (#19692) üzenetére


#85552128
törölt tag

+ Androidra is.

(#19694) r3dsnake válasza #85552128 (#19693) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azmindegy. ;]

(#19695) cs1rk3


cs1rk3
tag

Sziasztok gondolkodom hogy megveszem a játékot de félek hogy nem fog elindulni szerintetek el bírja a vas?? mert ez az oldal azt írja!? :) mert csúnya verzió nincs seholse így kipróbálni is nehéz xD

[ Szerkesztve ]

(#19696) .LnB válasza r3dsnake (#19692) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

WP-re nincs még :(((
Bár gondolom az is mindegy :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19697) r3dsnake válasza .LnB (#19696) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Arra semmi sincs. :) (Nem is lesz, elvégre ez az app másfél éve van, most csak update jött.)

(#19698) Redcaster válasza cs1rk3 (#19695) üzenetére


Redcaster
őstag

Olvasd el a legutóbbi hozzászólásomat, és megkapod a választ :)

(#19699) Gabor777 válasza cs1rk3 (#19695) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Van postás verzió, ki lehet próbálni. Én is azt tettem, és meg fogom venni.

(#19700) sixpak válasza JackFeryll (#19665) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, fingom sincs ezekről.
Ha eljutsz odáig, akkor várom a véleményedet.

Dtomka: köze nincs a két dolognak egymáshoz.
BFekben több tízezer air vehicle killem volt/van. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.