Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Đusty válasza daveoff (#14450) üzenetére


Đusty
addikt

És telepíteni kellett, vagy most már ott marad ahova letöltötte az ember? (nem volt nagy választék)

[ Szerkesztve ]

(#14452) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Üdv urak!

Duzzogás ide-oda, de végül én is ráadtam a fejemet a vásárlásra. Arról kérnék egy kis infót a itten tapasztaltabb emberektől hogy 12e forint alatt, vagy 40 euró alatt hol tudnám megszerezni úgy hogy legyen előtöltésre lehetőségem. (nem is értem hogy ahol megjelenés napján adják a kódot hogy gondolták.... 65 GIGA! előtöltés nélkül ez egy vicc :D ). Jobb lenne sokkal ha steames (még akár 13e-ig hajlandó lennák fizetni ha steames cserébe), de nem kizáró ok ha nem. Viszont mindenképp legyen benne az előrendelői ajándék online pénz (500-700k GTA O-ra?).
Remélem tudtok pár lehetőséget ajánlani nekem.
Előre is köszi :)

:R :R :R

(#14453) daveoff válasza Đusty (#14451) üzenetére


daveoff
veterán

Passz, már nem emlékszem pontosan, de most már én is elbizonytalanodtam, jelenleg ilyen formában van a játék.....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#14454) Mr.Csizmás válasza Sotyks94 (#14452) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

épp időben :DDD :C

cdgalaxis, 576 dobozos ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14455) Penge@Borisz


Penge@Borisz
tag

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#14456) Mr.Csizmás válasza Penge@Borisz (#14455) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDDDDDDDDDDDDDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14457) Sotyks94 válasza Mr.Csizmás (#14454) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Nem vagyok egy nagy warez támogató, de finoman szólva is eléggé felhúzott párszor a Rockstar a hozzáállásával, így igen sokat gondolkodtam hogy egyáltalán adjak e nekik pénzt... Ezért tartott eddig a filózás. De amilyen vacakul állnak a dolgok lehet megint átgondolom a dolgokat :U

Dobozossl a probléma az hogy 14k, hogy jó esetben is csak fél nap-nap késéssel kapom meg (igen ennyire türelmetlen vagyok :U ), nem steames, és nincs előtöltés. Vagyis igazából minden ami lehet. :DDD

Innen mindenki steamen 60 euért, vagy dobozosan veszi? Nincs jobb út?

(#14458) Zedz válasza Sotyks94 (#14457) üzenetére


Zedz
addikt

Az eddigiek alapján nem is biztos, hogy akkora nagy előny az előtöltés. :D

(#14459) kigyi_23 válasza Zedz (#14458) üzenetére


kigyi_23
addikt

Óóó csak annak aki nem rendelkezik a megfelelő szabad hellyel :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#14460) Evome válasza Sotyks94 (#14457) üzenetére


Evome
aktív tag

Hogyha másfél héttel hamarabb kérdezed akkor tudtam volna közvetlen a Steam rendszeréből 11750 ért szerezni neked, vagy segíteni hogy magadnak megvedd. :( Nem szabad így hozzá állni mert ez lesz belőle.
14 ezer körül tudnék most ilyet guberálni ami steam-es és van hozzá bónusz

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14461) ittakary válasza Zedz (#14458) üzenetére


ittakary
nagyúr

Miért ne lenne?

(#14462) Sotyks94 válasza Evome (#14460) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Hát sajna akkor úgy néz ki ezt benéztem :( (hacsak nincs esetleg aki még ebből az árból felhalmozott picit, és adna el belőle :D )
Azért köszi az ajánlatot, még az is lehet hogyha nagyon nem találok semmi jobbat, ez ügyben írok neked, ha nem gond :)

(#14463) Evome válasza Sotyks94 (#14462) üzenetére


Evome
aktív tag

Írj nyugodtan, de erre is annyit tudok mondani ha elfogynak a bónuszos giftek akkor ott lesz neked megint egy rúgás a játék felől :K
Szerintem nagyon gyorsan beszéld meg magaddal hogy mennyit ér neked a játék :DD

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14464) Sotyks94 válasza Evome (#14463) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

k, még ma letárgyalom magammal :D

(#14465) Scholes9 válasza kigyi_23 (#14437) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jól teszed :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14466) Mr.Csizmás válasza Sotyks94 (#14457) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aki ügyes volt, januárban berendelte 10k-ért neppertől, vagy később 11-12k-ért. vagy még később pl én, dobozosan. nem értem a fillérbaszóskodásodat, kapsz csini dobozt, meg plakátot is. 1-2k nem tétel :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14468) Edem05 válasza daveoff (#14453) üzenetére


Edem05
őstag

Megjelenés napján ezt szépen kicsomagolja a steamapps\common mappába azt kész.

(#14470) JoolsNOS válasza Kiskokó (#14425) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Egyszerűbb az mindennél. Senki se mondta, hogy az ssdre kell rakni ahol ki van centizve a hely.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#14471) kigyi_23 válasza Evome (#14469) üzenetére


kigyi_23
addikt

A kezdetek óta ismerem és természetesen mindegyik meg van eredetiben is :) Igaz lelkesedésem kopott már egy kicsit, de ez korral jár.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#14472) spanglee001


spanglee001
addikt

ha megadták, hogy 65gb hely kell neki, akkor annyi kell. nehogymár 120 giga kelljen neki a telepítéshez, akkor az ssd-sek, nagyot szívnának, meg fogják oldani szerintem. nekem még 40gb szabad helyem maradt, ha nem fér rá akkor majd írok a steamnek kűggyenek egy ssd-t, mert bőven volt 65gb helyem és nem ment fel a gta, vagy legalább egy kupont, a kellemetlenségekért :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14473) jonnyjoker01 válasza spanglee001 (#14472) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:DDD

Üdv. Johnny

(#14474) Đusty válasza Edem05 (#14468) üzenetére


Đusty
addikt

És ha nem oda szeretném?

(#14475) Mate válasza Đusty (#14474) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor szomorú leszel. Amúgy miért nem jó a steam-es mapparendszerben a játék?

(#14476) Evome válasza Đusty (#14474) üzenetére


Evome
aktív tag

Steam-en diktatúra van ;]

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14477) Đusty válasza Mate (#14475) üzenetére


Đusty
addikt

mert most vincsire töltöttem le telepíteni meg ssd-re szeretném (tudtam, hogy szar a steam nemhiába nem használtam eddig csak ha muszáj volt)

[ Szerkesztve ]

(#14478) Mate válasza Đusty (#14477) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem egyenlő a két dolog. Bármely meghajtóra telepítheted steam-el, de a mappaszerkezet maradni fog. A user error meg mint fogalom létezik, direkt ezekre az esetekre. Több millió ember használja a steam-et megelégedéssel, ilyenkor nem árt elgondolkozni, hogy nem bennük van a hiba amiért ezt a "*art" használják.

(#14479) Đusty válasza Mate (#14478) üzenetére


Đusty
addikt

És most akkor, hogyan tudom áttelepíteni ssd-re?

(#14480) Penge@Borisz


Penge@Borisz
tag

Be kell tolni SSD mellé egy 2 terrás vinyót a játékoknak, oda mehet a Steam, meg még egy 4 terrásat a filmeknek, meg még egy 2 terrásat az egyéb cuccoknak és gond kipipálva. :) (Nekem nagyjából így van, most fogom a filmes 2 terrást egy 4-esre cserélni. Gond egy szál se, ismeretlen fogalom, hogy nincs hely.)

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#14481) Đusty válasza Penge@Borisz (#14480) üzenetére


Đusty
addikt

Nekem ettől bőven több helyem van nem azzal van a gond, lejött vincsire, hogy teszem át ssd-re, vagy törlöm az előtöltést a vincsin és még egyszer letöltöm ssd-re?

(#14482) Dyingsoul válasza Đusty (#14477) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nekem például egy szer van feltelepítve a steam, de a játékok java a HDD-n van de az az 1-2 fontosabb játék ami kell az SSD-re van feltelepítve. Letöltéskor ha akarsz megadhatsz más telepítési könyvtárat bármikor!

Doblátok a padlóla le!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14483) Đusty válasza Dyingsoul (#14482) üzenetére


Đusty
addikt

De hogyan mert letöltésnél felkínált 3 lehetőséget de szerkeszteni nem lehetett, hogy hova töltse, nem tudom a telepítésnél meg fogja kérdezni, hogy hova akarom? A lényeg, hogy most pedig nem ott van az előtöltés ahonnan majd játszani szeretném. Ez baj, vagy még orvosolható?

(#14484) Evome válasza Đusty (#14481) üzenetére


Evome
aktív tag

Steam / steamapps / depotcache
Ide lett letöltve neked a játék előtöltött változata
Azt hogy ezt most hogy manőverezed át máshova azt nem tudom biztosra megmondani neked, mert van olyan játék ami pofon egyszerűen csak át kell másolni máshova és újra "telepíteni" de ott a telepítés 1mp-lesz mert minden fájl megvan már az adott mappában.

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14485) Edem05 válasza Evome (#14484) üzenetére


Edem05
őstag

Megvárja a megjelenést, akkor a steam dekódolja a fájlokat utána meg oda másolja ahova akarja. Én így képzelem, ha nem így van javítsatok ki.

(#14486) htc07


htc07
addikt

HDD-re letölt, vár 6 napot, átviszi a kibontott fájlokat SSD-re.

Nem tudom mit kell ezen bonyolítani, ha már mindenképp számít az a -10 másodpercnyi töltőképernyő.

(#14487) addamka


addamka
őstag

Vagy ott az mklink /d parancs, azzal át lehet linkelni máshova az adott mappát.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#14488) Mate


Mate
nagyúr

Steam nem telepíti a játékokat külön. Simán csak letölti. Előtöltésnél ugyan ez a helyzet. Letölti a "telepített" játékot csak titkosítva, majd megjelenéskor kikódolja. Te HDD-re telepítetted a játékot, nem SSD-re. Ha SSD-re akarod telepíteni, akkor SSD-t kellet volna választani.

Így, hogy rossz helyre telepítetted vagy letöltöd újra, vagy fogod ás átmásolod oda, ahova akarod (steam könyvtárat és szerkezetet meghagyva.), majd steamben helyi fájlok ellenőrzése és kész.

(#14489) Evome válasza Edem05 (#14485) üzenetére


Evome
aktív tag

Nekem annyira lényegtelen ez hogy működik :D Nekem a jó helyen van, de ha átrakja máshova ott is bőven van fél terra hely. Csak legyen kedd éjfél, nekem már csak ez kell :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14490) kigyi_23 válasza htc07 (#14486) üzenetére


kigyi_23
addikt

Inkább fogalmazzunk úgy, ha már van akkor számítson is az a -10 másodperces töltési idő. Ha van neki miért álljon üresen az az SSD?

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#14491) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Amúgy pontos megjelenési idő van már steamen? 14.-én hajnali 3? Vagy esetleg este 7? (ekkor szokott frissülni a steam, nahmeg 11.kor, de akkor nem szokott megjelenni játék.) Ha jól olvastam akkor a R* rendszeréből letöltött gamek már éjféltől mennek.

(#14492) Evome válasza Sotyks94 (#14491) üzenetére


Evome
aktív tag

Német idő szerint éjfél ami úgy tudom szinkronba van a magyar idővel

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14493) LilProphet90 válasza Sotyks94 (#14491) üzenetére


LilProphet90
senior tag

A legutóbb 0:00 PST-t olvastam, ami nálunk 14-e reggel 9 óra. --> KÉP (nem én csináltam :) )

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#14494) ittakary válasza addamka (#14487) üzenetére


ittakary
nagyúr

Alapból tudja a Steam hogy más könyvtárba telepits, mint a Steam könyvtára, nem kell szarakodni mklinkkel.

(#14495) csaba951 válasza spanglee001 (#14472) üzenetére


csaba951
veterán

Ez az egész mizéria csak az előtöltés miatt van.

Ha csak a premier után állnál neki letölteni, akkor tényleg csak a 65 GB szabad hely kellene neki, mert akkor már nem fog (külön) szórakozni a fájlok dekódolásával. Szóval a Rockstar helyesen adta meg a követelményeknél a helyet.

Ha jól látom Rockstar-nál nincs is ilyen kódolt letöltés, ott már a "végleges" fájlokat szedi le a rendszer és csak az időzár lejártára vár az indításhoz.

#14493 LilProphet90
Köszi az infóért! :R

Ez egységes az egész világra nézve. Tehát április 14-én 09:00 CET-től játszható a játék. :D

Akik Steam-rpl töltötték elő, nekik ezután még kell 3-10 perc a fájlok dekodólásához, utána viszont mehet a játék.

[ Szerkesztve ]

(#14496) addamka válasza ittakary (#14494) üzenetére


addamka
őstag

A depotcache viszont másképp nem pakolható külön, a titkosított fájlok meg ott dekkolnak.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#14497) spanglee001 válasza csaba951 (#14495) üzenetére


spanglee001
addikt

de ezek nem tömörítettek, hanem kódoltak, nemhiszem, hogy duplahely kellene a telelpítéshez.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14498) laceszgamer válasza csaba951 (#14495) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mondjuk az tényleg szívás lenne, ha kiderülne hogy ha csak ideiglenesen is de dupla akkor hely kéne neki.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14499) Hauptmann válasza laceszgamer (#14498) üzenetére


Hauptmann
addikt

Annak én sem örülnék, csináltam most 85 Giga szabad helyet azon a partíción, ahová a GTA-t szánom. Mondjuk, ha minden kötél szakad, uninstallálom a GTA IV-et.

(#14500) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

:K :K

| Samsung Galaxy S23 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.