Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) Televan74 válasza neilszab (#20493) üzenetére


Televan74
nagyúr

A játék még mindig a RockStar tulajdonát képzi,te csak jogot vásároltál rá hogy használd.Ha úgy dönt hogy öt év múlva bezárja a szerereket megteheti.Öt év múlva már úgy a 6 résszel fog mindenki játszani,legalább is next gen konzolon.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#20502) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Hogy tudom Trevor, Michael, Franklin alapértelmezett verdáját lecserélni?

Smoke some weed nigga!

(#20503) cyberkind válasza Televan74 (#20501) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom hogy mennyien vannak így, de én imádok játszani a régi játékokkal, még szerencse hogy ott a single.

Paranormal Cocktivity

(#20505) Mengele válasza kelekyle (#20497) üzenetére


Mengele
tag

Hi

8 Gb ram.

(#20506) Dtomka válasza Wiz Khalifa (#20502) üzenetére


Dtomka
veterán

Beviszed a garázsba.

(#20507) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Valaki írta már, de nem találom, a telefonnal kéazült képek melyik mappába kerülnek a pc-n? Azt tudom, hogy nem .jpg kiterjésztésűek lesznek a file-ok.

(#20509) Wiz Khalifa válasza Dtomka (#20506) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De én azt szeretném hogy mondjuk Franklin-nál a Buffalo helyett egy olyan másik kocsi legyen amint mondjuk máshonnan szerzek. És lecserélni arra. Hogy mondjuk az én általam kiválasztott kocsi legyen a ház előtt, stb...

Úgy olvastam ez lehetséges.

Smoke some weed nigga!

(#20511) velizare válasza Wiz Khalifa (#20502) üzenetére


velizare
nagyúr

Michaelét nem kell, apuci kisfia lenyúlja, utána meg kapsz valami sz@r toyotát az a8 (vagy mi volt) helyett :O

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#20512) Hokunda válasza Kiskokó (#20487) üzenetére


Hokunda
aktív tag

42%-os játéknál ezért kezdtem elölről az egészet, a tőzsde valahogy kimaradt. :W

(#20513) AthlonXP válasza velizare (#20511) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ja tenyleg igy van! Pedig olyan szepen feltuningoltam. Gyonyoruen nezett ki, semmi hivalkodo kulso, csak amolyan szolid, de annyira tetszett! Amugy elegge kiborultam annal a resznel, nagyon megsajnaltam szegenyt! Amugy is katasztrofa az otthoni elete szerencsetlennek, de ez a resz nagyon lehangolo volt! :(

(#20514) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hello
Singlb megcsináltam a merrywether vagy milyen hajós robbantós küldit...de a 20misibit azonnal le is vonta szóval egy centet se kerestem egyik szereplővel se... ez normáis vagy mit basztam el ?
mission passed. annyi hogy volt Alarm... de utána robbantás. meg az ellopott francot kamionon elvitték Lesterék ? most mivan :S ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#20515) kelekyle válasza Mengele (#20505) üzenetére


kelekyle
őstag

Akkor nem kéne ilyet produkálnia. Én a rendszerben keresném a hibát. Vagy esetleg egyéb háttérszolgáltatásokat nézd át. Nekem egy mezei multimédiás laptopom van és gta vből kilépve kb. egyből nyílik a chrome :)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#20516) headhunter86 válasza Kiskokó (#20514) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ha figyelted volna a sztorit akkor kiderül, hogy Trevornak megmondják, hogy azonnal vigye vissza a helyére a bombát, mert nemzetközi balhé lesz belőle, stb, stb... Így nem tudjátok eladni, így nem is kap senki semmit a balhéból.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#20517) Kiskokó válasza headhunter86 (#20516) üzenetére


Kiskokó
veterán

jó akkor jól sejtettem, az a baj az angolommal kb 60%osan értem meg még feliratozva is. :S
magyar felirattal ujra kijátszom mmajd :P

Érttttem hogy balhét mondtak de nem gondoltamhogy vissza kell vinnniXD
kösz

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#20518) CJ3 válasza slice14 (#20488) üzenetére


CJ3
senior tag

Király vagy most állítottam át én is eddig is a head-iket osztottam sima pont célzóval, most már még jobban fogom :C

Kiskokó: Okés köszi bár ez sima L betű nem L és egy kisebb A a sarkába, ha jól emlékszem azok az Assassin's-küldik. De közeledik az is tuti 20% nál vok :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#20519) MerLinh válasza Kiskokó (#20517) üzenetére


MerLinh
senior tag

mondjuk ezeket simán berakhattátok volna spoilerbe, no de nem miattam, én már kivittem a stortyt egyszer boxon, csak a többiek miatt mondom =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#20520) CJ3 válasza Hokunda (#20512) üzenetére


CJ3
senior tag

Van 15 db mentési Slot használd:) én Box-nál is kihasználtam mindet így kb 5%-onként új helyre mentek, ill felül írom a régieket:) Így bármikor kezdhetted volna 20 % körül 'Újra" :R

Crypto

(#20521) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Valaki a múltkor linkelt egy google maps szerű térképet, az esetleg mehetne az 1. hsz-be az nvidiás magyarázó linkkel együtt.

(#20522) Jani18


Jani18
aktív tag

Heist-et csinál valaki?Tudok menni segíteni.Mind az 5-öt megcsináltam.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#20523) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Z-s hiba = elfogy a ram? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20524) Đusty válasza Jani18 (#20522) üzenetére


Đusty
őstag

pill és megyek, ha neked is jó, nyomhatjuk megint, 5 perc

[ Szerkesztve ]

(#20525) fsb_essex válasza gtamate2 (#20479) üzenetére


fsb_essex
tag

Elkészítettem az [nVidia által kiadott grafikai segédlet] segítségével GTX960/4GB-hoz az "optimális" beállításokat: [link]

Végigolvastam az összes beállítást az NV oldalán, a képeket összehasonlítottam és a játékban is próbáltam online módban megnézni a hatásukat. (Pl DSR-t, TXAA-t, MSAA-t elvetettem)
A beállítások egy szubjektív igényt tükröznek. Elsődleges szempont az volt, hogy 1920x1200@60 fps-el egy akadásmentes vizuális élményt is nyújtó játékmenetet kapjak. Beltérben, városban, de még terepen is. (pl. ezért lett a fű "High")

Személyes preferenciám, hogy szeretem a részletes, nem túlszaturált képeket és a "recés" élek nem nagyon zavarnak, főleg gyors mozgások közben.

A beállításoknál mérlegeltem az erőforrás igényt (cél a 60fps) és főleg a videomemória foglaltságot, de sajnos nem tudtam 2GB alá szorítani a vmem limitet, 2,566GB lett a végeredmény.
A pecs előtti beállítást nem mentettem le, de az 2,8xGB-ot kért a pecs utáni 2,6x-öt, de ezzel nem értem el a fix 60fps-t és nem is tetszett.
.
Ha valakit érdekel melyik beállítás miért annyi akkor szívesen megindoklom.
Az NV oldal nagyon részletes és mindent jól szemléltet, viszont az egyes beállítások egymással kölcsönhatásban vannak, érdemes a játékon belül is megnézni a hatásukat.

[ Szerkesztve ]

(#20526) sixpak


sixpak
nagyúr

Tényleg később töltődnek be a textúrák, tereptárgyak, a tegnapi peccs után. :(
Mifaszvan, ezt így hagyják? Eddig fasza volt minden nálam, most meg ez van...vicc.
SSd-re áthelyezés javít valamit a dolgon?
Ha igen, akkor valaki írja le, hogy mi a menete ennek, ha egyáltalán próbálta már valaki. A játék Steam-es, az összes Steam könyvtáramban lévő játék egy HDD-n van, ezt az egyet akarom átrakni, de úgy, hogy el is induljon utána.
Kösz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#20527) Wiz Khalifa válasza velizare (#20511) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Tudom. :) Már ott rég túl jutottam. Meg PS3-on is kimaxoltam már a gémet.

Smoke some weed nigga!

(#20528) SoulReaver


SoulReaver
veterán

ElQrtam egy csomó pénzt pár autóra és el tűntek... pl az egyik műhely előtt találtam egy szénné hegyezett verdát, és a garázsomból tűnt el...

Nem tudja valaki mitől van ez? És hogyan tudnék sok pénzt szerezni?

(#20529) spanglee001 válasza SoulReaver (#20528) üzenetére


spanglee001
addikt

sok pénzt heistel tudsz szerezni, biztosítást kössél a kocsira, ha vetted akkor van rajta, fel kell hívni a mors and muturalt és meglesz a kocsid. nálam a patc előtt és után sincs hiba, ma volt egy exe hiba és ennyi, napi 10 óra játékkal a hátam mögött ennyit tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#20531) Kiskokó válasza MerLinh (#20519) üzenetére


Kiskokó
veterán

kb a heist neve van benne meg hogy robbantós hajós... azé tulzásokba ne essünk már..
most játszom életembe elösször GTA V el.. konzolon sose, mégis 3 éve olvasom a topicot annyi mindent olvasni, de ha nem vagy benne a storyba kb nem istudod értelmezni... no mind1

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#20532) Đusty válasza Jani18 (#20522) üzenetére


Đusty
őstag

Nem is tudtam, hogy összvissz 5 heist van, csinálhatnának még vagy 50-et. :)

(#20533) spanglee001 válasza Đusty (#20532) üzenetére


spanglee001
addikt

ha jól tudom még csak rövid ideje elérhető konzolon is a heist dlc, biztos rájöttek, hogy mekkora siker biztos lesz még belőle. legalábbis remélem. sajna kezd kissé unalmas lenni már legalább 3x lenyomtam mindet. tegnap tengeralattjáróval szórakoztunk, ma meg markolókkal. Sok újdonnságot már nem igen fogok látni benne, de akkor is el lehet marhulni vele ha van társaság :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#20534) cyberkind válasza spanglee001 (#20533) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért ne unjátok meg, még én is jönni akarok multizni, boxon csak 82-es szintig sikerült eljutni meg 3 rablásig. :D

Paranormal Cocktivity

(#20535) spanglee001 válasza cyberkind (#20534) üzenetére


spanglee001
addikt

én már 55ös vagyok :F 102 óra játékkal. még tankba nem sikerült ülnöm arra fekszek most rá :DDD
a titán repülőnek valahogy ki lehet nyitni a csomagterét? legalább 4 autó beférne azzal is tudnánk szórakozni :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#20536) negyven2 válasza spanglee001 (#20535) üzenetére


negyven2
veterán

Sajnos már nem. De ha ki is sikerült trükkösen nyitni, a bent lévő kocsik hamar felrobbantották a Titánt

(#20537) cyberkind válasza spanglee001 (#20535) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem az is hátráltatott hogy szinte alig voltunk játékra, meg rohadt szar volt a szerver állandóan.
Nekem nem sikerült sehogy se kinyitni, pedig a Titan küldi ezerszer csináltuk.

Paranormal Cocktivity

(#20538) negyven2 válasza cyberkind (#20537) üzenetére


negyven2
veterán

Akkor úgy fogalmazk, hogy kb egy éve még piszokul egyszerű volt. De kiszedték, ahogyan a kapu glitcheket is meg sok is apró mókás hibát.

(#20539) cyberkind válasza negyven2 (#20538) üzenetére


cyberkind
félisten

Szomorú hogy ilyenekkel töltik az idejüket, a kapu glitch alatt mire gondolsz?

Paranormal Cocktivity

(#20540) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy pár kérdésem a játék Online részével kapcsolatban.

1. Van egy Tetoválás a "Racing Blonde", amihez a következő achievement-et kell teljesíteni. - The Record Holder ezt hogyan tudnám megcsinálni / feloldani?

2. Van-e olyan team ahova elférne egy ember heist-re? (Mikrofon, TS van).

3. Amikor az Online-ban egy új session-be váltok akkor mindig vissza dob a Story Mode-ba. Tapasztalta valaki már?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#20541) negyven2 válasza cyberkind (#20539) üzenetére


negyven2
veterán

Amikor ki lehet magatokat lőni a kapukkal/ajtókkal. Durvábban mint anno a GTA IV-es hinta glitchel.

(#20542) Puma K válasza negyven2 (#20541) üzenetére


Puma K
veterán

Nee... volt az V-ben hasonló glitch mint a IV-ben és kiszedték? :Y :(((
Mi van ezzel a Rockstarral de komolyan... :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20543) cyberkind válasza Puma K (#20542) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindent kiszednek belőle, ez nem olyan mint a 4, rohadékok. :U

Paranormal Cocktivity

(#20544) dragonfire44


dragonfire44
tag

Hali
Újra húztam ma a windowst,és szépen pofára estem mikor beléptem a Gta-ba online módban a pénzem megvan a fegyvereim eltüntek és a kéróm is nuku. Ez hogy van? Tapasztalt már ilyet valaki?
Üdv

(#20545) spanglee001 válasza dragonfire44 (#20544) üzenetére


spanglee001
addikt

mindenki tapasztalhatja ha a dokumentumok mappából nem menti le a mentést, mivel nem felhőbe ment sajna, remélem később azért megoldják, mert így elég gáz

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#20546) negyven2 válasza Puma K (#20542) üzenetére


negyven2
veterán

Nem csak olyan, hanem ha ügyesen sikerült magad kilovetni, akkor volt olyan, hogy akár fél órát is zuhantál mire visszaértél a földre.

link

Ennek volt köszönhető ez is! :DDD

(#20547) GuruZone


GuruZone
őstag

Kedden még játszottam, megvolt a patch is, majd egyik napról a másikra, ma már nem indult el a játék.
A launcher sem jött be, hiába próbáltam rendszergadaként futtatni bármelyik exe-t.

A megoldást a Social Club újratelepítése jelentette. Itt eléritek:

Social Club, DirectX, Visual C++ telepítők

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#20548) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Számít valamit hogy DirectX10.1 vagy 11 van beállítva? Egyáltalán mi szükség van a lehetőségek választására?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#20549) gdosa76


gdosa76
csendes tag

Sziasztok,lenne egy kis problémám ha bekapcsolom a TXAA-t eltünik a kistérkép a bal alsó sarokból ;)

(#20550) CJ3 válasza fsb_essex (#20525) üzenetére


CJ3
senior tag

AMD-hez esetleg nem tudod belinkelni, vagy ahhoz tudsz olyat aki megcsinálná? :B :R

Grat amúgy :C

[ Szerkesztve ]

Crypto

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.