Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19251) #57770240


#57770240
törölt tag

Jó napot! Mit tehetek abban az esetben, ha elindítanám a játékot és simán kivág "GTA V has stopped working" hibával? Ha adminisztrátorban futtatom akkor feljön a borító, végigmegy a csik és akkor jön be ugyanez a hiba.

(#19252) xyzikeee válasza Penge@Borisz (#19243) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Ja igen ezt tudom, de azt hittem azért maradt... :)

(#19253) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Másnak van olyan gondja, hogy alap esetben nagyon jól fut a játék, viszont egy idő után (főleg online-ban) kb fél percenként egyszer megakad kb fél másodpercre. Feladatkezelőben látszik is, hogy az amúgy 50-60%-os prociterhelés leugrik arra a pillanatra. Nagyon idegesítő, mert multiban a többiek is látják, hogy arra a pillanatra megakad a karakterem, teleportál, stb.

Neten olvasgatva "hiccup" kifejezést találtam erre a dologra, megoldást viszont semmit :(

(#19254) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Mivel nemrégen kezdtem GTA V-el tolni és nem ismerem annyira a játékot érdeklődnék,hogy a GTA Online-ban az általam megvásárolt Lakást el lehet e adni és ha igen hol és hogyan??

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#19255) fntastic válasza RockHaRD (#19253) üzenetére


fntastic
aktív tag

Szerintem megtelik a VRAM és azért, vedd lejjebb a textúrát vagy húzz lentebb a population variety-n (vagy valamin ami vramot eszi)
Monitorozhatod is a VRAM használatot MSI Afterburnerrel pl és meglátod az e a hiba tényleg.

(#19256) sqpp válasza RockHaRD (#19253) üzenetére


sqpp
őstag

valszeg betelik a vram, vagy a hdd tölt.

(#19257) fsb_essex válasza Đusty (#19241) üzenetére


fsb_essex
tag

Ha 5000-nél több van KP-ban és egy játékos megöl.
.
Ma sok mindent kipróbáltam onlájnban.
- voltam bárban, fizettem a táncért és két csajjal is menetem szobára. Lehet simogatni is a lányokat
- lerészegedtem. (mehetnénk együtt 10-en bárba és aztán részegen tömeg verekedhetnénk..)
- Mentem nyergesvontatóval, utánfutós kocsival és traktorral.
- Felültem a vonatra és körbeutaztam a világot.
- Loptam rendőrautót, vettem luxus lakást és roncsautót.

Élvezetes a játék, de nagyon sajnálom, hogy
- szinteket kell lépni (minek ide?)
- sok a kötelező küldi vagy gyakorló.... azért onlájnozok, hogy ezt ne kelljen csináljam
- nem férek hozzá minden lehetőséghez, repülő, heli, csónak, bicikli, tank
- Sövény és fa törhetetlen. ne már....
- A vezetés nagyon "árkádos" - ez a motorversenyeknél látszik nagyon.
- Hiába lopom el más csili-vili autóját nem lehet eladni. (tudom védve van, de legalább féláron)

(#19258) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Ki lehet valahogy kapcsolni azt az üzenetet, hogy nincs elég videomemória?

Üdv. Johnny

(#19259) htc07 válasza jonnyjoker01 (#19258) üzenetére


htc07
addikt

lejjebb veszed a grafikát? ;]

(#19260) Dtomka


Dtomka
veterán

Kipróbáltam a golfot. Hát nem 1 EA féle Tiger Woods, de azért jól szórakoztam. Elsőre +5-tel kikaptam, de másodjára már lealáztam Franklint:

De ahogy elnézem az online statot, van még hova fejlődni: :)

[ Szerkesztve ]

(#19261) Redneck válasza #67688960 (#19155) üzenetére


Redneck
veterán

Üdv!
Akkor nem stresszelek, nekem jól meg van húzva a CPU és 750 Ti van szintén elég tuningos. AMD kártyákon láttam hogy kevésbé fut jól valamiért. Milyen memóriáid vannak és milyen időzítéssel?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#19262) RockHaRD válasza sqpp (#19256) üzenetére


RockHaRD
addikt

SSD-n van, VRAMból pedig 2,5 gb-ot eszik meg a játék a 4-ből.

(#19263) Hubba12 válasza RockHaRD (#19253) üzenetére


Hubba12
senior tag

lehet nem tökéletesen stabil a proci tuningod. :R

Csak az ASUS!

(#19264) Fisherhun


Fisherhun
tag

Hali!
Valaki találkozott olyannal, h a menübe beszaggat a cucc néha ?
A gpu usage fel - le ugrál :/
i5 ös tulajok vannak itt ?
Tapasztalt vki cpu limitet ?

[ Szerkesztve ]

(#19265) fsb_essex válasza fsb_essex (#19257) üzenetére


fsb_essex
tag

Futtattam bár benchmarkot.
A DSR funkció nagypon szép eredményt produkál, de sajnos FHD felett a GTX960 már elvérzik. Bőven nincs meg a 60fps, apró-közepes akadások is előjönnek.

A driverből kikényszerített x16 Anizotrópikus szűrés nem nagy erőforrás igényű, de én igazából a hatását sem láttam, vagy nem jó helyen néztem. A kocsi felülete szebb lett, de a növényzet és strukturáltabb elemek nem.

(#19266) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Hol lehet megnézni, hogy most hányas verzió számnál tart a játék?

(#19267) Mate válasza AthlonXP (#19266) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam egyből betöltőképernyőn mutatja.

(#19268) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Srácok, mi a leggyorsabb módja a pénzkeresésnek? Jobok elég keveset adnak, Heistokat rohadt sok idő megcsinálni....

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#19269) Locutus


Locutus
veterán

Ha lopok egy pénzszállító autót, akkor azt irja, hogy elvileg le tudnám robbantani(?) az ajtaját, hogy megszerezzem a pénzt belőle. De hogyan?
Sikerült elrabolnom, 10 perces üldözés után a rendőröket leráztam, vettem gránátot is, egy sikátorban próbálkoztam, de csak felrobbant a francba az egész furgon, pénzhez nem jutottam. Előtte próbáltam SMG-vel is szétlőni az ajtókat, az se segített. Mi a nyitja?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19270) Penge@Borisz válasza Locutus (#19269) üzenetére


Penge@Borisz
aktív tag

Habár én még nem próbáltam, szerintem gránát helyett érdemesebb lenne sticky bomb-bal próbálkozni. Feltapasztod a kocsi ajtajára, és ha minden oké, akkor szépen le fogja robbantani. De mondom, én még nem próbáltam, csak saját felelősségre. ;)

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#19271) Redcaster


Redcaster
őstag

Van itt valaki, aki 2 magos procival futtatja a játékot? Nekem egy Intel g2020 2,9 GHz van, 4 giga RAM-mal és nVidia gt630 1 gb-al.. Ha minimumon, 1024x768-ba futna, már madarat lehetne velem fogatni... Ilyenkor sajnálom, hogy nincs az ilyen játékokból demo. Szerintetek meg merjem kockáztatni a játék megvételét? :F

(#19272) Dr. Akula válasza rocket (#19194) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akkor úgy mondom: járművezetésre jó az (abban benne van a biciklitől kezdve az ufóig minden :) ), csak célozni fegyverrel, na arra nem. Hiába az autoaim, rázoomol egy közeli ellenfélre (ha mondjuk lő 80 rendőr, tuti nem a hátsó snipert fogja befogni), de a lockolást elveszti ha a célpont nagyon mozog (pl. autóvezetőre célozva simán kitolat belőle, hiába tartom nyomva), karral utánahúzni meg kb. mission impossible.

Még nem indítottam el pc-n, de itt is úgy van hogyha ráfogom valakire a fegyvert, akkor úgy belassul a célzás hogy egy hétig kell scrollozni ha arrább akarom mozgatni a kurzort?

(#19273) Jeollam válasza Redcaster (#19271) üzenetére


Jeollam
aktív tag

szia. én pentium g3240-el futtatom r7 2501gb gddr5-ös kártyával 1440x900-ban. vannak néha pici beakadások, de nem vészes. a textúraeltűnések nekem úgy szűntek meg, ha a vsyncet half-ra állítottam. így stabil 37-38 fps, de ha gyorsan is megyek, nem tűnik el a textúra. normalon van szinte minden, a csúszkák kb középen. de ezt érezni kell, hogy a jó.

[ Szerkesztve ]

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#19274) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ezt mi okozza? :((( Idegesítő. Biztos találkozott már más is vele, csak bizonyos fények/árnyékok mellett jön elő a dolog. Viszem magammal a betöltőkockámat vagy mi a tököm az :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19275) Mate válasza Locutus (#19269) üzenetére


Mate
nagyúr

Simán a két ajtó találkozásánál szétlövöd és kész. Én alapból úgy kezdem, hogy szétlövöm, táskával el és kész. Egyszerűbb saját kocsival menekülni :)

(#19276) hszilard666 válasza BlackSoft (#19274) üzenetére


hszilard666
veterán

Aranyos! :D
Azt vágjátok hogy ha egy olyan kocsiban ülsz ahol van melletted egy hulla akkor az megvéd a golyóktól? :D Én csak most jöttem rá, nem vágtam hogy mitől fröcsög a vér és miért nem sebződök annyira :D Amúgy pokolian rászoktam az FPS nézetre, már jobban bejön mint a tps :B

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#19277) Locutus válasza BlackSoft (#19274) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem a TXAA okozott hasonlót néhol.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19278) Locutus válasza Mate (#19275) üzenetére


Locutus
veterán

Bakker. Hát én lőttem mindent rajta, csak a két ajtó között nem :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19279) Redcaster válasza Jeollam (#19273) üzenetére


Redcaster
őstag

Szia! Köszi a gyors és biztató választ. Jól sejtem, hogyha valahol már fel van telepítve a játék, akkor én azt már nem tudom telepíteni magamnak, tehát havertól kölcsönkérni nem éri meg?

(#19280) AthlonXP válasza Mate (#19267) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ott vmi olyasmit ír csak, hogy "build .334" vagy vmi ilyesmi. :F

(#19279) Redcaster: Egyéni rockstar címhez, azonosítóhoz és kódhoz van kötve, így nem hiszem..
Max úgy, hogy az ő accountjával felrakod magadnál, mintha ő újratelepítené magának a játékot, de akkor nyilván egyszerre csak az egyikőtök tudna vele játszani. Bár ez utóbbi megoldás nem tudom, működne-e... Lehet hülyeség. Szóval inkább nem a válasz.. :U

[ Szerkesztve ]

(#19281) Đusty válasza fsb_essex (#19257) üzenetére


Đusty
őstag

kösz

(#19282) hszilard666 válasza Mate (#19275) üzenetére


hszilard666
veterán

"két ajtó találkozásánál szétlövöd és kész"
Nekem sosem sikerül úgy kinyitni, mindig robbantanom kell :N

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#19283) Locutus válasza hszilard666 (#19282) üzenetére


Locutus
veterán

Nem lehet, hogy van valami minimum fegyver követelménye is? Például LMG kell hozzá, vagy nemtom...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19284) hszilard666 válasza Locutus (#19283) üzenetére


hszilard666
veterán

Shotgunnal, meg pisztollyal próbáltam és egyikkel sem sikerült :N

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#19285) AthlonXP válasza hszilard666 (#19282) üzenetére


AthlonXP
őstag

Pedig a játékban is azt írja ki, amikor először találkozol egy olyan autóval. Én is autókáztam a vidéken, amikor egyszer szembe jött velem egy olyan gép és rögtön ki is írta a játék, hogy meg tudom szerezni belőle a pénzt, ha szétlövöm az ajtó zárat... :)

Mondjuk nem mentem utána, hogy kipróbáljam, nem érdekelt. Mentem tovább, hogy felfedezzem az új területeket... :)

(#19286) Hubba12


Hubba12
senior tag

Milyen a játékban a törés model? Mert Szeretem ha az auto mindenhol tropára törik, úgy meg törik az eleje hogy el tűnik vagy a teteje le horpad stb:) Szóval részletes?:) :R

Csak az ASUS!

(#19287) Redcaster válasza AthlonXP (#19280) üzenetére


Redcaster
őstag

Akkor marad a vásárlás és imádkozás hogy fusson :) Előbb - utóbb úgyis megveszem amint upgradelem a vasat :)

(#19288) pittbaba


pittbaba
aktív tag

Sziasztok!
Még anno XBOX 360-ra megvettem a játékot, most szeretném PC-n tolni. Sajnos Gold előfizum már lejárt, így a social club-ba nem tudok bejelentkezni és profilt regisztrálni. Van valamilyen mód, hogy Gold nélkül is párosítani tudjam a Soical Club hozzáférésemet az Xbox játékommal? Esetleg más módja hogy átköltöztessem PC-re? Igazából a 3D support miatt érdekelne, soha sem játszottam real 3d-s játékkal még az Xbox verzió meg nem tudja.

Előre is köszönöm a segítségeiteket!

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#19289) Mate válasza hszilard666 (#19282) üzenetére


Mate
nagyúr

Én legelőször elkezdtem lőni mindenütt, meg széttörni másik autóval, de semmi. Aztán néztem videót és láttam, hogy középen kell lőni. Így már simán kinyílt. Azt hiszem pisztollyal lőttem, de lehet smg-vel. Ha kinyílt kipottyan belőle egy táska 5k-val.

(#19290) Puma K válasza fsb_essex (#19265) üzenetére


Puma K
veterán

Ha beállítom driver-ben akkor játékon belül ki kell kapcsolni vagy maradjon x16-on elvégre "akkor érvényesül"?

(#19266) AthlonXP :

Itt írja jobb lent:

Az a verzió száma.

Más:

Úgy látszik a billentyűzet nem csak kocsikázáshoz jobb számomra, de a repkedés is jobban megy vele... Repülő suli letudva arany szintre megcsinálva az összes.

Ó azok a GTA Vice City-s idők mikor még a kontroller vásárlásának a gondolata sehol nem volt a fejemben, de már akkor órákat zúztam a Hunter-el... ;]

Viszont gyakorolok tovább kontrollerrel, mert jó lenne tudni rendesen használni ha már lett egy... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19291) rup1u5 válasza hszilard666 (#19284) üzenetére


rup1u5
nagyúr

pisztollyal

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19292) AthlonXP válasza Redcaster (#19287) üzenetére


AthlonXP
őstag

Igen sajnos. de ha szereted a gta-t akkor ez is fog tetszeni, sztm baromi jó lett, nem sajnálom a rá költött pénzt.

Csak az idegesít, hogy a poszter és a térkép is két oldalas, így esély sincs rá, hogy kitegyem a falra őket! Legalább a posztert lehetne! :(((

(#19290) Puma K: Oké, ezt én is látom, de ez most akkor hányas? ( 1.0, 1.01. 1.03 )
Mert láttam leírást a patchról ami kijött, ott 1.01-ként hivatkoztak rá. Viszont egy oldalon, meg ahol már van a játékhoz trainer meg már törés is, ott viszont már van 1.03-as verzió is. Ott már már két patchról is írnak. Úgy tudom eddig egy volt még, vagy most mi van?

Ezt olvastátok már?

[ Szerkesztve ]

(#19293) hszilard666 válasza Mate (#19289) üzenetére


hszilard666
veterán

Igazatok van, sikerült szétlőnöm! :B Eddig úgy lőttem hogy a függőleges vonalat soroztam de most látom hogy elég egy ponton sorozni! :B
köszi! :R

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#19294) AthlonXP válasza AthlonXP (#19292) üzenetére


AthlonXP
őstag

Mármint ezt!

Bocsi, hülyeséget szúrtam be az előbb :)

(#19295) schawo


schawo
titán

Saját GTX 750 Ti teszt, hogy itt is meglegyen: [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19296) nejad


nejad
aktív tag

Hello! Van olyan aki neten vett cdkey-t? Ha igen meddig tartott letölteni?

(#19297) v!ct0y válasza nejad (#19296) üzenetére


v!ct0y
veterán

60 gigát kell letölteni. Net sebességtől függ.

(#19298) Hubba12


Hubba12
senior tag

Hát elég gáz....

Csak az ASUS!

(#19299) schawo válasza Hubba12 (#19298) üzenetére


schawo
titán

Pár óra. Gáz? Nem igazán.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19300) nejad válasza v!ct0y (#19297) üzenetére


nejad
aktív tag

Azt tudom, az érdekelne, hogy jön is lefelé.

Na arra voltam kíváncsi amit Razor írt, akkor inkább megrendelem ha eldöntöttem a vásárlást.Kösz!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.