Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) hermandani válasza Dtomka (#14800) üzenetére


hermandani
tag

Én is dobozost vettem, annak ellenére, hogy a fél világ a steam-esért van oda.
A dobozossal is ugyanúgy jól jártunk.
+ Majd röhögök a markomba, mikor egyszerre hal be kedden a Social Club a terhelés miatt, és senkinek nem tölti le a maradék cuccokat. Én meg csak beteszem a lemezeket...

(#14802) ittakary válasza hermandani (#14801) üzenetére


ittakary
nagyúr

attól hogy OFFba rakod, és kihúzod, attól még egy taplóságnak számit amit csinálsz :)

[ Szerkesztve ]

(#14803) Scholes9 válasza Tombi (#14770) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Inkább vennék egy full HD monitort :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14804) Dtomka válasza hermandani (#14801) üzenetére


Dtomka
veterán

:) Ne legyünk rosszakarók, sokan már nagyon régóta várják ezt a gémet. De ha ilyen történne akkor nagy felháborodás lenne az 1x biztos.

Ahogy telnek a napok 1re kíváncsibb vagyok, hogy milyen lesz. Remélem lesznek magyar szerverek is, mert 100+ pinggel multizni nem nagy élmény.

(#14805) hermandani válasza ittakary (#14802) üzenetére


hermandani
tag

Nem taplóságnak szántam, de könnyen előfordulhat, hogy úgy lesz.

Mellesleg ugyanezt kaptam én is itt, mikor meg mertem kérdezni, hogy mi előnye a steam-esnek, mikor úgyis a SC csinál mindent...

[ Szerkesztve ]

(#14806) Franklin válasza hermandani (#14801) üzenetére


Franklin
addikt

Ha lehal a szociális klub, akkor a dobozosok is megszívják, mert nekik is be kell oda autentikálni (szép magyar szóval mondva). Ugyanaz lenne, mint a Diablo 3-nál, első két napban kb. nem lehetett bejelentkezni sem.

(#14807) Evome válasza Dtomka (#14804) üzenetére


Evome
aktív tag

Én minden játékban próbálom elkerülni a magyar szervereket és akármi más közeli próbálok felcsatlakozni. Nem hiába volt botrány a BF4-ben is a magyar játékosokról, meg nem hiába ismeri fel az összes orosz a magyar ragelőt a b+ meg a ku any alapján a cs:go ba :D :C
Csak nagyon nagyon nagyon remélni tudom hogy a GTA5-ben egy normális nem ragelő közösség lesz jelen mindenhol !!!

(#14801) hermandani - social klubb leáll attól mi még a steam letöltést elérjük. A steam-en külön szerverek vannak és maga a 60+6 gigát le bírjuk szedni és telepíteni is, csak belépni nem tudunk mint senki más. De viszont ahogy jó lesz a Soc klub, mi annyi előnyt kapunk hogy már le van töltve a rendszer és játékra kész :R
De előrébb lényegesen senki se lesz.

[ Szerkesztve ]

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14808) rup1u5 válasza Dtomka (#14800) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Vagyunk jópáran dobozossal.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14809) hermandani válasza rup1u5 (#14808) üzenetére


hermandani
tag

Amúgy kíváncsi leszek mikorra ér ide a futár, gondolom kedden lesz párezer csomag, amit szét kell nekik osztani :DDD

(#14810) sagem válasza hermandani (#14805) üzenetére


sagem
addikt

Ahogy már más is írta, ha lehal az SC mindenki egyformán megszívja, ráadásul nagy valószínűség szerint a dobozosoknak is lesz még mit letöltenie majd.

Egyébként szerintem sajnos nem lesz probléma nélküli a rajt amúgy sem.. :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14811) ittakary válasza hermandani (#14805) üzenetére


ittakary
nagyúr

Akinek Steamen van 150+ játéka (pl nekem) az inkább oda szeretné megvenni, hogy egy helyen legyenek, ez ilyen egyszerű :)

(#14812) JackFeryll válasza Evome (#14807) üzenetére


JackFeryll
őstag

+1
Nem minden magyar játékos közösség ilyen alpári, de az egyszerű FPS-ek játékosai általában igen.
Angol vagy német szerver mindenhol van és a ping is rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#14813) Dtomka válasza hermandani (#14805) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem kell követni az "olyan" emberek viselkedését...a többség nem olyan Hál' Istennek. :)

(#14807) Evome
A magyar játékosok jók multiban (és ha én nem is vagyok profi szintű de azért egész jó statotkat tudok prezentálni :D) BF3-ban a minap dobtak ki...kicked blabla f...ck off volt az indok :D.
BF4 ben kicked.. u country Hungary. Amúgy én is 90% külföldi szervereken játszom.

Én is remélem, hogy ha lesz magyar szerver akkor a félnótásak elkerülik ;)

(#14808) rup1u5
Ez jó hír!

(#14814) hermandani


hermandani
tag

Hamár multi, a magyar játékosok tényleg ügyesek és össze lehet velük sokszor dolgozni.

Én a német/orosz/török nemzetiségűeket szeretném elkerülni. Jópár éves tapasztalat után köztük talán a legtöbb a csaló...
Ja meg a 10-12 éves sikítva üvöltő/ragelő/troll kisgyerekektől mentsen meg az ég :)

[ Szerkesztve ]

(#14815) Evome válasza Dtomka (#14813) üzenetére


Evome
aktív tag

A magyar játékosokkal nem tudás ügyileg vagyok nem megelégedve.
Engem nem érdekel ki mennyire jól tolja, akkor se ha velem van egy csapatban, csak ha ideges ne az legyen a kisujj reflex hogy b+ csíter csicska a ku any te snk házi csaló pont pont pont....
Tőlem akárki lehet 1-20 as statba, csak érjük el azt hogy öröm legyen akárhol játszani. :R Hál isten millió kivétel van

Igaz nem tudom GTA5 online felületen milyen lesz a játékosok között a kommunikáció / közeli cset, szerver cset, privát cset, ugyan ez mikrofonnal, de azt nagyon remélem hogy akármi is lesz nem fognak ezzel sokan vissza élni és direkt mocsokoskodni, vagy amit mondtam az alpári ill. rage style.

Rust volt eddig az egyetlen játék ahol minden egyes magyar játékossal legalább 3-4 órát elvoltam, trollkodtunk hülyéskedtünk :R :R

[ Szerkesztve ]

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14816) Cthulhu Dawn válasza Franklin (#14759) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Szar is lett volna ha ez nem a megjelenés előtt 1 héttel derül ki :((( .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14817) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hello!

Van valami ötletetek mit tudnék csinálni?
Tegnap este elindítottam a letöltést azóta ~10% jött le (max) és azóta vagy "Connection to download server is lost" vagy 0 kbps -el töltök.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#14818) CtiveR válasza Ra's al Ghul (#14817) üzenetére


CtiveR
tag

Router resi? :U
Internet, áram restart :DDD hátha utána megindulna. :U

Aláírás.

(#14819) jnsgyrk


jnsgyrk
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek egy AMD FX-4130 mire lesz képes a játék alatt? a GTA IV elég processzor igényes volt, ezért félek, mert RAMból van elég és a videókártyám is bőven jó, szerintetek egy 1600x900 mediumra elegendő lehet? (8gb ramom és r9 270x kártyám van)

[ Szerkesztve ]

(#14820) Cthulhu Dawn válasza jnsgyrk (#14819) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nézd meg hogy megy a GTA IV, és adj hozzá 10 fps-t ;] . Legalábbis én nem fogok meglepődni, ha az V jobban fog futni, mint a IV, városban ott ilyen 40-50 fps-em van (gépem adatlapon).

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14821) Franklin


Franklin
addikt

Rendelt valaki az Iponból GTA-t PayPal fizetéssel? Kapott már számlát?

(#14822) jnsgyrk válasza Cthulhu Dawn (#14820) üzenetére


jnsgyrk
csendes tag

Jó ezt hallani, remélem így is lesz. :) A IV-et bőven elbírja magas beállításokon.

(#14823) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

A gépigényben 4 magos cpu van megadva, arról nincs infó, hogy 2 magoson megmozdul-e? Fájó lenne i5-öt venni 50 rongyért :O

(#14824) sagem válasza J.Hetfield (#14823) üzenetére


sagem
addikt

Megmozdulni biztosan megfog, kérdés hogyan :) Single szerintem -kompromisszumok mellett- játszható lehet, online már rázósabb, de perpill mindenki csak találgat, viszont a megjelenés után biztos lesz kismillió konfig/hogyan fut írás/videó mindenhol :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14825) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Pc trailertől annyira nem estem hanyatt, de amikor egymás mellé teszik a képeket, akkor az a "kicsi" különbség is hatalmas lesz a ps4 és pc között. [link]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14826) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Na ezaz.
Nekem most egy G3420-as procim van a HD 7970 mellé.
i5 meg majd csak nyáron...

(#14827) PuMbA válasza sagem (#14824) üzenetére


PuMbA
titán

Mondjuk szerintem a Rockstar nem csinál szívatásokat. Ha oda van írva, tisztán kiemelve, hogy 4 mag, akkor az 4 mag :) Más játékoknál a 4 mag még ki sincs emelve zárójelben...

[ Szerkesztve ]

(#14828) Viper26


Viper26
nagyúr

Evvel kapcsolatban valaki? :R

Pixel 7 | FR955

(#14829) J.Hetfield válasza PuMbA (#14827) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ja, attól tartok olyan lesz ez már, mint a Far Cry 4 az se akart már 2 magossal menni. Bár a GTA 5 totál úgy néz ki, mint a Max Payne 3 nem csak grafikában, játékmenet, az egész felépítése tök hasonló, az meg simán megy nekem maxon, úgyhogy reménykedek.

(#14830) Evome válasza J.Hetfield (#14829) üzenetére


Evome
aktív tag

Most ugye a GTA5 minimumban Intel Core 2 Quad CPU Q6600 van leírva, de egy i3-2120 erősebb annál, de viszont az i3 2 maggal rendelkezik + ugye 2 szállal, ez akkor most gyengébb ??
Mert szerintem jobban kellene hogy produkáljon, de mint írva is lett ugye, kedden minden kiderül.

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14831) daveoff


daveoff
veterán

Egy kósza infó a GTA-val kapcsolatban....:)
[link]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#14832) Shing válasza Evome (#14830) üzenetére


Shing
őstag

Az teljesen mindegy, hogy fizikai vagy sem... Az I3 gyorsabb és kész.

daveoff:
DX9, minek? Megint csak azt az elavult sz@rt veszik alapul, aztán azért fut rosszul mindenkinek. :(((

[ Szerkesztve ]

(#14833) J.Hetfield válasza Evome (#14830) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Az i3 nem valódi 4 mag, a 4 szál ellenére. Ja, kiderül majd, nem érdemes találgatni, csak fohászkodni, hogy menjen. :DDD

(#14834) Sefneni


Sefneni
őstag

Tudom hogy felesleges találgatni így látatlanban, de azért úgy kb-ra a laposomon fog menni a játék? :D (emiatt elő se mertem rendelni, hátha élvezhetetlen lenne rajta) :)

Lenovo Y50-70
Intel i5-4200H proci
Nvidia Geforce 860M 4GB DDR5
1TB HDD
8GB DDR3L RAM

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#14835) TESCO-Zsömle válasza Evome (#14830) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

CPUBOSS

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14836) Evome


Evome
aktív tag

:R Kösz mindenki, mondtam én hogy jóaz hozzá :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14837) jonnyjoker01 válasza Sefneni (#14834) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Élvezhetetlenül fog menni kb 2 fps-sel.

;]

Ezeket hagyjuk már abba, tessék elolvasni az ajánlott konfigurációt :U

Üdv. Johnny

(#14838) Viper26 válasza jonnyjoker01 (#14837) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na igen...de a játékkal, SC-vel kapcsolatos dolgok mintha láthatatlan tintával lennének beírva ide... :U

Ennyire nem lehet izgalmas a "kinekmilyenaprocijavégéájastb"-téma..ha jól emlékszem azokra is megvan a megfelelő topic, ha már elég sokan csak write only működnek. ;]

Pixel 7 | FR955

(#14839) JackFeryll válasza Sefneni (#14834) üzenetére


JackFeryll
őstag

Jujj a laptop hardvereket ne keverjük a PC-s társaikkal. Ezek csak halovány árnyékai teljesítményben asztali névrokonjaiknak.

(#14840) sagem válasza Sefneni (#14834) üzenetére


sagem
addikt

Can You Run it? oldal, annyit csinál h a hivatalosan megadott gépigény alapján megmondja hogy megy e avagy sem, de hogy hogyan fog menni..azt sajna senki nem tudja megmondani.

Szerintem aki bizonytalan várjon, villámgyorsan fognak terjedni a "hogyan fut xy gépen" infók, s digitálisan ugye bármikor behúzható, de dobozosan is beszerezhető lesz szerintem, elég jól feltankoltak a boltok, jut mindenkinek :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14841) Sefneni válasza jonnyjoker01 (#14837) üzenetére


Sefneni
őstag

Tudom, hogy nem ugyanaz a kategória a PC és a laptop, épp ezért kérdezem hogy azért úgy kB.. Nem vagyok egy mérnökinfornatikus, ezért is gondoltam hogy inkább itt kérdezem meg. Nekem ezek a processzorok meg videokártyák csak betűk meg számok, nem tudom kirázni a kisujjamból hogy mi mit jelent meg melyik milyen teljesítményű.. :)

Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#14842) wjbhbdux válasza Sefneni (#14841) üzenetére


wjbhbdux
veterán

vársz pár órát a megjelenés után, youtubeon beírod a procit meg a videokártyát és megnézed hogy fut

/s

(#14843) jonnyjoker01 válasza Sefneni (#14841) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem nagyjából egy vonalban van az ajánlott specifikációval. Nem vagyok szakértő, csak a számokat hasonlítottam össze úgyhogy szerintem várd meg egy szakértő válaszát. Vagy kérdezd meg a milyen laptopot vegyek topicban ugyanezt.

Üdv. Johnny

(#14844) Evome


Evome
aktív tag

Ez vótmá ?
LINK

;]

[ Szerkesztve ]

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14845) jonnyjoker01 válasza Evome (#14844) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

jipííííííí én még nem olvastam tehát jöhet

;]

Üdv. Johnny

(#14846) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Az már letisztázódott, hogy a GTA 5 vajon Nvidia, vagy AMD párti lesz inkább?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14847) Honzi válasza Evome (#14844) üzenetére


Honzi
senior tag

Ez már a 3 óta elérhető szerintem.
De persze így jobban mutat mintha új funkció lenne. :DDD

KubanitoS : Jó kérdés.

Anti-aliasing: FXAA, MSAA and Nvidia TXAA supported.
Soft shadows options: softer, softest, AMD CHS, Nvidia PCSS

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#14848) ittakary válasza KubanitoS (#14846) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem lehet még tudni

(#14849) sagem válasza KubanitoS (#14846) üzenetére


sagem
addikt

Pár hszel korábban linkelt az egyik fórumtárs egy elejtett Abu infót, miszerint a tesztverzió alapján lesznek benne AMD-s és NV-s dolgok is egyaránt -> [link] szóval valszeg nem nagyon lesz egyik oldal sem kivételezett

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14850) jonnyjoker01 válasza KubanitoS (#14846) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ennyit tudunk már ha igaz

Megelőzött a dráááágaszáágom :O

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.