Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) Puma K válasza Areturus (#19941) üzenetére


Puma K
veterán

1. Az indexet használják az NPC-k/BOT-ok.
Max autótól függ mennyire látszik. Ez nem egy város-autó szimulátor játék, így az AI ebből a tekintetből csak elfogadhatót szintet üti meg. A jelentős többség aki ezzel a játékkal játszik nem rendelkezik jogsival már csak korból eredendően sem. Továbbá van aki csak gyalogosként éli a mindennapjait a valóéletben még csak egy bringát sem vezet amire már vonatkoznak a KRESZ szabályai (amit megint sokan nem is tudnak...) szóval a reálishoz közeli közlekedés nem fontos ezekből az okokból, más kérdés, hogy te is és én is meg még egy pár ember örülne, ha reálisabb lenne ezen része a játéknak.

2. Ezt én is észrevettem, hogy amúgy a valóságban-hétköznapokban megszokott tényezőktől a játékban szabályosan bevadulnak a gép irányította karakterek... túlzottan is. Az meg a másik, hogy minden NPC az általam irányított karakterre szegezi a tekintetét akár milyen közel is megyek el mellette/mellettük és az sem számít, hogy van-e más NPC a közelében... a Skynet már figyel minket :DDD

3. Jól írod... amerikában vagyunk ott nem kell meglepődni semmin.

4. Ezt az igencsak nevetséges hibát szintén észleltem, remélem sokan jelentik a Rockstar felé és javítják... mert egy PC-nél ilyen ne legyen már ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19952) Areturus válasza StarKiller89 (#19944) üzenetére


Areturus
tag

Az első rész kivételével mindegyikkel játszottam a maguk idejében amikor megjelentek. Egyszerűen csak zavar, hogy bizonyos gyermekbetegségek még mindig jelen vannak. Bár lassan kénytelen leszek azt hinni, hogy ezek features.

(#19950) TESCO-Zsömle
Vannak helyek, ahol az is elég, ha egyenes vonalban elindulsz valaki felé, már rántja a stukkert...

Azért ez már nagyon meredek... Ehhez képest 'bizonyos' aluljárók éjszaka Budapesten leányálomba valók. Másrészről remek olvasni, hogy ezekszerint nincs távolsághoz kötve ez a csodás kocsi-eltűnő varázslat.

(#19951) Puma K
Örülök, hogy másnak is szemet szúrtak ezek a dolgok! Én még nem láttam irányjelzőt, de lehet csak ennyire vaksi vagyok. Az index hiánya csak sávváltáskor zavaró kanyarodásnál általában van kanyarodó sáv. De tudom, hogy ez nem szimulátor. Másrészt ha már grafikailag és úgy enblock minden téren ennyire törekedtek a realisztikus élmény visszaadására akkor igazán csiszolhattak volna még kicsit az autós npc-ken. Ettől függetlenül nem panaszkodom mert elégedett vagyok, jó kis játékot kaptam a pénzemért. Egyenesen imádok kocsikázni de leginkább motorozni belső nézetből!

(#19953) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Azt miért írja az online elején az első autó Los Santos Custom ba vételkor hogy ez egy premium vehicle, meg blablabla, válasszak másikat. De mivel a pre purchase miatt van pénzem, én szeretnék egy eleve komolyabb kocsit bevinni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#19954) cyberkind válasza DrTechnoid (#19953) üzenetére


cyberkind
félisten

De azt meg kell venned, drága kocsit nem adhatsz el, és nem vihetsz haza se, ki van ez találva. :D

Paranormal Cocktivity

(#19955) sqpp


sqpp
őstag

Ha vettem repülőt azt hol van? Nem találom sehol, még a reptéren sem..

(#19956) DrTechnoid válasza cyberkind (#19954) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Az a baj hogy szinte semmit sem lehet venni a verdára, mégis mire költsem a pénzemet itt onlineban??

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#19957) cyberkind válasza DrTechnoid (#19956) üzenetére


cyberkind
félisten

A páncélozott csodák, meg a Hydra is rohadt drága, én 500-at kaptam, hipp-hopp el is ment.

Paranormal Cocktivity

(#19958) #02119936 válasza TESCO-Zsömle (#19950) üzenetére


#02119936
törölt tag

Én is elhagytam a 30k-s autómat és amikor egy ház nélküli garázsba swapoltam nem tudtam ki jönni onnan.

Hesits-nél simán elkötök arra járó sportkocsit és a probléma megoldva.

(#19959) negyven2 válasza DrTechnoid (#19953) üzenetére


negyven2
veterán

Eladható kocsik listája és azok árai.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#19960) Puma K válasza Wiz Khalifa (#19948) üzenetére


Puma K
veterán

Igen az segíthet, hogy a Windows és a játék két különböző meghajtóról fut. Meg azt is nézd meg feladatkezelőben, hogy milyen programok futnak a háttérben.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19961) fsb_essex válasza DrTechnoid (#19956) üzenetére


fsb_essex
tag

Add el nekem.
Én többet fogyasztok mint amennyit "termelek".

(#19962) CsonkaImo válasza Wiz Khalifa (#19948) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A rendszer memória közel sincs olyan gyors mint a VRAM. Viszont a Windows újratelepítése és a külön HDD segíthet, ha valóban nem az 1GB telik be. Reméljük beválik.

(#19963) JackFeryll válasza Areturus (#19952) üzenetére


JackFeryll
őstag

Amúgy ha megállsz egy autó előtt gyalogosan egy idő után elveszti a türelmét és átgázol rajtad...
A rendőrség is érdekesen működik, de lehet vele élni.

(#19964) Freddycom


Freddycom
őstag

Nem steames a játékom, hanem a szociális klubban aktiváltam. Ebben az esetben hogy jön le a patch, a játék indítása előtt, mikor felvillan az SC, akkor ha van patch, elkezdi leszedni?

(#19965) Mr.Csizmás válasza Puma K (#19951) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

;]

imádom az eltolt kanyarodósávokat, meg a forgalom elől elzárt területeket, amiket simán szabályosan kikerül az AI....ha lehet inkább a stadtbahn sínjein, vagy a szembesávban közlekedek :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19966) TESCO-Zsömle válasza Areturus (#19952) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért ez már nagyon meredek... Ehhez képest 'bizonyos' aluljárók éjszaka Budapesten leányálomba valók.

Budapesten nem kell attól félned, hogy lelőnek. Megkéselni, összeverni esetleg, de lelőni nem fognak, mert sokkal nehezebb fegyvert szerezni és nagyobb a baj is belőle.

A nagy pocsolya túloldalán ez nem így van. A legtöbb államban könnyű fegyvert szerezni, van ahol engedély se kell hozzá, mert alkotmányos jogod saját védelmedre fegyverrel a zsebedben járni. Ahol pedig ennyi fegyver van az utcán ott a bizalmatlanság életet menthet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19967) #21346560 válasza Areturus (#19941) üzenetére


#21346560
törölt tag

1. általában nem a kresz betartásával autózgat az ember, ritka, ha van idő arra figyelni, ki merre indexel.
rám akkor huzza csak rám, ha szembe megyek vele, de ugyebár ki szeretném kerülni valamerre... napuff, pont arra akar kikerülni "ő" is...

2. mi a manónak nyomkodod a dudát indokolatlanul? érdekes módon engem az zavar kicsit, hogy megyek 200-al, nyomom a dudát, de nem húzódik le, hogy elférjek :D

3. miért? te nem ugyanezt csinálod?

4. és itt ugyanez, meglátsz egy tuning verdát őrizetlenül, te is elkötöd... nem egyedül te gyűjtöd az autókat ;)

(#19968) stickermajom válasza TESCO-Zsömle (#19966) üzenetére


stickermajom
addikt

Pont most került ki egy infografika erről. :))

(#19969) -secret- válasza #21346560 (#19967) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Onlineban állítsátok már be, hogy ne tudja player elvinni aztán nem lesz még 20 hsz az autólopással kapcsolatban. :)

(M betű és ott.)

(#19970) PPeti1986


PPeti1986
tag

G751JY gepen is szepen muzsikal 16gb rammal :)

(#19971) Usery


Usery
tag

Az miért lehet, hogy pillanatok pillanatok alatt 7.000 dolcsis vérdíj kerül fejemre online módban? 1-2 kocsi ellopása nem indokolná. nem bántottam senkit, rendőrt sem láttam addig.

[ Szerkesztve ]

(#19972) kelekyle


kelekyle
őstag

Az Ai-ra meg ezekre az indexes csodákra, illetve az autóirányításra tuti lesz valami szupi mod szerintem egy hónapon belül, ezt még a rockstar is valahol mondta hogy pcn lesz modolás meg minden :)
Onlineban meg funolni jó, én pár embert felvettem itt phn akinek láttam a szociális juzernevét, végigtolom a storyt (ez munka mellett nálam elég lassan halad... preorderes vagyok és még csak 30%-on vagyok)... és utána nagyjából minden este lennék egy kis online mókára.
Anno néztem Vanossgaminget és amit ott ökörködtek... amiatt is vettem meg hogy ez mekkora fun csak kéne meg pár hasonlóan elvetemült ember :D

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#19973) -secret- válasza Usery (#19971) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jó kérdés, de néha a pályán megjelenik 1 zöld kocsi azt hiszem high priority car néven, vagy elrepül egy piros helikopter amit ha szétlősz kapsz rp-t.. nem tudom mi alapján válogatja ezt. Mondjuk zöld kocsit még nem szereztem de helit lőttem szét. :D

Gondolom sorsolt téged is a játék, vagy nem tudom.

(#19974) headhunter86 válasza kelekyle (#19972) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én vevő vagyok rá. Szintén dolgozom napközben (most is :D ). Single-ben 36%-on állok, de esténként mehetne egy kis multi is.
Felvettelek.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#19975) gali777 válasza Usery (#19971) üzenetére


gali777
őstag

Szerintem valami bug, mert én is állandóan kapok bountyt. Valamelyik nap még invite only sessionben, ahol egyedül voltam is valaki rakott rám bounty-t, szóval gondolom valami bug.

(#19976) Usery válasza -secret- (#19973) üzenetére


Usery
tag

Bakker, vissza beléptem a játékba 20 perc szünet után. Kilépek a lakásomból, egyből 3.000-es vérdíj. Pffff. Fekete bárány vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#19977) bzoley válasza spanglee001 (#19936) üzenetére


bzoley
veterán

A telefonnal készített képek ott vannak a profil mappában, csak nincs kiterjesztése. Sok szám, és betű, csak utána kell írni, hogy .jpg.

(#19978) castiels válasza bzoley (#19977) üzenetére


castiels
addikt

:R

(#19979) -secret- válasza Usery (#19976) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Na várj csatizok rád, hadd öljelek már meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19980) Usery válasza -secret- (#19979) üzenetére


Usery
tag

Csávókám helikopterrel jött a sikátorból kiszedni. Le is kaptam. :-)

(#19981) spanglee001 válasza kelekyle (#19972) üzenetére


spanglee001
addikt

a rockstar megmondta,hogy NEM lesz pc-n semmiféle moddolás, ezellen már van tiltakozások nyilatkozatok, de egyelőre nem nincs és nem is lesz... talán később reméljük

bzoley: ott vannak a fájlok de hiába írom jpg-re azt írja a fájl sérült vagy túl nagy :F

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#19982) JackFeryll válasza gali777 (#19975) üzenetére


JackFeryll
őstag

En mar kaptam npc-tol is vérdíjat miutan elloptam a kocsijat. Volt anonim sms rola.

(#19983) Kiskokó válasza negyven2 (#19918) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na majd kipróbálom, de nem értem, ennek mi köze ahhoz hogy járva hagyja e a motort :O ? XD

Sprintelés nem segit, hosszan tartott F betű se.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19984) Hauptmann válasza spanglee001 (#19981) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az szomorú, mert nagyon fos az autók irányíthatósága és a törésmodellje a IV után. Nem tudom, hogy ami jó volt a IV-ben,miért kellett elrontani az V-ben. Törjön rendesen az az autó, ha benéztünk valamit, és szerezzünk helyette másikat, nekem a GTA többek között errőlis szól.

(#19985) bzoley válasza spanglee001 (#19981) üzenetére


bzoley
veterán

Én meg tudtam nézni, talán próbáld mással. Gond lehet, hogy a fejléc elé még be van szúrva időbélyegző, és egyéb apróságok, szóval nem teljesen szabványos.

(#19986) #81556480 válasza Puma K (#19951) üzenetére


#81556480
törölt tag

a 4. pont kivételével szerintem ezek pont hogy azért ilyenek mert a nagy többség erre vágyik, vagyis a "kölkök" nem indexelgetni akarnak, hanem a konfliktus, száguldás, lövöldözés stb. ha minden szabályos lenne, nem lenne GTA. Jobban hasonlítana a valósághoz, de kevesebb lenne az erőszak. Egyébként ha bemutatsz valakinek vagy kiveszed a kocsiból és elkezd verekedni, elég ha előveszel egy fegyvert és eliszkol. nem is kell használni. Az nekem pl a furcsa hogy elszáguldassz a rendőr előtt és nem történik semmi. Nem hogy indexelni de nagyjából normálisan közlekedni sem szoktam látni senkit.

a 4. pont érdekes, nekem a térkép jelzi hol van a saját autóm, akárhol hagyom.

Még az indexhez annyit hogy konzolon már így is tele volt minden gomb és kar, tehát hely sem lett volna mire tenni. Van olyan akciógomb, amit 3x kellet gyorsan megnyomni hogy csináljon valamit. Mást csinált ha kettőt egyszerre, ha kettőt kétszerre ha kettőt háromszorra egymás után, vagy külön külön nyomtad meg. szóval fullon volt a kihasználtság. PC-n van hely, igaz. a 4hez van is ilyen mod. A lámpakapcsolgatás úgy emlékszem viszont hogy új dolog tompitott/refi ki/be. Szóval ilyen téren is van hajlandóság a feljlődésre, majd lehet a 6ban már lesz index a 7ben meg elakadásjelző :D

(#19987) #21346560 válasza -secret- (#19969) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem be van, én csak "szarkazmusozni" próbáltam ;)
Jut eszembe, de szép verdát találtam :))

[ Szerkesztve ]

(#19988) schawo válasza #81556480 (#19986) üzenetére


schawo
titán

Nem, a 6-ban már célozni is félautomatán fog, a 7-ben pedig magától levezeti az utat, nehogy a sok szófahuszár konzolos számára túl nehéz legyen, és inkább elmenjen még egy mérgesmadaras pályát csinálni a tabletjén:U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19989) spanglee001 válasza bzoley (#19985) üzenetére


spanglee001
addikt

:R igazad van a photoshop már meg tudja jeleníteni a képet.
gta5 térkép minden rajta van, szerintem nem rossz.
egyébként van androidra is azon is minden rajta, plusz be tudod jelölni ami már kész van, tehát meg tudod csinálni az 50 stunt jumpot, a híd alatt repülést stb-t, hasznos.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#19990) gali777 válasza JackFeryll (#19982) üzenetére


gali777
őstag

Na ezt nem tudtam, hogy npc is tud bountyt rakni, de mondjuk van olyan is sokszor, hogy belépek a sessionbe meg se mozdulok még, de már rám rakják a bountyt.

(#19991) #81556480 válasza schawo (#19988) üzenetére


#81556480
törölt tag

aúú. a célzás már egy jóideje választható :D

(#19992) slice14


slice14
veterán

Sziasztok

Valamit véletlenül bekapcsoltam az online gyorsmenüben és nemtok fegyvert elővenni se ütni.

Mi lehet a probléma?

LaciCRM: Délután meglesem, jelenleg melózom.

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19993) #81556480 válasza slice14 (#19992) üzenetére


#81556480
törölt tag

Disable passive mode. bekapcsoltad a passzív módot !

(#19994) schawo válasza schawo (#19988) üzenetére


schawo
titán

Csináltak egy jól optimalizált grafikát, jó történetet, jó hangulatot, és itt szopunk a sok ostoba konzolos korlátozás miatt: se normális irányítás, se normális törés, se normális joystick/kormány kezelés, se mod. Egy ős-pcs játékon, ami sosem létezett volna konzolra, ha előtte nem adnak el sokmillió pc-s példányt. Mindezt másfél évvel a konzolos megjelenést követően. Nyasgem Rockstar (és konzolok).

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19995) dunc válasza schawo (#19994) üzenetére


dunc
nagyúr

Remélem megpukkadsz! :DDD

(#19996) -secret- válasza #21346560 (#19987) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én is ilyennel nyomom, csak a matricázott változatával. :))

(#19997) schawo válasza dunc (#19995) üzenetére


schawo
titán

Már megpukkantam. Ez volt az utolsó R* játék, amit megvettem, ha továbbra is a konzolra tekintenek elsődleges platformként. Ezt is sikerült félsikerrel portolni. Most a graf rendben van, minden mást els..rtak.

3. napon meguntam a játékot, tegnap már nem is játszottam vele a hülyeségek miatt.

Szerencsére van elég jó pc-s játék, amit nem csesznek el a buta konzolok kedvéért.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19998) slice14 válasza slice14 (#19992) üzenetére


slice14
veterán

Egyébként meglepett hogy hd5750-es videókarivan nem röcög a játék , persze normál grafikán.

A konfigom:

AMD FX6100 3.3GHz, 16GB RAM és AMD HD5750 1GB

Egyébként tervezek egy NVIDIA GT 740 2GB DDR5-ös karit.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19999) titi1990 válasza schawo (#19994) üzenetére


titi1990
tag

Nem tudom, hogy neked mit ártottak a konzolok, de a hozzászólásaid alapján valami nagyon csúnya dolgot tettek ezek a konzolok és az azokat használó emberek veled...

(#20000) gabi182


gabi182
tag

Lehet hogy amatőr kérdés lesz, de hogy tudom kiválasztani hogy autóból mivel lőjek?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.