Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1995) icons válasza Mr. Erikszon (#1991) üzenetére


icons
addikt

No offense given, de mindig is baromságnak tartottam ezeket az összehasonlításokat.
Kezdjük ott, hogy Trevor egyszerre CJ gyereke, ÉS hasonlít Tommy Vercettire (feltételezem egy nevet elírtál...)

Franklin néger, aki gettóban él. Nem mind ugyanolyanok.
Michael gazdag, családja van (és szereti az adrenalint), az égvilágon semmi köze a "mafiához". Nico egy bevándorló semmi vagyonnal, egy családtaggal az "új világban", menekül a korábban elkövetett ostobaságai és élete elől. Fehérek. Ennyiben hasonlítanak, semmi másban.
Trevor egy pszichopata. Tommy Vercettiben semmi ilyesmi nem volt. Ha jól emlékszem, ő egy sima "katona" volt. Trevor ráadásul idős is.

Tehát nem csak az összehasonlítás baromság (nyilvánvalóan semmi köze nincsen a szereplőknek egymáshoz. Még a jellemeiknek se), hanem az is, amit írtál.
Mindennek a tetejébe, már többször le lett írva, hogy ez másik "univerzumban" játszódik, tehát itt nincs CJ. Nem lesz a gyereke, hiába feketék mindketten...

Atyaisten, lehet hogy mind a három nevet elírtad...
Arra gondoltál, hogy
Michael = Tommy Vercetti, mert inget hord
Franklin = CJ, mert fekete
Trevor = Nico, mert nincsen sok barátja

Ha így gondolod, akkor én vagyok Michael, illetve Franklin és Trevor szöges ellentéte vagyok. Hagyjuk már ezeket az összehasonlítgatásokat...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.