Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) fsb_essex válasza rup1u5 (#19829) üzenetére


fsb_essex
tag

Még nem játszol?
Kíváncsi vagyok/leszek a véleményedre.

(#19852) Fisherhun válasza Viper26 (#19845) üzenetére


Fisherhun
tag

Nekem is ez van.180 ról 0 ra ugrál az fps.
vsync el elvileg megszűnik mert ugye fixen 60 fps re nyomja a képfrissítést.
De annál meg az a baj h a játékba random beszaggat :S
Szóval sehogy se jó xD Vicc az egész. Itt az ideje egy patch nek.

[ Szerkesztve ]

(#19853) rup1u5 válasza fsb_essex (#19851) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Még nem sajnos. :( Nagyából hasonló az "ízlésünk" ez ügyben, úgyhogy azért is olvasom a meglátásaidat.
Az itteni beszámolók alapján a kocsik fizikája-törése és a most általad említett fizetős free mode miatt kicsit aggódom, hogy oda lesz a "GTA feeling" nagy része. Majd meglátom. A grafika és a story nagyon jónak tűnik. Legfeljebb marad továbbra is a GTA IV + EFLC a multis marhulásra. Kár hogy azokkal már nem játszik nagyon senki a régiek közül. Az új konfiggal végre ki fogom tudni csontra maxolni a IV-et DSR-el. :K

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19854) velizare válasza Hauptmann (#19849) üzenetére


velizare
nagyúr

most vagy én tévedek, vagy a google, vagy az egy három éves driver. :Y

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#19855) Balathruin válasza Hauptmann (#19849) üzenetére


Balathruin
veterán

Inkább rakj fel egy frisset.

cain69: Nem téved. :N

[ Szerkesztve ]

(#19856) priti


priti
addikt

Hihetetlen ez a forgalom, hogy nincs egyetlen másodperc sem, hogy valami gyökér be ne vágna elém. Nem lehet nyomni rendesen. Átmész szembe biztos, hogy azonnal jön 3 autó minden irányból. Picit felidegeltem magam :DDD

Hardverlesen

(#19857) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Miért van az hogy a Maze-Bank azt írja mind a három karakternél amikor belépek hogy "User Unrecognized. We do not appear to have a record of you at this bank."

Meg a másik kérdés hogy Trevor telefonját nem lehetne megcsináltatni? Úgy idegesít hogy repedt az érintője annak a WP mobilnak. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#19858) fsb_essex válasza priti (#19856) üzenetére


fsb_essex
tag

És az feltűnt hogy 95%-ban piros a lámpa? Nem mintha akadály lenne... de azért fura, hogy elindulok a garázsból és még sosem volt zöld.
.
A másik "probléma" a fák és a sövény (!!!) törhetetlensége. Azaz az autó felakad a sövényen vagy egy kisebb fán, az már csak mellékes, hogy hídról eddig nem tudtam leugratni. Pedig próbálkoztam vele...
Csak ott ahol "gyárilag" meg van szakítva a korlát leginkább egy-egy jump miatt.

(#19859) JackFeryll válasza Wiz Khalifa (#19857) üzenetére


JackFeryll
őstag

A három karakter három különböző banknál bankol.

(#19860) Rison77


Rison77
senior tag

Nálam tuti bebugolt a játék a 2. heist-nél. Lassan másfél napja szívok a trevoros heist-el, és nem adja be, az offshore-t választottam, megvan a repülő iskola, és a lőtér is, az egyetlen aktív küldetés lesternek a 2. assasin küldetése, unalmamban már elkezdtem a kérdőjeleket csinálgatni, de ezeknek sok köze nincs a heistnek. Utánanéztem, youtube-on videón, leírásban minden megvan, de az a fogyatékos nem akarja felhívni trevort a tengeralattjáró miatt. Lehet az tett be neki hogy előre megcsináltam a repülős iskolát minthogy trevor kérte?

[ Szerkesztve ]

(#19861) #67688960 válasza m0h0senator (#19846) üzenetére


#67688960
törölt tag

tegnap amcsik kornyikáltak, lehet hogy tusoltatták a karakterüket? :D
én meg azt hittem agylágyulást kaptak :DDD

(#19862) sixpak válasza priti (#19856) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez az angyalok városa...majd' 18 millió ember és mindenki kocsival jár. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19863) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Srácok, az online-ban annak a passzív módnak van valami hátulütője? Mert én csak annyit látok hogy "szellemek " leszünk és nem tudnak ártani se nekünk se az autónknak.

Előbb is szépen nyugisan vezetgetek, hátulról egy barom direkt belém jött, és aztán még neki állt feljebb elkezdett rám lőni... gyorsan áttettem passzívba, gyerek egyből írta is hogy "noob"... aztán elment

(#19864) #67688960 válasza RoMix85 (#19863) üzenetére


#67688960
törölt tag

nekem meg kifogyott a munícióm, bemegyek egy fegyverboltba és agyonlőtt az eladó! :D
állatkert

(#19865) cyberkind válasza RoMix85 (#19863) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudod elővenni a fegyvereket, de ezenkívül semmi, én is így szoktam, bár ha kimegyek a páncélozott kocsival, azzal a naggyal, akkor aprítok szándékoltan. :)

Paranormal Cocktivity

(#19866) Wiz Khalifa válasza JackFeryll (#19859) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az jó mert Franklin-el az összes bankot meglestem és mindre ezt írta...

(#19863) RoMix85:
Hogy kell passzív módba lenni? Hogy ne tudjanak megölni? Mert a múltkor is el akartam menteni a tuning verdám erre meg megölt a gyökér fejű...

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#19867) RoMix85 válasza Wiz Khalifa (#19866) üzenetére


RoMix85
aktív tag

online-options legfelső. passive mod

ki kellene írni első hsz-be aki kezdő multis passzív módban kezdje. Én is azzal basztam el a sok pénzt hogy a mások által összetört kocsimat javítgattam.

ui: ha más miatt meghalsz, utána visszateszi aktív módba...

[ Szerkesztve ]

(#19868) Sareth


Sareth
senior tag

Nem tudom kinek lesz ez meglepetés vagy újdonság (lehet csak nekem az) de ma voltam a helyi (Miskolc) Media Markt-ba és látva hogy „csak” 13 000 Ft a játék le is csaptam rá... A szórólapokon 15 000 Ft-ért láttam... A pénztáros lány kedvesen megkérdezte hogy ez mi a szösz, mert úgy viszik mint a cukrot :)

(#19869) cyberkind válasza RoMix85 (#19867) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne javítgassad, én szándékoltan hagyom is, mert ha felrobbantják akkor egy vagyonba kerül nekik.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19870) ittakary válasza Sareth (#19868) üzenetére


ittakary
nagyúr

kellemes

(#19871) kelekyle válasza Akos1994 (#19835) üzenetére


kelekyle
őstag

Hd5770 nem tűnik elég combosnak erre viszont próbáld meg több rammal mindenféleképpen. Illetve milyen procid van mellé ?

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#19872) Wiz Khalifa válasza RoMix85 (#19867) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Köszi az infót!

(#19868) Sareth:
Én is Miskolci vagyok de én ennél keményebbet láttam a "Core helyén lévő Auchan-ba. :DDD Ki volt írva megjelenési napon nagy plakátokra hogy "MEGJELENT" erre volt vagy 10 ember aki csalódott volt mert nem volt egy darab se mivel nem kaptak. De azért a táblát kitették menőzni. :DDD

(#19869) cyberkind:
Én nekem az Elegy-em felrobbantották ami tuningolva volt. Azóta se láttam viszont... :(

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#19873) RoMix85 válasza Wiz Khalifa (#19872) üzenetére


RoMix85
aktív tag

hívd fel a a mechanicot, meg ami alatta van, 2.-al kezd és meglesz az elegy :)

(#19874) Sareth válasza ittakary (#19870) üzenetére


Sareth
senior tag

Ja a pénztáros kislány az volt ;)

Syd2012 - Itt semmi reklám, transzparens nem volt és azt mondták hogy tele volt a polc, de ma már csak hét darab maradt... Igazából nem is azért mentem (révén hogy kurv@ drágák) de ha már ott jártam annyiért már csak nem hagytam ott :)

A negyedik lemez települ :(

(#19875) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#19872) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha felrobbantják a kocsidat, és van rajta biztosítás, ami a Most Mutual Insurance, akkor ott tudod "visszahozni", ha pedig te teszed tönkre, akkor fizethetsz.

Paranormal Cocktivity

(#19876) JoolsNOS válasza #67688960 (#19811) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az embereket megint bekábították ezzel a videómemória dologgal. Nálam 2gb eszik meg a ramból, és most van úgy beállítva, hogy kb 5-10 percenként érzek röccenést a 60as vsyncel. Tehát pont a gpu teljesítőképességének vagyok a határán. Ha a beállításokat felviszem kb úgy, hogy 3 gbot eszik meg, ott már a gpu "teljesen elfogy," mert félpercenkét esek be a 60 fps alá.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#19877) Hauptmann válasza velizare (#19854) üzenetére


Hauptmann
addikt

Igen, három éves driver, ugyanis a következőkben valamit csináltak a GTX460 támogatással, mert sok játékban kevesebb az fps, de visszatéve a 296.10-et, megjavul minden.

(#19878) RAiN91


RAiN91
őstag

Küldetés közben a zenét hogyan tudom kikapcsolni? Nem a rádióra gondolok.

(#19879) velizare válasza Hauptmann (#19877) üzenetére


velizare
nagyúr

az gáz. szerintem nem úszod emg, hogy saját magad is kipróbáld.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#19880) nejad


nejad
aktív tag

Hellosztok! A ph-s brigádba hol lehet jelentkezni? Holnap ha minden igaz nekem is megjön a játék. Kösz!

(#19881) fsb_essex válasza Hauptmann (#19877) üzenetére


fsb_essex
tag

A legújabb driver teljesen jó volt GTA5-höz. De nincs összehasonlítási alapom.
Mert már előtte is 2015-ben kiadott drivert használtam, szerintem azt a csúnya hibát kivették kb 1 éve.
Már a tesztekből is kikopott a GTX460.
Ha valakinek van belőle 2GB-os verzió, az még jobb lenne GTA-hoz akár egy i3 gyors CPU-val is.

(#19882) Hauptmann válasza fsb_essex (#19881) üzenetére


Hauptmann
addikt

Egyelőre az a tapasztalatom a GTX460SOC-al (i7 860 3,2 GHz, 8 Gb RAM), hogy DX10 beállítás alatt FullHD-ban, minden normal-on, élsimítások kikapcsolva, 40-50 fps, egész jó, de majd akkor megnézem az újabb driver-el.

(#19883) Clickbait


Clickbait
aktív tag

Valakinek van kedve egy gyors Heist + Skype kombóhoz?
Két emberre lenne szükségünk még!

Aki jönne, dobjon PÜ-t, vagy vegyne fel Skypeon (scr3amn00b) és irjon rám, hivjon, amit érez. :DD

You got clickbaited.

(#19884) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#19875) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És biztosítást hol tudok kötni rá? :DDD Bocs a sok hülye kérdésért.

Smoke some weed nigga!

(#19885) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Feltettem ezt az iFruit-ot a telefonomra, látom, lehet egyedi rendszámot hegeszteni, az elkészült rendszámot csak online lehet használni? Mi a franc az a Chop The Dog nevezetű marhaság?

(#19886) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Hihetetlen milyen szemét a szerver keresés... Csatlakozni akarok valahova 5 óra hosszú töltés kiderül hogy tele van a session, de nyilván nem tudok visszamenni a régibe se mert megint 5 óra töltést végig kell malmoznom... :W
Ja néha bedobja, hogy timed out loading session.

SSD nélkül ez még lassabb ? :Y

[ Szerkesztve ]

(#19887) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#19884) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha a kocsit lopod, és nem veszed a telefonon keresztül a neten, akkor a Los Santos Custom-ban, a Loss/Theft Prevention menüpontnál. :)
Viszont ha telón veszed, akkor megköti rá a biztosítást, viszont ha úgy robbant fel hogy nem volt rajta, akkor volt egy kocsid. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#19888) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#19887) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát azt a kocsit fingom sincs honnan szereztem. Emlékem szerint a garázsnál az "E" betűnél volt már. De a tuningolóba nem minden elérhető így remélem hogy akkor ez elérhető volt mert mindent rápakoltam.

Amúgy ennek hogy a kocsim rommá lett már 1napja szóval... :DDD

Smoke some weed nigga!

(#19889) andriska1988


andriska1988
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Mégpedig, megvettem a játékot, de nem akar elindulni. Laptopom van, a konfignak elégnek kellene lennie a játékhoz. i5 3200m, hd7670 2gb, 6 gb ram 1600 Mhz. indulásnál az integrált kártyával akart indulni, el is kezdte a rockstar introig aztán kifagyott. Jó mondom semmi probléma, számítottam rá. Hozzárendeltem az ATI kártyához és azzal se megy, még az introig se jutok el. Megtudjátok mondani mi lehet a probléma? Konfignak elégnek kellene lennie. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#19890) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#19888) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor hívd fel a Mors Mutual-t és nézd meg, az is mindegy hogy mennyi napja van romokban, ha volt biztosításod akkor visszakapod. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19891) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Meggyőződésem, hogy Mikeyt szopatja az élet. :D Szerencsétlennek félrekúr az asszony, majd próbálom helyrehozni, megtanulok jógázni, kicsit féltékenykedik emberünk, majd elmegy haverkodni a hülye kölkével és bekamuzzák, hogy szerencsétlen felelőtlen szülőként flashel a volánnál. Az asszony meg ügyvédet akar.Ideje lenne elkezdenie kiélveznie az életet, pénz van dögivel rá.

(#19892) csaba951 válasza Toxy (#19534) üzenetére


csaba951
veterán

"Failed to join session due to incompatible assets"

Lehet, hogy más-más vezérlés van beállítva mindkettőtöknek! Pl. egyik oldalon billentyűzet/egér, a másik oldalon meg gamepad. Gamepadosokat csak gamepadosokkal teszi össze onlineban.

(#19893) Clickbait válasza csaba951 (#19892) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Ez igy nem igaz. :)

You got clickbaited.

(#19894) m0h0senator válasza csaba951 (#19892) üzenetére


m0h0senator
őstag

a játék nagyon jól kezeli a több kontrollert és az egér vagy a joy ikon attól függ épp mit használt utoljára a játékos.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#19895) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha már kontroller meg bill+egér, a repülőt hogy kell vezetni billentyűvel, meg a kocsit hogy irányítjuk előre-hátra a levegőben, helikopter szintén.

Paranormal Cocktivity

(#19896) m0h0senator válasza cyberkind (#19895) üzenetére


m0h0senator
őstag

Amivel fordulsz joy-al azzal irányítod a levegőben is az autót.

billel nem a WASD?

repülő/heli numerikus gombok? 8 4 6 2

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#19897) cyberkind válasza m0h0senator (#19896) üzenetére


cyberkind
félisten

Billentyűn?

A kontrolleres részét tudom, vezetéshez meg repüléshez azt fogom használni majd, ha csak nem egyszerű a billentyűs.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#19898) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Van jelentősége story módba, hogy a szabadon megvásárolható üzleteket melyik karakterrel veszem meg? (Azokra gondolok, amelyek mindhárom karakterrel megvehetőek.)

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#19899) BlazR válasza cyberkind (#19895) üzenetére


BlazR
tag

Repülő: nyomod a W-t. amikor eléggé "felpörög a motor" akkor NUMerikus billentyűzeten az 5-ös gombbal emeled a repülőt. 8-as lefelé, 4-es 6-os jobbra balra dönti, A és D jobbra balra a függ.-es vezérsíkot vagymi.
Kocsi: Bal shift és bal control gomb, és tudod igazítani a levegőben.

E

(#19900) cyberkind válasza BlazR (#19899) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi! :R
A kocsi egész jól hangzik, de a repülős rész nem tetszik, azzal még kontrollerrel is bajban vagyok. :D

(#19898) yozsee11
Én úgy tudom hogy mindhárommal meg kell venni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.