Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) r0


r0
csendes tag

Zseniális szerintem ez a gta rész. Löttem ma pár képet, ...
az egyik akár Jack Nicholson "farkasa" is lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#19902) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

hogy lehet a legegyszerűbben feltölteni az életcsíkot? ugye a 4-ben voltak hamburgerezők, vehettél hot-dogot stb, itt max italautomata van amitől feltöltődik, de azt is ritkán találni

más: most járok ott a sztoriban hogy Trevorral el kellett lopni a mini tengeralattjárót, nos a víz alatt az fps igen durván leesett 20 környékére, holott mind a városban mind vidéken 40-50 fps között mozog a játék nálam, a víz alatt ahol kb semmit nem kell betöltenie miért ment le ennyire az fps?

Samsung Galaxy S23

(#19903) castiels válasza StarKiller89 (#19902) üzenetére


castiels
addikt

optimalizálás :U

(#19904) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Próbálgatom a saját rendszámokat, az 18890420-at nem engedi. :DDD

(#19905) htc07


htc07
addikt

A SocialClub-os PH logót nem lehetne megcsinálni transzparens hátterűvé? :DDD

így elég hülyén fest kocsira rakva.

(#19906) kerekfej válasza kelekyle (#19768) üzenetére


kerekfej
addikt

Restore all to defaults a jatek menujebe

Megnéztem és én ilyet nem találtam sehol se. :(((

(#19907) Shodan


Shodan
addikt

Kormány támogatás van a játékhoz??
Illetve az FPS és a TPS camerára nincs valahogy külön gomb hogy csak a kettő között tudjak váltogatni?
És ne kelljen végig menni az összes kamerán.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#19908) Hubba12


Hubba12
senior tag

Az miért lehet hogy nagyon laggolok? Azt néztem hogy a proci használat 90% és nagyon laggolok... a videókártya meg 80-81% körül az i5 ennyire kevés lenne? Vagy lehet az a baj hogy az omega van fent?

Csak az ASUS!

(#19909) DjDanee87 válasza Hubba12 (#19908) üzenetére


DjDanee87
addikt

Havernak i5 2500k + 7850en lagolt mint állat. Leszedte a beta drivert és már jól megy neki.

[ Szerkesztve ]

(#19910) Hubba12 válasza DjDanee87 (#19909) üzenetére


Hubba12
senior tag

Köszönöm a gyors választ már szedem is :R

Csak az ASUS!

(#19911) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

pár képen láttam, hogy a sztori módban van ilyen nagyobb garázs ahol több autót lehet tárolni, ez hol is van a térképen pontosan vagy milyen néven keressem?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#19912) Shodan


Shodan
addikt

Az mit jelent hogy lagol?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#19913) jonnyjoker01 válasza Shodan (#19912) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Akadozik, szaggat a kép.

Üdv. Johnny

(#19914) KubanitoS válasza StarKiller89 (#19911) üzenetére


KubanitoS
veterán

Garázs néven fut a térképen. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#19915) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Tényleg nem lehet csak Kiugrással a kocsiból megoldani azthogy járva maradjon a motor ha kiszáll ?:S de cink

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19916) ittakary válasza Kiskokó (#19915) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tényleg... Ha a IV-ben rögtön sprinteltél a kiszállás után, úgyhagyta a járó motort :)

(#19917) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Gyerekek valaki mondja meg nekem hogy mia jó büdös @ääđĐ^˘ˇ^°ˇˇ°°^ˇ°ˇÉRT lép ki egy csomószor a játék unexpected errorral ???

Leginkább ha versenyt nyerek és a többiek nem értek be vagy éppen beérnek akkor kifagy a francba az egész.. És megint akkor amikor WC időt megyek teljesen kivagyok ettől ma 4szer lépett ki. :W

Üdv.: Csaba

(#19918) negyven2 válasza Kiskokó (#19915) üzenetére


negyven2
veterán

Szállj ki a kocsiból, lőj a levegőbe, szállj vissza majd újra ki. Természetesen ha nem ülsz kocsiba akkor elég a lövés, be-kiszálas.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#19919) Đusty válasza negyven2 (#19778) üzenetére


Đusty
addikt

köszi

(#19920) Toxy válasza csaba951 (#19892) üzenetére


Toxy
aktív tag

Mindketten bill + egérrel játszunk.

Nem értem mi lehet a gond. De továbbra se megy.

Azért köszi.

(#19921) sqpp


sqpp
őstag

Valaki egy pár Heistet velem?:D TS Ip-t adok :)

(#19922) sqpp válasza Kiskokó (#19915) üzenetére


sqpp
őstag

Ez engem is a zavar, anno szólt a kocsiból a zene is, akármelyik még saját is :)

(#19923) Puma K válasza Kiskokó (#19915) üzenetére


Puma K
veterán

Az újonnan lopott kocsinál az ajtót sem csukja be rögtön miután sikerült (mindig sikerül :DDD ) beindítania, plusz a kabrió kocsiknál nem ugrik be az ülésre, hanem beszáll rendesen.

(#19922) sqpp

+1

Azt is hiányolom én is.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19924) westlake


westlake
félisten

Van még olyan, akinek a Social Club-os downloader nem full sávszélességgel húzná a szajrét? Ahogy néztem, már jól működik.

Play nice!

(#19925) yozsee11


yozsee11
aktív tag

:D

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#19926) Akos1994 válasza kelekyle (#19871) üzenetére


Akos1994
aktív tag

Nah beleraktam a +2 GB RAM-ot, kicsit downgradeltem 750Mhz-re (így jött csak ki a szorzó) és 1.8V-ra a fesz. A proci meg maradhatott 3.4GHZ környékén.. Így már megszűntek a csúnyább beszaggatások és láss csodát--> 35-40FPS. :R Erre felbőszültem és feljebb húztam mindenféle élsimítást.. eddig 1280×1024-es felbontás, texture quality meg minden más VRAM zabáló dolog normalon volt, többi High vagy Very High és élsimítás nulla. Most minden élsimítást 4×-esre raktam és így lett 25FPS. Ez már eléggé sz.r lett, 30-al meg még pont jó volt. Visszaraktam de valamit még kivett a játék (vagy én véletlen) és köv. indításnál lett 45-50FPS-em ami eddig soha se volt és csak naplementében vagy napfelkelténél esik le 30-ra, napközben valamiért sokkal jobb. Nem jöttem rá mi változott mert a főbb dolgok ugyanazok voltak és a grafika se lett észrevehetően rosszabb.
Szóval gyengébb GPU-n még érdemes apróságokat nyomkodni, néha meglepően sokat nyom a latba.
A procim amúgy egy LGA775-ös lapba berhelt Xeon E5450 ami a Q9650-es átcímkézett változata. :)

(#19927) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Az iFruit amúgy mire jó? :DDD

Meg egy kérdés!

Hogy lehet több kocsit tárolni mint a vett garázs illetve a házhoz tartozó garázs? Szinglibe. Illetve a rendőrségen mire jó hogy kinyílik az ajtó a mélygarázsos? Illetve hogy van nekem pl ott két verda de 250$ ír rájuk. Vagy ott lehet pénzért verdát tartani?

Smoke some weed nigga!

(#19928) priti válasza fsb_essex (#19858) üzenetére


priti
addikt

A kedvencem amikor éppen sietnék és nem dobom be a kereszteződésbe vagy letörnek vagy nem jeligére a vasat, hanem tartom normális állapotban akkor úgy szívat, hogy a gyökér megáll a saját sávjában, (de teljes érthetetlen, hogy miért áll) és amikor bemegek a felezőre és elkezdem kikerülni elférnék simán, de a szemből jövő meg még rám is rántja a kormányt. El nem sodor az ütközés, de nekemjön akárhogy húzom el az orrát szóval egy picit túl van spilázva, mert véletlennek egy picit gyakran előfordul...

Hardverlesen

(#19929) TESCO-Zsömle válasza Wiz Khalifa (#19927) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az in-game tippek alapján például kutyát tanítani.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19930) Wiz Khalifa válasza TESCO-Zsömle (#19929) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És a garázsnál mi a lényeg? Pl a rendszámot átírtam Michael verdáján. De az összesnél módosítottam és a game-be nem lett semmi változás. Ezt hogy kell hogy a rendszám megváltozzon?

Smoke some weed nigga!

(#19931) JackFeryll válasza priti (#19928) üzenetére


JackFeryll
őstag

Bizony gyakran rámhúzzák a kormányt, csak akkor mennek arrébb ha szirénával villogsz rájuk, vagy ösztönzöd őket egy kis ólommal.

(#19932) TESCO-Zsömle válasza Wiz Khalifa (#19930) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem egy ősöreg Nokiám van, úgyhogy azt se tudom hogy néz ki az iFruit app...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19933) sixpak válasza TESCO-Zsömle (#19932) üzenetére


sixpak
nagyúr

Parancsolj:

Szerk: tegnap este sírtam itt, mint a fürdőskurva, a repülős iskola miatt....a gond az volt, hogy a harmadik loop után nem vártam az oktató jelére, hanem azonnal csináltam a rollt....nos, meg kell várni amíg szól...csak azért, hogy más is okuljon belőle.
De így is meg lehetett csinálni gold medal-ra, a többi meg már könnyen ment.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19934) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha eladom a boxos Gta 5-öt, úgy is áttudom hozni minden gond nélkül a multikarakteremet, vagy inkább tartsam meg addig, amíg nem hoztam át?

Paranormal Cocktivity

(#19935) castiels válasza cyberkind (#19934) üzenetére


castiels
addikt

Szerintem tartsd meg amìg nem hoztad át az a biztos.
.

(#19936) spanglee001 válasza Wiz Khalifa (#19927) üzenetére


spanglee001
addikt

az ifruittal lehet egyedi rendszámtáblád, ezenkívűl kb semmire sem jó.
hogyan lehet fotózni a játékban? mármint amit a teló csinál azt írja mentve a galériába ami hol van?
a printscreen nem működik a játékban, az asztalt fotózza helyette :F

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#19937) castiels válasza spanglee001 (#19936) üzenetére


castiels
addikt

Ez engem is èrdekelne :) Hol van? :U

(#19938) Wiz Khalifa válasza spanglee001 (#19936) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na. Az megvan. Nagy nehezen Trevor verdájára megvettem 150$-ért a rendszámtáblát. Hát az igazság az hogy a game-be ebből lószar sem látszódott... Fasza! :W

Smoke some weed nigga!

(#19939) StarKiller89 válasza spanglee001 (#19936) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nyomsz egy esc-et és ott van a menüben

Samsung Galaxy S23

(#19940) SkyS1gn válasza LendvaiFeri1 (#19436) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nebassz... Asus G550JK-n repül...

1600x900 mediumon akadt mint állart városba, mikor fekraktam másnap az nv drivert hozzá meglepődtem:

FullHD, High, 60fps és felette tartja magát FXAA val.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19941) Areturus


Areturus
tag

Pár nap játék után van pár dolog amit nem igazán értek és/vagy borzasztóan zavar. Lehet csak egyedül vagyok ezekkel.

1. Nekem autózásnál szörnyen hiányzik az index. Megszoktam, elvárom, hogy más is használja zavar, hogy nincs :D Nem tudom a másik mozgását megjósolni mert nem jelez, én se tudok. Az autós AI borzasztóan buta. Simán rámhúzzák a kormányt, leszorít, nem enged ki, indok nélkül belémhajt stb.

2. Amit egyszerűen nem értek meg, hogy amikor kis ideig nyomom a dudát utána megbolondulnak az autósok. Még a rendőr(!) is simán áthajt a kereszteződésen és menekül pirosban miután nyomtam mögötte kis ideig a dudát. Ugyanez a reakciójuk amikor pirosnál állva pörgetem a motort egy ideig. Btw a gyalogos is megvadul ha dudálok.

3. Értem én, hogy amerikában vagyunk de ha bemutatok valakinek akkor az előveszi a pisztolyt és elkezd lövöldözni? Kiszáll és kiszed a kocsiból? Vagy rendőrt hív rám?

4. Jó ha harminc métert eltávolodok az autótól amit addig használtam és eltűnik. Nem mindig, de viszonylag gyakran előfordul. Volt, hogy egy tuningverdám tűnt el amit az telefonomon vásároltam. A garázsban nem jelent meg ismét és a rendőrségtől sem tudtam visszavásárolni. Singleben nincs biztosítás? A custom műhelyekben sem láttam Loss/Theft Prevention menüpontot, gondolom ez is online feature. Így viszont küldetésre nem is merek saját tuningjárgányt vinni mert elveszik... Egyedül ha császkálok és/vagy versenyzem vele :F

(#19942) kelekyle válasza SkyS1gn (#19940) üzenetére


kelekyle
őstag

GTX850M-mel nem is csoda :DDD GT840M-mel is szépen gurul FHDn :)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#19943) Wiz Khalifa válasza StarKiller89 (#19939) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De arra érti hogy hova menti a game. Hogy megossza mondjuk itt vagy valami.

MÁS:
A mikrolaggok nem oldótak meg. :( Sokszor városba jön elő de vidéken is előjön. Vagy nappal vagy este. De nappal tán jobban. Mit érdemes beállítani hogy ne legyen laggom esetleg szebb legyen a graff?

Ezek vannak jelenleg beállítva mert kínlódtam vele de nem sikerül sehogy sem jóra. :U

A 29-30FPS állandó! Szóval nem az esik le olykor-olykor. Kipróbáltam úgy is a game-t hogy mindent maxra raktam, de ezekhez: FXAA, MSAA, Vsync, Pause Game on Focus Loss, Population Density, Population Variety, Distance Scaling, Reflection MSAA, Soft Shadows, Motion Blur, In-Game depth, Anisotropic, Ambient, Tesselation.

Ezeket mind úgy hagytam ahogy a képeken most láthatjátok. Akkor is megvolt a 29-30FPS de mikor ugrattam, nagyobb volt a forgalom hirtelen vagy sok fű volt a közelbe biza lement 15FPS-ig max. De nekem nem ez a vágyam. Hanem hogy szép graffal enjen mikrolagg nélkül.

A béta AMD driver van fent és a leírásomba látható konfiggal.

Smoke some weed nigga!

(#19944) StarKiller89 válasza Areturus (#19941) üzenetére


StarKiller89
senior tag

most először gta-zol ugye?

Samsung Galaxy S23

(#19945) macy válasza Wiz Khalifa (#19943) üzenetére


macy
addikt

Valaki írta, hogy feladatkezelőben átállította a gta5.exe-t magas prioritásra és így megszűntek nála a mikrolagok.

(#19946) CsonkaImo válasza Wiz Khalifa (#19943) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Vertikális szinkront kapcsoldi ki, lehet az okozza a kisebb akadásokat. Másik lehetőség, hogy megtelik a VRAM ami csak nagyobb kártyával orvosolható.

(#19947) kelekyle válasza Wiz Khalifa (#19943) üzenetére


kelekyle
őstag

windows indexelő szolgáltatást letiltanám.
De ott valami nem kerek... simán jó a konfigod, nem kéne egyáltalán laggolnia. VSYNCet offold és próbáld meg alacsonyabb felbontással is. Ha ugyanúgy lesz mikrolag akkor ne a beállításokban keresd a hibát.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#19948) Wiz Khalifa válasza macy (#19945) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Majd délután meglesem. De kétlem hogy ez segítene. :(

Van akinek az uTorrent bezárása segített. Nekem az se. Meg azt se értem hogy van aki túl lépi a VRAM-ot is eléggé még sincs se lagg semmi nekem meg mindig... :W

(#19946) CsonkaImo:
Ha elfogy ha nem a rambol pótolja. Mert azt nekem mondjuk nem használja ki annyira mint amennyire kéne.

De még két esetre gondoltam. 1. Hogy a Win van szarrá. 2. Hogy jobb lenne a rendszert külön HDD-ről futtatni és a gémeket is másikról.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#19949) negyven2 válasza spanglee001 (#19936) üzenetére


negyven2
veterán

iFruit

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#19950) TESCO-Zsömle válasza Areturus (#19941) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

3. Értem én, hogy amerikában vagyunk de ha bemutatok valakinek akkor az előveszi a pisztolyt és elkezd lövöldözni? Kiszáll és kiszed a kocsiból? Vagy rendőrt hív rám?

Vannak helyek, ahol az is elég, ha egyenes vonalban elindulsz valaki felé, már rántja a stukkert...

4. 30m? Én terepjáróval próbáltam a döglött repülőt betolni a hangárba, hogy meggyógyuljon. Ott volt mögötte 2m-re. Átültem a repülőbe, hátha mégis beindul, mire kiszálltam és hátrafordultam az összesen 5m-rel a karakter mögött levő terepjáró eltűnt. És nem ez volt az első alkalom. Fél órával utána a 150k-s verda vált az enyészet martalékává, míg kigurultam a hangárból a repülővel...

(#19949) figure85: "kiszagolja a közeli rejtett tárgyakat"

Ez pontosan mit akar jelenteni? Milyen rejtett tárgyakat?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.