Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) negyven2 válasza laceszgamer (#14949) üzenetére


negyven2
veterán

Ugyan az lesz mint a PS4/Xbox ONE-ban.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14952) Mate


Mate
nagyúr

Na mi legyen a multis csoporttal? Legyen külön sc-s, elég a steam-es vagy használjuk az itteni fórumot?

(#14953) ittakary válasza Mate (#14952) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerintem a Steames csoport lenne a legjobb főleg azért mert ott lehet csoportbeszélgetéseket játék közben is folytatni (Steam Overlay ugye :) ). Sőt van egy tippem, hogy a non-Steames játékot is hozzá lehet adni manuálisan a Library-hez, és akkor ha elinditod akkor ott is lesz Overlay :)

(#14954) velizare válasza Puma K (#14950) üzenetére


velizare
nagyúr

van vagy 20 fok, nyugodtan kiülhet valahová, ha már nem kell rókáznia.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14955) Mate válasza ittakary (#14953) üzenetére


Mate
nagyúr

Függ attól is, hogy miként lehet meghívni másokat a játékba. Ha simán steam-en is lehet, akkor az a legtökéletesebb. Ha sc-n lehet meghívni csak játékba a többieket, akkor ott is szerveződni kell valamilyen szinten.

(#14956) negyven2 válasza Mate (#14955) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy a gamechat része a V-ben nagyon jól működik, azt is lehet használni. be lehet állítani, hogy kiket szeretnétek hallani (Friends/Crew/Everyone/No one vagy Friends and Crew). Plusz csak gamechatben lehet felhívni egymást a játékbeli telefonon.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14957) CsonkaImo válasza Mate (#14952) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem legyen külön SC-s, meg itt fórumon kereshetjük egymást. Akik már meglévő barátokkal játszanak úgy is külön lesznek, viszont a többieknek jól jöhet egy csoport. Úgy is mindent a Social Club kezel, így a Steam csoport lényegében feleslegesnek mondható.

(#14958) m0h0senator válasza negyven2 (#14956) üzenetére


m0h0senator
őstag

És mikrofonhoz marad a teamspeak vagy arra is lesz vmi ingame megoldás?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#14959) spanglee001


spanglee001
addikt

szerintetek ha írnék a rockstarnak, hogy vasárnap szülinapom van had aktiváljam hamarabb legalább singlézzek egy kicsit :DDD elhajtanának?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14960) negyven2 válasza m0h0senator (#14958) üzenetére


negyven2
veterán

Én a GameChat alatt a komplett hangbeli kommunikációra gondoltam. Ahogy írtam simán be lehet úgy állítani, hogy csak a barátlistádon és a Crew tagoknak a hangját hallod és csak velük tudsz beszélni. barátlista a PC-n valószínűleg a SC-s lista lesz.

CsonkaImo: Annyiban jobb ha ugyan az a Crew egységesen, hogy ha majd valaki át kíván jönni PC-re akkor nem kell miatta mást Crew-t váltani. Plusz ugye az összes eredményt platformonként külön kezeli. Vagyis bár én nem hinném hogy jövök PC-re (meg van is egy nagyon jól összeszokott Crew-unk/Baráti társóágunk), de én azt mondom, hogy legyetek egy Crew tagjai nálunk is így van. Már ha még elérhető az aki létrehozta anno.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14961) laceszgamer válasza spanglee001 (#14959) üzenetére


laceszgamer
addikt

99.9% igen.
Amúgy szerintem nem egy levelet kapnak, hogy ilyen-olyan indokkal nem-e játszhatnak előbb. Legáltalánosabb trükk, hogy nyomtatott/online játékmagazintól van.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14962) Mate válasza m0h0senator (#14958) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem pár hét és úgy is kialakulnak csoportok, akik egymással nyomják. Akkor meg mindenki megoldja maga :)

Az lenne jó, ha ph-sok megtöltenénk a szervereket, így nem lennének hülyék :D

[ Szerkesztve ]

(#14963) CsonkaImo válasza spanglee001 (#14959) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igen, vagy hirtelen az összes előrendelőről kiderülne, hogy ezen a napon született.

(#14964) kigyi_23 válasza CsonkaImo (#14957) üzenetére


kigyi_23
addikt

SC+1, mert a Steam-es csoportba hiába vagyunk együtt játszani csak az SC-s acc-al lehet könnyen...

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#14965) spanglee001 válasza CsonkaImo (#14963) üzenetére


spanglee001
addikt

de nekem a névnapom is akkor van igazán had játszak már :O na mindegy akkor begyűjtöm az ingyen pezsgőket, tortákat a szülinapi kedvezményeket :DDD

de a steam jelzi, hogy játszol és elvileg be is aktiválja kulcsodat, lehet a steames csoport is működni fog így bár nem értek hozzá, sosem használtam a steamet.
elvileg már jáccanak :O [link]

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14966) Mate válasza spanglee001 (#14965) üzenetére


Mate
nagyúr

Ja, rockstarosok, esetleg valve-sok tesztelik. Már hónapok óta játszanak vele :)

(#14967) szabessz


szabessz
tag

Szerintem létre kéne hozni Ph-s Social Club csoportot ha már kötelező Steamen vett játékot is azon keresztül futtatni.

[ Szerkesztve ]

(#14968) Mate válasza szabessz (#14967) üzenetére


Mate
nagyúr

Egy hete csináltam már egyet, hátha kellene.

Aki gondolja pm-ben küldje el az ottani elérhetőségét és meghívom illetve első hsz-be is megy majd itteni, sc-s és steam-es elérhetőség is.

(#14969) Sotyks94 válasza kigyi_23 (#14964) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

+1

Szeretem a steamet, de az az itten emberek kis részének lesz csak, SC meg 100%-nak.

(#14970) #81556480 válasza Sotyks94 (#14969) üzenetére


#81556480
törölt tag

egyébként PH crew is van már az SC-n még a GTA IV ideje óta.

(#14971) htc07 válasza Sotyks94 (#14969) üzenetére


htc07
addikt

nem steames játékot is lehet steamből indítani egyébként.

(#14972) Mate válasza #81556480 (#14970) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezt már korábban is írta valaki. Egyetlen gond vele, hogy jelenlegi tagok igen nagy része konzolos, vagy már nem aktív játékos.

(#14973) wjbhbdux válasza Mate (#14972) üzenetére


wjbhbdux
veterán

1000 ember fér egy csoportba, nem fog innen betelni akkor se ha van ott 20 konzolos :)

/s

(#14974) Mate


Mate
nagyúr

Akkor probléma megoldva :) Ez lenne az?

(#14975) Dtomka válasza Mate (#14974) üzenetére


Dtomka
veterán

Na, ha meglesz akkor sztem én is csatlakozok...ha nem probléma :)

(#14976) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Néztem a trófeáimat, elég keményen toltam az első héten :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14977) ittakary válasza Mate (#14974) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ilyenből kellene PC-s!

(#14978) Erdei88


Erdei88
veterán

Át akartam írni a nevem a RockStarban Erdei88-re. Erre: That nickname contains a banned word
Hihetetlen. Maradok ErdeiG

(#14979) JackFeryll válasza Mate (#14974) üzenetére


JackFeryll
őstag

Itt van aki visszaigazolja az embereket ?

(#14981) turit


turit
tag

10k alatt meg lehet venni valahol? Vagy várjak vele pár hónapot hátha olcsóbb lesz?

(#14982) Eagl3


Eagl3
veterán

Én dobozos változatot rendeltem elő, gondolom nincs lehetőségem előre letölteni a játékot ugye?

(#14983) Mate válasza Dtomka (#14975) üzenetére


Mate
nagyúr

Épp előtted beszéltük, hogy van már :D

(#14977) ittakary: Döntsétek el, nekem tök mindegy :D

(#14982) Eagl3: Max akkor, ha boltos rendes és elküldi neked a kódot, de ezt okból nem fogja megtenni.

[ Szerkesztve ]

(#14984) Ateszpapa válasza turit (#14981) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Valaki a nuuvemen vette meg, de az nem 100% bizti, hogy jó is lesz-e, igaz letölteni engedte. ;)
Ha nincs plusz 3-4 ezred a tutira, akkor várj még.

(#14985) Ateszpapa válasza Eagl3 (#14982) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hacsak nem kapod meg előbb a dobozt és tartalmát.

(#14986) Dtomka válasza Mate (#14983) üzenetére


Dtomka
veterán

Én arra értettem, hogy ha nekem meglesz a játék akkor....korábban már olvastam hogy lehet csatlakozni a (terápiás*) csoporthoz...
*=vicc

(#14987) #81556480 válasza Mate (#14972) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha nem haragszol meg elmondom, hogy az ilyen dolgok miatt tartalak alkalmatlannak a topicgazdai címre. mert fogalmad sincs a játékról, és az azt körülvevő programokról, meg semmiről amiről topickgazdaként kéne. - erre nem kell reagálnod,magas ranguak neveztek ki,én meg nem akarok széllel szembe ... zni , nem rugózok ezen csak megemlítettem. :R

Értem én hogy a konzol már itt nem téma, nem is feszegetem,én is érkezek PC-re, de a crew-ben és úgy alapjáraton az egész social clubban külön opció (játékon és crew-en belül) a platform választás.

Jelenleg GTAV nél még nem elérhető, majd a megjelenés után. Ezért a Max Payne-nél mutatom

Az egérkurzort nem lehet pritscreenelni nekem valamiért, de a lefelé mutató nyíllal lehet lenyitni a platform választót.

(#14988) Mate válasza #81556480 (#14987) üzenetére


Mate
nagyúr

Nagyon jól tudom, hogy választható :) Ahogy GTA 5-nél is ott vannak a sarokban a már megjelent platformok :)

Mondjuk, hogy ez miként jött most ide nem tudom, de köszönöm, hogy megosztottad velem.

[ Szerkesztve ]

(#14989) CsonkaImo válasza #81556480 (#14987) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ez esetben valóban felesleges új crew-t csinálni. Hogyan lehet bekerülni? Kit kell keresni?

(#14990) #81556480 válasza CsonkaImo (#14989) üzenetére


#81556480
törölt tag

Írtam a Leadernek hogy fogadja el majd a jelentkezőket. De én is tudok invite-t küldeni. Sc-n jelöljetek és ott irjatok üzenetet . LaciCRM ott is

De már vissza is írt a Leader hogy lehet csatlakozni !

[ Szerkesztve ]

(#14991) jonnyjoker01 válasza spanglee001 (#14965) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gyula te vagy az?? ;]

@Dtomka: "*=vicc" :))

@LaciCRM: burn lol

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#14992) slein


slein
tag

C2D 8500
4GB RAM
HD5770

Esélyeim? Elindulna minimumon? 25-30 fps?

(#14993) wjbhbdux válasza slein (#14992) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Egyelőre nem tudni, hogy dual core CPU-val egyáltalán elindul-e a játék. De ha nem, akkor valami hack biztos lesz rá, mint a far cryhoz meg a CoD AW-hez is.

/s

(#14994) RohamDroid válasza #81556480 (#14990) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Sziasztok srácok elnézést kérek a kellemetlenségekért... Én lennék a social clubos alapító..

LaciCRM szólt hogy fogadjam el a dolgokat. Na mármost hogy mindenki tisztában legyen egy két dologgal elmondom hogy ha beléptek SC-ra akkor a Crew hierarchy menüben a rangok melletti kérdőjel tartalmazza az infót hogy kinek mire van jogosultsága.

Akikkel indítottuk az egészet azok leaderek "COMMISSIONERS" ugyanannyi joguk van mint nekem.
Tehát aki ilyen ranggal bír az változtathat bármin persze ezt elötte meg kell vitatni a tagokkal.

A rangokat egy skypeos össznépi valamin vagy steamen is összehozhatjuk vagy akár TS-en is nekem mindegy.

Ha valaki bántónak tartja a rangját és nagyobbat akar szóljon.

Akinek kérdése van írjon mert a fórumot kb egy éve nem böngésztem és 2200 új bejegyzés fogadott nem akarok vissza lapozni annyit.

Üdv RohamDroid/Baskitoth :R

Remélem nekem elindul ez a sz@r : Amd x4 760K, Msi g45 a88x liberation hd,8 giga 1600ddr3,asus r9270x octop2 nameg egy esesdé amire rá se fér a gta.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#14995) #81556480 válasza RohamDroid (#14994) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem ha már PH crew, a rangok lehetnének a ph rangokról elnevezve!

Konkrétan erről van szó:

ezeket át lehet írni:

jelentősége nincsen, csak néha feldobja onlineban

Én kb 1 hónappal a megjelenés után csatlakozok, nekem ez lesz az active crew.

[ Szerkesztve ]

(#14996) Dtomka válasza RohamDroid (#14994) üzenetére


Dtomka
veterán

Ér majd minket (kezdőket) valamilyen hátrány a játékon belül?Jó tudom hülye kérdés volt...gondolom jobb fegyvereitek vannak...nekünk meg vaktöltényes vízipisztoly... :D

(#14997) Mate válasza Dtomka (#14996) üzenetére


Mate
nagyúr

Mindenki kezdő lesz, vagy mire gondolsz?

(#14998) #81556480 válasza Dtomka (#14996) üzenetére


#81556480
törölt tag

rangonként éred el a fegyvereket, és egyéb dolgokat. De elég hamar el lehet érni normális szintet.

Én viszem át a karakteremet, így rögtön 160ról indulok majd ;] ;]

(#14999) RohamDroid válasza Dtomka (#14996) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Én is átviszem ha lehetséges de nekem valami huszon akárhányas a dolog .. munka miatt nem volt sok idő játszani... De ez elmúlt :D

Üdv.: Csaba

(#15000) Evome


Evome
aktív tag

Van arról hír hogy kedd hajnali 1 kor a megjelenés előtt a maradék cuccot vajon le lehet e tölteni ? Vagy az akkor lesz elérhető ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.