Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) -secret- válasza architect26 (#20848) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Persze. S három házad lehet.

(#20852) #67688960 válasza maszekember (#20838) üzenetére


#67688960
törölt tag

a gépeden mennie kellene, inkább szoftveres gondod lesz
64bites windows kell(win7-nél min.a szervizpakk is) net.framework 4.xx(nálam 4.5.2 van fent), és a visual c-ből a 2012 teszi fel(szóval addig az összes esetleg, nálam 2013-ig mind fent van win7-en), és min. 350.12 nvidia driver
ha ezek megvannak akkor szerintem pakold újra a rendszered

(#20853) jonnyjoker01 válasza #67688960 (#20832) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem a screenshot érdekelne, hanem az a kameramód, gondolom nem sima tps-ben van.

Üdv. Johnny

(#20854) CptAdamica válasza addamka (#20849) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm szépen, abból pont tegnap este megcsináltam kettőt. Remélem most már indulni fog. :)

Megyen!

(#20855) KABALL


KABALL
csendes tag

segítséget kérnék port forwardinghoz,mert hiába állítom be social klubb által megadott portokat 20 sec után lecsatlakozok a serverrő! 1 napja ezzel szenvedek...

(#20856) CsonkaImo válasza KABALL (#20855) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Milyen router? Véletlenül nem a T-home-os Speedport w724v?

[ Szerkesztve ]

(#20857) KABALL válasza CsonkaImo (#20856) üzenetére


KABALL
csendes tag

Nem.sima tp-link,de most ha direktbe csatlakozok sem működik.nincs tűzfal,sem pedig.

(#20858) PepLogan


PepLogan
tag

Sziasztok!
A Masks nevű küldetésnél vagyok,megcsináltam a 3db heists setupot,és utána fogalmam sincs mit kell csinálni,új küldetést nem ad ki egyáltalán,valaki,valami tipp?

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#20859) lanw válasza Zedz (#20236) üzenetére


lanw
aktív tag

Ebben tudna valaki segíteni? Én is itt járok.

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#20860) CptAdamica válasza PepLogan (#20858) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez majd segít: [link]

Én is itt akadtam el, kell lopni egy kocsit és elvinni az adott helyre, majd felhívni Michaelt

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#20861) 1m1s válasza Usery (#20794) üzenetére


1m1s
tag

Nem tudom kaptál-e választ, de igen, a lakásodból indított heist-eket kell megcsinálni sorban, a setupokkal együtt és akkor megkapod az 1 millát.
Az "L" betűnél Lester csak szimpla missziókat ad, ez nem zavar be a heist-okba.

(#20862) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A feladatkezelőben a gta5.exe prioritásnak 'high'-ot, vagy 'realtime'-ot érdemes állítani?

(#20863) Freddycom válasza Hauptmann (#20862) üzenetére


Freddycom
őstag

Csak és kizárólag high!

(#20864) blod001


blod001
tag

Amikor elindítom a játékot kb 5-10 percig fut rendesen akadásmentesen stabil 50+ fps-el, majd néhány mikro lag után elkezd 5-10 mp-ként szaggatni a játék és a hang is. Legfrissebb Nvidia driver van fent. Kevés neki a laptop-om vagy valami driver/beállítás hiba lehet? (Alapaértelmezett grafika és minimum mellett is ezt csinálja, pedig még az árnyékot is kikapcsoltam teljesen config fájl segítségével.)

I5-4200H 2,8 - 3,3 ghz
Nvidia GTX 850M
4GB DDR3 RAM
1366x768

(#20865) KABALL


KABALL
csendes tag

Router ki iktatva, Atheros driver kikapcsolva. Direktbe csatlakozok a netre. DE mégis 15 másodpercig van esélyem egy GTA indítás után csatlakozni valahova,vagy onnantól az istenért sem találok senkit és semmit akárhányszor frissítek "szesönt". Teljesen kiégek most már. 2 napja ezzel szenvedek.

(#20866) Kelecar válasza blod001 (#20864) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Szia nekem is hasonló a helyzet laptopon, csak később jön elő. Szerintem a thermal throttling miatt van. Procit nagyon igénybeveszi és gyorsan melegszik, laptop hűtése pedig nem képes kellően hűteni ezért visszaveszi az órajelet.

De ez csak 1 elmélet. Én is örülnék ha inkább valami könnyen orvosolható probléma lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#20867) Rison77 válasza lanw (#20859) üzenetére


Rison77
senior tag

Nálam ugyanez a szituáció volt. A megoldás annyi volt, hogy trevorral voltam egy jó fél órát, csak autókáztam, aztán így random wade írta az sms-t mi a következő lépés.

(#20868) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Mindig elfelejtem megkérdzeni az miért van hogy a GTA V hangja az egész tök halk.
Kezelőben és a játékban is minden maxon természetesen. :S

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#20869) lanw válasza Rison77 (#20867) üzenetére


lanw
aktív tag

köszi.királyság :))

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#20870) KubanitoS válasza Kiskokó (#20868) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nálam teljesen jó minden. Csavard fel a hangfalad. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#20871) KisBundi válasza blod001 (#20864) üzenetére


KisBundi
őstag

Csak nem X550JK-d van? Nekem ilyen van csak i7 verzió és semmi bajom vele :Y Sőt, nagyon is csendben és halkan teszi a dolgát a gép. :C

(#20872) blod001 válasza KisBundi (#20871) üzenetére


blod001
tag

De-de X550 JK-m van. :) Viszont most, hogy levettem a population density-t még 1600x1200-as (nem nevet!) monitoron is tudtam vele játszani. Nálad milyen beállításokon fut a játék?

(#20873) v!ct0y válasza KABALL (#20865) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szolgáltatót hívd fel.

(#20874) Patrick válasza Kiskokó (#20868) üzenetére


Patrick
addikt

Settings -> Audio -> Output -> állítsd át stereo speakers-re, barátomnak is ez volt a gondja, mert headphones-re volt rakva.
Neki is minden maxra volt tolva, minden lehetséges helyen.
Ha még sem, akkor az óra melletti hangerőszabályozónál magának a játéknak a csúszkáját is lehet ott állítani, nem csak a hangszórók és rendszerhangokét.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#20875) rocket válasza blod001 (#20864) üzenetére


rocket
nagyúr

A jatek eleg rosszul kezeli a rendszer memoriat, folyamatosan megy feljebb a hasznalat jatek kozben, mert nem tudja uriteni megfeleloen, igy nalad valoszinuleg elfogy a 4GB, es bevan kapcsolva a page file akkor ha megtelt a rendszer memoria azt kezdi csak hasznalni, ami joval lassabb, foleg HDD-rol.

Tegnap kb. 3 orat jatszottam, ~4200MB-rol indult a memoria hasznalat, a vegere mar ~6700MB lett.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#20876) Chereiose


Chereiose
addikt

Amit a sok hülye küld online meghívók, nem lehet letiltani? Nagyon idegesítő, hogy az egèsz baloldalt rlfoglalja a kèpernyőn...

(#20877) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Azt vágjátok ugye, hogy lehet autókat csereberélni a karakterek közt?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20878) Wiz Khalifa válasza TESCO-Zsömle (#20877) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És a karakterek kocsijait le lehet cserélni valahogyan?

MÁS:
A rendőrségen mi értelme hogy 4db garázs ajtó is kinyílik és amit kocsit berakok oda eltűnik de az importált vagy milyen menürészben sosincs ott. Hogy legalább zsetonért tudjam őket tárolni... :(

Smoke some weed nigga!

(#20879) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek kedve heist-elni? TS, mikrofon van.
SocialClub nevem: frost17d

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#20880) KABALL válasza v!ct0y (#20873) üzenetére


KABALL
csendes tag

"Nálunk minden rendben!"

(#20881) Erdei88 válasza TESCO-Zsömle (#20877) üzenetére


Erdei88
veterán

Hogyan?

(#20882) KubanitoS válasza Wiz Khalifa (#20878) üzenetére


KubanitoS
veterán

Oda kerülnek azok az autók, amelyek "eltűntek" egy küldetés után, vagy felrobbantak stb.. Tehát amelyeket te használtál és történt velük valami onnan lehet visszaszerezni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#20883) TESCO-Zsömle válasza Wiz Khalifa (#20878) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt sajnos nem.

(#20881) Erdei88: Elég egyszerű. Karakter-váltás után az előző karakter egy ideig nem mozdul. Ez idő alatt oda lehet menni másik karakterrel, kocsival, majd váltás után az eddig várakozó beül és viszi a verdát. Az előbb az impound-nál így adtam át Franklin-nek, a Ferrari Enzo-t (cheetah). Kivenni ugyan csak Travor tudta 250-ért, de beülni már ugyanolyan kocsi, mint bármely másik az utcán.

Megjegyzem a karakterek közt van interakció is, mikor így "egymásba botlanak". ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20884) KisBundi válasza blod001 (#20872) üzenetére


KisBundi
őstag

Nálam minden high-on és olyan 30-50 FPS így. :) De fentebb írta rocket, hogy az a 4GB nagyon karcsú. Nekem 12GB van és bizony kell neki minimum az a 8GB. :)

(#20885) CJ3


CJ3
senior tag

Hotel Assassin után :DDD

Franklin-el 600 000 $-ból- 1 800 000 $
Michael-el 640 000 $-ból 1 900 000 $
Trevor-al 117 000$-ból 360 000 $ ;] ;] ;]

Hát igen ilyen érzékem van hozzá

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#20886) Chereiose


Chereiose
addikt

A nagy jumbo Jetet online hogyan lehet vezetni? Egyikbe se lehet beleülni, csak a kicsi gèpekbe.
Csak akkor lehet, ha veszek?

(#20887) Beca1990


Beca1990
senior tag

Az mitől van hogy legyen a játék akár:
HD-ban vagy FullHD-ban
Normal vagy Very High szinten
minden kikapcsolva illetve bekapcsolva.

Szinte ugyanannyi az fps de ha bemegyek a "nagyvárosba" akkor a 45-60fps-ről lemegy 30 alá! És látványosabb akad

Mi kevés? vagy a játék lenne rosszul optimalizálva?

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#20888) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ez történt velem pár napja, érdekes :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#20889) CsonkaImo válasza Cthulhu Dawn (#20888) üzenetére


CsonkaImo
addikt

:Y Ez milyen lett volna a valóságba pl? Egy darabig egyhelyben állnék az tuti. :DDD

(#20890) akela91 válasza Beca1990 (#20887) üzenetére


akela91
addikt

Városban jobban kell a proci, ha megnézed ott a vga kihasználtság jóval kevesebb mint kültéren. A procit tuningolva nekem szépen skálázódik a játék.(minimum fps ügyben főleg) 8120 at 4.5ghz.en járatva rengeteg fpst nyertem. (3.1ghz az alap orajele..)

[ Szerkesztve ]

(#20891) RazoR válasza Cthulhu Dawn (#20888) üzenetére


RazoR
veterán

Mit is kéne látni itt? Jahogyjaaaa!!!! :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#20892) S1M0N válasza RazoR (#20891) üzenetére


S1M0N
senior tag

Amikor kilép az ajtón, nézd mi megy a háttérben. Amúgy nem véletlenül az a videó neve, ami, bár elsőre én se szúrtam ki... :B :DDD

(#20893) core2trio válasza kiszi07 (#20837) üzenetére


core2trio
tag

A Stunt-plane-est? Ahogy a videjóban' is, a jelek alapján egyszer egyszer fejjel lefelé, illetve élére álított géppel a megadott pár éles kanyart, a többi 'csekkpontot' simán érintve elég, kb 2 perces út. Amúgy van repülősiskola is a legnagyobb reptéren, a map alján középen ami helikopáterhez is "ad jogsit" :)

[ Szerkesztve ]

(#20894) HaZsolt válasza CJ3 (#20885) üzenetére


HaZsolt
őstag

Lesterezni es tozsdezni a story utan erdemes amikor mar 30 millad van. Sajna en sztori vege elott megcsinaltam es nem manipulaltam a tozsdet. 30 milliobol igy a 10%os hozamokkal nehezen lesz meg a 150 millio, viszont mar jol haladok 60 milliora sikerult feltornaznom minharom karakter vagyonat.

(#20895) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

urak,

a rep iskolában a helis városjáróst hogy lehet megcsinálni goldra? úgy csúszkál az a retek rotoros nyalóka :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20896) Hunner


Hunner
senior tag

Nnna, Michaellel elkezdtem triatlonozni...a harmadik verseny konkrétan 26 perc 58 mp volt. Nem normális ez a rockstar :Y

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#20897) TESCO-Zsömle válasza Mr.Csizmás (#20895) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Gyakorlat kérdése. Nekem billentyűzettel meglett minden gold-ra, bár az utolsó stuntplane-kihívással megszenvedtem, mert az tényleg brutál.

Mondanám, hogy csinálok videót, de biztos vagyok benne, hogy a youtobe/social club tele van ilyenekkel, nekem meg nem biztos, hogy bírná a vas.

Arról nem beszélve, hogy ezt elmagyarázni nem lehet, mint ahogy a biciklizést se tudod elmagyarázni annak, aki még nem látott olyat.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20898) CJ3 válasza HaZsolt (#20894) üzenetére


CJ3
senior tag

De az első Lester küldetést Franklin-nel meg kellett csinálni úgy kapsz többi küldetést azt írják, csak az elsőt.

A többit hagyom persze, és mostmár megyek online-ba ha már megvettem eredetibe ;] Ott ugyanúgy küldetések vannak stb. Lesz ma valami ph-s összejövetel online-ba?

Most jut eszembe hogy addig lazán lesz Money cheat xD hát pc :DDD :DDD :DDD

De élvezetes volt, hogy meg 3x-tam a pénzüket:)

Crypto

(#20899) Mr.Csizmás válasza TESCO-Zsömle (#20897) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

naggyon érdekes :U

mert az előző részekben simán leszálltam a helivel egy zsebkendőnyi helyre, repülőgéppel háztetőre, most az 5-ben az egyik hegytetőre tettem le a gépet sérülés nélkül :F de ez a bu...ikopter..... :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20900) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Akinek lenne kedve Onlinehoz és tudna segíteni belerázódni a többjátékos módba, az írjon rám. Level 4-es vagyok. Jó pár dolog nem tiszta még.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.