Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) zoty0


zoty0
tag

Helló,
miért van az, hogy kb 2 percig megy szaggatás nélkül a játék majd 1x csak elkezd szaggatni és nem hagyja abba . A gép : Hd 7970, i5 3570K , samsung hdd 7200rpm , 4gb ram, Win 8.1 még normál legkisebb beállítások mellet is csinálja a szaggatást, pedig van mikor meg tök jól megy . A legfrissebb driverek vannak fent . A vga driver is a legfrissebb. ( A gta online meg teljesen élvezhetetlen annyira folyamatos a szaggatás 2mp szaggatás 2 mp játék ) ( steamen vettem )
Van valami megoldás a hibára ?
Olvasgattam vissza de úgy érzem nem egyedi hibáról van szó .
[1 kép a beállításról] + 1440x900

[ Szerkesztve ]

cs go

(#20102) headhunter86 válasza medvezsolt (#20099) üzenetére


headhunter86
senior tag

Szevasz,

Szerintem: Settings -> Display -> Radar: OFF, HUD: OFF.
Most nem tudom kipróbálni, de ennek mennie kellene.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#20103) fsb_essex válasza Lauda (#20091) üzenetére


fsb_essex
tag

Szerintem ez nagyrészt azért van mert a többség túl lépi a vmem limitet, illetve az SSD-sek többsége nem használ lapozófájlt.
Hosszabb játékmenet után nálam is előfordult a rendszermemória elfogyása. Nem értettem, mert 8G-ből csak kb 5GB-ot használt a játék.
Aztán a 3. ilyen esetnél megnéztem a lapozófájlt, ami fix 1280-ra volt állítva. Átraktam 4-8GB-ra, azóta nincs memo elfogyás.
.
(#20101) zoty0 Tudom favágó módszer, de én egy win reinstallal kezdeném ha ennyire gázos a játék egy nem gyenge konfiggal. Vagy ha volna lehetőség rá előtte megnézném mit mutat egy NVIDIA kártyával.
Ha pesti vagy adok kölcsön egy GTX460-at 1-2 napra, ami már próbálva volt tiédhez hasonló konfigban.
Az is 1 GB-os, és memolimit túllépéssel is egészen okés volt.

[ Szerkesztve ]

(#20104) nubreed válasza Kölökpálinka (#20095) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem semmilyen ilyen hibám nem volt, szerintem bullshit, hogy gyakran kifagy a játék meg ilyenek, pedig volt hogy egyszerre 5-6 órát is játszottam vele, de semmi. Az fps néha leesik, de nem vészes módon de alapvetően hozza a stabil 60 fps-t (vsync on nálaom) de én ezt a 7870-es kártyámnak tudom be, technológiai szempontból nem egy mai csirke.

@(#20105) stickermajom:
Én még ilyet nem csináltam, de mostmár csak kirpóbálom, most 2048/2024 -ben vagyok. Nagyon izgatja a fantáziámat, hogy a textúrákat felnyomjam high ról very high -ra, ott már 2100 fölöttit ír ki valamivel.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#20105) stickermajom válasza fsb_essex (#20103) üzenetére


stickermajom
addikt

Én átléptem a vmem limitet és eddig még nem tapasztaltam fagyást emiatt. Tény, hogy emellé azért van 2 giga lapozófájl az SSD-n, szóval legalább 2-ből 1 kipipálva :)

(#20106) medvezsolt válasza headhunter86 (#20102) üzenetére


medvezsolt
senior tag

má probáltam..

De egyébként RADAR off és HUD off, attól még ilyen alacson szögből vagy extrém kamera állásból nem tudok fotózni. Ezért is gondolom hogy felveszel editor számára clip-et és ott kimentesz képet, .. lehet megnézem ujra azért..

Egyébként azt is probáltam már hogy social clubból amit a snapmatic-ba készitek, letöltöm a weboldaláról .. de ott meg nem lehet leszedni a teljes méretü képet..

Egyébként arra gondoltam hogy panorámát készítenék, kimentem a képeket összerakom egy panorámás progival és bemásolom a steam könyvtárába ahonnan megosztom steamen akár..

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#20107) Mr.Csizmás válasza Adam K. (#20098) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ó :D :R (4-nél így indult mindig a warezos kérdés kb.)

elvileg online kell mindig a hitelesítés miatt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20108) Adam K. válasza Mr.Csizmás (#20107) üzenetére


Adam K.
újonc

:))

az a furcsa h kb 3 különböző nap elindult ilyen agyatlan újra újra nyomkodással,
tegnap volt 4. nap kb h online kapcsolat nélkül meguntam a 10 perc próbálkozást.

csak furcsa hogy eddig továbblökött, kicsit következetlen így a dolog.

(#20109) headhunter86


headhunter86
senior tag

Nálam volt már olyan, hogy forgásnál meg megakadt a játék. Meg valamikor a Vsync On-t Half-nak vette és fix 30 FPS-em volt.
Én mindig úgy kezdem, hogy belépek a beállításokba. Vsync-em be van kapcsolva.
Vsync -> Off, SPACE, Vsync -> ON. SPACE. Aztán játszom, így sose fordult elő, hogy beakadt volna. Ezt minden első indításnál eljátszom. Így a tuti :)
Így 50-60 FPS-em van, csutkára húzva. FXAA + MXAA 2x, meg a high shadow van még offon.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#20110) zoty0 válasza fsb_essex (#20103) üzenetére


zoty0
tag

Az a baj Kecskeméti vagyok, Nvida kártya nincs az ismerős körömben .
Most majd beszélek haverral, mert 2x4 Gb-ramom van csak 1x4gb-os kit-et kölcsön adtam tán ha azzal javulna. De más játékok ( Wot, diablo 3 stb.... ) gond nélkül futnak max közeli beállítás mellet . Meg majd megnézem a lapozó fájl beállításokat . Újra rakni nem nagyon szeretném.
Azért kösz .

cs go

(#20111) Dopii


Dopii
csendes tag

Hali!

Van egy kis gondom és az érdekelne más is járt e így?

Megvásároltam 15.-én a játék dobozos verzióját PC-re. Beregisztráltam a social club-ra is játszottam vele egy pár napot de tegnap kaptam egy emailt hogy megváltoztatták az email címem. Azóta természetesen nem tudok belépni, nem tudok vele semmit csinálni. Benne volt a levélbe hogy de ha nem én változtattam meg írjak nekik egy emailt, amit meg is tettem, csak azóta nem történt még semmi. Ahogy külföldi fórumokon olvasom nem csak én jártam így, sok embernek kikerült a social clubos email címe és jelszava.

Ebben az esetben azért remélem fog előbb utóbb írni a rockstar az emailomra.. Senki nem járt így mostanában? :F

(#20112) medvezsolt válasza medvezsolt (#20106) üzenetére


medvezsolt
senior tag

A rockstar editor-ban nem is lehet elérni a Settings-et hogy kikapcsoljam a kezelőszerveket. Hát ezt nem értem én:D
Valakinek tipp a témában? (Screenshot egyedi szögekből filterrel akár, kezelőgombok nélkül)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#20113) ittakary válasza Dopii (#20111) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jézus :Y

(#20114) #21346560


#21346560
törölt tag

Akartam játszani, erre elkezd letölteni egy peccset o.O

(#20115) PuMbA válasza Dopii (#20111) üzenetére


PuMbA
titán

Szokott lenni egy leírás minden ilyen regisztrációs internetes bizergánál már vagy 7 éve, hogy senkinek sincs joga kérni a te elérhetőségedet, még a Rockstarnak se és ha kérdezik sose add meg, mert az kamu :) Így jártál...

[ Szerkesztve ]

(#20116) stickermajom válasza PuMbA (#20115) üzenetére


stickermajom
addikt

Lehet én értelmezem rosszul, de szerintem a kolléga nem adta meg senkinek az adatait, simán kapott egy mailt, hogy megváltoztatták a mail címét.

(#20117) PuMbA válasza stickermajom (#20116) üzenetére


PuMbA
titán

"Benne volt a levélbe hogy de ha nem én változtattam meg írjak nekik egy emailt, amit meg is tettem, csak azóta nem történt még semmi."

Na de reméljük a legjobbakat, mert eléggé hiányos a leírása :)

[ Szerkesztve ]

(#20118) Puma K válasza nubreed (#20067) üzenetére


Puma K
veterán

Steam-en akciósan előre meg lehet venni mint a GTA-t.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20119) stickermajom válasza PuMbA (#20117) üzenetére


stickermajom
addikt

Jah, ebből nem következik, hogy adatokkal együtt írt emailt. Origin is küldött nekem anno hivatalos levelet, hogy vegyem fel velük a kapcsolatot, ha nem én kezdeményeztem az Email cserét.

(#20120) Dtomka válasza #21346560 (#20114) üzenetére


Dtomka
veterán

Nekem is így volt ma, be is írtam ide, de nem kaptam még választ. Lehet nekik nem töltötte le :D

[ Szerkesztve ]

(#20121) Puma K válasza rup1u5 (#20075) üzenetére


Puma K
veterán

Én is a hintázásokra mikor 4-en ültünk a kocsiban elrepített a hinta és a levegőben meg ki ugrottunk aztán repült mindenki amerre dobta a lendület :D

Meg arra emlékszem, hogy volt valami lány is aki velünk hülyült és a gépét is szépen fejlesztette a GTA IV multi miatt. Róla lehet tudni valamit?

Sry csak mobilról vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20122) PuMbA válasza stickermajom (#20119) üzenetére


PuMbA
titán

Ez lehetséges, persze, azért gondoltam egyből erre, mert arra elég kevés esély van, hogy csak úgy a semmiből megszerzik valakinek a loginjét :) Akkor vagy a gépen egy jó keylogger van vagy nem tudom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20123) fsb_essex válasza Dopii (#20111) üzenetére


fsb_essex
tag

Ez nagyon gáz.... sajnállak.
És ha jól tudom az 5-el ilyenkor még offline-ban sem tudsz játszani.
.
Arra leszek kíváncsi, hogy mikor kapod vissza az accod, és mivel fognak kompenzálni, hiszen nem a te hibádból nem tudod a megvásárolt terméket és szolgáltatást használni.

(#20124) Ateszpapa válasza Dopii (#20111) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Érdemes fotóval igazolnod mivel dobozost vettél, és elküldeni nekik emailben, meg, hogy lenyúlták az accodat.

(#20125) fsb_essex válasza Jani18 (#20100) üzenetére


fsb_essex
tag

Nem bántásiból, de ha a fiam lennél elbeszélgetnék veled erről-arról,

(#20126) stickermajom válasza PuMbA (#20122) üzenetére


stickermajom
addikt

Vagy keylogger, vagy Password123 szintű jelszó. Én a mai napig nem tudom mi történt az Origin accommal, egyszer csak azt vettem észre, hogy már Ukrajna a származási országom, és valamilyen Viktornak hívnak. Bár az EA Supportnak volt esze, feltűnt nekik, a hirtelen náció váltás. :))

(#20127) Bugfix1984


Bugfix1984
aktív tag

Már VGA mellé is adják:[link]

(#20128) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Most jöttem rá, hogy az iFruit-ban ha leordereled a legelső saját rendszámot, azt onnantól sem törölni, sem módosítani nem lehet. Fura.

(#20129) #21346560 válasza Dtomka (#20120) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ne csodáld, mire elolvasom az 50 új hsz-t, már 17 új van megint , ki győzi ezt?! :D

(#20130) McW1


McW1
tag

Találkozott valaki azzal a problémával, hogy miután lefut a játék benchmark-ja a program megkérdezi, hogy "biztos ki akarsz lépni?" és ha nemet választok akkor csak a fekete loading screen fogad és csak pörög a kis kör végtelenül. :F

Vagy pedig kilépek és akkor minden alkalommal újra kell indítanom a játékot... :F

Nem is mutat a végén teljesítmény összesítést, semmi...

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#20131) sqpp válasza Dopii (#20111) üzenetére


sqpp
őstag

Nyiss egy ticketet és segítenek... Emailre ne várj... az nem is fog.. De ticketben megoldják, valószínűleg az lesz mint bármely (dobozos) steam game esetében, megkérik, hogy írd rá a kulcsos papírra a ticket számát és küld el nekik.. Aztán megváltoztatják neked a címet és jelszavat.. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#20132) geristar


geristar
tag

Az online-ban, hogyan tudok menteni? Az autót csak akkor menti el ha beviszem a garázsomba? Most lvl4 vagyok, de nem mutat eladó lakást a térképen. Mikor tudok venni lakást garázzsal?
Felvennétek a Crew-ba? Tyrionn87 a nevem Jól jönne majd egy kis segítség.

(#20133) sqpp válasza geristar (#20132) üzenetére


sqpp
őstag

Ran 5-től tudsz már venni kocsikat meg ilyeneket is.

(#20134) fsb_essex válasza McW1 (#20130) üzenetére


fsb_essex
tag

Igen, volt ilyen, de az okát nem tudom.
Nagyon sokszor futtattam a bencset a DSR miatt és kb 2x jött fekete képernyő.
(talán mikor Online -> Single -> Bench folyamat volt)

(#20135) rup1u5 válasza Puma K (#20121) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mariann294
Nem tudom mi van vele.

(#20125) fsb_essex:
:DDD ez jutott nekem is eszembe. "karival játszok" olyan depi vagyok, hogy ongyi leszek.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#20136) McW1 válasza fsb_essex (#20134) üzenetére


McW1
tag

Nekem sajna 10-ből 10-szer ez van és csak a feladatkezelővel tudom lelőni a progit. :(

Még szerencse, hogy ettől eltekintve maga a játék eddig problémamentesen fut...

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#20137) privacy99 válasza Kölökpálinka (#20095) üzenetére


privacy99
senior tag

Szerintem inkább VGA függő a dolog, de egyébként én FX6300al játszom, normal/highon szépen megy

(#20138) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Kellene egy kis segítség, mert már az a kevés hajam is kihullik ami még megvan. Szóval a 7 DVD-s játékot vettem. Elkezdtem a lemezeket telepíteni, viszont amikor kéri valamelyik következő lemezt, hol a harmadik, hol az ötödiknél, amikor berakom és okézom ezt kapom:

Innen meg már nincs visszaút, hiba veszem ki, majd rakom újra vissza a lemezt, állandóan ez az üzenet, és gyakorlatilag kezdhetem előről az egész telepítést. Jelenleg épp negyedszerre próbálkozok, és minden alkalommal más-más lemezzel jön elő ez a gond.
Van valakinek valami használható javaslata erre?

Más, olvastam, hogy a Rockstar Social Club oldaláról is letölthető a játék, csak piszok lassú, de ha másképp nem megy akkor ezzel próbálkozok majd. Viszont nem találom, hogy honnan is kell leszedni. A GTA IV-es profilommal be tudok jelentkezni az SC oldalára, de én ott semmilyen letöltési opciót nem látok, pedig már vagy háromszor végigbogarásztam.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#20139) Freddycom


Freddycom
őstag

Ha kötöttem biztosítást és vettem nyomkövetőt a kocsira, maga a kocsi netről lett rendelve. Ha ezt az utcán hagyom, vissza spawnol a garázsomba?

(#20140) JackFeryll válasza Puma K (#20118) üzenetére


JackFeryll
őstag

Meg ne vegyétek Steamen! Videokártyák mellé mostanában Witcher 3 kupont adnak és 4-5 ezer forint körül vesztegetik aprón.

(#20141) Hauptmann válasza McW1 (#20130) üzenetére


Hauptmann
addikt

A banchmark-os problémába én is belefutottam, ezek szerint nem egyedi hiba.

Milyen játék ez a Witcher 3? Annyiszor volt már említve itt a topicban.

[ Szerkesztve ]

(#20142) sqpp válasza pendre54 (#20138) üzenetére


sqpp
őstag

Biztos, hogy a D meghajtó a DVD meghajtód? Nézd meg és ha nem jó, akkor állítsd át a betűjelet a megfelelőre.

[ Szerkesztve ]

(#20143) 7600 GS


7600 GS
addikt

Üdvözletem az uraknak! :)

Adott egy AMD A10-7850K APU 8GB ram társaságában. Milyen VGA-t ajánlanátok hozzá úgy 40 ezer forintig bezárólag, ami 1680*1050-es felbontásban high grafikai beállítások mellett kellemesen stabil fps számot biztosítana?

[ Szerkesztve ]

(#20144) pendre54 válasza sqpp (#20142) üzenetére


pendre54
addikt

Parancsolj, annyira D, hogy ennél már nem is lehetne désebb.
[/L]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#20145) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valaki meg tudna hívni a steames ph csoportba?
profilom: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20146) sqpp válasza pendre54 (#20144) üzenetére


sqpp
őstag

Milyen DVD olvasód van? Próbáltad már tisztítani a fejet?

.LnB fogadd el a baráti kérést és hozzáadlak.

[ Szerkesztve ]

(#20147) Ateszpapa válasza pendre54 (#20144) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ha a C-re telepítesz akkor az kevés neki.
Ha az E-re, akkor mennie kéne...

(#20148) Dopii


Dopii
csendes tag

Köszönöm a tanácsokat! Végül is az emailt amit írtam nekik azzal kaptam egy ticketet is szóval biztos fognak válaszolni, csak elég lassú a dolog van aki már 4-5 napja vár..

Pumba, félre értettél. Egy emailt írtak hogy megváltozott az email címem és leírták az újat, ebben a levélben volt benne hogy de ha nem én változtattam meg akkor írjak a support@rockstargames.com-ra.
És nem egyedi az esetem sok eset van a rockstar fórumán erről. Volt olyan aki azt írta úgy tudja 2500 embernél többet érint és ezeket az accokat meglehet venni egy oldalon 15$-ért. Nem tudom mi igaz ebből..
Akkor lett volna nagy gond ha az email címem jelszava is ugyan az lett volna, de természetesen ilyenekre figyelek.

Na de köszönöm a segítséget, bízom benne válaszolnak majd a napokban.

(#20149) pendre54 válasza sqpp (#20146) üzenetére


pendre54
addikt

Fogalmam sincs a típusát illetően, talán 3-4 éves lehet, és még nem volt gond vele. Sűrűn nem használom, de időnként zenei CD-ket szoktam hallgatni, meg családi eseményekről DVD-t nézni, gond nélkül.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#20150) pendre54 válasza Ateszpapa (#20147) üzenetére


pendre54
addikt

Természetesen az E-re telepítek.
Megjegyzem, hogy perpill az ötödik lemez van bennt, és eddig símán megy, csak el ne kiabáljam.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.