Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) stickermajom válasza Maxell014 (#20750) üzenetére


stickermajom
addikt

Caps-lock?

Más: most vettem észre, hogy kaptam egy GTA V posztert CDGalaxistól. Kell esetleg valakinek? Ingyen odaadom Budapesten, csak lehetőleg ne kelljen sokat vesződni vele. PÜ!

(#20752) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Srácok, nem kellene kibővíteni az 1 hsz-t a fontosabb infókkal? Pl. a tegnapi 'milyen vas kell a GTA V alá' cikk, az nvidiás grafikus beállítás tanácsadó, valaki linkelt itt egy Google Mpős szerű térképet is, az is mehetne, meg hogy hova menti a játék a fényképeket, az állásokat, stb.

(#20753) Jani18 válasza Maxell014 (#20750) üzenetére


Jani18
aktív tag

Caps Lock-al.De csak rövid ideig.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#20754) schawo válasza Hauptmann (#20752) üzenetére


schawo
titán

Meg mehetne bele a joystick/kormány beállítási útmutató is.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20755) Mate válasza Hauptmann (#20752) üzenetére


Mate
nagyúr

Elseje körül lesz publikálva az első hsz. Onnantól kezdve már csak bővítgetni kell majd.

(#20756) RazoR


RazoR
veterán

Lehet hülye kérdés, de ha online-ban lerakok egy verdát a garázsomba és következő belépésnél elmegyek vele furikázni és otthagyom valahol, akkor ha legközelebb belépek a játékba a kocsi ott lesz újra a garázsba?

(#20757) Đusty


Đusty
addikt

Hogy kell úszni, merülni? Mi a le, fel, gyorsan előre? Mindig megfulladok, nem tudok feljönni hiába nyomok akármit.

[ Szerkesztve ]

(#20758) Mate válasza Đusty (#20757) üzenetére


Mate
nagyúr

w-s, csak valamiért pont fordítva...

(#20759) Đusty válasza Mate (#20758) üzenetére


Đusty
addikt

kösz

(#20760) Saccco válasza Đusty (#20757) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezt tegnap én is beszívtam... Fordítva, mintha repülnél. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20761) #21346560 válasza csaba17 (#20732) üzenetére


#21346560
törölt tag

Érdekes, nekem is kiírta, de elindult! (1.6 GHz)

(#20762) Eagl3


Eagl3
veterán

A JP pontok mire valók, meg egyáltalán hol látni, mennyi van?

(#20763) terepkigyo válasza Eagl3 (#20762) üzenetére


terepkigyo
csendes tag

Onlineban nyomsz egy "y"-t és a neved mellett jelzi. Minden session váltáskor nullázódik, semmire nem tudod használni.

Link

"A hangerő, életforma!"

(#20764) peter9228


peter9228
aktív tag

Valaki ma este heist?

(#20765) kigyi_23 válasza terepkigyo (#20763) üzenetére


kigyi_23
addikt

Tehát egy semmire sem jó cucc csak annyit tesz, hogy mindig kiírja, ennyit kaptál nesze semmire sem tudod használni :D :D :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#20766) Tharus válasza BigBlue69 (#20727) üzenetére


Tharus
csendes tag

Akkor a játék ide ment a játék? C:\Users\BigBlue\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profil
Magyarul, ha ezt ki másolom és újre teszem a windowst és vissza másolom akkor megmarad a jelenlegi állásom? Köszi

(#20767) terepkigyo


terepkigyo
csendes tag

Igen. Mikor elkezdtem az online-t marhára érdekelt hogy mit tudok vele csinálni, aztán utánaolvastam és rájöttem hogy semmire nem jó. :O

"A hangerő, életforma!"

(#20768) Daffchy


Daffchy
őstag

Nem tudja valaki, hogy Sanchez-ra miért nem enged rakni custom kerekeket?
Nextgen konzolon lehetett (igaz minden videon Sanchez Glitch a neve), de PC-n nem engedi.

Valaki valami kiskaput? Minden vágyam, hogy Supermotot csináljak belőle, de a kerekeknél csak a golyó állóságot engedi... :R

(#20769) Eagl3


Eagl3
veterán

Kösz a választ, még az érdekelne, hogy ha egy adott heistnek minden feladatát hardon csinálom meg, akkor azon kívül, hogy + 25%-ot kapok, jár valami bónusz? Csak mert random társakkal a prison heist végét képtelen vagyok megcsinálni hardon.

(#20770) 1m1s válasza Eagl3 (#20769) üzenetére


1m1s
tag

Ha sorban csinálod meg mind az 5 heist-et, akkor a végén +1millió dolcsit kapsz, ha ezeket ugyanazokkal az emberekkel csinálod meg, akkor megint csak +1millió üti a markod.
Ja és vannak elite challengek is minden heist-nál, időkorlát, nem halhatsz meg stbstb, ezek is adnak pluszt, és ha hardon az összes heist-ot megcsináljátok halál nélkül akkor az 10 millió dollár, de ez elég HC. :D

[ Szerkesztve ]

(#20771) RohamDroid válasza 1m1s (#20770) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

faszaaa ez tetszik :DDD Csak én össze vissze hájsztozok :\

Gyerekek nagyon jó a game.
Kellene valami csoportos crew versenyt nyomni egyszer vagy valami crew ellen menni deathmatchet :)

Üdv.: Csaba

(#20772) Eagl3 válasza 1m1s (#20770) üzenetére


Eagl3
veterán

Hogyérted, hogy soirba csinálom meg az 5 hesitet? Mármint ha az 5 hesitet megcsinálom hardon?

(#20773) kigyi_23 válasza Eagl3 (#20772) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem ahhoz a bónuszhoz nem kell Hard csinálhatod normal-ban is. Viszont, ha ugyanaz a 4 ember nyomja le sorban a Heisteket akkor már jár a +1 milla tehát összesen 2milla a végén bónuszban. Ha véletlen sorban ugyanaz a 4 ember megcsinálja Hard-on és nem hal meg senki ezalatt akkor oda még 10 milla jár tehát összesen 12 milla a végén csak a bónusz.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#20774) Eagl3 válasza kigyi_23 (#20773) üzenetére


Eagl3
veterán

De hogy lehet egyáltalán nem sorban megcsinálni a heisteket?

(#20775) negyven2 válasza Eagl3 (#20774) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjuk úgy hogy ha megcsinálták az utolsót akkor bármelyiket lehet hosztolni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#20776) BigBlue69 válasza Hunner (#20737) üzenetére


BigBlue69
őstag

Köszi ;]

Megyek Megyek, jobbra nézek .. erre:

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#20777) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy mi van akkor ha vásárolok a neten egy autót és mondjuk egy küldetés alkalmával "elhagyom" vagy felrobban. Elveszik vagy hová kerül? Ha valaki el tudná magyarázni azt megköszönném :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#20778) architect26 válasza peter9228 (#20764) üzenetére


architect26
aktív tag

Újként level 3-asként jöhetek? :)

Per aspera ad astra

(#20779) JackFeryll válasza RazoR (#20756) üzenetére


JackFeryll
őstag

Két eset van.:
1. Semmi nem történik az autóval és akkor megint fogsz vele találkozni a garázsban.
2. Valaki felrobbantja és akkor nem fogod látni, nem kell megijedni ha van rajta biztosítás akkor felhívod a biztosítót és visszakapod. (nekem minden vásárolt autómon volt alapból biztosítás, de a los santos customs-ban tudsz venni)

[ Szerkesztve ]

(#20780) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Üdv
Kedves 7 éves unokatestvérem odaült a gép elé gta5 özni, és valahogy megoldotta hogy orosz legyen a nyelv, viszont visszacsinálni nem igazán tudom, nekem hardcore ez a ciril betűk, tudtok segíteni h hanyadik menüpont stb a nyelv választás ? :O

(#20781) schawo: Ezzel aztán sokat segítettél. :(((

[ Szerkesztve ]

Békesség, boldogság! x)

(#20781) schawo válasza Wikoo (#20780) üzenetére


schawo
titán

Így: [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20782) nagybá


nagybá
senior tag

Hali mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek futna e full low beállításokon a GTAV ezen a konfigon: GTX 460 1GB GDDR5 OC, FX6300, 4GB 1600Mhz DDR3 RAM?

Na most: a kikötőben kipróbálásra beszereztem a játékot és az van, hogy fut simán, viszont egy idő után a gyors kocsivezetésközben és esetleges robbanások, illetve ütközések során komoly akadások lépnek fel.
A RAM felmegy max 3,8 GB-ra semmi probléma (hisz minek kellene több mikor minden 0-án van), videókártya terhelését még nem néztem, viszont a CPU-t nem használja ki 100%-osan, mondjuk átlagosan úgy 60-65%on fut.

Nincs ötletetek, arra, hogy mi okozhatja az akadást? Ennyire gyönge lenne a fent említett konfiguráció, hogy MINIMUMON nem megy a játék rendesen?
A felbontás az 1280x1024. Ahogy viszont elnéztem tök mindegy milyen felbontásra dobom, ez a jelenség fenn áll.

Köszi előre is!

(#20783) schawo válasza nagybá (#20782) üzenetére


schawo
titán

Kevés a RAM és kevés a VGA RAM. Ezekre nagyon érzékeny. A DIMM-re különösen.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20784) nagybá válasza schawo (#20783) üzenetére


nagybá
senior tag

Köszi a választ, de a DIMM az micsoda?

(#20785) Garada


Garada
őstag

Online a házam garázsába véletlen megszokásból beálltam egy npc kocsival majd miután rájöttem már bent parkolt és a helyet foglalta.Azóta kivittem onnan talán még fel is robbantottam viszont az üres helyet nem lehet újra betölteni járművel.Milyen hiba lehet ez, milyen megoldást lehet erre találni?

(#20786) Balathruin válasza nagybá (#20782) üzenetére


Balathruin
veterán

GPU kihasználtság mennyi? Nálam normálisan megy, de az i5 80-90%-on pörög. Lehet CPU limited van...

(#20787) RazoR válasza JackFeryll (#20779) üzenetére


RazoR
veterán

A biztosító az a mechanic vagy mi? Még valami: az para ha egy másik gépről lépek be a social clubba?

(#20788) TESCO-Zsömle válasza nagybá (#20782) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

[link] Ki kell próbálni. Papírforma szerint simán mennie kéne.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20789) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Üdv. Johnny

(#20790) Tharus


Tharus
csendes tag

Segítsetek légyszi, a fényerőt nagyon világosra állítottam és most meg nem találom, hogy kell kell visszább állítani. Leírná valaki hogy hogyan lehet.

(#20791) RazoR válasza Tharus (#20790) üzenetére


RazoR
veterán

Ez engem is érdekelne!

(#20792) bestyen

Sziasztok!
Az miért van, hogy nem mindig, de gyakran ha elindítom a játékot, akkor ablakban nyílik meg, pedig teljes képernyőre volt állítva? Meg lehet ezt valahogy szüntetni?

(#20793) peter9228 válasza architect26 (#20778) üzenetére


peter9228
aktív tag

Én is még csak 6-os vagyok :) De most nézem ilyen szinten nem is lehet még... De ha gondolod csinálhatunk mást :)

(#20794) Usery válasza 1m1s (#20770) üzenetére


Usery
tag

Arról a hestről van szó amit a saját lakásomban zöld H betűvel jelöl. Azokat sorban megcsinálva megkapom az 1 millát? Vagy ilyen kültetés sorból van 5 db? Ad még más feladatot is Lester onlineban?

[ Szerkesztve ]

(#20795) CJ3 válasza jonnyjoker01 (#20789) üzenetére


CJ3
senior tag

Teszegeti adogatja :C :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#20796) #67688960 válasza bestyen (#20792) üzenetére


#67688960
törölt tag

nekem akkor van ha indítás közben rányomok másra, pl.: feladatkezelő és ezért nem a gta az aktív progi amikor elindul

(#20797) sixpak válasza #67688960 (#20796) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam is...alt+enter, problem solved. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#20798) rocket válasza Tharus (#20790) üzenetére


rocket
nagyúr

Settings/display/brigthness

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#20799) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hali!

Story módban ott vagyok, hogy Trevor kitervelte, hogy el kell lopni valami nukleáris izét és amikor kimenekültünk, akkor nem történt semmi.... a kis szemüveges hekker forma lebaszott mindenkit, trevor szét verte a fejért egy raklapon, de kess az nem volt... Előtte viszont össze kellett szedni egy szemetes autót, maszkokat, stb, de nem is használtuk.... Azóta csak írja, hogy szerezzek valami verdát ami "suitable" se nem vágom, hogy milyen kellene...

Pls help :)
:R

(#20800) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Ki melyik kocsit favorizálja, mit érdemes venni Online-ra?
Armored Kuruma Heist-re hasznos lehet, nem?
Zentorno tényleg olyan jó, vagy csak a kinézete miatt veszik sokan?
Esetleg Adder, Infernus vagy valami más?

wiki

Ezen kívül továbbra is keresek embereket Heistre, hogy ne random legyen a fél csapat, akit érdekel addoljon: ScHuLcZ86

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.