Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Locutus válasza gabi182 (#19100) üzenetére


Locutus
veterán

De hol 55-60?
Mert a belvárosban, szűk utcában, akár dupla annyi fps is van, mint pl vidéken, növényzetes részen...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19102) TechN7ne válasza winhate (#19094) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ez minek?

Egy 3. Generacios i5, 30k-s vga (gtx 560ti/660 vagy HD7850/70) es 8 gb ram is megteszi.
Nem kell felmilliokat kolteni egy gepre, inkabb akkor tenyleg vegyen az ember egy ps4- et, abban is van egy 4 magos cpu es egy HD7870xt.....

(#19103) ron8 válasza Peat;) (#19097) üzenetére


ron8
senior tag

Számomra sokat elvesz az élményből ha nem egérbill-el célzok, alig vártam hogy ki jöjjn pc-re, nem beszélve az fps módról. Konzolon az autos ill. az Assassin`s Creed játékok amiket jobb kontrollerrel játszani.

(#19104) Gyula84 válasza Gyula84 (#19096) üzenetére


Gyula84
veterán

megvan közben

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#19105) AthlonXP válasza ron8 (#19103) üzenetére


AthlonXP
őstag

En pl vegyesen hasznalom. Vezetni x360 vezerlo, karakter iranyitas meg eger + bill. Sztm igy a legjobb pc-n.

(#19106) Dtomka válasza AthlonXP (#19091) üzenetére


Dtomka
veterán

Lehet pár küldi után lehet csak ruhaboltba menni...nem is figyeltem. Mikor láttam a térképen az ikont akkor lecseréltem a ruhatáram :D

(#19103) ron8
Egyetértek. Vezetés közben az egérrel mozgatom a kamerát is, így szoktam meg én így játszom :).

Most éppen egy jetski-s küldetésen vagyok, és sokszor megnyomom az R billt- h reload legyen, ehelyett a camerát átváltja...Amúgy ennek a küldetésnek az elején a pálya nagyon ismerös...egy zsákutca amit mintha láttam volna már, esetleg a San Andreasban? A zsákutca végén kőralakú a pálya. Kicsit lehet hülyén írtam le, de remélem értitek :) A missio neve: Hood safari.

[ Szerkesztve ]

(#19107) sagem válasza winhate (#19094) üzenetére


sagem
addikt

Azért nála a 2K-s felbontás is sokat dob a látványon..persze az is igaz, hogy ahhoz a felbontáshoz, ha ragaszkodik valaki az ultra beállításokhoz/60 FPShez izom gép kell. De a lényeg, hogy a fullHD-hoz nem kell annyira erőgép, a 2K/4K kijelzők meg nemigazán elterjedtek még:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19108) castiels


castiels
addikt

Valaki tart már a pènszállìtó kirablása küldinèl?

(#19109) Peat;) válasza ron8 (#19103) üzenetére


Peat;)
veterán

Megszokás kérdése, nekem volt konzolom és onnan van szerintem ez a dőlj hátra és relax érzés a kontrollerrel, fps-t is játszottam konzolon, nagyon bejött hogy a feltételek egyenlőbbek mint a pc-n ilyen olyan makrós egerekkel.

Most ez a GTA5 nagyon frankó akármivel irányítva :), semmi akadás a kis gépemmel. A 4-et azért nem játszottam végig x360-on mert akadozás határán volt és rosszul voltam egy idő után tőle. (a ps3-on még rosszabbul ment). Egyébként eddigiek alapján a pc legalább annyi figyelmet kapott mint a ps4 átirat, hiszen ps4-től gyengébb pc-ken is jobban fut...azért ez meglepő és becsülendő.

(#19110) ron8 válasza Dtomka (#19106) üzenetére


ron8
senior tag

Igen, a jó öreg Groove street :D

(#19111) ron8 válasza Peat;) (#19109) üzenetére


ron8
senior tag

Így van, nekem az első játék masinám (a nintendo után :D) PC volt így hiába probáltam át állni konzolra (pénzspórolás céljából), nem azt az élményt adta..

(#19112) D4ni


D4ni
őstag

köszönöm szépen mindenkinek a segítséget ahogy hazaértem kipróbálom

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#19113) gabi182 válasza Locutus (#19101) üzenetére


gabi182
tag

Városban nem nagyon mozdul el, a fás-bokros-fűs részeken szokott lejjebb esni pár fps-t.

(#19114) Lenry


Lenry
félisten

Mennyire rohadt okos játék ez...

Franklinnek van az a küldetése, amikor egy dohánygyár perének bíráit kell kilőni. Lester említi, hogy ettől valószínűleg fel fog menni egy másik dohánygyár részvényárfolyama.

Úgyhogy bevásároltam küldetés előtt abból, 40 dolláros árfolyamon, a végén meg eladtam 90-ért darabját :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19115) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

John Deer-szerű traktorhoz fel lehet valahogy szerelni az eszközöket?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#19116) nubreed


nubreed
veterán

Biztos volt már ez a kérdés, de félnaponta 200+ hsz keletkezik a topicban, lehetetlenség ennyit visszaolvasni. :) Hogyan lehet, ha egyáltalán meg lehet változtatni az alapértelmezett hozzámrendelt kocsit? Amit mindig mutat a térképen azzal kocsi szerű ikonnal?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19117) Locutus válasza KubanitoS (#19115) üzenetére


Locutus
veterán

Ezen most felröhögtem :DDD :C

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19118) fntastic válasza nubreed (#19116) üzenetére


fntastic
aktív tag

Nem lehet sajnos. Szerintem a traktorra szerelni eszközöket sem, volt már kérdés nemrég, a válaszoló ott is ezt mondta.

(#19119) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok,

A karakterek default autóit le lehet váltani?

(#19120) killer095 válasza Zedz (#19119) üzenetére


killer095
őstag

Le beviszed a garázsodba és ott lesz.

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#19121) castiels


castiels
addikt

Valaki tart már a pènszállìtó kirablása küldinèl?

Csak mert utána hibaüzenettel kidob a játék, mindig pont utána. Ugyanazon a ponton.

[ Szerkesztve ]

(#19122) sagem válasza castiels (#19121) üzenetére


sagem
addikt

Mi a hibaüzenet? Ha "ERR GEN ZLIB" stb, akkor keress rá (zlib szóra keresve kidobja), írtam róla, sajnos valószínűleg sérült az egyik fájl..

Viszont van rá megoldás, leírtam azt is a posztomban :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19123) castiels válasza sagem (#19122) üzenetére


castiels
addikt

Folyamat bezárása.. GTA V működése leáll ennyi..

[ Szerkesztve ]

(#19124) sagem válasza castiels (#19123) üzenetére


sagem
addikt

Aha..akkor passz, azt hittem nálad is az a baj, mint nálam volt, mert nekem is mindig ugyanazon pont után jött elő a hiba, mint kiderült azért, mert akkor használta volna a sérült fájlt, viszont nálam volt egyértelmű hibaüzenet is.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19125) castiels válasza sagem (#19124) üzenetére


castiels
addikt

Kíváncsi vagyok nektek előjön e a pénzszállító kirablás után ez a gond..

Mármint hogy kilép..

[ Szerkesztve ]

(#19126) Comes


Comes
tag

Mivel nem ír senki az előző résznek fenntartott fórumban, ezért inkább ide írom le..

szóval nem oldódott meg a probléma most sem.. :S

http://kepfeltoltes.hu/view/150418/862198868N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG 850W - ASUS Crosshair VIII Dark Hero - Ryzen 9 5950X - 128GB Kingston 3200Mhz DDR4 RAM -ASUS TUF RTX 4080 16GB

(#19127) Mr.Csizmás válasza Comes (#19126) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19128) Comes válasza Mr.Csizmás (#19127) üzenetére


Comes
tag

:R :R :R :R :R :R :R

ASUS ROG 850W - ASUS Crosshair VIII Dark Hero - Ryzen 9 5950X - 128GB Kingston 3200Mhz DDR4 RAM -ASUS TUF RTX 4080 16GB

(#19129) Zedz válasza killer095 (#19120) üzenetére


Zedz
addikt

Igen, annyi már megvan, hogy a garázsban áll az autó, de ha mondjuk a karakterre váltok, meg a ház előtt is az az autó jelenik meg, amelyikkel kezdtem. :)

(#19130) fntastic válasza Zedz (#19119) üzenetére


fntastic
aktív tag

Olvasd el az előtted lévő hszemet :P

(#19131) Pacy


Pacy
aktív tag

Sziasztok! Helikopter/repülő vezetését nem lehet valahogy közel hozni a Bf vezethetőségéhez? Gondolok itt érzékenységi beállításokra. Szornyű ahogy van alapból. Pl a flight school-nál a helivel lehetetlen célra lőni rendesen. Megosztanátok velem Ti hogy használjátok?

(#19132) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Mértékegységet át lehet váltani metrikusra valahogy?

(#19133) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Valahogy nem oldható meg a felhőbe mentés?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19134) Comes válasza Mr.Csizmás (#19127) üzenetére


Comes
tag

Megoldódott, mi lehetett a probléma ?

És köszönöm még egyszer :)

ASUS ROG 850W - ASUS Crosshair VIII Dark Hero - Ryzen 9 5950X - 128GB Kingston 3200Mhz DDR4 RAM -ASUS TUF RTX 4080 16GB

(#19135) nagy.matyika


nagy.matyika
aktív tag

Urak, bármit csinálok, miután bejelentkezek a SC-be azonnal kilép a játék. DX-rendben, nvidia driver a legfrissebb, mindent kipróbálgattam már. Valaki találkozott hasonlóval, vagy van rá valami ötlete?

Intel I7 4770K, Gigabyte Z87-HD3, KLEVV Urbane 2400 MHz 2*8 GB, Gigabyte GTX 970 g1 Gaming, OCZ Agility 3, WD Green 1 TB, Scythe Grand Kama Cross 2, Noiseblocker Eloop stb.

(#19136) ron8


ron8
senior tag

Próbálta már valaki a SWEET FX-et?

(#19137) Dr. Akula válasza Peat;) (#19097) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A kontroller odáig jó amíg autókázni kell, lövöldözésre, mászkálásra egy lapon nem említhető az egérrel. Mielőtt valaki beszólna, megvan PS4-en és pc-n is a GTA5, így van összehasonlítási alapom. PS4-hez még XIM4 is, amivel rá lehet kötni egeret, de úgy se lesz olyan mint pc-n, mivel csak átmappeli a kontroller gombjait, az egéelmozdulással a kontrollert "irányítja", annak joystickos karakterisztikáját meghaladni nem tudja.

(#19138) Dtomka


Dtomka
veterán

Kamionban nyomom neki....és megjelenik ez a kedves ablak:

(#19139) htc07


htc07
addikt

Ha valaki lemaradt volna róla, Bluegift-en lehet nyerni egy steames gta5 giftet, az arra jogosultaknak.

(#19140) TTomax válasza Dtomka (#19138) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sok az OC.(GPU)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#19141) winhate válasza Hubba12 (#19098) üzenetére


winhate
őstag

Nem akartam én félrevezetni senkit sem.
Konzolon nem láttam még.

Sajnos nálam i7 920 2.8ghz -en teljesen megeszi a cpu-t.
6850 hd 1gb meg 30-40% között mozog.

Teljesen min. grafika 800x600 :)

Majd csinálok róla egy kis tesztet.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#19142) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Rockstar Games 2005-őta egy roncshalmaz PC játékok terén.
10-év elteltével sem megy normálisan a sima IV sehol.... :DDD

Vegyél neki i7-et meg GTX 980-at,aztán ugyan úgy beröccen,hála istennek nem vagyok már annyira hülye mint voltam... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19143) Dtomka


Dtomka
veterán

Tök, jó hogy még a kamiont is el lehet vontatni :)

(#19140) TTomax
Azt mondod? 280x- 1100/1500 ketyeg (gpu\vram)

[ Szerkesztve ]

(#19144) TechN7ne válasza Dtomka (#19143) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Franklin utcájában a fekete csaj állandóan lefáraszt,na ott kel mindig vontatni. :D

(#19145) TTomax válasza Dtomka (#19143) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azt bizony,egy próbát megér. :)

(#19142) TechN7ne
Én meg 2005 óta nem láttam olyan GTA-t ami ilyen jól kihasználta volna az gépem....nyugodj meg egy azzal a konfiggal amit írtál nem fog dadogni,de ha neked ez kell a lelked megnyugtatásához ...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#19146) TechN7ne válasza TTomax (#19145) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Én kérek elnézést,hogy nem vagyok milliomos és nem egy i7-em és egy Titán kártyám van. :DDD

Hidd el nyugodt vagyok a saját gépemmel,színt úgy játszok mindennel és nincs okom panaszkodni. :R

(#19147) Dtomka válasza TTomax (#19145) üzenetére


Dtomka
veterán

Ok, vissza veszem 1070-re.
Nekem most így nyomul Trevor, és a verda kapitt egy kis tuningot :)

(#19148) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!
Lenne még egy spioleres kérdésem:
Ott járok hogy trevorék megérkeznek LS ba és készülődünk a kikötői melóhoz. Felhívtam Michaelt, és elvileg el kell mennem repülős suliba. Meg is csináltam, de nem történt semmi :/ Hogyan tovább? Hívtam Trevort, de csak piálni mentünk :D

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#19149) KubanitoS válasza winhate (#19141) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nálam Core I7 860 2.8 GHz + GTX 960 tökéletesen játszható FHD-ben high texture, normál árnyék, advanced beállítások teljesen kilőve, többi max közelében.

MSI afterburner szerint a CPU magok kihasználtsága 50 és 90% között mozog, a VGA folyamatosan 80 - 97% között van használva.

Nálad lehet valami komolyabb probléma.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#19150) Kelecar válasza #81556480 (#19020) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Azok a szép rooftop rumble-ös idők :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.