Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14653) Daffchy válasza Scholes9 (#14638) üzenetére


Daffchy
őstag

Nagyon remélem, hogy nem lesz gond... nagyot csalódnék. :D

CsonkaImo: Ha meg lesz a FULL HD-ban a max vagy ahhoz közeli beállítás akkor oké (gondolok itt látótávolság csökkentésre), de ha bármilyen texturát mediumra kell venni már nem lesz őszinte a mosolyom... :))

[ Szerkesztve ]

(#14654) rocket válasza Sotyks94 (#14647) üzenetére


rocket
nagyúr

PayPal jelszavanak a megvaltoztatas nem fog artani.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#14655) CtiveR


CtiveR
tag

Valaki egy tömör mondatba összefoglalja nekem akkor, hogy a steames verziónál ugye most titkosított fájlokat szedtünk le, majd telepítés napján ugyebár szedünk még egy kicsit de akkor kell az a dupla hely a vinyón? Takarítani kell legalább 130 gigát a telepítésig? Bocsi, ha hülyeséget írtam, napközbe (munkaközbe :DDD ) ez volt a téma, ha jól láttam. Válaszokat előre köszönöm :R

Aláírás.

(#14656) Daffchy válasza CtiveR (#14655) üzenetére


Daffchy
őstag

Ha minden igaz nem kell a dupla hely, titkosított fájlok és még szed hozzá le azért valamit 14.-én, de elvileg telepített játékot szed le a Steam azt mondták az okosok! :)

[ Szerkesztve ]

(#14657) gameboyy555


gameboyy555
csendes tag

Üdv!

Meg tudjátok mondani esetleg azt,hogy az 576 vagy a Gameshop az előrendeléseket mikor kezdi el postázni??? :R

(#14658) Mate válasza gameboyy555 (#14657) üzenetére


Mate
nagyúr

Valószínűleg megjelenés napján kapod meg, tehát 1, max 2 nappal előtte adják fel.

[ Szerkesztve ]

(#14659) jonnyjoker01 válasza ittakary (#14588) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Első cikk:

"First, Rockstar gets me to try out a single-player heist." :Y :Y

plz come to sp plz (nem szeretek multizni :D )

Üdv. Johnny

(#14660) Ateszpapa válasza gameboyy555 (#14657) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ezt tőlük kérdezd meg, de szerintem keddtől.

[ Szerkesztve ]

(#14663) Mate


Mate
nagyúr

VPN használata tiltott PH-n, így minden ilyen hsz törlésre kerül.

Amennyiben valaki ismerőse esetleg, talán szerzett ilyen módon játékot, akkor írja be, hogy teszem azt nuuvemes gta 5 simán beaktiválható és kész.

"Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.

Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!"

[ Szerkesztve ]

(#14664) Sotyks94 válasza Mate (#14663) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Maga a VPN mint technológia említése szabályellenes? Fura. O.o De rendben, hiszek neked :)

Ebben az esetben:

Most vettem nuuvemről GTA V-öt, picit ügyeskedni kell vele, de teljesen tiszta és VPN mentes kódot szerváltam 27 euróért :)
Aki szeretne spórolni, és vállalkozószellemű annak tudom ajánlani, aki biztosra megy, és nem zavarja a 14k-s ár annak meg ott a steam :)

(#14665) demmer123


demmer123
őstag

Ha téllegi ilyen rosszul fog menni az r9 290 kártyával hogy medium/highon lesz 60fps akkor megvárom az új r9 390 kártyát és majd azzal tolom maxon.

(#14666) laceszgamer válasza demmer123 (#14665) üzenetére


laceszgamer
addikt

Várjuk ki a jövő hét keddet, akkor kiderül úgy is minden.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14667) 1m1s válasza demmer123 (#14665) üzenetére


1m1s
tag

Nekem is vegyél egyet légyszilégyszi mert nekem is csak médiumon fog menni légysziiiii.

(#14668) StarKiller89 válasza demmer123 (#14665) üzenetére


StarKiller89
senior tag

:W :W :W

| Samsung Galaxy S23 |

(#14669) gali777 válasza demmer123 (#14665) üzenetére


gali777
őstag

Remélem akkor addig nem is játszol vele azzal a szaros 290-el amíg megjelenik a 390 :D Nehogy megfájduljon a szemed attól a rossz med/high-tól :D ;]

(#14670) ittakary válasza demmer123 (#14665) üzenetére


ittakary
nagyúr

Könyörgöm ír valaki egy gyökér hozzászólást, rögtön készpénznek veszed?!

nem mindegy már? bírd ki azt az egy hetet és kiderül, hogy megy a játék a különböző VGA-kon hogy ne kelljen tippelgetni..

[ Szerkesztve ]

(#14671) Rossi válasza demmer123 (#14665) üzenetére


Rossi
addikt

Ha nem fog full HD-ben maxon simán futni R9 290-en, akkor kiveszem a Tri-X-emet a gépből, és a térdemen kettétöröm, majd veszek egy nextgen konzolt.

De tényleg.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#14672) dunc


dunc
nagyúr

Nevetségesek ezek a pc hardver igények, és árak......de ez még elmegy viszont azon aggódni, hogy pl egy non X 290 kérdés legyen a Full HD high 60 fps ez botrányos. Én is nemrég váltam meg a PC től , ép ezért mert a 290 nem mentek hibátlanul az új játékok! Azért elgondolkodtató, hogy egy "sz@r" játék miatt CPU, VGA, RAM kb 200-220 ezer ft! Ez már tényleg ésszerűtlen, és az egyéb szükséges hardverekről már nem is beszélek......
Én nagyon PC párti voltam, jobban szeretem mint a jelenlegi konzolokat, de ami megy pc s fronton az túlzás!
EZ NEM NORMÁLIS kategória!

[ Szerkesztve ]

(#14673) Evome válasza Rossi (#14671) üzenetére


Evome
aktív tag

Next gen ? Nem inkább current gen ? :D A next genről még semmi infó sincs ;]

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14674) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Mostanában olyan dolgokat olvasok itt a topikban (fake infók, feltételezések tényként való beállítása, stb) hogy szerintem az Új vagy Válasz gombokra kattintás után egy IQ tesztet kellene kitöltetni a hozzászólni akarókkal aztán ha pozitív, akkor engedélyezni csak a hozzászólás írását...

Más:

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14675) ittakary válasza dunc (#14672) üzenetére


ittakary
nagyúr

Körülbelül 10ezer hsz-szel ezelőtt ki lett tiltva innen ez a koncol vs PC vita, úgyhogy k... gyorsan fejezzük be :R

(#14676) Rossi válasza Evome (#14673) üzenetére


Rossi
addikt

Biztos, világ életemben PC-s voltam.

Valami gen... :DDD Meg konzol.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#14677) dunc válasza ittakary (#14675) üzenetére


dunc
nagyúr

Elég szűklátókörűség ha csak ezt szűrted le a dologból! :U

(#14678) balikapatrik


balikapatrik
csendes tag

Hah miközben megyek majd kedden a játékért azt fogom útközben énekelni hogy:Soha ne gyere, ha most nem jössz!... :DD

(#14679) Zsolt_16


Zsolt_16
tag

[link]
Még nem láttam , hogy valaki küldte volna ha még is akkor bocsi. :D

[ Szerkesztve ]

(#14680) rocket válasza Zsolt_16 (#14679) üzenetére


rocket
nagyúr

#14527 ;)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#14681) demmer123 válasza gali777 (#14669) üzenetére


demmer123
őstag

Simán megvárom akkor :D van elég játék még amivel el tudom tölteni az időt addig :)

(#14682) rocket


rocket
nagyúr

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#14683) 2thletme2day válasza rocket (#14680) üzenetére


2thletme2day
őstag

Na és hol a térkép? :F Gondolom rajta lenne a képen ha tartalmazná a dobozos verzió..

(#14684) Dyingsoul válasza rocket (#14682) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Forrás?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14685) Mate válasza 2thletme2day (#14683) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez nem dobozos verzió, hanem steam-es.

Amúgy mi ez a térkép mánia? Neten fent van. Letöltitek, kinyomtattatjátok poszterként és kész.

[ Szerkesztve ]

(#14686) 2thletme2day válasza Mate (#14685) üzenetére


2thletme2day
őstag

De a steames verzió előtti két link dobozos... ;)

(#14685) mate3553

Végül is engem hidegen hagy mert úgysem raknám ki, de ez volt az egyik érv a dobozos verzió mellett...

[ Szerkesztve ]

(#14687) Mate válasza 2thletme2day (#14686) üzenetére


Mate
nagyúr

Miközben írtam már vitko hsz-ét néztem :D

(#14688) STC Speed


STC Speed
őstag

Mennyi hsz... mi volt ma?:D

(#14689) Evome válasza STC Speed (#14688) üzenetére


Evome
aktív tag

Csúszott a játék május 25-re ;]

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14690) spanglee001 válasza Evome (#14689) üzenetére


spanglee001
addikt

akkor nem 2015 Q3 ra halasztották :F ;]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14691) Sotyks94 válasza spanglee001 (#14690) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

még pontosan nem tudni, elvileg E3-on kiderül :DDD

(#14692) wjbhbdux válasza Mate (#14685) üzenetére


wjbhbdux
veterán

miért kéne kinyomtatni? 2. monitorra megy a kép

/s

(#14693) STC Speed


STC Speed
őstag

[link]

de jóóó doboza van te jó ég:DDD gta 4 papir is tetszett xD

(#14694) rup1u5 válasza dunc (#14672) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Jaj, te vagy az a vicces figura aki ezt meg ezt írta zsigeri reakcióként az első PC-s képekre! :DDD
Na sicc innen mert hiteled az már nincs...

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14695) gyimger válasza wjbhbdux (#14692) üzenetére


gyimger
őstag

De komolyan, nem értem, miért nem jó az in-game térkép. :N Nézel egy állóképet, amikor ott az interaktív térkép?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14696) Mate válasza wjbhbdux (#14692) üzenetére


Mate
nagyúr

Minek a dvd tok, minek a doboz, minek egy matrica, minek egy plakát? Számomra mind felesleges, de sokan szeretik ezeket, ezért képesek lennének dobozosan megvenni és esetleg szívni a telepítéssel. Ennél egyszerűbb nyomtattatni egy térképet és kész.

(#14697) dunc válasza rup1u5 (#14694) üzenetére


dunc
nagyúr

Semmi ellentmondás nincs benne szerintem, a prezentációkat 4K "A PC Gamer elmondása szerint egy Intel i7 5930k-n (6 mag, 3,5 GHz), két SLI-be kötött Nvidia GTX 980-assal és 32 GB RAM-mal érték el mindezt"
Na azért ez erősen nem átlagos gép!

És valóban nem fog úgy kinézni egy átlagos gépen, de egy erős gépen se, viszont nincs jelentősége, mert a játék jó!

Viszont ez az eksztázis ami itt van beteges. :U

És a cicádnak vaúzd, hogy sicc.... ;]

(#14698) ittakary válasza dunc (#14697) üzenetére


ittakary
nagyúr

ők maguk is írják hogy ez messze nem átlagos gép, csak meg akarták mutatni mire képes a graf motor, ha megfelelő vas van alatta

(#14699) Mate válasza dunc (#14697) üzenetére


Mate
nagyúr

A gép amin tesztelték nem átlagos, ahogy a 4K sem. Mi itt a gond?

A másik, hogy ettől még lehet elég lett volna egy sima i7-es proci, 16 giga rammal és sli 980-al, ami nem okozna meglepetést.

A fórumozók minősítése meg nem hiszem, hogy a te dolgod lenne. Ha nem tetszik, hogy várják a játékot, játék megjelenéséig ne olvasd a fórumot és kész.

[ Szerkesztve ]

(#14700) dunc válasza ittakary (#14698) üzenetére


dunc
nagyúr

Megfelelő, ez inkább egy promóciós gép! Kíváncsi vagyok a DX12 mit fog majd hozni hamarosan....

" Ha nem tetszik, hogy várják a játékot, játék megjelenéséig ne olvasd a fórumot és kész." De olvasom mert szórakoztat, és véleményezem, mint ahogy más is, és engem is, ezért van! ;)

A Full HD is tökéletes egy jó médiummal, és 60 fps el! Csak stabil legyen, ne olyan mint a IV.

Viszont szerintem mint a Max Payne 3 is, jól fog futni, és nem lesz gond a játékkal!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.